Kateřina Ebenhöhová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Žabiny Brno
Výška
194 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
182
Procento vítězství
49.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina F BK Frýdek-Místek 9 - 5.6 2.4 0.0 0 0.0 0.7/1.8 37.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. D BK Frýdek-Místek 12 - 12.4 5.8 0.0 0 0.0 0.9/1.9 47.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 10 - 8.5 3.7 0.0 0 0.0 1.1/2 55.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina C SBŠ Ostrava B 12 - 6.1 2.8 0.0 0 0.0 0.6/1.6 36.8 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina D SBŠ Ostrava B 4 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B SBŠ Ostrava 14 - 10.1 4.1 0.0 0.1 0.0 1.6/2.6 59.5 - -
2017/18 kadetky U17 - finálová skupina SBŠ Ostrava 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 16 16.4 4.5 1.8 /4.9 35.9 0 0.0 1/1.8 57.1 1.3 7.6
2018/19 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 14.6 5.1 2.1 /5.1 42.0 0 20.0 0.7/1.1 66.7 1.4 6.9
2018/19 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 7 - 6.3 2.4 0.0 0 0.0 1.4/1.9 76.9 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina C SBŠ Ostrava B 4 - 16.3 7.3 0.0 0.3 0.0 1/1.8 57.1 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 6 15.8 5.0 1.7 /3.7 45.5 0 0.0 1.7/2.2 76.9 1.2 11.8
2018/19 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 15.5 7.8 3.7 /6.3 57.9 0 0.0 0.5/1.7 30.0 1.5 10.8
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy SBŠ Ostrava 3 - 4.7 1.7 0.0 0 0.0 1.3/2.3 57.1 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SBŠ Ostrava 3 - 15.7 7 0.0 0 0.0 1.7/1.7 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 18 24.8 14.1 4.9 /7.6 64.2 0.5 22.0 2.8/4.1 67.6 2.2 19.3
2019/20 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava 12 - 14.7 6 0.0 0.5 0.0 1.2/1.7 70.0 - -
2019/20 ženy - Základní část OVA 2 19.0 5.0 1.5 /3 50.0 0.5 33.3 0.5/2 25.0 3.0 5.0
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník OVA 1 5.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina SBŠ Ostrava 4 - 14.5 4.5 0.0 0.8 0.0 3.3/4 81.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 2 14.5 7.0 3 /6.5 46.2 0 0.0 1/1 100.0 1.5 11.0
2020/21 ženy - základní část ZAB 2 5.0 3.0 1.5 /2.5 60.0 0 0.0 0/1 0.0 - 3.5
2021/22 ženy - základní část Žabiny Brno B 4 17.5 5.8 2.8 /6 45.8 0 0.0 0.3/1.3 20.0 2.5 7.5
2021/22 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 5 19.8 7.2 2.8 /7.6 36.8 0 0.0 1.6/2.2 72.7 3.8 6.4
Průměr za kariéru 29.8 8.2 8.6 3.5 97.4 0.1 12.6 1.2/2.0 207.5 1.8 4.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Strakonice 17. 10. 2021
2B body 7 B. Jablonec n. N. 3. 10. 2021
Obranné doskoky 6 B. Jablonec n. N. 9. 10. 2021
Útočné doskoky 5 BK Brandýs n.L. 10. 10. 2021
Doskoky celkem 9 B. Jablonec n. N. 9. 10. 2021
Body 14 B. Jablonec n. N. 3. 10. 2021
Užitečnost 17 Sokol Pečky 25. 9. 2021
Asistence 3 B. Jablonec n. N. 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Levhartice Chomutov 8. 2. 2020 2019/20
2B body 14 Studánka Pardubice 24. 5. 2019 2019/20
3B body 3 Žabiny Brno 16. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 14 Basket Slovanka 16. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 7 Loko Trutnov 11. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 16 Basket Slovanka 16. 10. 2019 2019/20
Body 38 Žabiny Brno 16. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 62 Žabiny Brno 16. 11. 2019 2019/20
Asistence 3 B. Jablonec n. N. 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2021 základní část KP Brno 17:57 2 1 33.3 0 0/0 0
25. 9. 2021 základní část Sokol Pečky 17:30 12 6 75.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 základní část VSP 14:21 1 0 0.0 0 1/2 50.0
2. 10. 2021 základní část BA Sparta Praha 16:34 2 0 0.0 0 2/4 50.0
3. 10. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 22:45 14 7 46.7 0 0/0 0
9. 10. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 23:51 6 3 33.3 0 0/0 0
10. 10. 2021 základní část BK Brandýs n.L. 13:58 4 2 40.0 0 0/3 0.0
16. 10. 2021 základní část HB Basket 20:16 8 3 37.5 0 2/2 100.0
17. 10. 2021 základní část BK Strakonice 21:52 10 3 33.3 0 4/5 80.0
Celkem 9 169:04 59 25 40.3 9/16 56.3
Průměr 9 18:47 6.6 2.8 40.3 0.0 1.0/1.8 56.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 5 15:20 14.0 6.2 86.1 0.0 0.0 1.6/1.8 88.9 2.6
Žabiny Brno 3 19:22 17.0 5.3 59.3 1.0 60.0 3.3/4.7 71.4 3.0
Basket Ostrava 4 0:00 12.0 4.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.3
Loko Trutnov 4 25:46 11.8 5.0 62.5 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
BK Příbor 3 0:00 15.3 7.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.3
HB Basket 3 6:45 15.0 6.3 237.5 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BK Strakonice 3 7:43 14.0 4.7 100.0 0.3 33.3 3.7/4.7 78.6 4.3
USK Praha 4 18:37 9.8 3.8 57.7 0.3 50.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Basket Slovanka 4 26:03 9.3 3.8 51.7 0.3 33.3 1.0/1.3 80.0 2.3
HB Basket 3 17:07 11.7 4.3 61.9 0.3 20.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
Žabiny Brno B 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.3
BK Strakonice 4 22:55 7.8 3.0 37.5 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 2.0
KP Brno B 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
B. Jablonec n. N. 2 11:22 13.5 5.5 73.3 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Havířov 6 4:38 4.5 1.8 84.6 0.0 0.0 0.8/1.7 50.0 0.2
KP Brno 3 26:19 8.7 3.3 41.7 0.3 16.7 1.0/1.7 60.0 1.7
BA Sparta 3 18:06 8.3 3.0 64.3 0.3 25.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Loko Trutnov 5 10:12 4.8 2.0 55.6 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.0
SKB Zlín 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Vyškov 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 -
Sokol H. Králové 3 18:24 7.0 2.7 44.4 0.0 0.0 1.7/1.7 100.0 1.0
DBaK 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
KP Brno B 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sokol Nusle 4 10:10 4.5 1.3 71.4 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 2.3
Sokol Nilfisk H. Králové 4 20:57 4.5 1.8 29.2 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.3
Basket Poděbrady 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SBŠ Ostrava 3 6:20 5.7 2.0 150.0 0.3 100.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Levhartice Chomutov 2 0:00 8.5 1.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
Levhartice Chomutov 2 31:01 8.5 2.0 40.0 0.5 14.3 3.0/4.0 75.0 1.5
BKHAV 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SKB Tišnov 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.0
Sokol Pečky 1 17:30 12.0 6.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Žabiny Brno 1 21:37 10.0 2.0 40.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Havířov 2 8:02 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Basket Slovanka 2 23:27 4.5 2.0 28.6 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BA Sparta Praha 2 25:30 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
STRABAG Zlín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
USK 1 23:18 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Žabiny Brno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
B. Jablonec n. N. 1 23:51 6.0 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Havířov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
DBaK 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 16:09 2.5 1.0 22.2 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
STR 1 6:54 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 13:58 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
HKR 1 15:00 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 2 18:26 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLO 2 1:23 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSP 1 14:21 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TRU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -