Štěpán Dvořák

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Brno
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
201
Procento vítězství
43.3%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 20 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/3.1 31.1 1.6 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo BC Vysočina 2 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/2.5 40.0 1.5 4.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 8.3 3 /3 100.0 0 0.0 2.3/4 58.3 1.3 5.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 15.7 8.3 3 /4 75.0 0 0.0 2.3/5.7 41.2 3.3 10.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 16.0 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/1 0.0 1.5 4.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 12 - 3.8 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 0.4/1.1 38.5 1.2 1.9
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BC Vysočina 6 - 9.5 4.5 /4.5 100.0 0 0.0 0.5/1.8 27.3 2.2 6.0
2016/17 žáci U15 - skupina E BK Velké Meziříčí 7 - 10.3 3.3 0.0 0.7 0.0 1.6/3 52.4 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 6 - 7.3 3.2 /3.2 100.0 0 0.0 1/1.8 54.5 1.2 5.3
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 14 - 6.4 2.8 /2.8 100.0 0 0.0 0.8/1.6 47.8 2.4 3.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A BC Vysočina 3 20.0 6.7 2.7 /11 24.2 0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7 2.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C1 BC Vysočina 1 - 3.0 1 /1 100.0 0 0.0 1/4 25.0 2.0 -2.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BC Vysočina 2 18.5 5.0 1.5 /10.5 14.3 0.5 100.0 0.5/2 25.0 0.5 2.0
2017/18 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 13 - 11.9 4.8 0.0 0 0.0 2.2/4.2 52.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C Žďár nad Sáz. 11 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D Žďár n. S. B 15 - 8.5 3.7 0.0 0 0.0 1.1/2.5 43.2 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 9 - 10.9 3.8 0.0 0 0.0 3.3/5.4 61.2 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Žďár nad Sáz. 9 - 4.1 2 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Vlci Žďár 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - o postup do extraligy Tygři JBC Brno 3 - 3.0 1 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři JBC Brno 15 16.1 3.7 1.6 /4 40.0 0 0.0 0.5/0.6 77.8 2.0 1.0
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Vlci Žďár 12 - 5.3 1.5 0.0 0.7 0.0 0.3/1 25.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Vlci Žďár 2 - 7.0 1.5 0.0 1 0.0 1/2.5 40.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C SK Brno Žabovřesky 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 4 2.3 6.0 2.3 /2.8 81.8 0.3 100.0 0.8/1 75.0 2.3 3.5
Průměr za kariéru 25.4 2.4 6.3 2.5 152.7 0.1 28.6 1.0/2.1 156.6 1.6 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Válečníci Děčín 12. 6. 2021
2B body 4 Basket Poděbrady 13. 6. 2021
3B body 1 Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021
Obranné doskoky 1 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Doskoky celkem 1 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Body 9 Basket Poděbrady 13. 6. 2021
Užitečnost 7 Válečníci Děčín 12. 6. 2021
Asistence 1 BA Sparta Praha 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BCM Orli Prostějov 30. 9. 2017 2017/18
2B body 9 PŘÍ 11. 11. 2017 2017/18
3B body 2 Sokol Vysoké Mýto 13. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 5 Slavoj BK Litoměřice 8. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 Synthesia Pardubice 21. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 9 Sj. BK Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Body 20 PŘÍ 11. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 15 BK Tábor 19. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 BA Nymburk 4. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
13. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 8:58 4 2 50.0 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Sojky Pelhřimov 0:00 3 0 0.0 1 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 8 3 100.0 0 2/2 100.0
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 9 4 100.0 0 1/2 50.0
Celkem 4 8:58 24 9 81.8 1 3/4 75.0
Průměr 4 2:14 6.0 2.3 81.8 0.3 0.8/1.0 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 5 0:00 6.2 2.8 1.400.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 0.6
Tygři JBC Brno 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
NH Ostrava 5 3:49 6.0 2.2 61.1 0.0 0.0 1.6/2.6 61.5 1.8
BCM Orli Prostějov 4 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.5 80.0 1.0
BK Opava 4 0:00 6.3 2.8 100.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
SK Žabovřesky 4 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
BK Opava 3 0:00 7.0 3.0 300.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
BK Snakes Ostrava 4 0:00 5.3 2.5 100.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 2.8
BC Nový Jičín 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
STHAV 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 22:36 9.0 4.5 56.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Pelhřimov 4 0:00 4.3 2.0 100.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 2.0
Tygři Brno 2 0:00 8.5 2.5 100.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
BBK Blansko 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BK Pelhřimov 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 100.0 0.3/2.0 16.7 2.7
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sokol Písek 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Snakes Ostrava 2 18:26 6.0 2.0 44.4 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
SKB Zlín 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.7
SK Bruntál 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 0.8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
BC Vysočina 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sp. DDM Uh. Brod 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
SAM Brno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 19:02 9.0 3.0 20.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SAM Brno 2 18:24 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 2.3 1.0 100.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 0.3
Sokol Pražský 1 14:54 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BC Kolín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
USK 2 11:33 3.0 1.0 28.6 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 5 0:00 1.2 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
Sokol Pražský 1 20:45 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 21:24 4.0 2.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 8:58 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/10.0 20.0 3.0
BA Nymburk 1 25:25 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 17:10 3.0 1.0 9.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 16:57 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Karviná 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 7:11 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 12:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pardubice 1 9:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -