Jáchym Řehořek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Jižní Supi
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
130
Procento vítězství
60%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Sokol Pražský 9 - 7.3 3.1 0.1 0.8/2.4 31.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 6 - 3.3 1.5 0 0.3/0.8 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace A Sokol Pražský 4 - 3.8 1.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 Sokol Pražský 10 - 3.9 1.4 0.1 0.8/2.1 38.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Pražský 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B Sokol Pražský 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 9 - 7.3 3.4 0 0.4/1.2 36.4 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo TJ Sokol Pražský 7 - 4.0 1.9 0 0.3/1.7 16.7 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 6.0 2.7 0 0.6/1.4 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Jižní Supi 12 - 9.8 3.6 0.2 2.2/4.2 52.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Jižní Supi 10 - 12.7 5.1 0 2.5/4.9 51.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 2 9.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -4.5
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Jižní Supi 4 - 13.3 6.3 0.3 0/0.3 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Jižní Supi 1 - 12.0 5 0 2/3 66.7 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B Jižní Supi 3 - 9.3 4 0 1.3/2 66.7 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Jižní Supi 12 - 15.3 5.6 0.1 3.8/6.5 59.0 - -
2022/23 junioři U19 - play-out B Jižní Supi 2 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out B Jižní Supi 9 - 13.3 5.4 0.1 2.1/3.7 57.6 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C Jižní Supi 12 - 11.7 4.4 0.3 2.1/4.7 44.6 - -
Průměr za kariéru 14.4 0.1 8.6 3.5 0.1 1.4/2.8 78.3 2.3 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 SloVarn U19 21. 10. 2023
2B body 8 Sokol Žižkov B 27. 1. 2024
3B body 1 SloVarn U19 21. 10. 2023
Body 23 SloVarn U19 21. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Brandýs n. L. 20. 4. 2022 2021/22
2B body 12 BK Brandýs n. L. 20. 4. 2022 2021/22
3B body 1 Válečníci Děčín 16. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 23. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 1 BCM Orli Prostějov 23. 4. 2022 2021/22
Body 31 BK Brandýs n. L. 20. 4. 2022 2021/22
Asistence 2 BCM Orli Prostějov 23. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
21. 10. 2023 Skupina C SloVarn U19 23 7 1 6/13 46.2
22. 10. 2023 Skupina C Válečníci Děčín B 13 4 1 2/4 50.0
11. 11. 2023 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 9 4 0 1/2 50.0
12. 11. 2023 Skupina C BA LYNX Liberec 5 2 0 1/6 16.7
3. 12. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 11 4 0 3/4 75.0
16. 12. 2023 Skupina C Válečníci Děčín B 10 4 0 2/4 50.0
21. 12. 2023 Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 13 4 0 5/8 62.5
13. 1. 2024 Skupina C BA LYNX Liberec 13 5 1 0/4 0.0
14. 1. 2024 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 9 3 0 3/4 75.0
20. 1. 2024 Skupina C SloVarn U19 3 1 0 1/4 25.0
21. 1. 2024 Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 15 7 0 1/3 33.3
27. 1. 2024 Skupina C Sokol Žižkov B 16 8 0 0/0 0
Celkem 12 140 53 3 25/56 44.6
Průměr 12 11.7 4.4 0.3 2.1/4.7 44.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pod U17B 8 0:00 13.1 5.6 0.0 0.0 0.0 1.9/4.1 45.5 3.5
BK Brandýs n. L. 6 0:00 15.5 6.2 0.0 0.0 0.0 3.2/5.7 55.9 3.3
Tesla Pardubice 7 0:00 12.9 4.9 0.0 0.0 0.0 3.1/4.9 64.7 2.6
Vlci Žďár 6 0:00 13.8 4.8 0.0 0.2 0.0 3.7/5.7 64.7 3.0
Sokol Žižkov 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
Sokol Žižkov B 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
SloVarn U19 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/8.5 41.2 3.5
Válečníci Děčín B 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BVK Holice 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BKj Kralupy 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/5.0 10.0 0.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Kbely 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.7
LYNX Liberec 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Poděbrady 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Velká Ohrada 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Nymburk 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.7
BA Sparta 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Porg Basket 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Kbely 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 18:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -