Kristína Kuklová

Národnost
SVK
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Žabiny Brno
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
125
Procento vítězství
58.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 1 - 13.0 6 0 1/3 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 14 - 9.4 4.1 0 1.1/2.5 42.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B KP Brno 3 - 6.3 2.7 0 1/1.3 75.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo KP Brno 2 - 1.5 0.5 0 0.5/4 12.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 14 - 9.4 3.5 /3.5 0 2.4/3.7 63.5 1.9 6.1
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E KP Brno 7 - 15.4 6.6 0 2.3/3.6 64.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 11 - 5.5 2.2 /2.2 0 1.2/2.2 54.2 1.5 3.0
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 12 - 14.3 5.6 0 3.1/6 51.4 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A KP Brno 3 - 9.3 3.3 0 2.7/7.3 36.4 2.0 2.7
2018/19 starší žákyně U15 - MČR KP Brno 3 22.7 5.0 2 /5 0 1/2 50.0 1.3 1.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 11.0 4.5 0.5 0.5/2.5 20.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C Žabiny Brno 12 - 13.4 4.8 0.6 2.2/5.5 39.4 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 2 4.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2019/20 kadetky U17 - skupina C Žabiny Brno B 10 - 8.1 3.4 0.2 0.7/2.5 28.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. C Žabiny Brno 6 - 16.3 7.5 0 1.3/3.8 34.8 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Žabiny Brno B 5 - 13.6 5.2 0.2 2.6/3.6 72.2 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 2 3.5 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 8 - 14.0 5 0.6 2.1/2.5 85.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 8 16.5 6.3 1.5 /5.8 0.6 1.4/1.9 73.3 0.4 7.1
Průměr za kariéru 25.0 1.7 10.2 4.0 0.2 1.7/3.4 167.2 1.7 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 KP Brno B 15. 12. 2021
2B body 9 Basket Ostrava 3. 10. 2021
3B body 2 ŠBK P-H Sadská 17. 10. 2021
Obranné doskoky 6 Sokol H. Králové 25. 9. 2021
Útočné doskoky 4 Sokol H. Králové 25. 9. 2021
Doskoky celkem 10 Sokol H. Králové 25. 9. 2021
Body 26 ŠBK P-H Sadská 17. 10. 2021
Užitečnost 16 Basket Ostrava 10. 10. 2021
Asistence 1 SBŠ Ostrava 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Jiskra Kyjov 27. 1. 2019 2018/19
2B body 15 Žabiny Brno B 6. 10. 2018 2018/19
3B body 2 BKHAV 9. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 Sokol H. Králové 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Sokol H. Králové 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 Sokol H. Králové 25. 9. 2021 2021/22
Body 34 Žabiny Brno B 6. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 17 OP Prostějov 25. 11. 2018 2018/19
Asistence 1 Sluneta Ústí n.L. 5. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina C BC Vysočina 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 9. 2021 základní část Sokol H. Králové 18:19 10 3 30.0 1 100.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní část Loko Trutnov 20:34 7 0 0.0 1 50.0 4/4 100.0
2. 10. 2021 skupina C K2 Prostějov 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina C Basket Ostrava 0:00 18 9 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 základní část SBŠ Ostrava 20:13 7 3 27.3 0 0.0 1/1 100.0
10. 10. 2021 základní část Basket Ostrava 17:18 13 3 37.5 1 50.0 4/4 100.0
16. 10. 2021 skupina C Basket Poděbrady 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina C ŠBK P-H Sadská 0:00 26 8 0.0 2 0.0 4/4 100.0
23. 10. 2021 základní část Levhartice Chomutov 20:18 5 2 50.0 0 0.0 1/4 25.0
24. 10. 2021 základní část Basket Slovanka 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina C BC Vysočina 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 základní část USK Praha 18:52 5 1 16.7 1 20.0 0/0 0
12. 12. 2021 základní část BK Strakonice 16:01 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
17. 12. 2021 skupina C KP Brno B 0:00 15 3 0.0 2 0.0 3/4 75.0
15. 12. 2021 skupina C KP Brno B 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/6 83.3
Celkem 16 131:35 162 52 113.0 10 62.5 28/35 80.0
Průměr 16 8:13 10.1 3.3 113.0 0.6 62.5 1.8/2.2 80.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Kyjov 5 0:00 17.4 7.0 0.0 0.2 0.0 2.8/5.8 48.3 1.6
SBŠ Ostrava 5 0:00 13.2 4.6 575.0 0.4 0.0 2.8/5.2 53.8 2.6
BKHAV 4 0:00 15.0 6.3 500.0 0.5 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Žabiny Brno 7 0:00 7.9 2.9 0.0 0.0 0.0 2.1/4.3 50.0 2.6
Sokol Nilfisk H. Králové 6 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.2/3.2 36.8 1.8
Studánka Pardubice 3 0:00 13.7 6.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.3 38.5 1.3
SBŠ Ostrava 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/5.7 41.2 2.7
Studánka Pardubice 3 0:00 12.0 4.0 0.0 0.3 0.0 3.0/6.7 45.0 3.0
Basket Ostrava 3 5:46 12.0 4.7 175.0 0.3 50.0 1.7/2.0 83.3 1.3
BSK Jičín 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Žabiny Brno B 1 0:00 34.0 15.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 15.5 6.0 100.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
USK Praha 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 26.0 8.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BK Havířov 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
K2 Prostějov 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.5
BC Vysočina 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 0.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
KP Brno 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/6.5 23.1 1.5
KP Brno B 2 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 4 5:51 5.0 2.0 400.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Chomutov 3 7:31 6.3 2.3 58.3 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Basket Ostrava 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Žabiny Brno 2 0:00 8.5 2.5 100.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.0
BK Strakonice 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
OSK Olomouc 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
K2 Prostějov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BA Sparta 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 1 18:19 10.0 3.0 30.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 -
Sluneta Ústí n.L. 2 10:47 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
FM 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 20:34 7.0 0.0 0.0 1.0 50.0 4.0/4.0 100.0 -
HB Basket 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 20:13 7.0 3.0 27.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Levhartice Chomutov 3 9:43 1.7 0.7 40.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
USK Praha 1 18:52 5.0 1.0 16.7 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 16:01 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 3:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0