Hana Hajnová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 21 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
161 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
482
Procento vítězství
49%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižákyně U12 - základní část BK Studánka Pardubice 16 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0.1/0.1 50.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - sever BK Studánka Pardubice B 12 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C BK Studánka Pardubic 14 - 6.9 3.3 0.0 0 0.0 0.3/0.9 33.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off BK Studánka Pardubice B 4 - 3.3 1 0.0 0 0.0 1.3/2 62.5 - -
2011/12 nejmladší minižákyně U11 - základní část BK Studánka Pardubice B 6 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo BK Studánka Pardubice B 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 5.-6. místo BK Studánka Pardubice B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 BK Studánka Pardubic 4 - 9.0 4.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - finále BK Studánka Pardubic 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B BK Studánka Pardubic 24 - 8.2 3.6 0.0 0 0.0 0.9/1.3 73.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina A BK Studánka Pardubic 8 - 21.4 9.5 0.0 0 0.0 2.4/3.5 67.9 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubice 6 - 17.2 7.8 0.0 0 0.0 1.5/2.8 52.9 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - turnaje BK Studánka Pardubice 2 - 14.0 6.5 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - kvalifikace o MČR KMČR 4 - 6.3 3 0.0 0 0.0 0.3/2.8 9.1 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - kvalifikace o MČR BK Studánka Pardubic 6 - 6.8 3.3 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo BK Studánka Pardubic 4 - 5.3 2 0.0 0 0.0 1.3/1.5 83.3 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - skupina F Studánka Pardubice B 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - dodatková kvalifikace Studánka Pardubice B 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih BK Studánka Pardubice 22 - 6.3 2.9 0.0 0 0.0 0.5/0.9 63.2 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina C Studánka Pardubice B 14 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.2 100.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. B Studánka Pardubice B 7 - 6.0 2.4 0.0 0 0.0 1.1/1.9 61.5 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice-kval 8 - 7.9 3.9 0.0 0 0.0 0.1/0.5 25.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 7.8 3.5 0.0 0 0.0 0.8/2.8 27.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo D BK Studánka Pardubice-kval 3 - 4.0 1.7 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. A BK Studánka Pardubice-kval 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/1.3 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo BK Studánka Pardubice-kval 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina B BK Studánka Pardubic 10 - 14.3 5.6 0.0 0.6 0.0 1.3/3.6 36.1 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní Studánka Pardubice 2 - 11.0 5.5 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina C Studánka Pardubice 14 - 6.1 2.3 0.0 0.4 0.0 0.2/0.7 30.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B Studánka Pardubice 8 - 7.1 1.8 0.0 1 0.0 0.6/0.9 71.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Studánka Pardubic 2 - 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice-kval 3 - 9.0 3.3 0.0 0 0.0 2.3/3.3 70.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Studánka Pardubice 3 - 14.7 4.3 0.0 1 0.0 3/4.7 64.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina B Studánka Pardubice 3 - 5.3 1.7 0.0 0 0.0 2/2.7 75.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 1.- 4. místo Studánka Pardubice 2 - 9.0 2 0.0 1.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B Studánka Pardubice 3 - 11.0 5.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR-skupina A Studánka Pardubice 3 - 7.3 3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR o 5. - 8. místo Studánka Pardubice 2 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2015/16 kadetky U17 - základní část VALOSUN Brno 10 - 3.3 0.7 /0.7 100.0 0.6 100.0 0.1/0.2 50.0 0.4 2.8
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina C Valosun KP Brno 10 - 16.3 3.7 0.0 2.5 0.0 1.4/2.5 56.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina C Valosun KP Brno 3 - 11.3 4 0.0 0.7 0.0 1.3/2 66.7 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. B Valosun KP Brno 8 - 11.4 2.8 0.0 1.6 0.0 1/1.9 53.3 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out VALOSUN Brno 5 - 4.6 1.6 /1.6 100.0 0.2 100.0 0.8/0.8 100.0 0.6 4.0
2015/16 mladší žákyně U14 - Kvalifikace o ligu U15 Valosun KP Brno 2 - 15.5 4.5 0.0 1 0.0 3.5/3.5 100.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B KP Brno 2 - 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 9 - 14.7 4.4 0.0 1.2 0.0 2.1/3.1 67.9 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část KP Brno 8 10.4 2.0 0.4 /2.3 16.7 0.4 30.0 0.1/0.5 25.0 0.4 0.1
2016/17 kadetky U17 - základní část KP Brno 18 28.1 9.1 2.7 /7 38.1 0.9 27.9 0.9/1.4 65.4 0.6 4.7
2017/18 kadetky U17 - o extraligu 17/18 KP Brno 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část KP Brno 22 21.8 5.5 1.2 /4.1 28.6 0.8 35.3 0.7/0.9 80.0 1.0 3.9
2017/18 kadetky U17 - základní část KP Brno 17 22.8 6.0 1.8 /5.1 34.9 0.5 20.0 0.9/1.2 75.0 0.4 2.9
2017/18 juniorky U19 - play-out KP Brno 2 24.0 12.5 0.5 /2 25.0 3 60.0 2.5/3 83.3 0.5 21.5
2017/18 kadetky U17 - play-out KP Brno 2 23.5 5.0 2.5 /7 35.7 0 0.0 0/0 0.0 1.0 2.0
2018/19 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 21 25.4 5.7 1.3 /3 43.5 0.9 24.3 0.6/0.9 66.7 1.0 3.0
2018/19 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 20 31.5 8.4 2.8 /7.4 37.4 0.6 14.3 1.1/1.5 72.4 0.9 4.4
2018/19 kadetky U17 - play-off Loko Trutnov 3 18.7 4.3 0.7 /2.3 28.6 1 33.3 0/0 0.0 1.3 1.3
2019/20 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 19 21.0 4.4 0.7 /2.1 33.3 0.8 20.5 0.6/0.7 92.3 0.7 1.7
2019/20 ženy - Základní část TRU 6 6.2 1.5 0 /0.3 0.0 0.5 75.0 0/0 0.0 - 0.5
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník TRU 1 20.0 3.0 0 /1 0.0 1 33.3 0/0 0.0 - 1.0
2019/20 ženy - skupina B TRU 2 8.5 3.0 0 /0 0.0 1 100.0 0/0 0.0 1.0 1.5
2020/21 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 3 22.7 8.7 1 /4.3 23.1 2 33.3 0.7/0.7 100.0 1.0 3.3
2020/21 ženy - základní část TRU 11 13.1 2.1 0.2 /1 18.2 0.5 16.1 0.4/0.4 100.0 0.5 -2.5
2020/21 ženy - Český pohár žen TRU 2 8.0 1.5 0 /0.5 0.0 0.5 25.0 0/0 0.0 - 1.5
2020/21 ženy - Play off TRU 1 19.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -5.0
2020/21 ženy - O 5.-8. MÍSTO TRU 2 3.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
2021/22 ženy - základní část TRU 15 20.8 3.3 0.3 /1.9 17.2 0.7 22.4 0.4/0.5 75.0 0.5 0.1
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TRU 1 33.0 11.0 5 /7 71.4 0 0.0 1/2 50.0 1.0 6.0
2021/22 ženy - o 9. místo TRU 3 7.3 1.3 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 1.0
2022/23 ženy - základní část Pod 1 10.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -2.0
Průměr za kariéru 39.0 8.3 6.7 2.3 71.0 0.5 64.2 0.7/1.2 241.4 0.6 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 BA Sparta 5. 2. 2023
Body 2 BA Sparta 5. 2. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 TJ Sokol Jaroměř-Jos 21. 10. 2012 2012/13
2B body 14 TJ Sokol Jaroměř-Jos 21. 10. 2012 2012/13
3B body 5 OP Prostějov 25. 10. 2015 2015/16
Obranné doskoky 8 BK Havířov 10. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 9. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 9 KP Brno 9. 3. 2019 2018/19
Body 36 TJ Sokol Jaroměř-Jos 21. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 22 BK Strakonice 18. 3. 2018 2017/18
Asistence 7 BK Strakonice 7. 1. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
5. 2. 2023 základní část BA Sparta 9:46 2 1 0 0/0 0
11. 3. 2023 základní část HB Aritma 0:00 0 0 0 0/0 0
Celkem 2 9:46 2 1 / 0.0
Průměr 2 4:53 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Havířov 8 26:46 9.9 3.8 44.8 0.8 19.4 0.1/0.3 50.0 0.6
OSK Olomouc 5 0:00 14.8 4.0 0.0 1.8 0.0 1.4/2.2 63.6 0.8
BK Strakonice 9 22:03 6.9 1.0 28.1 1.3 46.2 0.9/1.1 80.0 1.3
SŠMH Brno 8 0:00 7.8 2.9 0.0 0.5 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
HB Basket Praha 7 18:29 8.6 1.9 38.2 1.1 38.1 1.4/1.7 83.3 0.7
SBŠ Ostrava 3 0:00 18.7 3.7 0.0 2.7 0.0 3.3/4.7 71.4 0.7
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 8 25:08 6.3 1.1 27.3 0.9 26.9 1.4/1.4 100.0 0.6
BA Sparta 7 24:38 7.1 3.0 44.7 0.1 7.1 0.7/1.1 62.5 0.6
USK Praha 6 19:27 7.5 1.7 30.3 1.0 40.0 1.2/2.0 58.3 0.2
Loko Trutnov 3 0:00 14.7 4.3 0.0 1.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.3
SŠMH Brno 3 0:00 14.3 4.3 0.0 1.3 0.0 1.7/3.7 45.5 1.0
SBŠ Ostrava 8 14:49 5.4 1.8 50.0 0.5 28.6 0.4/0.5 75.0 0.8
Basket Slovanka 7 17:53 5.6 1.0 50.0 1.1 33.3 0.1/0.3 50.0 0.9
BA Sparta Praha 7 20:33 5.3 0.9 35.3 1.0 36.8 0.6/0.9 66.7 0.9
Studánka Pardubice 6 22:04 6.0 1.0 37.5 1.0 33.3 1.0/1.3 75.0 0.7
BK Strakonice 5 20:08 6.8 2.2 42.3 0.6 23.1 0.6/1.0 60.0 0.6
BK Přelouč 4 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Žabiny Brno 7 22:24 4.6 1.1 32.0 0.6 14.8 0.6/0.7 80.0 0.9
BA Sparta Praha 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.0 0.0 3.5/3.5 100.0 2.5
Valosun KP Brno 4 0:00 7.8 1.8 0.0 1.3 0.0 0.5/0.8 66.7 1.3
USK Praha 6 21:45 5.0 0.5 15.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Nusle 6 24:36 4.8 1.0 30.0 0.8 25.0 0.3/0.5 66.7 1.3
BK Havířov 3 23:53 9.3 1.7 71.4 2.0 27.3 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Pce 9 0:00 3.1 1.0 0.0 0.0 0.0 1.1/1.7 66.7 0.6
KP Brno 5 24:45 5.6 0.8 26.7 1.2 27.3 0.4/0.4 100.0 0.4
BVK Holice 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 4 27:40 6.8 2.3 37.5 0.3 11.1 1.5/2.3 66.7 -
Žabiny Brno 5 25:30 5.2 1.0 21.7 1.0 29.4 0.2/0.4 50.0 0.2
Basket Slovanka 5 17:01 4.8 1.6 47.1 0.4 14.3 0.4/0.4 100.0 1.4
KARA Trutnov 4 22:54 6.0 2.0 33.3 0.5 16.7 0.5/1.0 50.0 0.8
SŠB Pardubice 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
Panter Javorník 1 0:00 23.0 8.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 5 0:00 4.6 0.2 0.0 1.2 0.0 0.6/0.8 75.0 0.6
STR 8 9:01 2.9 0.5 50.0 0.5 57.1 0.4/0.5 75.0 0.8
FM 1 0:00 21.0 3.0 0.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 7 19:40 2.9 0.9 28.6 0.1 6.3 0.7/1.0 71.4 0.4
SBŠ Ostrava 4 25:08 5.0 0.8 20.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 1.3
B. Jablonec n. N. 3 25:53 6.0 2.3 50.0 0.3 12.5 0.3/0.7 50.0 1.3
Basket Slovanka 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Hradec 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 5.7 2.3 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
Basket Ostrava 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Hradec Králové 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BK Žďár n. S. 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 6 17:51 2.0 0.0 0.0 0.7 20.0 0.0/0.0 0.0 0.2
HKR 3 17:50 4.0 0.7 28.6 0.7 22.2 0.7/0.7 100.0 0.3
Loko Krnov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLO 6 10:35 1.8 0.3 40.0 0.3 20.0 0.2/0.3 50.0 0.5
Basket Ostrava 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Brandýs n.L. 1 33:11 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
CHO 8 8:47 1.4 0.0 0.0 0.4 21.4 0.3/0.3 100.0 -
OVA 4 10:21 2.8 0.0 0.0 0.8 33.3 0.5/0.5 100.0 0.3
OSK Olomouc 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
MČR 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
KPB 3 18:13 3.0 0.0 0.0 1.0 23.1 0.0/0.0 0.0 -
ZAB 6 14:07 1.3 0.2 16.7 0.3 16.7 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Trutnov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Basket Slovanka 1 0:00 8.0 1.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
KP Brno 2 32:12 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Nusle 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Frýdek-Místek 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol Hradec Králové 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 3 11:17 1.3 0.0 0.0 0.3 12.5 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Strakonice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK KARA Trutnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OSK Ol. A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 9:46 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKHAV 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BSK Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLA 6 7:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
HB Aritma 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -