Julie Kučerová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
252
Procento vítězství
30.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BraB 7 0.3 0.1 0 0/0 0.0 -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BraB 5 0.4 0.2 0 0/0 0.0 -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 BraB 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) BraB 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Bra U11 (D) 26 0.1 0 0 0/0.1 0.0 -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G BraU11G 7 1.3 0.4 0 0.4/0.9 50.0 -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B BraU11G 6 1.5 0.7 0 0.2/0.7 25.0 -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Bra U12G 7 1.1 0.3 0 0.6/1.4 40.0 -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Bra U12G 7 0.1 0 0 0.1/0.9 16.7 -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo BraU11G 3 2.7 1 0 0.7/2 33.3 -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" BraU11G 2 2.0 1 0 0/0 0.0 -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Bra U13G 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Bra U12G 9 1.6 0.7 0 0.2/1.6 14.3 -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Bra U12G 9 1.7 0.7 0 0.3/1.3 25.0 -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 Bra U12G 4 1.3 0.3 0 0.8/2.5 30.0 -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) Bra U12G 4 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" Bra U13G 11 1.4 0.5 0 0.5/1.1 41.7 -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 Bra U13G 10 2.6 1.1 0 0.4/1.9 21.1 -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BK Brandýs n.L. 5 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Bra U13G 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BK Brandýs n.L. 12 1.3 0.5 0 0.3/0.8 30.0 -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C BK Brandýs n. L. 15 1.8 0.5 0.1 0.5/1.1 50.0 -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BK Brandýs n.L. 9 2.3 0.9 0 0.6/1.4 38.5 -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 BK Brandýs n. L. 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - o 3.místo BK Brandýs n. L. 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Poděbrady 9 0.8 0.3 0 0.1/0.2 50.0 -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Brandýs n. L. "B" 14 1.4 0.6 0 0.1/0.4 16.7 -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 6 2.3 0.7 0 1/2.2 46.2 -
2020/21 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 1 3.0 1 0 1/2 50.0 -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 13 0.8 0.4 0 0/0 0.0 -
2021/22 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n/L B 10 4.4 2.1 0 0.2/0.7 28.6 -
2021/22 kadetky U17 - play-out B BK Brandýs n.L. 8 1.4 0.6 0 0.1/0.3 50.0 -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 BK Brandýs n/L B 4 2.5 1.3 0 0/0 0.0 -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B BK Brandýs n.L. 10 2.3 1 0 0.3/0.9 33.3 -
2022/23 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 2 2.0 1 0 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 25.1 1.3 0.5 0.0 0.2/0.7 69.0 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 B. Jablonec n. N. 15. 10. 2022
2B body 3 BK Lvice Litoměřice 20. 11. 2022
Body 6 BK Lvice Litoměřice 20. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Sokol Hradec 10. 11. 2018 2018/19
2B body 5 ASK Lovosice 15. 1. 2022 2021/22
3B body 1 Basket Poděbrady 16. 3. 2019 2018/19
Body 10 ASK Lovosice 15. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0 0 0 0/2 0.0
1. 10. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 2 1 0 0/2 0.0
15. 10. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 3 1 0 1/2 50.0
16. 10. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 1 0 0 1/2 50.0
19. 11. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0 0 0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 6 3 0 0/0 0
23. 11. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0 0 0 0/0 0
25. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 4 2 0 0/0 0
14. 1. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 3 1 0 1/1 100.0
15. 1. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 4 2 0 0/0 0
28. 1. 2023 play-out B TJ Rožnov pod Radhoštěm 0 0 0 0/0 0
29. 1. 2023 play-out B BK Frýdek-Místek 4 2 0 0/0 0
Celkem 12 27 12 3/9 33.3
Průměr 12 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 33.3
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
HBU13G(ms) 4 4.8 2.3 0.0 0.3/2.3 11.1 2.0
BK Stud.Pard.U12G 4 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
Tygři Praha B 7 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 50.0 1.4
Válečnice Děčín 4 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.8
BenU11G 4 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BC Kolín 3 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sla U13G 6 1.0 0.5 0.0 0.0/0.7 0.0 1.8
KlS U13G 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Frýdek-Místek 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka B 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Loko Liberec 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 4.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Studánka Pardubice 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
B. Jablonec n. N. 2 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pastelka U12G 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Sad U12G 4 0.8 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
SLUNETA Ústí n. L. 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sluneta Ústí n.L. 2 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 2 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
HB Basket 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BCSlaU12G 2 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BASlov U13 4 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.3
Studánka Pardubice 2 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Nobiles 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové B 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Ben (mix-kv) 6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Pod U13G(ms) 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0