1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 5
BA Sparta
Sokol Nusle
7. 1. 2023
11:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Ondřej Melzer
71
62
16
18
36
41
56
48
Review
základní část 1. kolo 2
USK Praha B
HB Aritma
7. 1. 2023
13:00
SH Královka Marek Vondráček
Albert Jilg
89
61
23
12
51
31
72
44
Review
základní část 1. kolo 4
BSK KP Brno
Žabiny Brno B
7. 1. 2023
13:15
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Kult
Martin Sekáč
70
66
21
15
42
37
56
50
Review
základní část 1. kolo 3
Basket Poděbrady
DSK Basketball Brandýs
7. 1. 2023
15:00
MSH Ostende Lukáš Hartig
Martin Svoboda
51
64
7
19
14
30
36
50
Review
základní část 1. kolo 1
BK Havířov
SK UP Olomouc
7. 1. 2023
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Ondřej Rusz
Adam Giecek
72
63
24
19
41
33
54
47
Review
základní část 1. kolo 6
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
8. 2. 2023
18:00
hala Sportovní gymnázium Pavel Šenk
Michal Dub
56
48
15
12
33
23
43
38
Review
základní část 2. kolo 12
DSK Basketball Brandýs
Žabiny Brno B
24. 9. 2022
09:45
Sportcentrum Petr Hruša
Vitaliy Shumskyy
68
69
21
21
42
37
59
57
Review
základní část 2. kolo 9
USK Praha B
BA Sparta
24. 9. 2022
10:00
SH Královka Lucie Peterková
Jan Hošek
56
62
11
21
25
39
39
46
Review
základní část 2. kolo 11
Basket Poděbrady
BSK KP Brno
24. 9. 2022
16:00
MSH Ostende Lukáš Hartig
Martin Koudela
59
68
14
20
30
39
53
53
Review
základní část 2. kolo 7
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
24. 9. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Petr Opletal
66
82
11
26
27
43
54
59
Review
základní část 2. kolo 8
SK UP Olomouc
TJ Sokol Pečky
24. 9. 2022
17:00
SH UP Olomouc Jan Hecl
Antonín Kapl
44
57
15
13
28
25
31
41
Review
základní část 2. kolo 10
HB Aritma
Sokol Nusle
24. 9. 2022
17:15
SK Aritma Praha Štěpán Pokorný
Dominik Kočovský
47
56
22
18
27
31
40
46
Review
základní část 3. kolo 15
USK Praha B
Sokol Nusle
25. 9. 2022
10:00
SH Královka Marek Vošahlík
Tomáš Mašek
48
69
10
22
18
39
34
52
Review
základní část 3. kolo 17
Basket Poděbrady
Žabiny Brno B
25. 9. 2022
10:00
MSH Ostende Petr Havlíček
Martin Koudela
57
73
15
20
35
38
43
53
Review
základní část 3. kolo 16
HB Aritma
BA Sparta
25. 9. 2022
10:30
SK Aritma Praha Lukáš Ulrych
Jan Musil
60
76
19
20
40
36
49
51
Review
základní část 3. kolo 13
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
25. 9. 2022
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Petr Opletal
48
73
12
23
20
50
28
60
Review
základní část 3. kolo 14
SK UP Olomouc
BK Studánka Pardubice
25. 9. 2022
11:00
SH UP Olomouc Jan Hecl
Antonín Kapl
70
54
22
7
39
25
50
39
Review
základní část 3. kolo 18
DSK Basketball Brandýs
BSK KP Brno
25. 9. 2022
11:00
Sportcentrum Dominik Výborný
Vitaliy Shumskyy
75
60
23
11
34
31
58
43
Review
základní část 4. kolo 21
BA Sparta
Basket Poděbrady
8. 10. 2022
11:00
Hala Kuncova Daniel Čížek
Jan Hošek
62
64
12
12
23
34
42
47
Review
základní část 4. kolo 19
BK Studánka Pardubice
BSK KP Brno
8. 10. 2022
16:00
hala Sportovní gymnázium Roman Mareš
Michaela Bubeníčková
62
59
11
17
28
29
49
41
Review
základní část 4. kolo 23
BK Havířov
USK Praha B
8. 10. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Dominik Holaň
Michal Slovák
66
60
20
12
33
32
51
43
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Nusle
DSK Basketball Brandýs
8. 10. 2022
18:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Mašek
Petr Eisner
88
58
27
17
46
29
69
43
Review
základní část 4. kolo 24
SK UP Olomouc
HB Aritma
8. 10. 2022
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Válek
Ota Baďura
90
48
22
15
44
25
57
36
Review
základní část 4. kolo 20
TJ Sokol Pečky
Žabiny Brno B
8. 10. 2022
18:00
Městská sportovní hala Michal Vyhlídal
Jakub Hejduk
91
66
20
17
46
32
72
54
Review
základní část 5. kolo 27
BA Sparta
DSK Basketball Brandýs
9. 10. 2022
09:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Jan Hošek
68
62
19
17
41
32
53
58
Review
základní část 5. kolo 25
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
9. 10. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Roman Mareš
Michaela Bubeníčková
52
68
9
16
27
29
41
46
Review
základní část 5. kolo 30
SK UP Olomouc
USK Praha B
9. 10. 2022
10:00
SH UP Olomouc Jakub Válek
Ota Baďura
79
67
15
18
38
36
62
45
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol Nusle
Basket Poděbrady
9. 10. 2022
11:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Mašek
Klaudia Aleksandra Karwowska
74
45
18
17
37
22
57
29
Review
základní část 5. kolo 29
BK Havířov
HB Aritma
9. 10. 2022
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Dominik Holaň
Michal Slovák
59
62
9
15
17
26
37
40
Review
základní část 5. kolo 26
TJ Sokol Pečky
BSK KP Brno
9. 10. 2022
11:45
Městská sportovní hala Michal Vyhlídal
Jakub Hejduk
63
59
16
15
29
30
44
49
Review
základní část 6. kolo 31
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
22. 10. 2022
12:00
SH Královka Jan Musil
Daniel Čížek
53
66
14
19
24
27
44
42
Review
základní část 6. kolo 36
Žabiny Brno B
Sokol Nusle
22. 10. 2022
17:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Jan Špaček
63
68
15
16
25
35
50
51
Review
základní část 6. kolo 33
Basket Poděbrady
BK Havířov
22. 10. 2022
17:30
MSH Ostende Pavel Theodor
Ondřej Vlach
53
63
9
15
24
31
35
50
Review
základní část 6. kolo 32
HB Aritma
TJ Sokol Pečky
22. 10. 2022
18:00
SK Aritma Praha František Syrovátka
Michal Bakajsa
55
70
9
24
28
43
44
54
Review
základní část 6. kolo 34
DSK Basketball Brandýs
SK UP Olomouc
22. 10. 2022
18:30
Sportcentrum Pavel Šenk
Jakub Hejduk
72
61
23
17
38
30
62
40
Review
základní část 6. kolo 35
BSK KP Brno
BA Sparta
22. 10. 2022
19:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Vlastimil Kurz
Jan Hecl
60
64
12
13
22
32
42
48
Review
základní část 7. kolo 41
BSK KP Brno
Sokol Nusle
23. 10. 2022
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Kubiš
Petr Jakubík
48
67
10
11
21
34
37
48
Review
základní část 7. kolo 37
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
23. 10. 2022
10:00
SH Královka Jan Musil
Michal Tesař
49
71
18
23
27
45
37
61
Review
základní část 7. kolo 38
HB Aritma
BK Studánka Pardubice
23. 10. 2022
10:30
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Jan Renc
58
44
18
12
32
21
43
29
Review
základní část 7. kolo 39
Basket Poděbrady
SK UP Olomouc
23. 10. 2022
11:00
MSH Ostende Michaela Scholzová
Ondřej Vlach
70
57
25
20
42
40
59
46
Review
základní část 7. kolo 42
Žabiny Brno B
BA Sparta
23. 10. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Jan Špaček
69
59
16
17
40
25
48
46
Review
základní část 7. kolo 40
DSK Basketball Brandýs
BK Havířov
23. 10. 2022
12:00
Sportcentrum Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
71
72
18
9
33
25
44
41
61
61
Review
základní část 8. kolo 47
USK Praha B
Basket Poděbrady
12. 11. 2022
12:00
SH Královka Petr Blahout
Petr Eisner
64
48
19
16
32
26
51
38
Review
základní část 8. kolo 46
SK UP Olomouc
Žabiny Brno B
12. 11. 2022
13:30
SH UP Olomouc Dennis Billík
Jakub Válek
63
54
14
10
31
22
44
37
Review
základní část 8. kolo 43
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
12. 11. 2022
16:00
hala Sportovní gymnázium Jan Bráblík
Ondřej Vlach
71
73
15
27
38
39
56
57
Review
základní část 8. kolo 44
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
12. 11. 2022
16:30
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Lucie Peterková
51
65
16
17
30
28
41
47
Review
základní část 8. kolo 45
BK Havířov
BSK KP Brno
12. 11. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Hecl
Tomáš Nevřela
72
69
21
17
41
33
53
56
Review
základní část 8. kolo 48
HB Aritma
DSK Basketball Brandýs
12. 11. 2022
18:00
SK Aritma Praha Matej Kovačovič
Antonín Ďurana
71
80
9
20
27
39
47
60
Review
základní část 9. kolo 49
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
13. 11. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Jan Bráblík
Ondřej Vlach
53
77
16
16
33
33
46
52
Review
základní část 9. kolo 51
BK Havířov
Žabiny Brno B
13. 11. 2022
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Hecl
Tomáš Nevřela
69
74
25
17
42
40
53
55
Review
základní část 9. kolo 54
HB Aritma
Basket Poděbrady
13. 11. 2022
10:30
SK Aritma Praha Petr Blahout
Lenka Bočková
69
63
13
15
30
36
55
49
Review
základní část 9. kolo 50
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
13. 11. 2022
11:00
Městská sportovní hala Petr Znamínko
Martin Svoboda
75
66
12
17
31
36
54
46
Review
základní část 9. kolo 53
USK Praha B
DSK Basketball Brandýs
13. 11. 2022
11:00
SH Královka Marek Vošahlík
František Syrovátka
81
71
20
20
33
35
52
57
Review
základní část 9. kolo 52
SK UP Olomouc
BSK KP Brno
13. 11. 2022
13:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
82
64
20
9
37
28
56
45
Review
základní část 10. kolo 56
DSK Basketball Brandýs
TJ Sokol Pečky
3. 12. 2022
09:30
Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Petr Havlíček
66
63
21
7
28
18
52
47
Review
základní část 10. kolo 59
BA Sparta
BK Havířov
3. 12. 2022
13:30
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Koudela
68
64
19
10
28
36
51
49
Review
základní část 10. kolo 58
Žabiny Brno B
HB Aritma
3. 12. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Martin Sekáč
64
62
19
20
33
37
45
51
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol Nusle
SK UP Olomouc
3. 12. 2022
17:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Antonín Ďurana
55
74
19
22
25
36
39
54
Review
základní část 10. kolo 57
BSK KP Brno
USK Praha B
3. 12. 2022
17:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Natálie Karabínová
Jan Renc
57
80
16
22
28
37
40
63
Review
základní část 10. kolo 55
Basket Poděbrady
BK Studánka Pardubice
3. 12. 2022
18:00
MSH Ostende Marek Vondráček
Dominik Barták
73
58
18
20
46
35
58
42
Review
základní část 11. kolo 64
Žabiny Brno B
USK Praha B
4. 12. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Martin Sekáč
75
61
15
18
45
37
54
52
Review
základní část 11. kolo 65
BA Sparta
SK UP Olomouc
4. 12. 2022
09:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Koudela
81
60
25
16
42
32
60
55
Review
základní část 11. kolo 62
DSK Basketball Brandýs
BK Studánka Pardubice
4. 12. 2022
11:00
Sportcentrum Petr Blahout
Petr Šmůla
88
58
23
12
50
29
74
44
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol Nusle
BK Havířov
4. 12. 2022
11:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Michaela Scholzová
72
59
15
20
36
31
51
44
Review
základní část 11. kolo 63
BSK KP Brno
HB Aritma
4. 12. 2022
13:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Petr Nejezchleb
Maxmilian Zavřel
49
85
13
12
27
40
38
59
Review
základní část 11. kolo 61
Basket Poděbrady
TJ Sokol Pečky
1. 4. 2023
20:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Tomáš Tejček
61
63
6
14
24
32
38
51
Review
základní část 12. kolo 67
SK UP Olomouc
BK Havířov
8. 1. 2023
10:30
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Michal Mainuš
53
71
7
14
28
38
34
58
Review
základní část 12. kolo 68
HB Aritma
USK Praha B
8. 1. 2023
10:30
SK Aritma Praha Petr Blahout
Marek Vošahlík
79
73
22
23
42
29
59
52
Review
základní část 12. kolo 70
Žabiny Brno B
BSK KP Brno
8. 1. 2023
11:00
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Klaudia Aleksandra Karwowska
76
53
23
16
40
26
55
35
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol Nusle
BA Sparta
8. 1. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Michal Kuncl
77
62
24
17
43
32
64
50
Review
základní část 12. kolo 69
DSK Basketball Brandýs
Basket Poděbrady
8. 1. 2023
12:00
Sportcentrum Martin Kučírek
Vitaliy Shumskyy
86
69
20
20
41
44
66
52
Review
základní část 12. kolo 72
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
31. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jan Jeřáb
Jakub Hejduk
72
59
19
9
42
20
62
44
Review
základní část 13. kolo 76
BA Sparta
HB Aritma
21. 1. 2023
11:00
Hala Kuncova Michal Horník
Jan Hejnic
95
64
26
18
56
32
71
50
Review
základní část 13. kolo 74
BK Studánka Pardubice
SK UP Olomouc
21. 1. 2023
12:00
hala Sportovní gymnázium Michaela Scholzová
Petr Havlíček
51
40
10
16
20
22
33
31
Review
základní část 13. kolo 73
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
21. 1. 2023
16:45
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Martin Koudela
73
71
25
17
38
42
55
58
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol Nusle
USK Praha B
21. 1. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Pavel Šenk
František Syrovátka
57
64
15
18
26
27
40
45
Review
základní část 13. kolo 77
Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
21. 1. 2023
19:30
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Klaudia Aleksandra Karwowska
59
51
19
15
32
28
43
37
Review
základní část 13. kolo 78
BSK KP Brno
DSK Basketball Brandýs
21. 1. 2023
20:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Marek Vaníček
Jan Špaček
64
80
13
18
33
39
50
62
Review
základní část 14. kolo 81
BA Sparta
USK Praha B
22. 1. 2023
09:00
Hala Kuncova Michal Horník
Jan Hejnic
70
42
18
10
37
23
58
36
Review
základní část 14. kolo 80
TJ Sokol Pečky
SK UP Olomouc
22. 1. 2023
10:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Petr Šmůla
81
61
19
11
48
36
64
51
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol Nusle
HB Aritma
22. 1. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Pavel Šenk
František Syrovátka
69
61
19
16
29
32
49
44
Review
základní část 14. kolo 84
Žabiny Brno B
DSK Basketball Brandýs
22. 1. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Petr Mynarčík
49
67
13
18
26
39
33
59
Review
základní část 14. kolo 83
BSK KP Brno
Basket Poděbrady
22. 1. 2023
13:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Kamil Karafiát
Kristýna Jansová
71
47
19
10
43
25
60
39
Review
základní část 14. kolo 79
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
17. 3. 2023
18:30
hala Sportovní gymnázium Petr Znamínko
Tomáš Tejček
50
66
14
16
26
31
34
54
Review
základní část 15. kolo 90
USK Praha B
SK UP Olomouc
4. 2. 2023
12:00
SH Královka Michal Kocián
Pavel Podhůrský
64
50
23
13
33
29
47
43
Review
základní část 15. kolo 87
DSK Basketball Brandýs
BA Sparta
4. 2. 2023
12:30
Sportcentrum Petr Znamínko
Jaroslav Pazourek
58
63
13
25
32
37
40
54
Review
základní část 15. kolo 86
BSK KP Brno
TJ Sokol Pečky
4. 2. 2023
14:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Robin Petrák
Jakub Petrák
54
52
10
13
22
21
36
36
Review
základní část 15. kolo 85
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
4. 2. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Jakub Kremser
Klaudia Aleksandra Karwowska
74
50
24
11
34
26
50
42
Review
základní část 15. kolo 88
Basket Poděbrady
Sokol Nusle
4. 2. 2023
17:00
MSH Ostende Lukáš Hartig
Petr Havlíček
45
57
12
23
26
35
39
46
Review
základní část 15. kolo 89
HB Aritma
BK Havířov
4. 2. 2023
18:00
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Pavel Hendrich
64
83
21
27
39
44
53
69
Review
základní část 16. kolo 91
BSK KP Brno
BK Studánka Pardubice
5. 2. 2023
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Robin Petrák
Jakub Petrák
80
64
26
13
50
34
62
46
Review
základní část 16. kolo 94
DSK Basketball Brandýs
Sokol Nusle
5. 2. 2023
10:00
Sportcentrum Petr Blahout
Lukáš Ulrych
74
71
17
22
33
40
56
51
Review
základní část 16. kolo 93
Basket Poděbrady
BA Sparta
5. 2. 2023
10:30
MSH Ostende Lukáš Hartig
Petr Havlíček
50
55
8
19
25
26
36
40
48
48
Review
základní část 16. kolo 96
HB Aritma
SK UP Olomouc
5. 2. 2023
10:30
SK Aritma Praha Petr Znamínko
Pavel Hendrich
60
79
18
15
37
39
47
65
Review
základní část 16. kolo 92
Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
5. 2. 2023
11:00
SH Rosnička Brno Jakub Kremser
Klaudia Aleksandra Karwowska
48
58
7
12
20
25
34
42
Review
základní část 16. kolo 95
USK Praha B
BK Havířov
5. 2. 2023
12:00
SH Královka Michal Kocián
Pavel Podhůrský
87
54
21
6
40
21
70
30
Review
základní část 17. kolo 97
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
25. 2. 2023
10:00
Městská sportovní hala Martin Svoboda
Tomáš Tejček
71
62
16
12
43
28
55
48
Review
základní část 17. kolo 99
SK UP Olomouc
Basket Poděbrady
25. 2. 2023
13:30
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Dennis Billík
64
61
21
11
34
28
50
46
Review
základní část 17. kolo 100
BK Havířov
DSK Basketball Brandýs
25. 2. 2023
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
89
61
26
19
43
42
64
55
Review
základní část 17. kolo 98
BK Studánka Pardubice
HB Aritma
25. 2. 2023
16:00
hala Sportovní gymnázium Antonín Kapl
Ondřej Vlach
68
66
14
12
32
32
51
48
Review
základní část 17. kolo 102
BA Sparta
Žabiny Brno B
25. 2. 2023
16:30
Hala Kuncova Matěj Barták
Petr Znamínko
80
56
26
7
41
27
61
39
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol Nusle
BSK KP Brno
25. 2. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Marek Vondráček
Jan Hošek
87
72
18
18
41
35
64
53
Review
základní část 18. kolo 104
TJ Sokol Pečky
HB Aritma
26. 2. 2023
09:00
Městská sportovní hala Martin Svoboda
Tomáš Tejček
79
68
24
15
43
33
57
48
Review
základní část 18. kolo 107
BA Sparta
BSK KP Brno
26. 2. 2023
09:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Petr Znamínko
82
66
21
13
37
35
65
55
Review
základní část 18. kolo 105
BK Havířov
Basket Poděbrady
26. 2. 2023
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
René Klapetek
68
60
18
23
36
31
49
45
Review
základní část 18. kolo 106
SK UP Olomouc
DSK Basketball Brandýs
26. 2. 2023
10:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Dennis Billík
73
78
17
19
37
32
47
46
64
64
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol Nusle
Žabiny Brno B
26. 2. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Pavel Šenk
Vladislav Lunhul
77
57
24
16
46
31
55
41
Review
základní část 18. kolo 103
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
26. 2. 2023
11:30
hala Sportovní gymnázium Antonín Kapl
Ondřej Vlach
75
70
26
19
41
34
58
56
Review
základní část 19. kolo 113
DSK Basketball Brandýs
USK Praha B
11. 3. 2023
11:00
Sportcentrum Jan Hošek
Michal Bakajsa
55
73
10
22
33
45
39
59
Review
základní část 19. kolo 110
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
11. 3. 2023
11:30
Hala Kuncova Petr Blahout
Ondřej Asztalos
49
44
12
12
25
23
37
31
Review
základní část 19. kolo 114
Basket Poděbrady
HB Aritma
11. 3. 2023
16:00
MSH Ostende Michaela Scholzová
Ondřej Vlach
33
74
4
13
12
37
22
60
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
11. 3. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Lukáš Ulrych
Lenka Bočková
89
64
26
14
49
33
66
52
Review
základní část 19. kolo 111
Žabiny Brno B
BK Havířov
8. 3. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Jan Bráblík
64
73
14
18
28
39
47
58
Review
základní část 19. kolo 112
BSK KP Brno
SK UP Olomouc
16. 3. 2023
17:25
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Kult
Marek Vaníček
87
53
21
20
43
38
71
43
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
12. 3. 2023
10:00
TJ Sokol Nusle Pavel Bohata
Jan Musil
82
63
29
23
46
43
58
56
Review
základní část 20. kolo 115
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
12. 3. 2023
11:00
Hala Kuncova Tomáš Tejček
Ondřej Asztalos
63
41
9
13
31
21
46
32
Review
základní část 20. kolo 119
Basket Poděbrady
USK Praha B
12. 3. 2023
11:00
MSH Ostende Štěpán Pokorný
Ondřej Vlach
64
67
21
25
32
34
51
51
Review
základní část 20. kolo 120
DSK Basketball Brandýs
HB Aritma
12. 3. 2023
11:00
Sportcentrum Martin Kučírek
Michal Horník
102
92
28
24
45
38
77
63
Review
základní část 20. kolo 118
Žabiny Brno B
SK UP Olomouc
12. 3. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Pavel Nehoda
77
70
17
19
35
35
53
53
Review
základní část 20. kolo 117
BSK KP Brno
BK Havířov
7. 3. 2023
18:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Petr Mynarčík
Martin Sekáč
61
70
19
21
31
41
47
55
Review
základní část 21. kolo 121
TJ Sokol Pečky
Basket Poděbrady
4. 12. 2022
09:15
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Pavel Šenk
52
66
13
19
30
33
42
55
Review
základní část 21. kolo 124
USK Praha B
Žabiny Brno B
1. 4. 2023
12:00
SH Královka Petr Eisner
Vladimír Kesler
74
77
25
19
35
33
53
54
67
67
Review
základní část 21. kolo 122
BK Studánka Pardubice
DSK Basketball Brandýs
1. 4. 2023
12:45
hala Sportovní gymnázium Jiří Fanta
Jakub Válek
51
80
11
27
19
35
33
57
Review
základní část 21. kolo 125
SK UP Olomouc
BA Sparta
1. 4. 2023
14:00
Tělocvična Čajkovského Jan Hecl
Marek Bešina
48
74
5
21
16
41
35
56
Review
základní část 21. kolo 126
BK Havířov
Sokol Nusle
1. 4. 2023
17:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Matouš Přidal
81
87
30
24
45
44
66
65
Review
základní část 21. kolo 123
HB Aritma
BSK KP Brno
1. 4. 2023
18:00
SK Aritma Praha Michal Perlík
Pavel Hendrich
74
66
18
23
40
42
53
52
Review
základní část 22. kolo 127
BK Studánka Pardubice
Basket Poděbrady
2. 4. 2023
10:00
hala Sportovní gymnázium Jiří Fanta
Jakub Válek
68
53
20
18
48
28
64
42
Review
základní část 22. kolo 129
USK Praha B
BSK KP Brno
2. 4. 2023
10:00
SH Královka Petr Eisner
Vladimír Kesler
72
57
19
17
39
27
58
42
Review
základní část 22. kolo 132
SK UP Olomouc
Sokol Nusle
2. 4. 2023
10:15
Tělocvična Čajkovského Jan Hecl
Marek Bešina
41
88
11
23
27
44
35
67
Review
základní část 22. kolo 130
HB Aritma
Žabiny Brno B
2. 4. 2023
10:30
SK Aritma Praha Petr Blahout
Jan Hošek
69
71
26
15
42
32
61
46
Review
základní část 22. kolo 131
BK Havířov
BA Sparta
2. 4. 2023
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Matouš Přidal
70
57
15
17
28
29
48
47
Review
základní část 22. kolo 128
TJ Sokol Pečky
DSK Basketball Brandýs
2. 4. 2023
11:15
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Martin Svoboda
76
79
21
15
37
39
59
55
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
12 Lucie Milaniaková Sokol Pečky 28 25 32.1 14.8 3.8/10.6 36.1 1.5/5.3 27.8 2.6/4.1 64.7 3.4 5.5 8.9 1.8 1.5 3.0 0.0 3.4 2.8 12.8
Luisa Vydrová BA Sparta 20 23 28.4 15.3 6.5/12.5 51.9 0.3/1.0 0.0* 1.4/1.9 0.0* 2.3 4.5 6.9 2.0 1.5 2.4 0.0 2.5 1.9 16.9
Andrea Ondroušková BRA 23 18 28.8 19.0 4.0/8.8 45.3 2.2/7.3 30.5 4.3/5.7 76.5 2.1 4.8 6.9 2.2 2.1 2.5 0.0 4.7 1.7 19.5
21 Irena Vrančič BRA 34 26 27.4 11.9 2.5/6.1 40.5 0.8/3.1 26.3 4.6/6.2 73.5 0.7 3.4 4.0 3.7 2.0 3.2 0.0 6.0 2.5 14.5
Michaela Drtilová Havířov 31 27 29.6 11.4 2.7/6.9 38.9 1.6/4.8 33.8 1.1/1.6 0.0* 0.6 1.7 2.3 3.2 1.6 3.1 0.0 2.0 1.9 7.7
Natálie Vlčková BSK KP Brno 21 22 34.3 13.5 4.6/10.8 42.4 1.0/3.3 28.8 1.5/2.8 52.5 1.0 2.2 3.3 2.6 1.7 3.4 0.0 2.5 1.1 9.6
Gabriela Busková Havířov 24 26 29.0 10.7 3.5/8.9 39.4 0.5/2.0 0.0* 2.1/2.9 72.0 1.7 5.1 6.8 1.8 1.6 1.8 0.0 2.5 3.0 11.3
Lucie Válková Havířov 19 21 23.2 12.7 3.4/6.9 49.7 1.0/3.8 26.6 2.9/4.2 68.2 1.3 1.9 3.2 1.7 1.5 2.7 0.0 3.7 1.6 11.3
7 Tereza Barnetová Sokol Nusle 32 26 25.9 10.2 3.2/6.5 48.8 0.7/2.3 31.7 1.7/2.3 72.9 2.7 5.5 8.2 1.2 1.4 2.2 0.0 2.4 2.8 14.1
Petra Pospíšilová Sokol Nusle 40 26 28.0 10.1 2.7/7.1 38.6 0.6/3.0 19.2 2.9/4.4 65.8 1.5 6.2 7.8 2.0 2.3 1.4 0.1 4.0 1.3 15.2
21 Daniela Hlaváčová Sokol Pečky 28 23 26.9 11.1 3.0/6.7 45.8 1.1/4.6 23.8 1.8/4.8 37.3 2.9 3.0 6.0 1.8 2.2 3.3 0.0 3.9 3.6 8.4
Anna Merhautová VSP 23 14 32.1 17.3 4.1/10.1 40.4 2.5/6.9 36.5 1.6/2.4 67.6 1.9 3.1 5.0 2.4 2.4 3.2 0.1 3.8 3.6 12.9
Karolína Filipová Sokol Pečky 30 21 29.6 11.5 5.0/10.5 47.5 0.1/0.4 0.0* 1.2/1.8 0.0* 2.0 5.4 7.3 1.4 1.2 1.4 0.0 2.1 2.1 14.8
Charlotte Lulu Semgady Sokol Nusle 23 19 22.8 12.5 5.0/9.9 50.3 0.2/1.1 0.0* 2.1/3.1 66.1 3.3 4.0 7.3 1.1 1.3 1.4 0.0 2.4 1.6 14.9
4 Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 23 21 32.4 11.1 4.1/11.7 35.0 0.1/1.0 0.0* 2.5/4.3 58.2 2.7 3.9 6.6 1.0 1.9 1.7 0.0 3.2 2.7 9.5
15 Marie Holá BRA 19 24 21.7 9.4 3.8/7.6 50.5 0.1/0.5 0.0* 1.5/2.1 68.6 3.3 0.4 3.7 0.7 1.0 1.6 0.0 1.6 1.0 9.0
Gabriela Burzová OLM 29 19 28.5 11.8 2.3/5.9 38.9 1.4/4.7 29.2 3.1/4.4 69.9 0.8 4.3 5.1 2.3 2.3 3.3 0.0 4.1 2.8 11.2
12 Leeza Chanel Burdgess BRA 33 22 25.8 10.1 3.9/7.7 50.6 0.0/0.0 0.0* 2.3/4.7 49.0 4.7 7.2 11.9 1.9 0.5 2.3 0.0 4.0 2.4 17.9
Timotea Najbrtová BA Sparta 19 18 24.6 12.4 3.7/7.2 51.5 0.5/1.4 0.0* 3.4/5.9 57.9 2.0 2.6 4.6 1.3 2.9 2.5 0.0 4.8 2.0 15.3
Laura Borová Sokol Nusle 27 23 24.1 9.6 2.6/6.5 39.3 1.0/2.6 39.0 1.4/2.1 68.8 0.7 1.4 2.1 2.0 1.2 1.7 0.1 2.0 3.3 5.7
Kristýna Menšíková Havířov 23 26 32.2 8.5 1.8/4.7 38.2 1.2/4.2 27.5 1.4/1.8 0.0* 1.3 3.4 4.7 3.0 1.7 2.0 0.1 2.3 1.9 10.1
Tea Samouk VSP 22 20 25.8 10.8 4.5/9.4 47.3 0.0/0.3 0.0* 1.9/2.8 67.3 2.1 3.7 5.8 1.6 1.1 2.0 0.0 2.8 2.3 11.8
Alžběta Seifrtová Pod 20 21 26.2 9.9 2.3/7.0 33.6 0.9/3.3 27.5 2.5/3.7 68.8 2.2 3.0 5.2 1.0 1.5 2.7 0.0 3.7 2.6 8.2
28 Lucie Ceralová BRA 20 21 25.0 9.8 4.5/9.1 49.5 0.1/0.3 0.0* 0.5/0.7 0.0* 2.8 5.0 7.8 1.5 1.0 1.1 0.1 1.1 1.6 13.4
Vendula Krausová BA Sparta 18 21 24.3 9.8 3.0/6.3 47.0 0.6/2.1 29.5 2.0/4.2 48.9 1.8 2.9 4.6 1.4 1.7 2.6 0.0 4.0 2.5 9.7
16 Jana Čermáková HB Aritma 40 14 27.8 14.6 5.2/9.8 53.3 0.1/0.2 0.0* 4.0/4.8 83.6 2.4 5.6 8.1 0.9 1.0 1.2 0.1 3.7 2.4 19.4
Aneta Kytlicová OLM 18 18 23.7 11.2 3.6/6.9 52.4 0.6/2.9 20.8 2.2/3.3 66.1 0.9 2.9 3.8 1.3 2.2 1.8 0.0 2.9 1.8 11.3
Laura Mikšíková Žabiny Brno B 21 19 28.9 10.2 2.1/4.5 45.3 1.8/6.1 30.4 0.5/0.8 0.0* 1.2 4.5 5.6 1.1 1.1 1.2 0.0 1.4 1.8 9.9
Alena Bačová Havířov 21 22 21.8 8.6 1.9/5.4 35.3 1.0/3.7 28.4 1.7/2.3 74.0 0.7 2.4 3.1 1.1 1.2 1.6 0.0 2.1 1.5 6.6
Tereza Pogányová Žabiny Brno B 23 24 27.5 7.6 3.1/8.4 37.3 0.2/2.1 8.0 0.9/1.9 0.0* 2.4 5.7 8.1 1.3 0.8 2.2 0.0 2.2 1.8 8.5
24 Kateřina Vejvodová HB Aritma 21 22 22.0 8.3 1.7/4.2 40.9 1.1/4.3 25.5 1.5/2.0 77.3 0.5 2.5 3.0 1.4 1.0 2.5 0.0 1.4 1.5 5.4
Jitka Pilařová Sokol Nusle 21 18 22.2 10.0 3.3/6.7 49.2 0.4/1.7 0.0* 2.1/3.0 70.4 1.2 3.3 4.6 1.1 1.1 0.7 0.1 2.1 1.0 11.9
17 Veronika Švrdlíková Sokol Pečky 32 24 29.9 7.5 1.8/4.4 41.0 0.7/2.4 29.3 1.8/2.4 74.1 1.7 1.7 3.4 3.0 1.1 2.2 0.1 3.0 1.7 9.3
Marie Žílová VSP 21 16 30.2 11.3 3.3/8.0 40.6 1.3/4.1 32.3 0.8/1.1 0.0* 1.1 2.8 3.9 3.9 1.5 2.4 0.1 1.8 1.9 10.4
Adéla Morávková BSK KP Brno 29 20 27.8 8.6 2.3/5.5 41.8 0.7/3.1 21.0 2.0/3.8 52.6 0.9 3.3 4.2 2.4 1.1 2.8 0.0 3.5 1.8 7.7
16 Jana Maršíková BRA 33 26 25.5 6.4 2.4/6.2 38.9 0.3/1.5 0.0* 0.7/1.5 0.0* 2.6 3.3 5.9 0.8 1.0 1.5 0.0 1.2 2.8 5.5
Tereza Trávníčková BSK KP Brno 19 22 22.6 7.4 2.3/4.6 49.5 0.6/1.9 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.0 4.0 5.1 0.7 0.3 2.2 0.0 1.4 2.5 7.2
Adéla Šedová BA Sparta 20 24 23.8 6.8 2.2/6.2 35.6 0.3/1.3 0.0* 1.4/2.3 60.0 2.0 4.0 6.0 0.8 1.2 2.5 0.0 1.9 2.7 6.0
Kateřina Chodorová BA Sparta 19 26 21.9 6.3 1.8/4.7 38.8 0.3/1.5 0.0* 1.7/3.4 51.1 1.6 2.2 3.8 1.1 1.4 1.9 0.0 2.7 1.3 6.5
Andrea Buldrová Sokol Nusle 39 22 24.8 7.3 1.0/3.1 33.8 1.5/4.3 36.2 0.5/0.9 0.0* 1.9 2.5 4.4 3.1 2.0 2.6 0.1 1.0 2.5 7.6
Liana Užovičová Žabiny Brno B 20 20 21.1 8.0 1.8/4.7 38.3 1.0/4.0 24.1 1.5/2.0 0.0* 0.7 3.5 4.2 1.6 1.4 2.4 0.0 1.4 1.9 6.0
11 Karolína Kuthanová HB Aritma 29 20 24.9 7.7 2.0/5.2 37.9 0.9/3.9 21.8 1.3/1.9 0.0* 0.6 1.6 2.2 1.6 1.1 2.0 0.0 2.2 1.8 4.2
Tereza Zítková OLM 25 9 27.8 17.1 4.8/8.7 55.1 1.4/6.4 22.4 3.2/3.8 85.3 0.7 3.9 4.6 1.7 0.9 1.7 0.1 3.7 1.4 15.3
Veronika Vojtíková BA Sparta 19 23 21.7 6.7 0.9/2.9 31.3 1.2/4.0 29.7 1.3/1.6 0.0* 0.5 1.5 2.0 1.4 1.2 2.0 0.0 1.7 2.8 3.2
Anna Hrabětová Pod 26 14 26.5 10.8 2.9/7.3 39.2 1.0/4.4 23.0 2.1/3.0 69.0 0.9 3.4 4.3 1.9 1.4 2.3 0.1 3.4 2.2 8.7
Barbora Froňková Sokol Nusle 23 22 21.0 6.7 1.7/4.3 40.4 0.5/2.4 22.6 1.6/3.0 53.7 1.0 1.5 2.5 1.4 0.9 2.3 0.0 3.1 2.1 4.4
Anna Paťorková OLM 23 21 25.9 7.0 2.4/5.7 41.7 0.1/0.5 0.0* 2.0/3.1 63.6 2.0 3.7 5.7 1.1 0.9 2.8 0.0 3.2 1.9 8.4
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 20 19 21.9 7.7 2.3/5.2 44.4 0.4/1.9 0.0* 1.8/2.4 77.8 1.0 2.2 3.2 1.1 1.3 3.5 0.0 1.7 1.4 5.3
Natálie Vlachová Studánka Pardubice 19 13 29.4 11.2 2.8/8.5 33.6 1.4/5.3 26.1 1.4/2.2 64.3 0.8 2.8 3.5 1.8 1.6 4.0 0.0 2.1 1.2 5.1
Michaela Potočková Pod 28 19 24.6 7.6 1.6/3.7 43.7 1.1/5.2 20.2 1.2/1.7 0.0* 1.1 2.8 3.9 1.2 0.6 2.5 0.0 1.5 1.1 4.5
Adéla Buřtová Žabiny Brno B 23 12 30.5 11.9 4.1/8.4 48.5 0.8/2.9 25.7 1.5/2.3 64.3 1.5 5.2 6.7 2.6 1.8 2.3 0.1 4.3 2.2 15.5
Ludmila Dudáčková BSK KP Brno 24 11 26.6 12.8 3.8/8.4 45.7 0.3/1.4 0.0* 4.4/5.6 77.4 2.2 5.5 7.7 1.6 1.5 2.2 0.1 4.3 1.7 17.7
Karolína Petlanová VSP 19 19 20.8 7.4 2.8/7.1 40.0 0.3/1.5 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.6 2.8 3.4 1.1 1.1 2.3 0.0 1.8 2.3 4.1
Barbora Soukupová BA Sparta 20 17 24.6 8.0 1.9/5.4 35.2 0.8/2.5 30.2 1.9/2.5 78.6 0.5 2.8 3.2 2.3 0.9 1.6 0.1 2.3 1.4 7.9
Veronika Szabó Havířov 21 25 22.0 5.4 1.4/3.8 36.2 0.5/2.2 22.2 1.2/1.8 0.0* 0.6 2.2 2.8 0.9 1.0 1.3 0.0 1.7 1.2 5.0
Kateřina Galíčková OLM 24 9 25.6 14.7 4.8/8.8 54.4 1.0/2.4 40.9 2.1/2.1 100.0 2.3 4.3 6.7 1.7 1.2 2.4 0.1 2.2 1.9 17.1
Anna Jedličková Žabiny Brno B 20 20 20.2 6.6 1.5/3.8 39.5 0.6/2.6 21.6 2.0/3.3 60.0 0.5 2.0 2.5 1.9 1.3 3.7 0.0 3.7 2.8 4.0
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno B 19 16 22.9 8.1 2.3/4.9 47.4 0.6/2.4 26.3 1.6/1.9 0.0* 0.6 3.0 3.6 1.4 0.9 1.4 0.1 1.4 1.3 8.4
Adéla Moravcová Sokol Nusle 25 18 19.2 7.1 2.2/5.2 41.5 0.6/1.7 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.7 0.6 1.1 0.0 1.2 1.2 4.7
17 Martina Šťovíčková HB Aritma 20 20 24.4 6.3 2.0/4.3 45.3 0.4/1.1 0.0* 1.3/2.4 54.2 0.6 1.0 1.6 1.1 0.9 1.8 0.0 1.8 0.9 4.8
Daniela Milotová OLM 25 22 28.1 5.6 1.7/4.3 38.9 0.3/1.1 0.0* 1.3/2.1 60.9 1.7 4.0 5.7 1.3 0.4 1.0 0.1 2.0 2.0 8.4
5 Natálie Durdová BRA 20 21 16.2 5.8 1.9/4.1 44.8 0.4/1.6 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.9 0.8 1.7 0.7 0.8 1.7 0.0 1.0 1.8 2.7
Lucie Kůželová VSP 25 24 21.0 5.0 2.2/5.5 39.1 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.0 2.2 3.3 1.0 0.8 1.3 0.0 1.0 2.2 3.8
Eliška Linhartová Pod 21 15 29.2 7.8 2.0/5.3 37.5 0.7/1.8 0.0* 1.6/2.1 75.0 2.0 2.7 4.7 1.6 1.5 2.2 0.0 2.4 2.5 8.5
Kateřina Ebenhöhová Žabiny Brno B 20 13 22.4 8.8 3.0/6.0 50.0 0.5/1.5 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.6 4.2 5.8 0.4 0.8 1.8 0.0 1.6 2.3 9.8
Anna Mutlová Havířov 26 21 27.3 5.4 2.0/6.3 31.8 0.0/0.4 0.0* 1.2/2.0 61.9 7.0 6.6 13.6 1.7 1.3 1.7 0.0 2.0 3.8 13.1
Sarah Beránková OLM 28 8 27.9 14.0 2.6/5.9 44.7 2.0/4.3 47.1 2.8/3.1 88.0 1.3 3.6 4.9 2.3 1.1 2.6 0.1 2.6 1.1 15.3
Eliška Kubíčková Havířov 21 6 37.3 18.7 5.2/10.8 47.7 1.8/5.0 36.7 2.8/4.0 70.8 1.8 5.3 7.2 2.7 2.5 2.5 0.2 4.7 0.7 23.3
Nela Nétková Žabiny Brno B 20 18 14.8 6.2 2.6/5.5 47.5 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.9 0.0* 1.9 3.1 5.0 0.0 0.2 1.3 0.0 1.6 3.0 4.9
Natálie Koucká BRA 20 17 20.5 6.5 2.5/5.9 42.0 0.2/1.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.1 3.4 5.5 0.9 0.8 1.4 0.0 1.2 0.9 8.2
Anna Rosecká BA Sparta 23 13 27.2 8.4 1.2/3.7 31.3 1.4/5.2 26.5 1.9/2.1 92.6 0.7 2.6 3.3 2.5 1.7 1.7 0.1 2.3 1.8 8.4
Iva Jedovnická BSK KP Brno 22 18 20.1 6.0 2.1/4.1 52.1 0.3/1.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.3 1.6 2.8 1.2 1.3 2.2 0.0 1.0 3.2 3.9
24 Michaela Dvořáková Sokol Pečky 22 20 16.2 5.4 0.6/1.1 0.0* 1.4/3.7 37.0 0.1/0.1 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.5 1.0 0.7 0.0 0.3 1.2 4.8
Sára Špelinová VSP 21 14 27.1 7.6 3.4/6.1 55.3 0.0/0.1 0.0* 0.9/0.9 0.0* 1.7 5.1 6.9 1.6 0.7 0.9 0.1 1.6 1.1 13.9
8 Martina Flašíková Sokol Pečky 28 23 31.1 4.6 1.1/4.4 25.7 0.5/3.7 12.8 0.9/1.5 0.0* 1.9 2.7 4.6 3.1 3.2 2.2 0.1 1.5 2.3 5.5
Lucie Vavrochová Sokol Nusle 21 26 19.7 4.0 1.2/2.8 43.1 0.4/1.3 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.8 0.9 1.7 0.9 0.7 1.3 0.0 1.0 1.7 2.3
Tereza Rosůlková BSK KP Brno 21 20 20.5 5.2 2.1/4.7 44.7 0.0/0.1 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.4 4.3 5.7 1.0 1.0 1.4 0.0 1.8 2.3 8.1
28 Nella Klapková Sokol Pečky 19 13 24.6 7.9 3.2/6.7 47.1 0.2/1.1 0.0* 1.2/1.7 0.0* 0.8 2.7 3.5 1.3 0.5 2.3 0.0 1.5 1.8 6.2
22 Kristýna Baláková HB Aritma 32 16 19.1 6.4 2.3/4.2 53.7 0.0 0.0* 1.9/2.6 75.6 1.4 1.9 3.4 1.0 0.9 1.6 0.0 2.0 2.9 6.8
13 Klára Marečková HB Aritma 34 6 29.3 16.8 7.7/12.7 60.5 0.0 0.0* 1.5/2.5 60.0 5.2 6.7 11.8 1.7 2.3 2.5 0.1 3.2 3.0 25.0
22 Markéta Nádvorníková Sokol Pečky 21 14 29.6 7.2 2.3/6.0 38.1 0.6/2.3 28.1 0.7/1.1 0.0* 2.0 2.2 4.2 1.1 2.2 2.0 0.0 1.3 2.5 5.8
10 Eliška Zahradníková HB Aritma 22 19 19.3 5.3 1.7/4.4 38.1 0.4/1.0 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.5 0.6 1.8 0.0 1.7 1.4 2.7
2 Emma Medová Studánka Pardubice 20 17 21.4 5.9 1.6/3.8 42.2 0.6/2.2 29.7 0.8/1.4 0.0* 1.0 2.5 3.5 1.2 0.9 2.5 0.0 1.2 2.2 3.7
12 Jindřiška Hrubá Studánka Pardubice 19 12 21.9 8.3 2.7/7.0 38.1 0.5/2.7 18.8 1.5/2.2 69.2 2.2 3.0 5.2 1.0 1.9 2.0 0.0 2.2 2.1 8.0
Tereza Jenková VSP 19 19 20.0 5.2 1.2/3.1 39.7 0.8/2.7 29.4 0.4/0.6 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.7 1.0 2.3 0.0 0.9 2.2 2.9
Eliška Bělicová Havířov 21 25 17.9 3.9 1.3/3.2 41.8 0.2/1.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.1 1.7 2.8 0.4 0.4 1.1 0.0 0.9 2.5 1.9
Veronika Eliášová BSK KP Brno 21 19 15.2 5.1 2.0/5.1 39.6 0.2/0.6 0.0* 0.4/1.4 0.0* 2.3 2.2 4.5 0.6 0.9 1.6 0.0 1.4 1.7 5.0
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 20 17 20.8 5.6 1.9/4.2 46.5 0.4/1.5 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.8 2.1 2.9 1.5 0.9 1.9 0.0 1.2 1.2 5.5
7 Aneta Krobová HB Aritma 32 19 14.1 4.9 0.9/2.6 36.7 0.9/1.6 0.0* 0.4/0.4 0.0* 1.0 0.8 1.8 0.8 0.4 1.3 0.0 0.6 1.2 3.7
Zuzana Křížová Žabiny Brno B 19 21 18.8 4.4 0.9/1.8 0.0* 0.8/2.7 30.4 0.2/0.5 0.0* 0.5 1.8 2.3 0.7 0.5 1.3 0.0 0.7 1.5 2.9
Tereza Šandová Havířov 20 16 18.3 5.6 0.9/3.0 31.3 1.2/3.0 39.6 0.2/0.4 0.0* 0.6 2.1 2.7 1.1 1.1 1.6 0.0 0.4 1.3 3.9
Veronika Špeldová Pod 20 17 20.4 5.1 1.0/4.3 23.3 0.8/2.8 29.8 0.6/1.1 0.0* 0.9 2.1 3.0 0.8 1.1 2.3 0.0 1.0 2.3 1.1
Julia Vydrová BA Sparta 22 8 22.3 10.8 3.8/7.6 49.2 0.5/0.8 0.0* 1.8/2.1 82.4 1.4 4.4 5.8 1.5 0.9 2.0 0.1 1.9 1.9 12.6
Michaela Mocová Pod 29 20 16.5 4.2 1.6/3.4 45.6 0.0/0.2 0.0* 1.1/2.5 44.0 2.1 2.7 4.8 0.5 0.3 1.8 0.0 2.3 1.9 5.5
19 Anna Hrušková Sokol Pečky 29 8 29.1 10.5 4.3/8.0 53.1 0.1/2.0 6.3 1.6/2.4 68.4 1.5 6.1 7.6 2.4 2.6 3.1 0.1 2.8 1.5 15.9
8 Barbora Nováková HB Aritma 23 22 20.0 3.8 1.3/2.5 50.0 0.3/2.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 1.4 1.7 1.1 1.1 1.4 0.0 0.9 2.0 2.2
Anna Brožová Studánka Pardubice 18 5 31.0 16.2 4.6/7.8 59.0 1.6/4.8 33.3 2.2/4.0 55.0 0.6 6.6 7.2 3.8 2.2 4.2 0.2 4.4 1.4 20.4
Romana Urbanová Pod 30 20 25.0 4.1 0.9/3.0 28.3 0.5/2.9 17.5 0.9/1.4 0.0* 1.2 3.4 4.6 1.9 1.0 2.8 0.0 2.1 2.1 3.7
Lucie Svatoňová VSP 20 7 30.4 11.3 2.4/7.9 30.9 1.6/5.6 28.2 1.7/2.7 63.2 0.4 5.9 6.3 2.4 2.7 2.1 0.2 2.7 1.9 12.1
Babeta Loučková Žabiny Brno B 20 21 19.2 3.6 1.5/2.8 53.4 0.0/0.7 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.4 0.6 2.0 1.2 1.1 1.1 0.1 1.5 1.4 4.4
Tereza Procházková BSK KP Brno 19 19 23.7 3.9 0.9/4.0 23.7 0.5/2.4 22.2 0.5/1.0 0.0* 0.3 2.9 3.2 1.1 1.1 2.6 0.0 1.7 1.9 1.1
Markéta Urbancová OLM 29 10 18.2 7.3 2.2/5.4 40.7 0.2/0.9 0.0* 2.3/3.1 74.2 1.2 3.3 4.5 0.5 0.5 1.8 0.0 2.6 2.3 7.6
Barbora Váchová VSP 20 11 26.0 6.5 2.2/5.5 40.0 0.3/1.3 0.0* 1.3/2.2 58.3 0.5 3.5 4.0 3.3 0.7 2.5 0.1 2.5 1.8 8.1
Tereza Halátková VSP 22 5 29.0 14.0 4.2/6.0 70.0 0.8/3.0 26.7 3.2/4.2 76.2 1.2 6.6 7.8 4.2 5.2 4.2 0.2 3.0 2.4 22.6
Michaela Pitrová BA Sparta 24 20 24.3 3.3 1.2/2.8 41.8 0.1/0.6 0.0* 0.7/1.2 0.0* 2.1 4.8 6.8 1.0 0.8 1.2 0.0 1.2 1.8 8.0
15 Tereza Vorlová HB Aritma 37 7 24.0 9.1 3.4/8.1 42.1 0.1/1.1 0.0* 1.9/3.0 61.9 1.4 4.1 5.6 0.9 1.0 1.7 0.1 3.6 2.9 9.1
Terezie Křenková BSK KP Brno 21 10 25.4 6.4 2.4/5.2 46.2 0.1/0.7 0.0* 1.3/1.7 0.0* 2.0 4.3 6.3 0.9 1.0 1.5 0.1 2.6 2.0 9.9
Lucie Baško Sokol Nusle 33 13 15.7 4.8 0.7/2.4 29.0 0.9/2.8 32.4 0.6/0.8 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.9 1.0 1.5 0.0 0.9 2.5 2.2
5 Michaela Urbanová HB Aritma 28 16 17.6 3.9 0.6/1.9 0.0* 0.4/2.0 21.9 1.4/1.8 0.0* 0.4 1.8 2.1 1.0 1.0 1.3 0.1 1.4 1.9 3.1
Alžběta Levínská Studánka Pardubice 23 5 26.0 12.4 5.4/11.0 49.1 0.0/0.4 0.0* 1.6/2.0 80.0 1.6 3.0 4.6 1.6 1.4 2.8 0.1 2.6 0.8 13.0
28 Kamila Kusá Studánka Pardubice 19 6 22.7 10.2 3.5/7.5 46.7 0.7/2.7 25.0 1.2/1.7 0.0* 1.5 1.5 3.0 1.2 0.5 2.7 0.1 1.2 2.8 4.0
Kristýna Helebrantová Pod 22 16 20.9 3.8 1.2/3.7 32.2 0.3/1.3 0.0* 0.5/0.6 0.0* 1.6 2.3 3.9 1.1 1.3 1.4 0.0 1.2 1.5 5.0
Hana Caldová Pod 29 13 18.6 4.7 1.6/4.2 38.2 0.3/1.8 0.0* 0.5/0.8 0.0* 2.3 4.0 6.3 1.1 0.7 2.3 0.0 1.4 2.6 4.8
Laura Samouk VSP 19 19 16.6 3.1 0.9/1.8 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.8 0.6 1.9 0.0 1.2 1.7 2.7
21 Tereza Pilařová HB Aritma 25 14 16.1 4.1 1.4/3.4 42.6 0.0/0.6 0.0* 1.3/2.3 56.3 1.1 1.6 2.6 0.5 1.1 1.1 0.0 1.6 2.1 3.3
Anežka Kopecká OLM 24 5 25.6 11.6 3.0/7.8 38.5 1.2/5.2 23.1 2.0/2.8 71.4 2.8 5.0 7.8 1.4 1.4 2.6 0.1 2.8 3.4 10.2
Nikola Šafránková Studánka Pardubice 20 5 25.2 11.6 2.0/5.2 38.5 1.8/5.6 32.1 2.2/2.8 78.6 1.0 3.0 4.0 1.4 0.6 4.4 0.1 2.6 1.8 6.8
Klára Stloukalová Žabiny Brno B 21 9 19.9 6.4 2.4/4.0 61.1 0.3/1.8 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.9 3.1 4.0 0.3 0.9 1.0 0.0 1.1 1.3 7.2
30 Zuzana Tomanová HB Aritma 19 11 15.8 5.0 0.9/2.7 33.3 0.7/2.8 25.8 1.0/1.3 0.0* 0.2 1.5 1.6 0.7 0.8 2.2 0.0 1.3 1.0 2.1
Kristýna Šotolová Studánka Pardubice 25 17 22.3 3.2 0.7/2.8 25.5 0.2/1.4 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.6 2.9 3.5 1.2 1.4 1.6 0.0 1.8 2.3 3.5
Petra Klokočníková Pod 19 12 18.5 4.4 1.0/3.2 31.6 0.6/2.1 28.0 0.7/1.0 0.0* 0.6 2.3 2.8 1.3 0.8 2.1 0.1 1.6 2.0 2.9
Emma Franková VSP 19 15 11.1 3.5 0.8/2.5 32.4 0.5/1.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.6 0.5 0.7 0.1 0.9 1.5 2.1
10 Monika Novotná Studánka Pardubice 35 10 24.4 5.1 2.1/5.3 39.6 0.1/0.6 0.0* 0.6/0.7 0.0* 2.3 1.8 4.1 1.2 0.9 1.1 0.1 1.1 2.1 6.1
Dominica Hynková BSK KP Brno 19 4 22.0 12.8 4.3/8.8 48.6 0.8/2.5 30.0 2.0/3.3 61.5 0.5 4.8 5.3 1.8 2.8 1.8 0.3 3.8 0.5 16.5
23 Hana Tomková BRA 19 22 11.0 2.3 0.7/1.8 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.2 0.2 0.7 0.0 0.2 0.5 1.0
Veronika Koppová BSK KP Brno 20 10 20.9 4.9 1.1/2.8 39.3 0.6/2.4 25.0 0.9/2.0 45.0 1.3 1.7 3.0 0.9 1.7 1.5 0.1 1.6 2.1 4.0
Karolína Malečková Pod 26 4 28.5 12.0 2.0/3.0 66.7 2.3/5.8 39.1 1.3/1.8 0.0* 3.3 1.3 4.5 3.3 2.0 2.8 0.3 2.5 2.3 14.3
Sarah Švagerová Žabiny Brno B 24 20 13.4 2.4 0.8/2.2 34.1 0.2/0.6 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.9 0.5 1.6 0.0 0.4 0.9 1.1
Viktorie Štaflová VSP 18 18 11.7 2.6 0.6/1.6 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.4 1.4 1.8 1.2 0.4 0.9 0.1 1.1 1.2 3.6
Pavla Galvasová OLM 29 5 27.2 8.8 3.4/8.6 39.5 0.2/0.6 0.0* 1.4/2.8 50.0 1.2 5.4 6.6 0.4 0.2 2.0 0.0 2.0 2.8 6.4
Jana Kofroňová Sokol Nusle 23 17 12.6 2.5 0.9/2.5 34.9 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.5 0.9 0.8 0.0 1.1 1.4 2.7
Linda Vildová OLM 28 22 17.6 2.0 0.2/1.3 0.0* 0.5/2.5 18.5 0.1/0.5 0.0* 0.4 1.6 2.0 1.0 0.5 1.4 0.0 0.6 1.4 0.0
Markéta Šmahelová Studánka Pardubice 23 4 28.5 9.0 3.3/8.0 40.6 0.0/1.3 0.0* 2.5/4.3 58.8 3.5 3.3 6.8 1.0 0.8 1.5 0.2 3.3 2.3 9.3
Natálie Horsáková BA Sparta 22 5 22.0 7.0 2.2/5.0 44.0 0.2/0.6 0.0* 2.0/3.0 66.7 1.2 3.4 4.6 1.8 1.4 1.8 0.2 2.0 2.8 8.0
10 Kateřina Matějková BRA 41 22 15.8 1.5 0.1/1.1 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 1.5 2.1 1.4 0.5 1.1 0.1 1.2 3.0 0.4
6 Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 23 21 26.9 1.6 0.7/2.5 26.4 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.7 3.7 4.4 1.6 1.3 2.2 0.0 2.0 1.6 4.3
Natálie Lukačková Pod 22 4 30.3 8.3 2.3/5.8 39.1 1.0/4.3 23.5 0.8/1.5 0.0* 0.8 4.0 4.8 1.5 0.8 1.8 0.2 2.0 2.5 6.5
21 Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 21 14 16.9 2.3 0.7/2.9 24.4 0.1/0.5 0.0* 0.6/1.1 0.0* 1.2 2.2 3.4 0.4 0.3 0.8 0.0 1.1 1.4 2.4
4 Ivana Kršková HB Aritma 24 17 11.0 1.9 0.8/2.1 40.0 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.7 0.4 0.6 0.1 0.6 1.1 2.2
Karolina Šotolová Studánka Pardubice 24 1 35.0 31.0 7.0/13.0 53.8 4.0/6.0 66.7 5.0/8.0 62.5 5.0 3.0 8.0 2.0 4.0 5.0 0.4 9.0 3.0 35.0
17 Táňa Bartáčková Studánka Pardubice 21 6 20.3 5.2 2.0/4.8 41.4 0.2/0.5 0.0* 0.7/1.2 0.0* 2.8 2.8 5.7 0.2 1.5 1.3 0.0 1.3 1.0 7.8
Barbora Leopoldová Pod 19 6 17.0 5.0 1.5/3.8 39.1 0.3/1.3 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.5 1.2 1.5 0.1 1.5 1.5 4.8
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 16 9.8 1.9 0.7/2.1 32.4 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 0.8 1.2 1.1 0.6 1.1 0.1 0.5 0.4 1.6
Veronika Herciková Pod 31 18 10.7 1.6 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.7 0.9 0.3 0.5 1.0 0.0 0.3 1.2 0.3
Anna Tomášková OLM 30 16 15.6 1.8 0.6/1.3 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.6 0.0* 2.1 2.0 4.1 0.6 0.6 1.3 0.0 0.6 1.3 4.1
Andrea Kovářová VSP 19 23 7.5 1.2 0.4/1.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.4 0.8 0.1 0.3 0.2 0.0 0.4 1.2 0.6
Anna Kubíčková Havířov 25 2 34.5 14.0 4.5/10.0 45.0 1.5/5.0 30.0 0.5/1.5 0.0* 0.5 8.0 8.5 0.5 1.0 4.0 0.1 1.5 2.5 9.5
Nela Semjonová OLM 27 8 17.4 3.5 0.6/2.5 25.0 0.8/3.9 19.4 0.0/0.5 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.1 1.0 1.3 0.0 1.0 1.8 -0.9
24 Eliška Trollerová Sokol Pečky 19 5 22.0 5.4 0.8/2.8 28.6 1.0/3.0 33.3 0.8/1.2 0.0* 0.4 2.8 3.2 0.6 1.2 1.6 0.1 1.4 1.0 4.8
Martina Šalkovičová BA Sparta 19 18 8.2 1.5 0.6/2.2 25.6 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.1 0.3 0.9 0.0 0.5 0.7 -0.1
Barbora Schambergerová BA Sparta 24 15 14.3 1.8 0.6/1.9 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.5 1.1 1.6 0.5 0.9 1.0 0.0 0.9 1.6 1.0
Hana Krupková Sokol Nusle 20 16 6.3 1.7 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 1.1/1.4 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.0 0.1 0.3 0.0 0.9 0.6 1.7
Nikola Caňkářová Pod 19 18 9.3 1.4 0.4/1.1 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.7 0.8 0.2 0.2 0.6 0.0 0.0 0.2 0.1
29 Kateřina Richterová BRA 18 13 8.7 1.9 0.5/0.9 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.2 1.1 1.2 0.3 0.2 1.0 0.0 0.5 1.3 1.1
Barbora Němcová BSK KP Brno 22 10 13.5 2.4 0.5/1.4 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.6 0.7 1.4 0.0 0.2 0.8 0.0
Gabriela Němcová BA Sparta 21 13 13.8 1.8 0.2/1.0 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 0.5 1.1 0.5 0.9 1.4 0.0 0.4 1.8 -0.5
Barbora Suchanová Sokol Nusle 21 9 8.9 2.6 0.6/2.2 25.0 0.2/0.7 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.7 0.6 1.2 0.3 0.6 1.1 0.0 0.8 1.3 0.7
Kateřina Rotková BRA 40 18 8.3 1.3 0.3/0.9 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.6/0.6 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.2 0.2 0.4 0.0 0.4 1.7 -0.1
Jana Vlková OLM 32 4 22.8 5.8 1.3/3.0 41.7 0.8/3.0 25.0 1.0/1.3 0.0* 0.5 1.5 2.0 1.5 0.8 2.0 0.2 1.3 3.3 2.0
Veronika Švécarová OLM 27 9 12.9 2.4 0.7/3.2 20.7 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.7 0.3 0.3 0.2 1.0 0.9 1.6
Veronika Borsová Pod 21 2 26.0 11.0 2.5/5.0 50.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 1.5 3.0 4.5 3.0 1.5 2.5 0.6 0.0 1.5 13.0
Kateřina Poulíčková OLM 24 8 21.3 2.8 1.3/3.6 34.5 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 1.9 2.8 4.6 0.1 0.4 1.0 0.0 0.9 0.3 4.8
Petra Pajkrtová VSP 20 16 8.7 1.4 0.6/1.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.5 0.7 1.2 0.4 0.4 0.8 0.0 0.3 0.3 1.3
9 Magdaléna Jarošová Sokol Pečky 21 20 5.6 1.1 0.3/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.1 0.1 0.5 0.0 0.2 0.3 0.3
5 Magdaléna Černá Studánka Pardubice 20 10 13.0 2.0 0.8/3.6 22.2 0.0/0.2 0.0* 0.4/1.6 0.0* 1.3 1.3 2.6 0.6 0.8 1.2 0.1 1.2 1.2 0.7
Miriam Ištoňová BSK KP Brno 22 11 7.5 1.8 0.6/1.3 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 0.5 0.9 0.5 0.6 1.0 0.0 0.3 0.5 1.4
Markéta Jedličková Studánka Pardubice 35 3 21.3 6.7 1.3/3.7 36.4 1.3/2.3 57.1 0.0/0.7 0.0* 0.3 3.0 3.3 1.0 0.7 0.7 0.5 1.3 2.3 6.0
Tereza Kučerová VSP 19 13 6.5 1.5 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.2 0.2 0.4 0.0 0.5 1.4 0.5
Veronika Šípová VSP 25 4 15.5 4.8 1.5/2.8 54.5 0.0/0.3 0.0* 1.8/2.5 70.0 1.5 1.8 3.3 1.0 0.3 1.8 0.1 2.3 1.0 6.5
Viola Durdová BRA 22 19 9.3 0.9 0.4/1.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.4 1.0 0.0 0.3 0.8 -0.1
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 19 5 10.0 3.4 1.4/3.2 43.8 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.4 0.6