Sarah Švagerová

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Aktuální klub
Žabiny Brno B
Výška
166 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
323
Procento vítězství
70.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina B Sl. MBA Kroměříž 4 - 0.0 0 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina D OP Prostějov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B OP Prostějov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - předkolo C OP Prostějov 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR OP Prostějov 5 - 3.0 1.4 0 0.2/0.4 50.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina C OP Prostějov 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina D OP Prostějov 13 - 8.4 3.4 0.2 0.9/2.7 34.3 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga B OP Prostějov 5 - 6.8 2.4 0.4 0.8/0.8 100.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off OP Prostějov 2 - 5.5 1 1 0.5/2 25.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo C OP Prostějov 2 - 11.0 5.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR OP Prostějov 5 - 8.8 2.4 1.2 0.4/1 40.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina A OP Prostějov 3 - 10.7 3.7 0.7 1.3/1.7 80.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR 1. - 4. místo OP Prostějov 2 - 11.5 1.5 2.5 1/2 50.0 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina B OP Prostějov B 6 - 3.3 0.3 0.8 0.2/0.5 33.3 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina C OP Prostějov 13 - 6.5 2.1 0.6 0.5/0.9 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina D OP Prostějov 6 - 12.2 4.2 0.8 1.3/3.5 38.1 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga OP Prostějov 14 - 4.4 1.3 0.4 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B OP Prostějov 6 - 8.2 2.2 0.8 1.3/3.3 40.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out B OP Prostějov B 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - play-off OP Prostějov 3 - 4.3 1.7 0 1/1.7 60.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR sk. A OP Prostějov 3 - 5.0 1.3 0.7 0.3/2.3 14.3 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo OP Prostějov 2 - 15.5 4.5 1.5 2/4 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. A OP Prostějov 3 15.7 4.3 0.3 0.7 1.7/2 83.3 1.0 2.7
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství o 1.-4. místo OP Prostějov 2 25.0 6.0 1 0.5 2.5/2.5 100.0 2.0 1.0
2014/15 kadetky U17 - skupina B SŠMH Brno B 11 - 8.2 2.9 0.5 0.7/1.3 57.1 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina C SŠMH Brno 14 - 9.4 3.2 0.6 1.1/2.2 48.4 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga SŠMH Brno 16 - 8.6 2.7 0.6 1.6/2.9 54.3 - -
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off B SŠMH Brno B 2 - 3.0 0.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - MČR-skupina B SŠMH Brno 3 25.7 5.7 2.7 0 0.3/0.7 50.0 3.3 -0.3
2014/15 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo SŠMH Brno 2 22.5 4.5 1.5 0 1.5/4 37.5 3.5 -2.5
2015/16 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 8 - 5.5 1.4 /1.4 0.8 0.5/0.9 57.1 1.5 3.6
2015/16 kadetky U17 - skupina B Žabiny Brno B 3 - 8.7 2 1.3 0.7/2 33.3 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina B Žabiny Brno B 6 - 7.0 1.8 0.7 1.3/2.3 57.1 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off Žabiny Brno 3 - 8.0 3 /3 0.3 1/1.7 60.0 0.7 6.7
2015/16 juniorky U19 - play-off Žabiny Brno B 3 - 9.0 2.7 0.7 1.7/2 83.3 - -
2015/16 kadetky U17 - Mistrovství ČR Žabiny Brno 2 21.0 4.5 1 /4.5 0.5 1/2 50.0 0.5 5.0
2016/17 juniorky U19 - základní část SŠMH Handicap Brno 3 20.0 3.0 1 /3.3 0.3 0/0 0.0 2.3 0.3
2016/17 juniorky U19 - skupina C SŠMH Handicap Brno B 3 - 8.0 2.3 1 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část SŠMH Handicap Brno 18 18.7 8.8 3 /6.1 0.6 1.2/1.3 91.3 1.1 8.1
2016/17 juniorky U19 - play-out C SŠMH Handicap Brno B 2 - 10.5 4.5 0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-off SŠMH Handicap Brno 3 19.3 4.0 1 /3.3 0.7 0/0 0.0 1.7 6.3
2016/17 kadetky U17 - Mistrovství ČR SŠMH Handicap Brno 2 27.5 8.5 2 /10 1 1.5/2 75.0 4.5 3.5
2017/18 ženy - základní část Žabiny Brno B 6 14.7 2.2 0.2 /1.8 0.5 0.3/0.3 100.0 1.7 -0.2
2017/18 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 8 19.1 4.4 1.6 /3.4 0.3 0.4/0.5 75.0 2.1 0.3
2017/18 ženy - play-off Žabiny Brno B 1 19.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 2.0 1.0
2017/18 juniorky U19 - play-off Žabiny Brno 5 13.2 2.4 0.4 /1.6 0.4 0.4/0.4 100.0 1.4 2.0
2017/18 juniorky U19 - Mistrovství ČR Žabiny Brno 2 14.0 2.0 1 /2.5 0 0/0 0.0 2.0 -1.5
2018/19 ženy - základní část Žabiny Brno B 14 19.6 4.5 1.1 /2.9 0.6 0.5/0.6 87.5 1.5 1.9
2018/19 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 16 17.0 4.8 1.4 /3.3 0.6 0.3/0.5 62.5 1.8 2.2
2018/19 ženy - play-off Žabiny Brno B 6 25.0 4.5 1.8 /3.5 0 0.8/1.2 71.4 1.5 2.7
2018/19 juniorky U19 - play-off Žabiny Brno 3 18.7 7.3 2 /5.3 0.7 1.3/1.3 100.0 2.0 6.0
2018/19 juniorky U19 - Mistrovství ČR Žabiny Brno 2 22.5 5.5 1.5 /4.5 0 2.5/4 62.5 2.5 4.5
2019/20 ženy - základní část Žabiny Brno B 16 17.2 3.4 1 /2.8 0.3 0.4/0.8 53.8 1.4 1.3
2020/21 ženy - základní část Žabiny Brno B 2 35.0 14.0 7 /8 0 0/0 0.0 2.0 11.5
2021/22 ženy - základní část Žabiny Brno B 14 19.4 4.5 1.6 /4.2 0.2 0.6/0.9 61.5 1.5 3.1
2021/22 ženy - play-off Žabiny Brno B 3 18.3 5.7 1.7 /4.3 0.3 1.3/1.3 100.0 2.0 6.7
2022/23 ženy - základní část Žabiny Brno B 11 11.5 2.4 0.8 /1.8 0.2 0.2/0.2 100.0 1.0 0.8
Průměr za kariéru 24.8 8.4 6.0 1.9 0.5 0.7/1.3 219.4 1.8 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 DSK Brandýs 22. 1. 2023
2B body 2 Pod 25. 9. 2022
3B body 1 Sokol Pečky 8. 10. 2022
Obranné doskoky 2 Pod 25. 9. 2022
Útočné doskoky 1 Pod 25. 9. 2022
Doskoky celkem 3 Pod 25. 9. 2022
Body 7 Pod 25. 9. 2022
Užitečnost 7 Pod 25. 9. 2022
Asistence 2 Sokol Pečky 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 DBaK 1. 2. 2015 2014/15
2B body 11 BK Havířov 28. 9. 2013 2013/14
3B body 4 HB Basket Praha 12. 5. 2013 2012/13
Obranné doskoky 6 USK Praha 23. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 3 BK Brandýs n.L. 7. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 7 BK Havířov 29. 1. 2017 2016/17
Body 22 BK Havířov 28. 9. 2013 2013/14
Užitečnost 21 BK Brandýs n.L. 3. 10. 2020 2020/21
Asistence 7 BK Strakonice 26. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část DSK Brandýs 14:43 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Pod 14:42 7 2 66.7 1 100.0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 11:40 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 6:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 7:52 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část BA Sparta 4:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část OLM 11:30 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 základní část BSK KP Brno 12:34 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 základní část BSK KP Brno 22:04 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 základní část Pod 7:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2023 základní část DSK Brandýs 13:43 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 11 126:45 26 9 45.0 2 33.3 2/2 100.0
Průměr 11 11:31 2.4 0.8 45.0 0.2 33.3 0.2/0.2 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Strakonice 8 11:49 8.9 3.0 64.9 0.5 57.1 1.4/1.9 73.3 1.0
BK Brandýs n.L. 6 23:55 10.0 3.7 61.1 0.5 21.4 1.2/1.3 87.5 1.8
Frisco Brno 6 0:00 9.5 3.2 0.0 0.7 0.0 1.2/3.0 38.9 1.8
Basket Slovanka 6 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
BK Havířov 5 0:00 9.4 3.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2.2 54.5 1.8
Studánka Pardubice 7 0:00 6.0 1.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 57.1 2.6
DBaK 4 0:00 10.3 3.3 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 1.5
SBŠ Ostrava 6 0:00 6.3 1.8 0.0 0.5 0.0 1.2/2.0 58.3 2.7
VSP 10 21:35 3.6 1.2 30.8 0.2 40.0 0.6/0.7 85.7 1.2
Valosun KP Brno 6 0:00 5.5 2.3 0.0 0.2 0.0 0.3/1.0 33.3 1.5
HB Basket Praha 2 12:28 16.0 5.0 71.4 1.0 40.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 4 16:29 8.0 2.5 38.5 0.8 30.0 0.8/1.0 75.0 1.5
Valosun KP Brno 3 0:00 10.3 2.7 0.0 1.3 0.0 1.0/2.3 42.9 3.3
HB Basket Praha 3 0:00 10.0 3.0 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 7.3 2.5 0.0 0.5 0.0 0.8/3.8 20.0 2.8
HB Aritma 4 24:00 7.3 1.8 50.0 0.8 37.5 1.5/2.3 66.7 2.5
Sokol Nusle 8 15:40 3.6 1.1 37.5 0.3 14.3 0.6/1.1 55.6 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 7.3 1.8 0.0 1.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.3
BA Sparta 9 18:50 3.1 1.0 33.3 0.2 15.4 0.4/0.7 66.7 1.2
Sokol ZVUS H. Králové 7 0:00 4.0 1.0 0.0 0.4 0.0 0.7/1.6 45.5 2.0
Studánka Pardubice 5 11:55 5.4 1.8 90.0 0.6 75.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Havířov 5 8:22 5.4 1.4 41.2 0.6 37.5 0.8/0.8 100.0 1.6
B. Jablonec n. N. 7 19:25 3.9 1.7 54.5 0.1 6.7 0.0/0.1 0.0 1.4
Jiskra Kyjov 3 0:00 8.7 2.0 0.0 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Loko Krnov 4 0:00 6.3 1.8 0.0 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
Sokol Nusle 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 2.7
OSK Olomouc 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
OSK Olomouc 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.7 0.0 1.3/3.3 40.0 2.7
KP Brno 3 18:48 7.3 2.0 37.5 0.7 50.0 1.3/1.3 100.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 22.0 5.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Česká Lípa 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 2.0
BA Sparta Praha 3 21:49 6.7 2.3 46.7 0.3 16.7 1.0/2.0 50.0 2.7
Sokol Nilfisk H. Králové 7 13:25 2.7 0.6 36.4 0.4 30.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Studánka Pardubice 5 15:03 3.6 1.0 50.0 0.4 22.2 0.4/0.4 100.0 1.2
BK Havířov 2 19:23 9.0 3.5 63.6 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 2.0
KP Brno 2 21:33 9.0 3.0 50.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 11:11 9.0 3.0 75.0 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 2.5
BA Sparta 4 20:45 4.5 1.3 29.4 0.5 28.6 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Nusle 2 19:51 8.5 2.0 50.0 1.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Frýdek-Místek 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
SBŠ Ostrava 3 9:41 5.3 1.0 33.3 0.7 33.3 1.3/1.7 80.0 1.7
Studánka Pardubice 2 10:45 7.5 3.0 85.7 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava U13 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 20:30 7.0 3.5 53.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
OSK Olomouc 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
BK Strakonice 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
MČR 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Basket Slovanka 6 17:33 2.0 0.3 15.4 0.3 20.0 0.3/0.3 100.0 1.5
USK Praha 4 13:48 3.0 1.3 41.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
SBŠ Ostrava 4 19:45 3.0 0.3 14.3 0.5 25.0 1.0/1.5 66.7 3.3
Sokol Pečky 5 14:25 2.4 0.6 30.0 0.4 33.3 0.0/0.0 0.0 0.8
SŠMH Brno 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Studánka Pardubice 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
BK Studánka Pardubic 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
FM 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Loko Trutnov 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
USK Praha 3 15:22 3.7 1.3 28.6 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BSK Jičín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OLM 2 15:43 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
KARA Trutnov 2 8:35 4.5 1.5 60.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK KP Brno 2 17:19 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 1 22:37 7.0 3.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Pod 2 10:51 3.5 1.0 66.7 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Frýdek-Místek U19 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
HB Basket 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Havířov 4 14:43 1.3 0.3 16.7 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Ško-Energo MB 2 18:08 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Litomyšl 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
DSK Brandýs 2 14:13 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Loko Trutnov 2 11:22 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SŠMH Brno B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BaK Alkal Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 16:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0