Barbora Froňková

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 22 let
Aktuální klub
Sokol Nusle
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
453
Procento vítězství
57%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní část DBaK 12 - 7.3 3.4 0 0.5/2.3 22.2 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - Základní část DBaK 16 - 4.6 2.2 0 0.2/1 18.8 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - Finálový turnaj DBaK 2 - 3.0 1.5 0 0/2 0.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - divize A DBaK "B" 6 - 7.8 2 0.5 2.3/6.3 36.8 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina A DBaK 14 - 3.8 0.9 0.2 1.3/2.3 56.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor DBaK 16 - 10.3 4.9 0 0.4/2.1 18.2 - -
2013/14 starší žákyně U15 - divize A final DBaK "B" 2 - 6.5 2 0.5 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A DBaK 8 - 1.8 0.8 0 0.3/1.5 16.7 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Play Off DBaK 4 - 13.0 4.5 0 4/8 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - play-off DBaK 4 - 2.5 0.8 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina A DBaK B 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina A DBaK B 11 - 5.7 1 0.5 2.4/4.4 54.2 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina A DBaK 13 - 3.2 1.1 0.1 0.8/1.7 50.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A DBaK 12 - 13.0 4.1 0.3 3.8/7.4 51.7 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga DBaK 16 - 4.7 1 0.4 1.6/2.8 55.6 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - liga sk. A DBaK 8 - 9.4 2.3 0.6 3/4.5 66.7 - -
2014/15 kadetky U17 - play-out A DBaK B 3 - 7.0 1.3 0.7 2.3/4 58.3 - -
2014/15 starší žákyně U15 - MČR-skupina A DBaK 3 13.3 2.3 0.3 0.3 0.7/2 33.3 2.0 -
2014/15 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo DBaK 2 14.5 5.0 0 1 2/3 66.7 1.0 1.0
2015/16 kadetky U17 - skupina A DBaK B 3 - 8.3 1.3 1.3 1.7/4 41.7 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina A DBaK 20 - 10.7 1.8 1.6 2.5/4.8 51.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A DBaK 14 - 13.1 2.1 1.5 4.3/7.7 55.6 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off A DBaK 2 - 17.5 3 2.5 4/4 100.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off DBaK 3 - 8.3 2 0.7 2.3/4.3 53.8 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B HB Basket Praha 2 - 4.0 0.5 1 0/0 0.0 - -
2016/17 ženy - skupina A BaK Plzeň 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina A DBaK 12 - 13.1 2.9 1.4 3/4.5 66.7 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část HB Basket Praha 17 13.3 4.4 0.8 /2.8 0.6 1/1.6 60.7 1.6 0.4
2016/17 kadetky U17 - skupina A DBaK 7 - 13.6 2.7 2 2.1/5 42.9 - -
2016/17 ženy - základní část BaK Plzeň 1 - 7.0 2 0 3/3 100.0 - 7.0
2016/17 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 10 - 10.7 2.6 1.1 2.2/4.3 51.2 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out A DBaK 2 - 12.0 2.5 1.5 2.5/3 83.3 - -
2016/17 ženy - skupina A2 (o 5.-7. místo) BaK Plzeň 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out HB Basket Praha 6 18.8 5.8 1.2 /4.2 1 0.5/1.3 37.5 2.7 4.5
2017/18 ženy - skupina A DBaK 3 - 6.7 1.7 1 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A DBaK 12 - 17.0 3.3 2.2 4/5.6 71.6 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 20 22.1 7.6 1.6 /5.4 0.9 1.9/3.2 57.8 3.1 1.0
2017/18 kadetky U17 - skupina A DBaK 5 - 18.8 4.2 2.2 3.8/6.2 61.3 - -
2017/18 ženy - základní část DBaK 1 - 10.0 3 /3 1 1/2 50.0 2.0 7.0
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 9 - 18.4 3.4 2.8 3.2/5 64.4 - -
2017/18 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 1 - 25.0 2 5 6/7 85.7 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 19 26.4 8.9 2.1 /6.1 0.7 2.6/3.6 71.0 2.7 3.4
2018/19 ženy - skupina A DBaK 9 - 6.2 1.7 0.6 1.2/1.6 78.6 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A DBaK 8 - 14.6 3.8 2 1.1/1.9 60.0 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 7 - 12.7 2.3 2 2.1/3 71.4 - -
2018/19 ženy - skupina A2 DBaK 3 - 14.7 2.3 2.7 2/2.3 85.7 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out Sokol Nusle 6 26.3 13.0 2.8 /7.2 1.2 3.8/5.2 74.2 1.3 13.8
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Sokol Nusle 3 - 13.0 1.7 2 3.7/4.7 78.6 - -
2019/20 ženy - skupina A DBaK 9 - 7.6 1 0.9 2.9/3.3 86.7 - -
2019/20 ženy - základní část Sokol Nusle 6 14.0 2.5 0.3 /1.8 0.5 0.3/0.7 50.0 1.8 -1.2
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 16 28.6 11.2 2.1 /5.8 1.6 2.4/3.3 73.1 2.7 9.6
2019/20 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - finálová skupina DBaK 2 - 5.5 1.5 0.5 1/2 50.0 - -
2020/21 ženy - základní část Sokol Nusle 2 17.5 8.0 0.5 /3 1 4/5 80.0 2.0 8.0
2020/21 ženy - skupina A DBaK 3 - 8.0 2 0.3 3/5.3 56.3 - -
2021/22 ženy - základní část Sokol Nusle 18 20.9 6.9 1.7 /3.9 0.8 1.2/2 58.3 1.8 5.8
2021/22 ženy - skupina A DBaK 3 - 4.7 1.7 0 1.3/3 44.4 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník DBaK 1 - 7.0 3 /3 0 1/3 33.3 3.0 2.0
2021/22 ženy - play-off Sokol Nusle 5 18.0 7.8 1.2 /3.4 1.2 1.8/2.6 69.2 1.2 7.0
2021/22 ženy - final4 Sokol Nusle 2 17.0 3.5 0.5 /4 0.5 1/2 50.0 2.0 1.0
2022/23 ženy - základní část Sokol Nusle 12 21.7 7.1 1.5 /4 0.6 2.3/4.2 56.0 2.4 5.8
Průměr za kariéru 40.1 6.5 8.7 2.0 0.9 2.0/3.4 298.6 2.2 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 DSK Brandýs 8. 10. 2022
2B body 4 DSK Brandýs 8. 10. 2022
3B body 2 OLM 3. 12. 2022
Obranné doskoky 4 BA Sparta 7. 1. 2023
Útočné doskoky 4 Studánka Pardubice 13. 11. 2022
Doskoky celkem 7 BA Sparta 7. 1. 2023
Body 19 DSK Brandýs 8. 10. 2022
Užitečnost 21 DSK Brandýs 8. 10. 2022
Asistence 4 VSP 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 18 Loko Karlovy Vary 29. 11. 2014 2014/15
2B body 13 TJ Sokol Toužim 6. 10. 2013 2013/14
3B body 7 USK Praha 21. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 6 Sokol H. Králové 9. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 4 BK Strakonice 2. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 8 SBŠ Ostrava 30. 3. 2019 2018/19
Body 39 USK Praha B 5. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 26 KP Brno 12. 1. 2020 2019/20
Asistence 7 Basket Slovanka 11. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část HB Aritma 28:48 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
25. 9. 2022 základní část VSP 19:31 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 základní část DSK Brandýs 24:58 19 4 80.0 1 25.0 8/12 66.7
9. 10. 2022 základní část Pod 21:57 9 1 50.0 1 50.0 4/6 66.7
22. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 22:30 7 3 33.3 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 21:00 6 1 33.3 1 33.3 1/2 50.0
12. 11. 2022 základní část Sokol Pečky 25:56 12 2 40.0 1 33.3 5/10 50.0
13. 11. 2022 základní část Studánka Pardubice 18:07 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2022 základní část OLM 20:52 13 3 37.5 2 50.0 1/2 50.0
4. 12. 2022 základní část Havířov 17:46 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
7. 1. 2023 základní část BA Sparta 18:26 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 1. 2023 základní část BA Sparta 19:40 9 2 66.7 1 33.3 2/4 50.0
Celkem 12 259:31 85 18 37.5 7 24.1 28/50 56.0
Průměr 12 21:37 7.1 1.5 37.5 0.6 24.1 2.3/4.2 56.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 4 0:00 23.8 4.5 0.0 3.8 0.0 3.5/5.3 66.7 2.8
BK Havířov 7 12:56 12.6 2.3 106.7 2.0 53.8 2.0/3.1 63.6 3.3
BK Klatovy 8 0:00 10.5 2.1 0.0 1.1 0.0 2.9/4.9 59.0 2.8
USK Praha B 7 0:00 10.3 2.0 0.0 1.1 0.0 2.9/4.6 62.5 2.9
BK Strakonice 6 27:57 11.5 1.5 26.5 1.7 40.0 3.5/4.7 75.0 2.8
Loko Trutnov 5 33:13 12.8 3.8 40.4 0.6 10.0 3.4/4.6 73.9 3.0
Sokol Kladno 6 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.8 62.1 1.8
BA Sparta 9 17:46 6.4 1.2 39.3 0.9 32.0 1.3/2.1 63.2 1.3
SBŠ Ostrava 4 22:28 14.3 3.0 54.5 1.8 36.8 3.0/4.3 70.6 1.3
KP Brno 3 27:45 18.3 3.0 50.0 2.0 31.6 6.3/8.7 73.1 1.7
BK Lvice Litoměřice 7 0:00 7.6 1.6 0.0 1.1 0.0 1.0/1.4 70.0 2.0
SŠMH Brno 5 0:00 10.2 1.6 0.0 1.4 0.0 2.8/4.8 58.3 3.2
Loko Karlovy Vary 4 0:00 12.8 2.3 0.0 1.8 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
HB Basket Praha 3 0:00 16.3 2.3 0.0 1.7 0.0 6.7/10.0 66.7 4.3
Studánka Pardubice 6 18:23 7.5 2.7 69.6 0.3 14.3 1.2/2.3 50.0 2.3
HB Basket Praha 4 0:00 11.3 3.5 0.0 0.5 0.0 2.8/5.5 50.0 2.5
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.8 53.3 3.0
Loko Karlovy Vary 4 0:00 11.0 2.0 0.0 0.0 0.0 7.0/11.3 62.2 3.3
Sokol Kladno 3 0:00 14.7 3.0 0.0 1.0 0.0 5.7/11.0 51.5 3.7
USK Praha 4 0:00 10.8 1.5 0.0 2.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.0
HB Basket 3 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.3 63.2 2.0
KP Brno 6 15:19 6.7 1.3 36.4 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 13.0 2.0 0.0 2.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
Sokol ZVUS H. Králové 4 24:34 9.8 1.3 21.7 2.0 34.8 1.3/2.0 62.5 3.3
HB Basket 5 0:00 7.6 2.0 0.0 0.4 0.0 2.4/3.8 63.2 3.0
Loko Karlovy Vary 3 0:00 12.0 2.3 0.0 1.0 0.0 4.3/6.0 72.2 2.0
BK Strakonice 4 0:00 9.0 1.5 0.0 1.0 0.0 3.0/7.3 41.4 3.3
Loko Trutnov 6 19:26 5.8 1.7 40.0 0.5 15.8 1.0/1.7 60.0 3.0
HB Aritma 5 19:23 6.8 0.6 30.0 1.0 62.5 2.6/4.8 54.2 1.2
Baník Most 2 0:00 16.5 2.5 0.0 2.5 0.0 4.0/6.5 61.5 1.0
Sokol Pečky 3 21:39 11.0 2.7 53.3 1.0 37.5 2.7/4.3 61.5 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.5
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 7.3 1.5 0.0 1.0 0.0 1.3/2.5 50.0 3.0
SŠMH Handicap Brno 3 15:31 9.3 2.0 25.0 0.7 33.3 3.3/4.7 71.4 2.3
BSK Jičín 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.5 0.0 1.8/4.0 43.8 3.8
BK Strakonice 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.3 0.0 1.0/3.3 30.8 2.0
Sokol Nusle 3 0:00 9.0 0.3 0.0 2.3 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
Lokomotiva Liberec 3 0:00 8.7 1.3 0.0 0.7 0.0 4.0/4.0 100.0 1.7
Havířov 4 21:18 6.5 1.5 42.9 0.5 25.0 2.0/4.0 50.0 2.8
Sokol Nilfisk H. Králové 3 25:35 8.3 2.0 30.0 1.0 20.0 1.3/2.7 50.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 25.0 2.0 0.0 5.0 0.0 6.0/7.0 85.7 3.0
BA Sparta Praha 4 21:46 6.3 1.3 35.7 0.3 16.7 3.0/4.0 75.0 2.8
BSK KP Brno 5 17:56 5.0 1.0 31.3 0.8 44.4 0.6/0.8 75.0 1.8
BSK TJ Jičín 3 0:00 8.3 2.0 0.0 0.7 0.0 2.3/4.3 53.8 3.3
USK Praha 3 22:11 8.0 1.7 27.8 0.7 18.2 2.7/3.0 88.9 2.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.0 3.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.0 75.0 1.0
BK Brandýs n.L. 3 8:46 8.0 1.7 100.0 0.7 50.0 2.7/3.3 80.0 1.0
Studánka Pardubice 3 20:17 8.0 1.7 33.3 1.0 25.0 1.7/2.0 83.3 1.7
SBŠ Ostrava 4 0:00 5.8 1.0 0.0 0.8 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Nusle 2 0:00 11.5 2.0 0.0 1.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.0
BK Havířov 4 17:13 5.8 1.0 21.1 0.8 20.0 1.5/3.3 46.2 1.3
B. Jablonec n. N. 3 19:35 7.0 1.3 36.4 1.0 33.3 1.3/1.3 100.0 0.7
Pod 2 10:58 10.0 2.0 200.0 1.0 100.0 3.0/5.0 60.0 2.5
DSK Brandýs 1 24:58 19.0 4.0 80.0 1.0 25.0 8.0/12.0 66.7 3.0
Levhartice Chomutov 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Levhartice Chomutov 1 0:00 19.0 0.0 0.0 3.0 0.0 10.0/12.0 83.3 4.0
BA Sparta 4 13:10 4.5 1.3 38.5 0.3 8.3 1.3/1.8 71.4 3.5
Žabiny Brno 3 25:06 5.7 1.3 17.4 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Loko Plzeň 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 -
Slovan Litoměřice 4 0:00 4.3 0.5 0.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 2.0
SBŠ Ostrava 4 14:43 4.0 0.8 42.9 0.8 23.1 0.3/1.0 25.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Studánka Pardubice 3 21:15 5.3 1.3 36.4 0.7 28.6 0.7/1.0 66.7 2.3
OSK Olomouc 2 0:00 8.0 1.0 0.0 0.5 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
Basket Slovanka 4 20:53 3.8 1.3 31.3 0.3 7.7 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Žabiny Brno B 3 19:22 4.7 1.7 31.3 0.3 16.7 0.3/1.3 25.0 3.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.3 0.0 1.3/4.0 33.3 2.0
OLM 1 20:52 13.0 3.0 37.5 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.8
BK Strakonice B 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 2 25:54 5.5 1.0 25.0 0.5 16.7 2.0/3.0 66.7 3.0
SŠMH Brno 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BK Česká Lípa 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
BA Sparta 4 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 1.8
USK Praha 2 15:32 5.0 1.0 28.6 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BC Benešov 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
VSP 5 18:22 1.8 0.4 10.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 2.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/8.0 0.0 -
Ško-Energo MB 2 7:15 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
SKB Strakonice 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 2.5
TB Č. Budějovice 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
STR 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Sokol Kladno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 4.5
Sla 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Prosek A 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
BK Klatovy 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 18:49 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -