Martina Šalkovičová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta
Výška
140 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
316
Procento vítězství
74.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 12 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 15 - 3.6 1.7 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 23 - 6.8 3.1 0.0 0 0.0 0.7/1.9 34.1 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 7 - 7.3 3.6 0.0 0 0.0 0.1/0.9 16.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 7 - 6.9 3.4 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BA Sparta 12 - 6.7 2.8 0.0 0 0.0 1.2/2.1 56.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 11 - 2.5 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 14 - 5.1 2.4 0.0 0 0.0 0.4/1.2 29.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 18 - 6.2 2.7 0.0 0 0.0 0.9/1.5 59.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 12 - 1.8 0.6 0.0 0.1 0.0 0.4/0.7 62.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 12 - 1.8 0.6 /0.6 100.0 0.1 100.0 0.3/0.8 40.0 0.3 1.0
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BA Sparta Praha 12 - 7.8 3.1 0.0 0.3 0.0 0.8/1.7 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 4 - 10.5 4.8 0.0 0.3 0.0 0.3/1 25.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 8 - 3.4 1 /1 100.0 0.4 100.0 0.3/0.5 50.0 0.1 3.0
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 13 - 5.2 1.2 0.0 0.8 0.0 0.4/0.6 62.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BA Sparta Praha 3 - 7.7 3.3 100.0 0.3 100.0 0/1.3 0.0 2.0 4.3
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BA Sparta 3 6.3 3.7 1.3 /2 66.7 0.3 50.0 0/0.3 0.0 - 2.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 9.0 3.5 0.0 0 0.0 2/3.5 57.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 3.5 0.9 0.0 0.4 0.0 0.6/0.8 72.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A BK Beroun 7 - 10.1 3.4 0.0 0.4 0.0 2/3.6 56.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 10 - 3.1 1 0.0 0.2 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 5. - 8. místo BK Beroun 3 - 9.3 3 0.0 0.7 0.0 1.3/1.3 100.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 3.0 1 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 4 - 5.3 2.3 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 19 7.9 0.5 0.3 /1.3 20.8 0 0.0 0/0.1 0.0 0.5 -0.7
2021/22 kadetky U17 - základní část BA Sparta 25 21.1 3.7 1.4 /3.9 35.1 0.1 8.0 0.7/1.5 48.6 1.6 2.3
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 2.7 0.0 0 /1.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 -3.3
2021/22 kadetky U17 - MČR BA Sparta 3 24.3 5.0 2 /7.3 27.3 0 0.0 1/1.3 75.0 2.7 -
2022/23 ženy - základní část BA Sparta 10 7.7 1.8 0.7 /2.7 25.9 0 0.0 0.4/0.4 100.0 0.9 -0.7
2022/23 juniorky U19 - skupina B BA Sparta Praha 12 11.6 2.2 0.9 /3.3 27.5 0 0.0 0.3/0.9 36.4 0.8 1.0
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník BA Sparta 3 0.7 3.0 0.7 /0.7 100.0 0.3 100.0 0.7/1 66.7 0.3 2.7
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A BA Sparta Praha 2 7.0 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
Průměr za kariéru 35.0 3.2 4.2 1.7 67.0 0.1 50.9 0.5/1.1 148.8 0.8 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 HB Aritma 21. 1. 2023
2B body 3 Loko Trutnov 16. 10. 2022
3B body 1 BCKol 26. 10. 2022
Obranné doskoky 3 Loko Trutnov 16. 10. 2022
Útočné doskoky 2 K2 Prostějov 19. 11. 2022
Doskoky celkem 5 Loko Trutnov 16. 10. 2022
Body 9 BCKol 26. 10. 2022
Užitečnost 12 Žabiny Brno 1. 10. 2022
Asistence 2 Žabiny Brno 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 DBaK B 18. 1. 2020 2019/20
2B body 9 Basket Slovanka B 19. 3. 2016 2015/16
3B body 3 BK Lvice Litoměřice 13. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 ŠBK P-H Sadská 27. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 Basket Ostrava 26. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 13. 5. 2022 2021/22
Body 20 Basket Slovanka B 19. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 12 Žabiny Brno 1. 10. 2022 2022/23
Asistence 4 ŠBK P-H Sadská 27. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část VSP 1:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 15:36 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B K2 Prostějov 11:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina B Sokol H. Králové 19:01 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2022 skupina B Loko Trutnov 14:00 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 1:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 6:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník BCKol 0:00 9 2 100.0 1 100.0 2/3 66.7
5. 11. 2022 skupina B BK Havířov 15:34 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
6. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 4:27 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 11. 2022 základní část Sokol Pečky 15:31 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník Havířov 1:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 3:32 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 17:31 1 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0
30. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 základní část Havířov 3:25 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
4. 12. 2022 základní část OLM 3:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina B Loko Trutnov 3:34 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2022 skupina B Sokol H. Králové 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 1. 2023 skupina B SBŠ Ostrava 16:31 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
12. 1. 2023 skupina B BK Havířov 17:16 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2023 základní část HB Aritma 13:22 8 3 60.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 1. 2023 základní část VSP 17:45 2 1 12.5 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A USK Praha 14:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 1. 2023 nadstavba A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 2. 2023 základní část DSK Brandýs 3:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 2. 2023 základní část Pod 11:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 27 231:58 53 20 27.8 1 20.0 10/18 55.6
Průměr 27 8:35 2.0 0.7 27.8 0.0 20.0 0.4/0.7 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Slovanka 6 0:00 7.2 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.2
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 5.7 2.0 0.0 0.5 0.0 0.2/1.2 14.3 0.7
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
HB Basket 8 0:00 4.1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.8
Sokol Kladno 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.5 0.0 1.0/2.3 44.4 0.3
HB Basket Praha 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
Levhartice Chomutov 3 20:50 7.3 2.7 53.3 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 3.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 0:00 4.2 1.2 0.0 0.4 0.0 0.6/0.8 75.0 0.6
Sluneta Ústí n.L. 4 2:04 5.0 1.3 100.0 0.8 100.0 0.3/0.8 33.3 -
USK Praha 6 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
USK Praha 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 6 0:00 3.2 1.2 0.0 0.2 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Basket Slovanka 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.8
BK Chomutov 4 0:00 4.0 1.3 166.7 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
KP Brno 2 21:28 7.0 2.0 50.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Žabiny Brno 3 18:17 4.7 2.3 38.9 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
BC Slaný 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Loko Trutnov 5 9:06 2.6 1.2 60.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 29:11 6.5 2.5 29.4 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BSK Jičín 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.0 1.5 150.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Slovanka 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
DBaK 4 0:00 2.3 0.8 150.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BCKol 1 0:00 9.0 2.0 100.0 1.0 100.0 2.0/3.0 66.7 1.0
HB Basket 2 16:18 4.5 1.0 50.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BA K. Vary 4 0:00 2.0 0.3 0.0 0.5 200.0 0.0/1.5 0.0 0.8
BK Strakonice 2 22:49 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
HB Aritma 1 13:22 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 4 11:31 1.8 0.8 17.6 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Loko Trutnov 2 23:14 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 3 6:22 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
KP Brno 3 0:00 2.0 1.0 300.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Pečky 1 15:31 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 5 3:48 1.0 0.4 66.7 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
Sokol H. Králové 2 8:13 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Levhartice Chomutov 3 6:16 1.7 0.3 12.5 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 3 2:42 1.7 0.7 66.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
HB Basket 4 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 -
Tygři Praha 3 24:55 1.3 0.7 11.8 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
SBŠ Ostrava 2 23:03 2.0 0.5 12.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
USK Praha 2 21:36 2.0 0.5 20.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
Basket Slovanka 1 34:24 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Slaný 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BKHAV 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
DBaK 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 6:25 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Havířov 2 2:37 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SBŠ Ostrava 4 8:50 0.5 0.3 16.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
VSP 2 9:26 1.0 0.5 12.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Kralupy junior 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Karlovy Vary 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 2 1:15 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 2 14:44 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Basket Ostrava 2 20:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DSK Brandýs 1 3:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 3:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno B 1 6:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK KP Brno 1 1:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 2 17:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 1 18:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 2 5:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 7:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 2:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 4:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod 1 11:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0