Štěpán Vilč

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
193
Procento vítězství
37.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 3 6.7 1.3 0 /0 0.0 0.3 20.0 0.3/0.7 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 3 9.7 0.7 0.3 /1.7 20.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava 12 - 7.6 2.8 0.0 0.3 0.0 1.1/2.4 44.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Ostrava 11 - 13.1 5.5 0.0 0.5 0.0 0.6/2 31.8 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Snakes Ostrava 14 - 6.8 2.1 0.0 0.6 0.0 0.6/1.1 53.3 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Snakes Ostrava 10 - 10.4 2.4 0.0 1 0.0 2.6/4.7 55.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Frýdek-Místek 2 - 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2/3 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Frýdek-Místek 11 - 6.0 2.2 0.0 0.2 0.0 1.1/2.5 44.4 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 14 24.6 4.9 1.6 /2.9 53.7 0.4 20.0 0.4/0.9 50.0 2.5 4.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B Snakes Ostrava 13 30.4 13.1 3.5 /7.9 43.7 1.4 27.7 2/3.9 51.0 3.3 6.4
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 6 19.3 4.5 1.2 /1.7 70.0 0.7 40.0 0.2/0.7 25.0 1.8 4.8
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Snakes Ostrava 8 28.5 8.6 1.8 /5.9 29.8 1 20.5 2.1/4.1 51.5 2.4 3.5
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Snakes Ostrava 2 29.0 1.5 0 /2.5 0.0 0.5 100.0 0/0 0.0 2.5 -
2021/22 kadeti U17 - play-out Snakes Ostrava 5 24.2 7.0 1.4 /4.2 33.3 1 23.8 1.2/3.2 37.5 2.8 2.2
2022/23 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 14 27.9 8.5 2.4 /5.6 43.6 0.9 29.3 1.1/2.4 45.5 2.9 4.9
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 6 7.7 0.8 0.2 /1.2 14.3 0 0.0 0.5/1 50.0 1.0 -0.5
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 8 30.5 5.8 1.1 /5.5 20.5 0.8 23.1 1.3/2.8 45.5 2.8 2.9
2022/23 muži - play out 13.-20. místo SNAK A 2 14.0 3.0 1 /2 50.0 0 0.0 1/2 50.0 1.5 3.0
2022/23 junioři U19 - play-out Snakes Ostrava 6 29.2 5.0 1 /2.5 40.0 0.5 18.8 1.5/2.7 56.3 2.3 7.8
2023/24 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 14 28.1 11.5 2.9 /7.7 38.0 1.1 32.6 2.4/4.2 57.6 2.2 10.1
2023/24 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 12 18.6 3.3 1 /2.1 48.0 0.2 11.1 0.8/1.3 60.0 2.7 1.7
2023/24 muži - Český pohár mužů SNAK A 1 17.0 6.0 3 /4 75.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 2.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 8 24.6 4.9 1.1 /2.9 39.1 0.6 27.8 0.8/1.8 42.9 3.4 4.1
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo SNAK A 6 15.5 2.8 0.7 /2.2 30.8 0.3 28.6 0.5/1.3 37.5 1.7 2.5
2023/24 junioři U19 - play-out Snakes Ostrava 2 32.5 7.0 2 /3.5 57.1 0.5 14.3 1.5/3 50.0 3.5 6.5
Průměr za kariéru 24.1 16.5 7.1 2.1 88.4 0.6 54.7 1.1/2.3 132.1 2.5 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BASKET Brno 22. 10. 2023
2B body 6 NH Ostrava 17. 11. 2023
3B body 3 BK Opava 11. 11. 2023
Obranné doskoky 8 BK Opava 11. 11. 2023
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 9. 3. 2024
Doskoky celkem 10 BK Opava 11. 11. 2023
Body 20 NH Ostrava 17. 11. 2023
Užitečnost 26 NH Ostrava 17. 11. 2023
Asistence 6 BK Loko Plzeň 13. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA Nymburk 8. 3. 2020 2019/20
2B body 9 SKUP-BCM Olomouc 23. 3. 2019 2018/19
3B body 5 BA Nymburk 8. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 Tygři Brno 9. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Body 32 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 40 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 8 BCM Orli Prostějov 9. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 24:18 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 10:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina B PCE 25:16 15 6 85.7 1 25.0 0/2 0.0
24. 9. 2023 skupina B BK Opava 26:41 12 3 50.0 1 33.3 3/5 60.0
28. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 32:07 6 2 25.0 0 0.0 2/5 40.0
1. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 9:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 23:15 9 1 12.5 1 33.3 4/6 66.7
8. 10. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 23:28 6 1 20.0 1 50.0 1/4 25.0
21. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 37:21 9 3 33.3 1 50.0 0/1 0.0
22. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 20:04 14 4 57.1 0 0.0 6/8 75.0
22. 10. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 23:48 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
5. 11. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 9:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina B BK Opava 26:54 14 2 20.0 3 75.0 1/2 50.0
12. 11. 2023 skupina B PCE 21:46 8 1 25.0 1 33.3 3/6 50.0
17. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 29:18 20 6 50.0 1 33.3 5/7 71.4
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 22:11 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
26. 11. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 24:13 4 1 33.3 0 0.0 2/3 66.7
29. 11. 2023 Český pohár mužů BC Nový Jičín 16:43 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 31:10 19 4 50.0 3 60.0 2/4 50.0
4. 12. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 29:16 11 4 44.4 0 0.0 3/3 100.0
8. 12. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 24:40 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina B BASKET Brno 30:00 9 3 42.9 0 0.0 3/4 75.0
17. 12. 2023 skupina B Tygři Brno 36:43 9 1 12.5 2 66.7 1/2 50.0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 21:18 8 3 50.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 1. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 31:57 6 1 33.3 1 25.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 nadstavba B Sokol pražský 12:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 skupina VÝCHOD SVI 12:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 23:15 5 1 25.0 0 0.0 3/4 75.0
27. 1. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 19:43 3 1 25.0 0 0.0 1/4 25.0
28. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 28:49 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 skupina VÝCHOD HKR 17:06 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Polabí 16:30 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba B Sokol pražský 28:25 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 19:16 6 1 33.3 1 50.0 1/2 50.0
18. 2. 2024 play-out 13.-20.místo USK Praha B 17:22 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 2. 2024 play-out 13.-20.místo BK Levharti Chomutov 20:09 5 2 50.0 0 0.0 1/4 25.0
1. 3. 2024 play-out 13.-20.místo SP Basket 13:10 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
9. 3. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 26:16 10 1 33.3 2 50.0 2/4 50.0
10. 3. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 29:54 5 1 100.0 1 20.0 0/0 0
17. 3. 2024 play-out 13.-20.místo USK Praha B 19:48 7 0 0.0 2 50.0 1/2 50.0
7. 4. 2024 play-out 13.-20.místo SP Basket 5:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 4. 2024 play-out NH Ostrava 28:19 7 3 75.0 0 0.0 1/4 25.0
14. 4. 2024 play-out NH Ostrava 36:25 7 1 33.3 1 14.3 2/2 100.0
Celkem 43 987:07 276 73 40.6 25 25.3 55/102 53.9
Průměr 43 22:57 6.4 1.7 40.6 0.6 25.3 1.3/2.4 53.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 8 28:15 9.6 3.0 52.2 0.8 20.0 1.4/2.8 50.0 2.8
BCM Orli Prostějov 4 33:53 15.0 3.0 35.3 2.0 36.4 3.0/6.8 44.4 3.3
Válečníci Děčín 4 23:55 13.0 3.3 52.0 1.5 40.0 2.0/3.3 61.5 3.3
BK Opava 4 27:44 12.5 3.0 44.4 1.8 53.8 1.3/2.5 50.0 3.0
Tygři Brno 6 34:38 8.0 2.0 34.3 1.2 36.8 0.5/1.3 37.5 2.7
BC Nový Jičín 6 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.7 50.0 3.2
BK Příbor 5 0:00 9.4 3.6 0.0 0.4 0.0 1.0/3.0 33.3 2.4
PCE 6 26:11 6.8 2.0 44.4 0.7 26.7 0.8/3.0 27.8 2.5
BASKET Brno 6 29:04 6.8 1.7 32.3 0.3 11.1 2.5/3.0 83.3 2.3
BCM Orli Prostějov 6 23:44 6.7 2.0 48.0 0.2 10.0 2.2/3.5 61.9 2.8
BA Nymburk 2 0:00 19.0 2.0 0.0 3.5 0.0 4.5/6.0 75.0 4.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Slavoj Litoměřice 8 24:25 4.6 1.4 39.3 0.5 23.5 0.4/1.8 21.4 2.4
BK Opava 2 16:30 17.5 3.5 58.3 2.0 57.1 4.5/9.5 47.4 4.0
BK Loko Plzeň 7 26:18 4.7 0.7 20.0 0.9 28.6 0.7/1.6 45.5 2.9
GBA Lions J. Hradec 3 27:16 11.0 2.0 33.3 1.7 55.6 2.0/3.3 60.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 6 20:09 5.5 1.7 45.5 0.3 18.2 1.2/2.2 53.8 2.5
BA Sparta Praha 3 26:04 7.3 2.0 54.5 1.0 23.1 0.3/1.3 25.0 1.0
NH Ostrava 1 45:00 22.0 9.0 75.0 1.0 12.5 1.0/2.0 50.0 4.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Tygři Brno 3 23:13 7.0 1.0 27.3 1.3 28.6 1.0/1.7 60.0 1.3
Vlci Žďár 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BASKET Brno 2 32:07 9.5 3.0 42.9 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 4.0
BCM Orli Prostějov 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
Tygři Praha 2 32:07 8.5 0.5 25.0 1.5 42.9 3.0/5.0 60.0 1.5
NH Ostrava A 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Nymburk 2 28:04 8.0 2.5 27.8 0.5 14.3 1.5/2.0 75.0 5.0
BVK Holice 2 30:43 7.5 3.0 60.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
BCM Orli Prostějov 3 20:16 4.7 1.7 45.5 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Válečníci Děčín 2 27:32 7.0 1.5 42.9 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 30:26 7.0 2.0 25.0 0.5 10.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Jižní Supi 2 25:06 6.5 1.5 60.0 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Nový Jičín 4 15:03 3.0 1.3 55.6 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
BK Opava 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BA Nymburk 4 27:16 2.5 0.8 18.8 0.3 14.3 0.3/0.8 33.3 3.5
BK Levharti Chomutov 2 17:06 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Sokol Pražský 2 24:09 4.0 0.5 7.1 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
USK Praha B 2 18:35 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Basketbal Olomouc 3 17:38 2.3 0.7 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
BK Opava B 1 24:40 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 17:06 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 2 20:33 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Tygři Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BASKET Brno U23 3 10:53 1.7 0.3 20.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Tygři Praha 1 9:34 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 -
BA LYNX Liberec 1 13:42 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basketbal Polabí 1 16:30 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 10:58 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SP Basket 2 9:19 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 3:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 1 9:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 10:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SVI 1 12:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 7:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -