Magdaléna Černá

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
303
Procento vítězství
70%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 13 - 1.4 0.5 0 0.5/0.7 66.7 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 18 - 2.9 1.4 0 0/0.6 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 17 - 7.2 3.4 0 0.5/1.6 28.6 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 12 - 3.7 1.7 0 0.3/1.1 30.8 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 15 - 8.5 4.1 0 0.2/0.6 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR A USK Praha 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B USK Praha 10 - 7.6 3.3 0 1/2 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 8 - 10.3 4.9 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 12 - 7.1 3.1 0 0.9/1.8 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A USK Praha 9 - 7.9 3.6 0 0.8/1.9 41.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A2 USK Praha B 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B USK Praha 4 - 10.3 4.5 0 1.3/3.8 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B USK Praha 10 - 8.4 3.7 0.1 0.7/1.7 41.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 11 - 13.5 5.6 0 2.3/4.2 54.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 12 - 3.3 1.2 0 0.9/2.3 40.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga USK Praha 3 - 2.0 0.7 0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 5.0 1.3 0 2.3/5 46.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 9.0 2.5 0 4/8 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B USK Praha 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 9.9 3.4 /3.4 0.6 1.3/2.9 45.0 1.7 6.6
2018/19 kadetky U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 16 - 10.3 3.8 0.3 1.8/2.9 61.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 12 - 13.2 5.3 /5.3 0.3 1.9/4 47.9 1.5 9.6
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 14.7 6 0.3 1.7/3.3 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 10.3 4 0.4 1.2/2 60.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 11 - 10.8 3.9 0.5 1.4/2.7 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 6 - 10.5 3.5 1 0.5/1.8 27.3 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 13.4 3.2 1.2 3.4/7.4 45.9 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 4 - 9.5 3.5 0.5 1/2.5 40.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 13.5 4.5 1.5 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 13 17.2 3.7 1.5 /3.4 0 0.6/1.5 40.0 1.8 2.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 22 23.6 7.7 3.3 /7.1 0.1 0.9/2.3 40.0 2.3 7.3
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 5.0 1 0.5 1.5/2 75.0 - -
2021/22 ženy - play-out Studánka Pardubice 5 17.2 4.4 1.6 /4 0.2 0.6/1 60.0 1.6 3.0
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 3 15.0 1.3 0.7 /4.3 0 0/1.3 0.0 2.0 -2.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 6 18.3 6.3 2.3 /5.3 0.3 0.7/2.2 30.8 3.0 6.3
Průměr za kariéru 30.2 3.3 7.6 3.1 0.2 1.0/2.1 142.4 1.5 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 USK Praha 6. 11. 2022
2B body 4 USK Praha 6. 11. 2022
3B body 1 BK Strakonice 16. 10. 2022
Obranné doskoky 4 Sluneta Ústí n.L. 19. 11. 2022
Útočné doskoky 6 Sluneta Ústí n.L. 19. 11. 2022
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n.L. 19. 11. 2022
Body 10 Levhartice Chomutov 20. 11. 2022
Užitečnost 16 USK Praha 6. 11. 2022
Asistence 3 Sluneta Ústí n.L. 19. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7. 10. 2017 2017/18
2B body 14 Basketbal Sokol H. Počernice 22. 9. 2017 2017/18
3B body 3 DBaK 22. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 BK Strakonice 2. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 6 BA Sparta Praha 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 Basket Slovanka 23. 2. 2022 2021/22
Body 31 Basketbal Sokol H. Počernice 22. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 25 Žabiny Brno 24. 4. 2022 2021/22
Asistence 3 Basket Slovanka 23. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 10:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 15:13 6 1 50.0 1 50.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 základní část VSP 13:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A USK Praha 20:30 10 4 80.0 0 0.0 2/6 33.3
12. 11. 2022 základní část BA Sparta 16:37 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 11. 2022 základní část Sokol Nusle 14:52 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 23:33 8 4 50.0 0 0.0 0/1 0.0
19. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 20:57 4 2 25.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 19:28 10 3 42.9 1 100.0 1/4 25.0
Celkem 9 155:15 42 16 35.6 2 40.0 4/17 23.5
Průměr 9 17:15 4.7 1.8 35.6 0.2 40.0 0.4/1.9 23.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA K. Vary 3 0:00 18.0 6.7 100.0 0.7 100.0 2.7/4.0 66.7 1.3
DBaK 4 0:00 12.5 4.3 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.8
HB Basket Praha 7 0:00 6.1 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.4 50.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 12.7 4.0 0.0 1.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 19.0 7.0 100.0 0.5 100.0 3.5/7.0 50.0 0.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 9.3 3.0 0.0 0.0 0.0 3.3/5.3 61.9 0.5
Sluneta Ústí n.L. 4 5:14 9.3 3.5 175.0 0.5 200.0 0.8/1.3 60.0 1.5
SLUNETA Ústí nad Labem 5 0:00 6.8 2.4 0.0 0.0 0.0 2.0/4.4 45.5 2.6
B. Jablonec n. N. 4 6:57 8.5 3.5 116.7 0.3 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
DBaK 3 0:00 10.7 3.0 100.0 0.7 100.0 2.7/4.7 57.1 1.7
Žabiny Brno 2 24:29 15.5 6.5 59.1 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BS Č. Brod 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Loko Karlovy Vary 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
Sojky Pelhřimov 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
HB Basket 3 5:22 9.7 4.3 216.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Sokol Kladno 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 3 0:00 8.7 4.0 120.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BK Havířov 2 24:04 12.5 5.5 64.7 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
SBŠ Ostrava 4 11:41 6.0 2.0 66.7 0.5 100.0 0.5/1.8 28.6 2.0
Levhartice Chomutov 4 15:25 5.8 2.3 39.1 0.3 50.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Strakonice 3 25:37 7.7 2.7 50.0 0.3 50.0 1.3/2.7 50.0 3.0
Slovan Litoměřice 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 1.3
Basket Říčany 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 11.0 4.0 100.0 0.5 100.0 1.5/3.5 42.9 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 61.5 0.8
USK Praha 3 21:17 7.3 3.0 56.3 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.0
BA Sparta 7 0:00 3.0 0.9 0.0 0.0 0.0 1.3/2.6 50.0 1.9
Basket Slovanka 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 -
BSK Jičín 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Basket Slovanka 3 26:09 6.0 2.7 36.4 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.7
DBaK 1 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 0.4
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
BA Sparta 6 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 0.7
BK Chomutov 2 0:00 8.0 1.5 100.0 1.5 100.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sokol Nusle 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
HB Basket Praha 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/12.0 41.7 4.0
BC Slaný 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BSK KP Brno 2 19:21 6.5 3.0 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BC Benešov 3 18:00 4.3 1.7 50.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
HB Basket 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BA Sparta 5 0:00 2.4 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.2
K2 Prostějov 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 16:33 5.5 2.5 55.6 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
HB Aritma 3 10:23 3.3 1.3 50.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
B. Jablonec n. N. 2 23:02 5.0 1.5 42.9 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 19:25 9.0 4.0 40.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BK Strakonice 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
KP Brno 2 18:54 4.5 1.5 37.5 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Kralupy junior 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 26:05 4.0 1.5 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
HB Basket Praha 6 0:00 1.2 0.5 0.0 0.0 0.0 0.2/1.5 11.1 2.5
BA Tygřice Louny 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 1 31:27 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Nusle 2 16:01 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Havířov 2 22:12 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Žabiny Brno B 1 22:40 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
OSK Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Brandýs n.L. 2 9:40 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
VSP 2 16:25 1.0 0.5 9.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
KP Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pečky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -