Ondřej Hauzer

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Sokol pražský
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
276
Procento vítězství
76.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 20 - 5.6 2.5 0 0.6/1.5 36.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 21 - 4.8 2.1 0 0.6/1.3 42.9 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 21 - 10.0 4.5 0 1/2.3 43.8 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 3.6 1.6 0 0.4/0.8 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 14 - 11.9 5.5 0 0.9/2.4 38.2 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 7.3 0.7 0.3 /2 0 0/0 0.0 0.7 0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 11.0 2.0 1 /3 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Jižní Supi 9 - 9.6 4.4 /4.4 0.1 0.3/0.6 60.0 1.7 7.7
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 8 - 13.1 6.4 0 0.4/1 37.5 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Jižní Supi 8 - 3.5 1.6 /1.6 0 0.3/0.3 100.0 1.5 2.0
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo Sokol Pražský 12 - 8.4 3.2 0.1 1.8/3.2 57.9 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A BSK Modřany - Jižní supi 7 - 4.7 2.1 0 0.4/1 42.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B Sokol Pražský 11 - 26.0 11 0.5 2.4/3.4 70.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 14 - 15.1 5.9 0.6 1.7/3.8 45.3 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 4 - 6.3 2.8 0 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 - 12.3 4.3 0.7 1.7/3.7 45.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 20.5 7.5 0.5 4/10 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 9.7 1.0 0.3 0 0.3/0.7 50.0 0.3 1.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 9.5 3.0 1.5 0 0/1 0.0 0.5 2.0
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 11 - 15.7 5.3 1 2.2/3.6 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 3.0 0.0 0 /0.5 0 0/1 0.0 - -1.5
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 18.2 5.8 1.4 2.6/3.8 68.3 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 28.0 15.0 5.3 1 1.3/2.3 57.1 2.3 11.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 14.5 7.5 1.5 1 1.5/3 50.0 1.0 5.0
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 13.5 2.5 0 /1 0.5 1/1 100.0 1.0 1.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 18 18.8 7.4 1.8 /4.1 0.9 1/1.4 72.0 1.7 5.7
2019/20 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 2 - 19.5 5 2.5 2/5.5 36.4 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 1 7.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 3 22.7 8.0 3 /6.3 0.7 0/0.7 0.0 1.3 6.7
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 10 21.4 7.6 1.6 /4.4 1.1 1.1/2.2 50.0 1.8 5.2
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 3 - 6.7 1.7 1 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 1 - 8.0 1 1 3/4 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 8 24.5 9.3 2.3 /6.3 1.3 1/2.1 47.1 2.6 7.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol pražský 3 26.7 8.7 1.7 /7.7 0.7 3.3/4.7 71.4 2.3 4.0
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol pražský 2 20.5 5.5 2.5 /5.5 0 0.5/3 16.7 1.0 -1.0
2022/23 muži - skupina B Sokol Pražský 2 - 4.5 1 0.5 1/4.5 22.2 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 5 25.6 12.2 1.8 /5 1.8 3.2/4.6 69.6 2.2 8.4
Průměr za kariéru 27.2 4.8 9.6 3.6 0.4 1.1/2.2 165.7 1.6 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Písek 1. 10. 2022
2B body 4 Slavoj Litoměřice 27. 9. 2022
3B body 6 Sokol Písek 1. 10. 2022
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 1. 10. 2022
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 18. 9. 2022
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 1. 10. 2022
Body 28 Sokol Písek 1. 10. 2022
Užitečnost 26 Sokol Písek 1. 10. 2022
Asistence 6 Slavoj Litoměřice 27. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Nymburk 3. 2. 2019 2018/19
2B body 29 ŠSK Slaný 3. 12. 2017 2017/18
3B body 6 Sokol Písek 1. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 6 PCE 5. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 GBA Lions J. Hradec 20. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 8 BK Loko Plzeň 6. 11. 2021 2021/22
Body 62 ŠSK Slaný 3. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 26 Sokol Písek 1. 10. 2022 2022/23
Asistence 6 Slavoj Litoměřice 27. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 29:01 5 1 20.0 0 0.0 3/4 75.0
18. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 26:52 8 1 50.0 1 20.0 3/4 75.0
27. 9. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 18:29 15 4 44.4 1 33.3 4/7 57.1
1. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 31:24 28 2 40.0 6 60.0 6/8 75.0
24. 9. 2022 skupina B Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
25. 9. 2022 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/7 28.6
2. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 21:57 5 1 25.0 1 16.7 0/0 0
Celkem 7 127:43 70 11 44.0 10 32.3 18/32 56.3
Průměr 7 18:14 10.0 1.6 44.0 1.4 32.3 2.6/4.6 56.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PŘÍ 4 0:00 14.8 4.3 0.0 1.3 0.0 2.5/3.8 66.7 1.8
Sokol Písek 4 0:00 14.8 5.5 0.0 1.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.3
BA Sparta 7 0:00 8.0 3.4 0.0 0.0 0.0 1.1/1.9 61.5 1.4
USK Praha 5 0:00 10.4 4.4 0.0 0.0 0.0 1.6/4.0 40.0 1.2
USK Praha 7 0:00 7.4 3.0 0.0 0.1 0.0 1.0/2.1 46.7 1.6
BA Sparta 6 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.5
Sokol Písek 3 0:00 16.7 6.3 0.0 0.7 0.0 2.0/4.7 42.9 1.7
USK Praha 7 0:00 6.6 2.9 0.0 0.0 0.0 0.9/2.4 35.3 1.1
BK Chomutov 2 0:00 23.0 8.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 10.5 3.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
BVK Holice 2 0:00 20.0 6.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.5 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.3 0.0 1.7/4.7 35.7 2.7
GBA Lions J. Hradec 5 24:24 6.8 1.4 21.2 0.6 15.0 2.2/3.4 64.7 2.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 17.0 5.0 0.0 1.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
USK Praha 5 0:00 6.8 2.2 0.0 0.6 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Sokol Kbely 3 0:00 10.7 5.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Sokol Písek 2 27:24 15.5 1.5 37.5 3.0 54.5 3.5/5.0 70.0 3.0
USK Praha 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
BASKET Brno 4 24:01 7.0 2.0 38.1 0.8 30.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Snakes Ostrava 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
Jižní Supi 2 17:13 14.0 2.0 80.0 3.0 66.7 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 26.0 8.0 0.0 1.0 0.0 7.0/15.0 46.7 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Slavoj Litoměřice 2 21:36 12.0 3.0 40.0 1.0 28.6 3.0/5.5 54.5 1.5
Tygři Praha 2 23:15 12.0 3.0 60.0 1.5 50.0 1.5/1.5 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 0.5
Tygři JBC Brno 3 0:00 7.7 1.7 0.0 0.7 0.0 2.3/3.7 63.6 2.0
PCE 2 29:57 11.5 3.0 50.0 1.5 20.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Klatovy 2 0:00 11.5 5.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 22:09 7.7 3.0 52.9 0.3 12.5 0.7/0.7 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 24:04 11.5 2.0 33.3 2.5 62.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 26:09 7.3 2.0 46.2 0.3 8.3 2.3/4.0 58.3 1.7
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PORG Basket 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 20.0 2.0 0.0 4.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 18:59 9.0 2.0 40.0 1.5 60.0 0.5/1.0 50.0 2.5
NH Ostrava 2 19:20 8.5 1.0 50.0 1.5 50.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Tygři Brno 3 17:11 5.7 1.0 37.5 1.0 50.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Tygři Brno 2 21:26 8.0 2.5 27.8 0.5 33.3 1.5/3.5 42.9 3.5
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Kladno 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 1 18:13 14.0 2.0 40.0 3.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 20:40 6.5 2.0 28.6 0.5 16.7 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 13:04 5.0 1.0 50.0 0.5 25.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.0
VŠTJ Medicina A 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 1 23:18 7.0 2.0 40.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Motol A 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 29:01 5.0 1.0 20.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 11:41 2.5 0.0 0.0 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA Nymburk 2 20:48 2.5 0.5 12.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK 1 15:34 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žižkov Falcons B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC VYSOČINA 1 8:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 11:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0

články