Tomáš Simaichl

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Jižní Supi
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
184
Procento vítězství
70.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 2.4 1.2 0.0 0 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 3 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 8.2 3.4 0.0 0 0.0 1.5/3 51.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 - 3.7 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 1/2.3 42.9 2.7 -0.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 1 - 10.0 5 /5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 6.0
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 6.8 2.8 0.0 0 0.0 1.3/2.6 48.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 15.3 6.7 2.3 /5.7 41.2 0 0.0 2/3 66.7 1.3 4.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 14.0 8.0 3 /4.5 66.7 0 0.0 2/2 100.0 2.0 9.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 11.3 4.9 /4.9 100.0 0.1 100.0 1.4/1.6 82.6 1.2 9.8
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 14 - 7.5 3 /3 100.0 0.2 100.0 0.9/1.2 70.6 1.9 5.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 17.7 7.3 3 /6.3 47.4 0.3 16.7 0.3/0.7 50.0 0.3 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 17.5 4.5 1.5 /2.5 60.0 0.5 50.0 0/0 0.0 2.0 7.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 8.9 2.9 0.0 0.7 0.0 0.9/1.4 60.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 8.8 3.5 0.0 0.5 0.0 0.3/0.8 41.7 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 21.0 12.0 3.7 47.8 1.3 80.0 0.7/0.7 100.0 2.0 12.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 23.0 6.0 2 26.7 0.5 12.5 0.5/1 50.0 1.0 -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 4 8.5 0.5 0.3 /0.5 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.3 -1.0
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 3 - 4.0 1.7 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BSK - Jižní Supi 13 - 17.9 4.8 0.0 2.1 0.0 2.2/3.7 58.3 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BSK - Jižní Supi 2 - 24.5 5 0.0 4 0.0 2.5/3.5 71.4 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 2 - 22.5 4.5 0.0 2.5 0.0 6/6.5 92.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 4 7.5 12.5 2.5 /3.3 76.9 2.3 47.4 0.8/1 75.0 1.0 10.8
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 7 22.3 14.6 2.6 /6.9 37.5 2.1 30.6 3/3.3 91.3 1.1 12.6
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 4 32.5 12.3 2 /4.8 42.1 2 19.5 2.3/3.5 64.3 1.8 10.0
Průměr za kariéru 18.7 3.7 9.1 3.0 99.6 0.6 50.7 1.2/1.9 150.7 1.4 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2022
2B body 6 USK 18. 9. 2021
3B body 4 Slavoj Litoměřice 19. 9. 2021
Obranné doskoky 9 BK Loko Plzeň 2. 4. 2022
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 6. 3. 2022
Doskoky celkem 11 BK Loko Plzeň 2. 4. 2022
Body 28 BA Nymburk 6. 11. 2021
Užitečnost 34 BA Nymburk 6. 11. 2021
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 20. 3. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2022 2021/22
2B body 11 BK Mariánské Lázně 27. 11. 2016 2016/17
3B body 5 BK Brandýs n. L. 1. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 9 BK Loko Plzeň 2. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 13. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 11 Snakes Ostrava 6. 3. 2022 2021/22
Body 28 GBA Sojky Pelhřimov 27. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 34 BA Nymburk 6. 11. 2021 2021/22
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 20. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 29:34 15 3 50.0 3 23.1 0/0 0
12. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 14 4 100.0 1 100.0 3/4 75.0
12. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 14 1 100.0 4 100.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A USK 34:01 25 6 75.0 3 37.5 4/6 66.7
19. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 18 3 100.0 4 100.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 27:21 17 6 50.0 0 0.0 5/6 83.3
3. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 26:58 14 5 62.5 1 11.1 1/3 33.3
16. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 27:40 22 3 33.3 3 37.5 7/8 87.5
17. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 29:07 12 6 50.0 0 0.0 0/1 0.0
6. 11. 2021 skupina A BA Nymburk 30:24 28 5 71.4 4 57.1 6/10 60.0
7. 11. 2021 skupina A BA Nymburk 29:28 15 1 8.3 3 27.3 4/8 50.0
18. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 31:19 14 3 42.9 1 6.7 5/5 100.0
19. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 21:10 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 1. 2022 nadstavba B BVK Holice 0:00 9 3 100.0 1 100.0 0/0 0
12. 2. 2022 nadstavba B BCM Orli Prostějov 32:04 25 4 36.4 3 30.0 8/9 88.9
13. 2. 2022 nadstavba B BVK Holice 31:04 13 3 30.0 1 11.1 4/4 100.0
23. 2. 2022 nadstavba B NH Ostrava 0:00 13 2 100.0 1 100.0 6/6 100.0
25. 2. 2022 nadstavba B BCM Orli Prostějov 31:52 22 5 50.0 4 44.4 0/0 0
5. 3. 2022 nadstavba B NH Ostrava 31:46 8 0 0.0 2 33.3 2/2 100.0
6. 3. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 28:43 12 1 20.0 3 23.1 1/2 50.0
19. 3. 2022 play-out BVK Holice 30:57 14 1 50.0 4 28.6 0/1 0.0
20. 3. 2022 play-out BCM Orli Prostějov 30:43 10 2 50.0 1 11.1 3/3 100.0
2. 4. 2022 play-out BK Loko Plzeň 33:46 12 3 37.5 1 11.1 3/5 60.0
3. 4. 2022 play-out BK Loko Plzeň 34:42 13 2 40.0 2 22.2 3/5 60.0
Celkem 25 572:39 370 76 46.6 51 26.8 65/90 72.2
Průměr 25 22:54 14.8 3.0 46.6 2.0 26.8 2.6/3.6 72.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 3 0:00 24.0 6.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.3 69.2 0.7
BCM Orli Prostějov 3 31:33 19.0 3.7 44.0 2.7 28.6 3.7/4.0 91.7 2.0
BK Loko Plzeň 4 32:13 12.8 3.5 43.8 1.0 9.8 2.8/4.0 68.8 1.3
BVK Holice 4 15:30 12.5 2.8 57.9 1.8 28.0 1.8/2.3 77.8 1.3
BA Nymburk 2 29:56 21.5 3.0 31.6 3.5 38.9 5.0/9.0 55.6 1.5
Tesla Pardubice 2 0:00 21.0 4.5 0.0 3.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 13.3 5.0 0.0 1.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 13.0 4.7 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BC Vysočina 2 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 11.7 3.7 0.0 1.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 17.5 6.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 0:00 16.0 4.0 0.0 1.5 0.0 3.5/3.5 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 9:20 8.0 3.5 70.0 0.3 33.3 0.3/0.8 33.3 1.3
Pod U17B 2 0:00 14.5 2.5 0.0 2.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
BVK Holice 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.3
Jižní Supi 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 2.0
Sokol pražský 2 24:25 13.0 2.5 35.7 1.5 23.1 3.5/5.0 70.0 1.5
USK 1 34:01 25.0 6.0 75.0 3.0 37.5 4.0/6.0 66.7 2.0
BA Sparta 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
Slavoj Litoměřice 2 28:27 10.5 1.5 33.3 2.5 38.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
NH Ostrava 2 15:53 10.5 1.0 22.2 1.5 42.9 4.0/4.0 100.0 1.5
Jižní Supi 3 0:00 6.7 1.7 0.0 0.0 0.0 3.3/6.7 50.0 1.3
Jižní Supi 4 0:00 5.0 1.5 100.0 0.3 100.0 1.3/1.5 83.3 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 2 13:40 9.5 3.5 58.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Sokol Písek 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 18.0 3.0 100.0 4.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 -
GBA Lions J. Hradec B 1 0:00 17.0 2.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.0
BA Sparta 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 8.0 2.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 31:13 15.0 5.0 41.7 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Opava 1 29:34 15.0 3.0 50.0 3.0 23.1 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 14.0 1.0 100.0 4.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 26:58 14.0 5.0 62.5 1.0 11.1 1.0/3.0 33.3 1.0
Snakes Ostrava 1 28:43 12.0 1.0 20.0 3.0 23.1 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
USK Praha 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 22:10 10.0 3.0 37.5 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC VYSOČINA 1 16:00 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BC Vysočina 1 10:26 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
SAM Brno 2 12:19 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 14:14 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 1 17:26 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 4:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 7:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -