Petra Pajkrtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
242
Procento vítězství
45.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze Sokol Nusle 6 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Sokol Nusle 20 - 3.9 1.9 0.0 0 0.0 0.2/0.5 30.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Sokol Nusle 18 - 14.9 7.2 0.0 0 0.0 0.5/1.6 32.1 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze NOBILES Nusle 8 - 6.9 3.1 0.0 0 0.0 0.6/1.8 35.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - S - 5.- 9. místo NOBILES Nusle 8 - 9.3 4.4 0.0 0 0.0 0.5/2.3 22.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A TJ Sokol Nusle 12 - 7.6 2.8 0.0 0.3 0.0 1.1/1.4 76.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B TJ Sokol Nusle 12 - 13.8 4.7 0.0 0.9 0.0 1.8/3.5 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina A Sokol Nusle 3 - 12.0 3.7 0.0 0.7 0.0 2.7/4.7 57.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B USK Praha 14 - 9.9 3.9 /3.9 100.0 0.2 100.0 1.5/3.3 45.7 0.9 7.2
2018/19 kadetky U17 - skupina B USK Praha B 14 - 6.1 2.3 0.0 0.1 0.0 1.1/2 57.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga USK Praha 16 - 6.4 2 /2 100.0 0.6 100.0 0.8/2.3 32.4 1.0 3.9
2018/19 kadetky U17 - play-out B USK Praha B 9 - 3.2 0.8 0.0 0.2 0.0 1/1.6 64.3 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část USK Praha 1 12.0 5.0 0 /2 0.0 1 100.0 2/2 100.0 - 7.0
2019/20 kadetky U17 - základní část USK Praha 13 3.4 0.8 0.2 /0.7 22.2 0.2 50.0 0/0 0.0 0.5 0.2
2019/20 juniorky U19 - skupina A Aritma Praha 14 - 7.6 2.3 0.0 0.6 0.0 1.1/2 57.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B USK Praha B 3 - 8.7 2.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2 66.7 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Aritma Praha 4 - 7.8 2 0.0 1 0.0 0.8/3 25.0 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B USK Praha B 4 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1.3 80.0 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část USK Praha 2 13.0 3.0 0.5 /2 25.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 0.5 3.5
2020/21 kadetky U17 - základní část USK Praha 3 17.0 5.0 1.3 /7 19.0 0 0.0 2.3/2.7 87.5 1.3 0.7
2021/22 juniorky U19 - skupina A USK Praha B 2 - 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 ženy - základní část VSP 12 8.1 1.8 0.8 /1.3 56.3 0.1 14.3 0.1/0.2 50.0 0.3 1.9
2021/22 juniorky U19 - základní část USK Praha 13 2.5 0.8 0.3 /1.1 28.6 0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.2 0.1
2021/22 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 5 - 12.0 4.6 0.0 0.4 0.0 1.6/2.4 66.7 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina USK Praha B 9 - 7.9 2.7 0.0 0.6 0.0 0.9/1.4 61.5 - -
2021/22 ženy - play-off VSP 3 6.0 1.3 0.7 /1.3 50.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 1.0
2021/22 juniorky U19 - MČR USK Praha 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - základní část VSP 4 3.0 0.5 0.3 /0.8 33.3 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A USK Praha 7 10.6 1.0 0.3 /1.3 22.2 0 0.0 0.4/0.6 75.0 0.3 2.9
Průměr za kariéru 24.2 1.5 6.4 2.4 45.7 0.3 46.4 0.7/1.5 135.6 0.7 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Tygři Praha 6. 11. 2022
2B body 1 Basket Slovanka 5. 11. 2022
Obranné doskoky 5 BK Strakonice 1. 10. 2022
Útočné doskoky 2 BK Strakonice 1. 10. 2022
Doskoky celkem 7 BK Strakonice 1. 10. 2022
Body 3 Tygři Praha 6. 11. 2022
Užitečnost 8 BK Strakonice 1. 10. 2022
Asistence 3 BK Strakonice 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 ŠBK P-H Sadská 11. 11. 2018 2018/19
2B body 16 BK Kralupy junior 3. 10. 2015 2015/16
3B body 5 SBŠ Ostrava 19. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 BK Strakonice 1. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 Sokol H. Králové 20. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 7 BK Strakonice 1. 10. 2022 2022/23
Body 32 BK Kralupy junior 3. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 15 SBŠ Ostrava 19. 1. 2019 2018/19
Asistence 3 SBŠ Ostrava 4. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
1. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 19:15 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Havířov 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část OLM 9:34 2 1 50.0 0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 13:30 2 1 100.0 0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 3:09 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 8:31 2 1 100.0 0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 15:19 3 0 0.0 0 3/4 75.0
12. 11. 2022 základní část Pod 2:19 0 0 0.0 0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část DSK Brandýs 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A HB Basket 9:22 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 4:36 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 11 85:35 9 3 25.0 3/4 75.0
Průměr 11 7:46 0.8 0.3 25.0 0.0 0.3/0.4 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kralupy junior 2 0:00 29.5 14.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta 5 0:00 8.4 4.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.5 0.0 0.5/0.8 66.7 0.3
Basket Slovanka 5 0:00 7.8 3.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 42.9 0.2
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 11.0 4.7 140.0 0.3 100.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.5 5.0 0.0 0.5 0.0 4.0/4.5 88.9 1.5
DBaK 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 14.0 2.5 100.0 2.5 100.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 14.0 6.5 100.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 0.5
BK Strakonice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Levhartice Chomutov 6 1:53 4.3 1.0 100.0 0.5 0.0 0.8/1.3 62.5 0.3
Sokol Kladno 3 0:00 8.7 2.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
Basket Slovanka 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
USK Praha 5 0:00 4.8 2.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.2
BK Brandýs n.L. 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.7
Basket Slovanka 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 0.3
Tygři Praha 4 3:49 5.5 1.8 0.0 0.3 100.0 1.3/1.5 83.3 0.3
Žabiny Brno 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 0.5
HB Basket Praha 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.6
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.5 100.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 0.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Basket Slovanka 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/5.0 33.3 0.7
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Sluneta Ústí n.L. 3 4:30 6.0 1.7 500.0 0.7 0.0 0.7/1.7 40.0 1.7
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 3.4 0.8 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 0.6
HB Basket B 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 7.5 1.5 100.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 0.5
DBaK 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
HB Basket Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
Sokol H. Králové 2 13:42 6.0 1.5 20.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
KP Brno 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BC Benešov 2 13:55 4.5 1.5 75.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKHAV 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
HB Basket 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BA Sparta 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 3 5:07 2.7 0.7 40.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 0.7
HB Basket 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Loko Trutnov 2 11:05 3.0 0.5 33.3 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 -
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 3.0 0.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 4 4:21 1.3 0.0 0.0 0.3 100.0 0.5/1.0 50.0 0.3
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 8:42 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 8:56 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Pečky 3 5:54 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 13:40 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA K. Vary 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
HB Aritma 1 13:49 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 9:34 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 13:10 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 2 7:32 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 6:08 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 4:51 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BSK KP Brno 1 9:58 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta 1 2:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 4 6:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Pod 1 2:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 3 4:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Havířov 2 1:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 7:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 5:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 12:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 3 4:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
DSK Brandýs 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -