Luisa Vydrová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
185 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
454
Procento vítězství
58.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 12 - 2.9 1.3 0.0 0 0.0 0.4/1.2 35.7 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 16 - 8.7 4.1 0.0 0 0.0 0.4/1.1 38.9 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 14.1 6.7 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BA Sparta Praha 14 - 4.2 2 0.0 0 0.0 0.2/1.5 14.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 18 - 9.4 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.7 41.9 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 16 - 15.3 7.4 0.0 0 0.0 0.4/1 37.5 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA Sparta Praha 3 - 0.3 0 0.0 0 0.0 0.3/2 16.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 10 - 4.7 2.1 0.0 0 0.0 0.5/0.8 62.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 12 - 9.0 4.3 0.0 0 0.0 0.3/1.1 30.8 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 4 - 10.8 4.8 0.0 0 0.0 1.3/2 62.5 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 6 - 12.3 6 0.0 0 0.0 0.3/0.8 40.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 12 - 12.2 5.9 0.0 0 0.0 0.3/1.3 26.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 10.3 4.7 0.0 0.1 0.0 0.6/2 32.1 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA Sparta 7 - 9.6 4.1 0.0 0 0.0 1.3/2.6 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 13 - 12.3 5.3 0.0 0 0.0 1.7/2.6 64.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 12 - 13.7 6.4 0.0 0 0.0 0.8/1.1 76.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 16.7 7.5 0.0 0.1 0.0 1.5/1.8 84.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 16 - 12.1 5.5 0.0 0 0.0 1.1/1.5 70.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 12.3 5 0.0 0 0.0 2.3/4.7 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A BA Sparta 3 - 15.7 6.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Sparta 2 - 12.5 5 0.0 0.5 0.0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 15.5 7.3 /7.3 100.0 0 0.0 0.9/1.2 76.5 1.9 13.4
2018/19 kadetky U17 - základní část BA Sparta 22 18.3 6.6 3 /5.9 50.0 0 25.0 0.5/0.8 66.7 1.5 9.0
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 15 - 14.3 6.6 /6.6 100.0 0.1 100.0 0.9/1.3 73.7 2.3 11.7
2018/19 kadetky U17 - play-off BA Sparta 3 23.3 8.7 4 /6.7 60.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7 12.3
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BA Sparta 3 24.0 13.7 5.7 /8.3 68.0 0 0.0 2.3/3 77.8 2.0 21.7
2019/20 ženy - základní část BA Sparta 5 1.6 0.0 0 /0.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.2 -0.6
2019/20 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 19 12.9 4.6 1.8 /3.6 50.7 0.1 16.7 0.8/1.1 71.4 0.9 5.1
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 20 28.7 14.7 6 /10.4 57.2 0.2 33.3 2.4/2.8 85.5 2.8 19.3
2019/20 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník BA Sparta 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2020/21 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 2 24.5 7.5 2.5 /8 31.3 0 0.0 2.5/4 62.5 1.5 8.0
2020/21 kadetky U17 - základní část BA Sparta 4 17.0 11.0 3.5 /5.5 63.6 0.5 33.3 2.5/3.8 66.7 3.0 13.8
2020/21 ženy - základní část STR 10 16.3 4.8 1.8 /3.9 46.2 0 0.0 1.2/1.3 92.3 2.0 5.8
2020/21 ženy - o 9. místo STR 2 26.0 14.5 6.5 /9.5 68.4 0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0 21.5
2021/22 ženy - základní část STR 14 29.3 10.1 4.4 /9.1 47.7 0.1 25.0 1.2/1.6 73.9 3.0 10.1
2021/22 ženy - základní část BA Sparta 19 19.7 10.5 4.4 /7.4 59.6 0.3 35.7 0.8/1.2 72.7 1.8 11.9
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 24 28.3 14.0 6 /10.8 55.6 0.3 24.0 1.2/1.5 80.6 2.1 17.2
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BA Sparta 2 11.0 8.0 3.5 /4.5 77.8 0 0.0 1/1 100.0 3.0 8.5
2021/22 ženy - o 9. místo STR 5 32.6 12.0 5.2 /11.2 46.4 0 0.0 1.6/1.6 100.0 3.4 13.4
2021/22 ženy - play-off BA Sparta 5 28.2 11.2 4.2 /9.2 45.7 0.6 37.5 1/1 100.0 2.6 8.4
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 29.3 11.7 4.3 /8 54.2 0.7 40.0 1/1.7 60.0 4.0 11.7
2022/23 ženy - základní část STR 8 28.5 12.1 5.8 /10 57.5 0.1 25.0 0.3/0.4 66.7 2.4 13.8
2022/23 ženy - základní část BA Sparta 10 29.5 15.6 6.8 /12.9 52.7 0.3 33.3 1.1/1.7 64.7 1.6 18.1
2022/23 juniorky U19 - skupina B BA Sparta Praha 8 28.8 19.0 7.8 /12.3 63.3 0.3 18.2 2.8/2.9 95.7 1.9 25.5
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník BA Sparta 3 22.7 16.0 8 /11.3 70.6 0 0.0 0/0 0.0 1.7 17.0
Průměr za kariéru 41.1 9.7 10.8 4.8 120.6 0.1 40.6 0.9/1.5 260.2 1.7 6.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Žabiny Brno 18. 11. 2022
2B body 12 Havířov 16. 11. 2022
3B body 1 OLM 4. 12. 2022
Obranné doskoky 9 HKR 14. 10. 2022
Útočné doskoky 7 Žabiny Brno B 23. 10. 2022
Doskoky celkem 13 Havířov 3. 12. 2022
Body 30 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Užitečnost 41 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Asistence 5 BSK KP Brno 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SLO 22. 12. 2021 2021/22
2B body 17 SLUNETA Ústí nad Labem 14. 3. 2018 2017/18
3B body 2 KP Brno 3. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 SLO 22. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 13 Levhartice Chomutov 4. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 17 Levhartice Chomutov 4. 10. 2020 2020/21
Body 37 SLUNETA Ústí nad Labem 14. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 41 K2 Prostějov 2. 10. 2022 2022/23
Asistence 9 Sokol H. Králové 3. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část VSP 27:49 14 6 40.0 0 0.0 2/4 50.0
25. 9. 2022 základní část HB Aritma 25:04 10 5 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 40:00 20 8 53.3 0 0.0 4/4 100.0
1. 10. 2022 základní část SLA 29:19 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B K2 Prostějov 31:52 30 12 75.0 1 50.0 3/3 100.0
7. 10. 2022 základní část TRU 31:45 21 10 71.4 0 0.0 1/1 100.0
8. 10. 2022 základní část Pod 22:19 24 10 83.3 0 0.0 4/4 100.0
9. 10. 2022 základní část DSK Brandýs 33:00 19 9 75.0 0 0.0 1/1 100.0
14. 10. 2022 základní část HKR 27:36 10 5 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina B Sokol H. Králové 36:03 25 10 71.4 1 50.0 2/2 100.0
16. 10. 2022 skupina B Loko Trutnov 8:58 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 základní část KPB 23:13 7 2 20.0 1 100.0 0/0 0
21. 10. 2022 základní část CHO 30:45 12 6 66.7 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 29:27 6 3 27.3 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 28:51 16 6 35.3 1 100.0 1/2 50.0
29. 10. 2022 základní část ZAB 28:37 12 6 50.0 0 0.0 0/0 0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník BCKol 0:00 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2022 základní část USK 20:33 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 11. 2022 skupina B BK Havířov 24:12 10 4 57.1 0 0.0 2/2 100.0
6. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 34:39 24 10 52.6 0 0.0 4/5 80.0
12. 11. 2022 základní část Studánka Pardubice 32:04 12 6 46.2 0 0.0 0/3 0.0
13. 11. 2022 základní část Sokol Pečky 31:46 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník Havířov 33:43 24 12 66.7 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 32:56 20 8 50.0 0 0.0 4/4 100.0
19. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 21:16 17 7 87.5 0 0.0 3/3 100.0
23. 11. 2022 základní část OVA 35:42 20 10 66.7 0 0.0 0/0 0
30. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník OVA 34:04 18 9 69.2 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 základní část Havířov 31:22 21 9 47.4 1 50.0 0/0 0
4. 12. 2022 základní část OLM 33:02 28 11 61.1 1 100.0 3/3 100.0
Celkem 29 819:57 453 200 58.7 6 20.7 35/43 81.4
Průměr 29 28:16 15.6 6.9 58.7 0.2 20.7 1.2/1.5 81.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí nad Labem 6 0:00 19.5 9.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 53.8 1.5
TRU 9 30:36 12.4 5.3 51.1 0.0 0.0 1.8/1.9 94.1 3.7
HB Basket Praha 8 0:00 10.1 4.6 0.0 0.0 0.0 0.9/1.8 50.0 1.1
Žabiny Brno 6 24:07 13.3 5.5 55.0 0.2 33.3 1.8/2.0 91.7 2.2
BK Strakonice 7 0:00 11.4 5.1 360.0 0.0 0.0 1.1/2.6 44.4 1.7
Sokol H. Králové 6 28:14 13.0 5.8 55.6 0.2 14.3 0.8/1.0 83.3 2.0
Basket Slovanka 5 0:00 15.6 7.6 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.4
Sluneta Ústí n.L. 5 4:10 15.4 6.6 183.3 0.2 100.0 1.6/2.2 72.7 2.6
SLO 6 23:46 12.5 5.2 60.8 0.0 0.0 2.2/2.5 86.7 2.0
DBaK 5 0:00 14.2 6.4 246.2 0.0 0.0 1.4/1.8 77.8 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 5 3:59 13.8 6.0 214.3 0.0 0.0 1.8/2.0 90.0 2.6
BKHAV 5 0:00 13.8 6.2 172.2 0.0 0.0 1.4/1.6 87.5 2.8
OVA 5 29:01 13.6 6.4 66.7 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 2.4
Žabiny Brno 5 6:18 13.4 5.6 133.3 0.0 0.0 2.2/3.6 61.1 1.6
Loko Trutnov 6 21:28 11.2 5.0 69.8 0.2 20.0 0.7/1.0 66.7 1.7
USK Praha 7 25:43 9.4 4.3 55.6 0.0 0.0 0.9/1.1 75.0 1.7
SBŠ Ostrava 3 30:33 21.7 9.3 65.1 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.7
Havířov 3 34:36 21.0 10.0 56.6 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 3.3
Sokol Nusle 9 18:17 6.9 2.7 47.1 0.3 37.5 0.6/0.6 100.0 1.6
USK Praha 8 0:00 7.5 3.6 0.0 0.0 0.0 0.3/1.4 18.2 2.1
Žabiny Brno 4 24:18 14.8 6.5 57.8 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 2.0
USK Praha 4 0:00 14.5 7.0 186.7 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
Levhartice Chomutov 3 28:58 19.0 6.3 54.3 0.7 33.3 4.3/6.0 72.2 3.3
VSP 4 22:35 13.8 5.5 46.8 0.3 100.0 2.0/2.5 80.0 1.8
USK Praha 7 0:00 7.7 3.4 0.0 0.0 0.0 0.9/1.1 75.0 1.4
Basket Slovanka 5 24:30 10.6 4.0 54.1 0.4 66.7 1.4/1.8 77.8 2.4
HB Basket 7 0:00 7.6 3.1 220.0 0.1 0.0 0.9/1.1 75.0 1.7
HB Basket Praha 4 0:00 13.3 6.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.8
KP Brno 5 0:00 9.8 4.4 183.3 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 3.0
USK Praha 5 0:00 9.8 4.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 1.2
K2 Prostějov 2 26:34 23.5 9.5 79.2 0.5 25.0 3.0/3.0 100.0 1.5
BSK Jičín 5 0:00 9.2 4.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 2.0
BK Havířov 4 21:51 10.8 5.0 60.6 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 2.0
SLA 6 25:25 7.2 3.0 43.9 0.2 20.0 0.7/0.7 100.0 3.3
HB Basket 5 23:26 8.6 3.8 59.4 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 3.4
BA K. Vary 4 0:00 10.8 5.0 153.8 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Basket Slovanka 4 0:00 10.8 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 11.1 2.0
Studánka Pardubice 4 17:39 10.8 4.5 52.9 0.3 50.0 1.0/1.8 57.1 1.5
Basket Slovanka 3 0:00 14.0 6.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 22:41 10.0 4.5 54.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.8
USK Praha 5 0:00 7.8 3.6 0.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 1.0
Slovan Litoměřice 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 12.3 5.3 106.7 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
BK Strakonice 3 26:10 12.3 4.3 48.1 0.3 100.0 2.7/3.7 72.7 1.3
BK Strakonice 2 26:27 18.0 7.0 53.8 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 1.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
CHO 4 24:58 9.0 4.3 65.4 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
SBŠ Ostrava 4 16:53 8.3 2.8 52.4 0.5 66.7 1.3/1.8 71.4 2.0
KP Brno 4 18:26 8.0 2.8 47.8 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.8
OSK Olomouc 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 2 22:45 15.0 5.5 61.1 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 -
Levhartice Chomutov 3 27:34 10.0 4.3 46.4 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BK Strakonice 4 0:00 7.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 2.5
Studánka Pardubice 2 22:01 14.5 7.0 60.9 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
HB Basket Praha 5 0:00 5.8 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 1.6
OLM 1 33:02 28.0 11.0 61.1 1.0 100.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Chomutov 2 0:00 14.0 6.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Basket Slovanka 4 20:07 7.0 3.0 70.6 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 1.5
ZAB 4 24:39 7.0 3.5 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Havířov 5 18:05 5.6 2.6 44.8 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.4
KP Brno 3 19:54 9.0 3.3 55.6 0.7 33.3 0.3/0.7 50.0 1.7
B. Jablonec n. N. 2 24:46 13.5 5.5 57.9 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
HB Basket Praha 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Loko Trutnov 4 21:41 6.5 2.8 50.0 0.3 50.0 0.3/0.3 100.0 1.5
BSK KP Brno 3 19:50 8.7 3.7 50.0 0.3 20.0 0.3/0.7 50.0 2.3
DBaK 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 0.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Kladno 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
USK Praha 4 22:20 6.3 1.8 31.8 0.0 0.0 2.8/3.0 91.7 1.3
Pod 1 22:19 24.0 10.0 83.3 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
HB Basket 2 30:30 12.0 5.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Slaný 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 3 15:34 8.0 3.3 35.7 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 0.7
USK 4 19:51 5.8 2.8 52.4 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
SBŠ Ostrava 2 0:00 11.5 5.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
HB Aritma 4 14:46 5.3 2.3 81.8 0.3 50.0 0.0/0.3 0.0 1.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pečky 3 17:09 6.7 3.0 56.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Studánka Pardubice 3 21:02 6.7 3.3 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 -
DSK Brandýs 1 33:00 19.0 9.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta 1 27:58 19.0 7.0 53.8 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Lokomotiva Trutnov 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
HKR 3 23:36 5.3 2.0 31.6 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Brandýs n.L. 1 31:04 16.0 8.0 80.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Kralupy junior 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 2.3
Loko Trutnov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TB Č. Budějovice 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 2 15:49 6.0 2.5 55.6 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Valosun KP Brno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
KPB 2 11:59 3.5 1.0 20.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCKol 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Nusle 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Loko Karlovy Vary 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -

články