Zuzana Tomanová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
359
Procento vítězství
49%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BraB 6 - 2.5 0.8 0 0.8/1.3 62.5 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BraB 5 - 1.0 0.4 0 0.2/0.2 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 BraB 4 - 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) BraB 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Bra U11 (D) 34 - 6.9 2.9 0 1.2/2.8 43.6 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G BraU11G 10 - 12.2 5.9 0 0.4/1.3 30.8 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B BraU11G 7 - 8.7 4 0 0.7/1.9 38.5 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Bra U12G 9 - 6.4 2.3 0 1.8/3.1 57.1 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Bra U12G 9 - 4.3 1.7 0 1/1.7 60.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo BraU11G 3 - 10.7 4.7 0 1.3/2 66.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" BraU11G 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B Basket Slovanka 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Slovanka 8 - 8.9 3.4 0 2.1/3.8 56.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Basket Slovanka 6 - 12.5 5.5 0 1.5/3.5 42.9 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo Basket Slovanka 12 - 8.6 4.1 0 0.4/1.8 22.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - S - 5.- 9. místo Basket Slovanka 8 - 13.9 5.8 0 2.4/4.4 54.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basket Slovanka 11 - 0.5 0.2 0 0.1/0.2 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Basket Slovanka 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C Basket Slovanka 12 - 13.5 5.8 0.3 0.8/1.8 45.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Slovanka 18 - 12.2 5.4 0.1 1.2/2.9 41.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 - 8.3 2.8 0.6 0.7/1.7 42.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Basket Slovanka 2 - 15.0 5.5 0.5 2.5/4.5 55.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina D Basket Slovanka 3 - 19.3 6.3 1.3 2.7/5 53.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - 2. kolo Basket Slovanka 2 - 11.5 4 1 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 13 - 6.1 1.5 /1.5 0.7 1.1/2 53.8 2.2 2.9
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 8 - 15.0 5.6 0.8 1.5/2.8 54.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A ŠBK P-H Sadská 12 - 11.2 3.3 /3.3 0.9 1.8/2.8 61.8 2.4 7.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 - 10.0 2.2 1.2 1.9/3.3 58.7 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 4.3 0.7 0.7 1/1.7 60.0 3.7 -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 4.0 1.5 0 1/1.5 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 9.5 3 1 0.5/2.5 20.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 14 - 13.7 4.3 1.3 1.3/1.6 78.3 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 12 20.3 4.3 1 /3.8 0.6 0.6/1.1 53.8 1.1 -1.3
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 10.4 2.6 1.3 1.3/1.9 70.6 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A HB Basket B 1 - 12.0 3 2 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 8.3 3.3 0.3 0.7/0.7 100.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 1 - 19.0 8 1 0/1 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 10.5 3 /3 0.5 3/4 75.0 0.5 9.0
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 23 18.2 7.1 1.4 /4.3 1.1 0.8/1.3 63.3 2.0 3.3
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 5 - 13.8 3.8 1 3.2/3.6 88.9 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 26 31.7 15.8 4.4 /13.1 1.1 3.6/5.5 66.2 1.8 11.7
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 3 - 18.3 5 1 5.3/6 88.9 - -
2022/23 ženy - základní část HB Aritma 8 15.1 5.3 1 /3.4 0.8 1/1.3 80.0 1.0 1.9
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 6 21.3 9.2 2.2 /6.2 1.3 0.8/1.5 55.6 1.7 3.8
Průměr za kariéru 35.9 4.8 9.1 3.1 0.5 1.3/2.3 217.0 1.7 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Havířov 9. 10. 2022
2B body 4 BK Strakonice 2. 10. 2022
3B body 3 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2022
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2022
Útočné doskoky 1 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2022
Doskoky celkem 8 Havířov 9. 10. 2022
Body 14 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2022
Užitečnost 11 USK Praha 28. 9. 2022
Asistence 6 USK Praha 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha 5. 2. 2022 2021/22
2B body 15 BenU11G 17. 10. 2015 2015/16
3B body 5 BSK TJ Jičín 24. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 11 HB Basket 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Loko Trutnov 13. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 HB Basket 25. 9. 2021 2021/22
Body 31 BenU11G 17. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 30 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Asistence 9 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Sokol Nusle 10:24 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část BA Sparta 25:43 11 3 42.9 1 33.3 2/4 50.0
28. 9. 2022 skupina A USK Praha 35:58 14 4 44.4 1 16.7 3/5 60.0
2. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 0:00 11 4 100.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část Havířov 24:52 9 1 14.3 1 16.7 4/4 100.0
8. 10. 2022 základní část OLM 23:14 9 3 42.9 1 100.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 32:37 14 2 22.2 3 37.5 1/2 50.0
15. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 0:00 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 15:57 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 11:51 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část DSK Brandýs 2:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část Pod 6:16 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A USK Praha 27:52 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 31:27 10 2 33.3 2 22.2 0/0 0
Celkem 14 248:33 97 21 32.8 14 28.0 13/19 68.4
Průměr 14 17:45 6.9 1.5 32.8 1.0 28.0 0.9/1.4 68.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BenU11G 4 0:00 16.8 8.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
BSK TJ Jičín 5 0:00 12.2 3.2 266.7 1.4 0.0 1.6/2.0 80.0 2.6
Loko Trutnov 3 0:00 19.7 8.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BK Strakonice 4 20:14 13.8 3.3 59.1 2.0 38.1 1.3/1.8 71.4 0.8
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 11.8 3.5 700.0 1.3 166.7 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 6 0:00 7.7 2.5 0.0 0.8 0.0 0.2/0.3 50.0 1.3
Levhartice Chomutov 3 33:42 15.0 4.0 36.4 1.7 22.7 2.0/3.7 54.5 1.3
HB Basket 3 31:44 14.7 4.3 31.7 1.0 25.0 3.0/3.3 90.0 2.0
USK Praha 3 32:38 14.7 3.3 30.3 0.7 33.3 6.0/8.7 69.2 1.0
USK Praha 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.3
BA Sparta 5 0:00 8.6 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.2
BSK Jičín 5 0:00 8.6 3.6 0.0 0.2 0.0 0.8/1.0 80.0 2.4
Loko Trutnov 2 36:21 21.0 8.0 39.0 0.0 0.0 5.0/5.5 90.9 3.5
Žabiny Brno 3 25:29 14.0 3.7 44.0 1.3 28.6 2.7/3.7 72.7 1.3
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 13.7 3.0 0.0 1.3 0.0 3.7/7.0 52.4 2.0
BA Sparta 4 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.3
Basket Ostrava 2 37:17 20.0 5.5 55.0 2.0 50.0 3.0/3.5 85.7 2.5
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 9.8 2.3 450.0 1.5 200.0 0.8/1.3 60.0 2.0
HB Basket 4 0:00 9.8 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 3.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 9.3 2.3 450.0 1.0 133.3 1.8/2.8 63.6 1.3
Sokol H. Králové 4 16:51 9.3 2.5 32.3 0.8 42.9 2.0/3.3 61.5 0.5
Basket Slovanka 3 29:39 12.3 3.3 37.0 0.7 14.3 3.7/5.0 73.3 2.0
BA K. Vary 3 0:00 12.0 3.3 166.7 1.0 150.0 2.3/3.7 63.6 2.0
BK Strakonice 3 25:58 10.7 2.3 22.6 1.3 33.3 2.0/4.3 46.2 0.7
DBaK 3 0:00 10.3 3.3 166.7 1.0 150.0 0.7/1.3 50.0 1.0
KP Brno 3 28:32 10.3 3.3 31.3 0.3 12.5 2.7/4.7 57.1 2.3
K2 Prostějov 2 0:00 15.0 3.5 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
USK Praha 6 0:00 4.7 1.8 220.0 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0 1.2
Basket Slovanka 4 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.3
Loko Trutnov 2 35:39 13.5 3.0 33.3 2.5 29.4 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 2 31:21 12.5 2.0 21.1 2.5 38.5 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 12.0 1.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Levhartice Chomutov 3 16:22 7.7 1.3 26.7 1.7 38.5 0.0/0.0 0.0 1.7
TJ Sokol Nusle 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BC Vysočina 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
Tygři Praha 2 31:59 11.5 3.5 30.4 1.0 15.4 1.5/4.5 33.3 1.0
HB Basket Praha 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
DBaK 2 0:00 10.5 3.0 100.0 0.5 100.0 3.0/4.0 75.0 0.5
BA Sparta 3 28:38 6.7 1.3 11.8 1.0 27.3 1.0/2.3 42.9 2.0
BC Ben (mix-kv) 6 0:00 3.3 1.2 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 10.0 2.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Sad U12G 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Slaný 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 3 27:15 6.0 1.3 21.1 0.3 7.1 2.3/3.7 63.6 2.7
BCSlaU12G 4 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.3 58.8 1.0
SBŠ Ostrava 3 18:42 6.0 1.7 35.7 0.3 10.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Tygři Praha 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 1:59 8.0 0.5 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Sluneta Ústí n.L. 1 32:37 14.0 2.0 22.2 3.0 37.5 1.0/2.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
DBaK 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
HB Basket Praha 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
B. Jablonec n. N. 1 25:01 11.0 3.0 60.0 1.0 25.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 5.5 0.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
BA Sparta 1 25:43 11.0 3.0 42.9 1.0 33.3 2.0/4.0 50.0 1.0
Havířov 1 24:52 9.0 1.0 14.3 1.0 16.7 4.0/4.0 100.0 2.0
OLM 1 23:14 9.0 3.0 42.9 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
DBaK 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Havířov 1 22:40 8.0 1.0 100.0 2.0 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Havířov 2 15:32 4.0 1.0 28.6 0.5 16.7 0.5/1.0 50.0 1.0
KP Brno 2 11:32 3.5 1.0 50.0 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Žabiny Brno 2 13:25 3.5 1.5 33.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Strakonice 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 -
KP Brno 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 20:07 2.5 0.5 14.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Basket Slovanka B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Sokol Pečky 1 15:57 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Nusle 1 10:24 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 11:51 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod 1 6:16 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 12:53 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Basket Slovanka 2 2:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DSK Brandýs 1 2:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -