Jiří Semrád

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Jižní Supi
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
258
Procento vítězství
62.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Pražský B Jižní Supi 16 - 2.1 0.9 0 0.3/0.6 44.4 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze SC Praha 4 4 - 14.5 5 0 4.5/7.3 62.1 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Jižní Supi 17 - 5.4 2.5 0 0.5/1.1 44.4 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský B Jižní Supi 11 - 2.3 0.7 0.2 0.3/1 27.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Pražský B Jižní Supi 19 - 10.3 4.5 0 1.3/2.3 55.8 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 17.5 7.4 0 2.8/4.6 59.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Jižní Supi 7 - 2.7 1.3 0 0.1/0.3 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Jižní Supi 4 - 8.3 4 0 0.3/1.5 16.7 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze Jižní Supi 21 - 17.6 7.9 0 1.9/3 63.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Jižní Supi 3 - 0.0 0 0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Jižní Supi 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A BSK Modřany - Jižní supi 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Jižní Supi 17 - 11.6 5.2 0 1.2/2.1 57.1 - -
2016/17 žáci U15 - skupina B BSK Modřany - Jižní supi 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina A BSK Modřany - Jižní supi 7 - 9.7 4 /4 0 1.7/2.6 66.7 1.9 7.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Jižní Supi 11 - 16.3 6.7 /6.7 0.4 1.7/3.3 52.8 2.2 12.5
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B BSK Modřany - Jižní supi 1 - 7.0 3 /3 0 1/4 25.0 2.0 2.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Jižní Supi 11 - 14.9 4.4 /4.4 0.9 3.5/5.8 59.4 2.9 9.6
2017/18 žáci U15 - Skupina A BSK Modřany - Jižní supi 14 - 18.5 4.9 1.9 3.1/5.4 56.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 3 - 7.0 1.7 1 0.7/1 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BSK Modřany - Jižní supi 16 - 12.4 3.7 1.1 1.7/3.8 45.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BSK - Jižní Supi 2 - 3.5 0 1 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BSK Modřany - Jižní supi 3 34.3 17.3 5 1 4.3/6.7 65.0 3.7 23.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BSK Modřany - Jižní supi 2 30.5 6.0 2 0 2/5.5 36.4 1.0 11.0
2018/19 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 7 - 4.4 1.6 0.1 0.9/1.7 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 14 - 13.4 4.1 0.8 2.7/5 54.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 1 - 9.0 3 0 3/4 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 9 - 12.1 4.7 0.3 1.8/2.7 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 12 14.2 2.8 1.1 /2.9 0.1 0.3/0.9 36.4 2.3 1.5
2019/20 kadeti U17 - play-out B BSK - Jižní Supi 2 - 10.5 4 0.5 1/1 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 6 11.7 2.3 0.3 /1.8 0.3 0.7/1 66.7 3.5 -1.2
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 2 25.5 7.0 1 /3 1.5 0.5/1.5 33.3 2.0 6.5
Průměr za kariéru 28.2 1.8 10.1 3.8 0.4 1.5/2.7 170.8 2.5 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Synthesia Pardubice 8. 1. 2017 2016/17
2B body 12 Sokol Kbely 12. 12. 2015 2015/16
3B body 5 Sokol Písek 16. 9. 2017 2017/18
Obranné doskoky 6 GBA Lions J. Hradec 2. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Sokol Písek 1. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 GBA Lions J. Hradec 2. 10. 2021 2021/22
Body 27 BK Klatovy 26. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 20 BK Klatovy 16. 10. 2016 2016/17
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 20. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 9 0:00 11.4 5.0 0.0 0.0 0.0 1.4/2.3 61.9 2.0
USK Praha 9 0:00 9.3 4.2 0.0 0.0 0.0 0.9/1.7 53.3 2.4
TJ Sokol Pražský 9 0:00 9.2 3.4 0.0 0.0 0.0 2.3/3.9 60.0 2.4
Sokol Kbely 3 0:00 18.3 9.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.3
Sokol Pražský 3 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.3 54.5 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 13.3 4.0 533.3 1.3 0.0 1.5/3.8 40.0 3.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 10.4 3.8 0.0 0.4 0.0 1.6/3.4 47.1 1.2
BK Klatovy 3 0:00 16.7 5.3 0.0 1.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
BA Sparta 3 0:00 16.3 6.3 0.0 0.0 0.0 3.7/5.7 64.7 3.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 11.5 3.8 136.4 0.5 0.0 2.5/4.8 52.6 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 11.5 4.0 100.0 0.3 100.0 2.8/5.3 52.4 1.3
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 11.5 5.0 153.8 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 5 0:00 9.0 3.2 800.0 0.4 0.0 1.4/2.8 50.0 2.4
BA Sparta Praha 4 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 20.5 7.0 100.0 0.0 0.0 6.5/9.0 72.2 2.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 13.3 5.0 750.0 0.3 0.0 2.3/4.3 53.8 2.3
Sokol Písek 2 0:00 20.0 2.0 0.0 3.5 0.0 5.5/7.0 78.6 3.0
BK Pelhřimov 3 0:00 13.3 3.0 0.0 1.0 0.0 4.3/7.0 61.9 3.3
BK Klatovy 4 0:00 9.8 4.3 100.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 2.0
Tygři JBC Brno 3 3:47 12.7 4.7 466.7 0.3 100.0 2.3/4.0 58.3 3.0
BA Sparta 2 0:00 19.0 4.0 0.0 2.5 0.0 3.5/6.0 58.3 3.5
Sokol Vyšehrad 6 0:00 6.2 1.2 0.0 1.0 0.0 0.8/1.3 62.5 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.0 5.5 100.0 2.0 100.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 17.5 6.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 10.7 3.0 0.0 1.0 0.0 1.7/3.3 50.0 3.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 3.5
BK Klatovy 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 15.0 3.0 0.0 1.5 0.0 4.5/6.5 69.2 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 14.5 6.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.0 2.0 0.0 1.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Sparta 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.3
BK Kral-jun U13 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
USK Praha 3 0:00 7.7 3.0 100.0 0.3 100.0 0.7/2.0 33.3 3.3
USK Praha 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 3.5
Sokol Pražský 7 0:00 3.0 1.4 0.0 0.0 0.0 0.1/0.1 100.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 10.0 1.0 100.0 2.0 100.0 2.0/3.5 57.1 1.5
SK Žabovřesky 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Pod U17B 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Loko Plzeň 1 18:25 12.0 2.0 66.7 2.0 50.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Ben U13B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 21:05 3.7 0.7 20.0 0.7 33.3 0.3/1.0 33.3 2.3
GBA Lions J. Hradec 1 21:16 10.0 2.0 33.3 1.0 50.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
NH Ostrava 2 4:44 3.5 0.5 100.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 13:41 7.0 2.0 66.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
BK Pardubice 1 15:40 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 22:54 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Nymburk 2 14:01 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 1 14:33 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 20:10 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 15:32 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Sokol pražský 1 25:49 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 19:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 15:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0