Terezie Křenková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
180 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
301
Procento vítězství
47.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S1 BK Pelhřimov 5 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov B 6 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov d. 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Sojky Pelhřimov d 4 - 22.8 10.5 0.0 0 0.0 1.8/4 43.8 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F3 (o 7. - 9. místo) Sojky Pelhřimov d. 6 - 4.5 2.2 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F2 (o 4. - 6. místo) Sojky Pelhřimov d 4 - 12.5 5.3 0.0 0 0.0 2/4.3 47.1 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo A BK Sojky Pelhřimov 3 - 4.0 1.7 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 17 - 5.0 1.9 0.0 0 0.0 1.2/2.8 44.7 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A BK Sojky Pelhřimov U13d 6 - 11.8 5.5 0.0 0 0.0 0.8/1.8 45.5 - -
2015/16 starší žákyně U15 - B + Sokolov Bor 5 - 4.2 2 0.0 0 0.0 0.2/0.2 100.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov U13d 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) BK Sojky Pelhřimov U13d 4 - 14.3 6.3 0.0 0 0.0 1.8/3.8 46.7 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina B 9. - 11. místo Sojky Pelhřimov 2 - 7.5 3 0.0 0 0.0 1.5/5 30.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Sojky Pelhřimov 7 - 24.0 10.9 0.0 0 0.0 2.3/5.4 42.1 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B BK Sojky Pelhřimov 5 - 29.0 12.4 0.0 0 0.0 4.2/8.4 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Sokol ZVUS H. Králové 6 - 8.5 3.5 0.0 0.2 0.0 1/1.5 66.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B BK Sojky Pelhřimov 14 - 14.8 6 0.0 0 0.0 2.8/5.3 52.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Sokol ZVUS H. Králové 3 - 10.7 4.7 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 5.5 1.5 0.0 0 0.0 2.5/3 83.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina E BK Sojky Pelhřimov 3 - 19.3 8.3 0.0 0 0.0 2.7/5 53.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BK Sojky Pelhřimov 14 - 15.9 6.2 0.0 0.1 0.0 3.2/5.4 60.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část KP Brno 2 7.5 4.5 2 /3 66.7 0 0.0 0.5/1 50.0 - 6.5
2017/18 kadetky U17 - skupina B Sojky Pelhřimov 13 - 18.8 8.1 0.0 0 0.0 2.7/4.5 59.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B BK Sojky Pelhřimov 12 - 22.8 8.8 0.0 0.1 0.0 4.8/6.9 69.9 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out KP Brno 2 22.5 4.5 1.5 /7 21.4 0.5 100.0 0/0 0.0 2.0 3.5
2017/18 kadetky U17 - Turnaj Sojky Pelhřimov 2 - 25.0 10 0.0 0 0.0 5/7 71.4 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část KP Brno 22 25.6 6.1 2.6 /5.9 45.0 0 12.5 0.7/1.5 47.1 2.3 9.1
2018/19 kadetky U17 - play-off KP Brno 2 35.0 10.0 4 /7 57.1 0 0.0 2/4 50.0 0.5 15.0
2019/20 juniorky U19 - základní část KP Brno 22 24.4 6.9 2.6 /6.4 41.4 0 0.0 1.6/2.6 62.1 1.2 9.3
2019/20 kadetky U17 - základní část KP Brno 19 30.6 9.8 3.7 /8.1 46.1 0 0.0 2.4/3.8 62.5 3.1 12.5
2020/21 juniorky U19 - základní část KP Brno 1 - 4.0 1 /1 100.0 0 0.0 2/4 50.0 - 2.0
2020/21 ženy - základní část KPB 2 4.5 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2021/22 ženy - základní část KPB 3 6.0 2.3 1 /2 50.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3 1.0
2021/22 ženy - play-off KPB 3 12.0 1.3 0.7 /2.7 25.0 0 0.0 0/0 0.0 1.3 -1.7
2021/22 ženy - základní část BSK KP Brno 13 23.4 9.2 3.7 /7.2 51.1 0.2 10.5 1.4/1.9 72.0 1.5 9.8
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 23 35.0 16.9 5.8 /12.6 46.0 0.1 5.4 5/6.3 80.0 2.4 20.9
2021/22 ženy - RENOMIA Final 4 KPB 2 3.5 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.5
2021/22 ženy - play-off BSK KP Brno 2 27.5 8.0 3.5 /7.5 46.7 0 0.0 1/1 100.0 3.5 7.0
2022/23 ženy - základní část BSK KP Brno 10 24.4 6.4 2.4 /5.2 46.2 0.1 14.3 1.3/1.7 76.5 2.0 9.9
Průměr za kariéru 25.7 11.6 10.8 4.4 58.4 0.0 13.0 2.0/3.2 189.4 1.8 5.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Pod 24. 9. 2022
2B body 5 Sokol Nusle 23. 10. 2022
3B body 1 BA Sparta 22. 10. 2022
Obranné doskoky 7 BA Sparta 22. 10. 2022
Útočné doskoky 5 Studánka Pardubice 8. 10. 2022
Doskoky celkem 11 Studánka Pardubice 8. 10. 2022
Body 12 Sokol Nusle 23. 10. 2022
Užitečnost 22 BA Sparta 22. 10. 2022
Asistence 4 BA Sparta 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Levhartice Chomutov 7. 11. 2021 2021/22
2B body 21 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30. 10. 2016 2016/17
3B body 1 SŠMH Handicap Brno 12. 3. 2017 2016/17
Obranné doskoky 15 HB Basket 2. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 8 Basket Slovanka 3. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 21 HB Basket 2. 2. 2020 2019/20
Body 46 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 49 Levhartice Chomutov 7. 11. 2021 2021/22
Asistence 6 USK Praha 6. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Pod 26:55 12 4 57.1 0 0.0 4/4 100.0
25. 9. 2022 základní část DSK Brandýs 28:58 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
8. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 27:25 6 3 30.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 25:36 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 základní část BA Sparta 29:40 7 2 40.0 1 100.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 19:57 12 5 71.4 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2022 základní část Havířov 26:04 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část OLM 21:57 5 2 33.3 0 0.0 1/1 100.0
3. 12. 2022 základní část VSP 13:18 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 12. 2022 základní část HB Aritma 23:57 7 3 75.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 10 243:47 64 24 46.2 1 14.3 13/17 76.5
Průměr 10 24:22 6.4 2.4 46.2 0.1 14.3 1.3/1.7 76.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lions J. Hradec m 6 0:00 14.5 6.7 0.0 0.0 0.0 1.2/2.8 41.2 1.5
SŠB Pardubice 4 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 2.0
BK Ústí nad Orlicí 3 0:00 20.0 8.3 0.0 0.0 0.0 3.3/6.3 52.6 2.3
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 29.5 12.5 0.0 0.0 0.0 4.5/9.0 50.0 4.0
Panter Javorník 4 0:00 14.3 6.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
BK Havířov 4 24:51 14.0 6.0 63.2 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 3.3
Žabiny Brno 4 27:05 13.3 4.3 47.2 0.0 0.0 4.8/5.3 90.5 1.8
BK Tábor 4 0:00 12.8 6.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
Levhartice Chomutov 2 39:51 25.0 7.0 53.8 0.0 0.0 11.0/14.0 78.6 2.0
BK Strakonice 4 33:08 12.0 2.5 38.5 0.3 14.3 6.3/8.5 73.5 2.5
DBaK 2 0:00 23.5 9.0 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 3.5
KP Brno 2 0:00 23.0 9.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.5 52.6 1.5
BA Sparta Praha 4 32:26 11.5 5.0 44.4 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.5
Basket Slovanka 4 29:14 11.0 4.5 52.9 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.8
BK Havířov 5 18:21 8.8 3.8 48.7 0.0 0.0 1.2/1.8 66.7 1.2
Studánka Pardubice 1 0:00 43.0 15.0 0.0 0.0 0.0 13.0/16.0 81.3 3.0
Basket Slovanka 4 29:52 10.0 3.5 35.9 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
HB Basket 5 32:39 8.0 3.4 60.7 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 2.0
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 -
B. Jablonec n. N. 2 33:51 19.5 6.5 48.1 0.0 0.0 6.5/7.0 92.9 3.5
Sokol H. Králové 3 25:02 12.7 5.0 60.0 0.0 0.0 2.7/3.0 88.9 -
BA Sparta 4 29:59 9.5 3.8 48.4 0.0 0.0 2.0/3.3 61.5 3.3
HB Basket 2 27:03 18.0 7.0 48.3 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.5
Studánka Pardubice 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Havířov 5 24:58 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.2
Sokol Nilfisk H. Králové 4 28:34 8.3 3.3 39.4 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
HB Basket 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
Loko Trutnov 4 31:04 7.8 3.0 42.9 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 4.3
SBŠ Ostrava 3 25:14 10.3 3.0 40.9 0.0 0.0 4.3/6.3 68.4 1.3
BK Strakonice 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BK Strakonice 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
BSK Jičín 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.8 33.3 2.3
OSK Olomouc 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
VSP 3 23:05 9.0 4.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
USK Praha 4 30:36 6.5 2.0 22.2 0.3 25.0 1.8/3.0 58.3 1.5
BK Havířov 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SBŠ Ostrava 4 25:39 6.0 2.5 40.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Loko Trutnov 3 29:29 7.3 3.3 38.5 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
Sokol Nusle 2 30:07 11.0 5.0 47.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Říčany 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
KP Brno 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Studánka Pardubice 3 18:11 7.3 3.0 50.0 0.3 100.0 0.3/1.7 20.0 1.7
BA Sparta 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BA Sparta 2 25:57 10.5 3.5 63.6 1.0 40.0 0.5/0.5 100.0 -
BK Strakonice 2 31:26 10.0 3.5 35.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
BC Benešov 2 28:39 9.5 3.5 43.8 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BK Brandýs n.L. 2 25:39 9.5 4.0 50.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol Nusle 3 11:03 6.0 2.3 50.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Studánka Pardubice 3 24:46 6.0 1.7 29.4 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 1.0
Spartak Kaplice 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Basket Slovanka 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 1.3
BK Strakonice d 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Studánka Pardubice 2 25:21 9.0 3.5 41.2 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 4 23:42 4.3 2.0 50.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.5
BA K. Vary 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 4.0
Levhartice Chomutov 2 20:58 6.5 2.5 62.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 5.0
HB Basket Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Pod 1 26:55 12.0 4.0 57.1 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Slovan Litoměřice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 3.0
BCM Sokolov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Loko Trutnov 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Bor 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
SKB Strakonice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
USK Praha 3 32:39 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
B. Jablonec n. N. 1 15:25 9.0 4.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK 4 10:52 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
HB Aritma 2 22:15 3.5 1.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Pečky 1 25:36 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sojky Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
TJ Sokol Nusle 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
OLM 1 21:57 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DSK Brandýs 1 28:58 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
STR 1 5:09 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sršni Písek B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZAB 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CHO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLO 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLA 5 0:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
TRU 1 3:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Tábor h 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Cc Aldast Strakonice d. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 5:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0