Klára Novotná

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
163 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
149
Procento vítězství
51.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubice 12 - 0.4 0.2 0.0 0 0.1/0.3 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" BK Stud.Pard.U12G 2 - 2.0 1 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 BK Stud.Pard.U12G 3 - 2.0 1 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BK Stud.Pard.U12G 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BK Stud.Pard.U12G 4 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BK Studánka Pardubice 2 - 2.0 1 0.0 0 0/1 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E Studánka Pardubice 1 - 0.0 0 0.0 0 0/2 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I BK Studánka Pardubic 18 - 1.4 0.7 0.0 0 0.1/0.3 20.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 1.2 0.3 0.0 0 0.5/0.7 75.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" BK Stud.Pard.U13G 9 - 2.4 1.2 0.0 0 0/0.4 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 BK Stud.Pard.U13G 9 - 3.3 1.7 0.0 0 0/0.2 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - o 7. misto BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0.0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Studánka Pardubice 11 - 1.2 0.5 0.0 0 0.3/0.7 37.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Studánka Pardubice 7 - 1.6 0.6 0.0 0 0.4/1.1 37.5 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Studánka Pardubice 1 12.0 2.0 1 /3 33.3 0 0/0 0.0 - 4.0
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Studánka Pardubice 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 10 - 0.0 0 0.0 0 0/0.2 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Studánka Pardubice 10 - 5.7 2.1 0.0 0.2 0.9/2.4 37.5 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Studánka Pardubice 1 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0/1.3 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 1 18.0 0.0 0 /4 0.0 0 0/0 0.0 1.0 -6.0
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 4 - 2.8 1 0.0 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 9 - 4.3 1.4 0.0 0.1 1.1/1.8 62.5 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 4 - 1.0 0.3 0.0 0 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Studánka Pardubice 10 - 6.8 1.8 0.0 0.7 1.1/1.3 84.6 - -
Průměr za kariéru 24.8 0.2 2.2 0.8 5.6 0.1 0.3/0.7 88.3 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Brandýs n.L. 26. 2. 2022
2B body 4 BC Kolín 1. 4. 2022
3B body 3 BK Brandýs n.L. 26. 2. 2022
Obranné doskoky 2 Tygři Praha 19. 6. 2021
Doskoky celkem 2 Tygři Praha 19. 6. 2021
Body 16 BK Brandýs n.L. 26. 2. 2022
Užitečnost -6 Tygři Praha 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Brandýs n.L. 26. 2. 2022 2021/22
2B body 5 Biž. Jablonec n. N. 28. 9. 2019 2019/20
3B body 3 BK Brandýs n.L. 26. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 2 Tygři Praha 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 3 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Body 16 BK Brandýs n.L. 26. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 4 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Asistence 1 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 18:10 0 0 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina C Basket Ostrava 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina C K2 Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 8 3 0.0 0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina C BC Vysočina 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
28. 11. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 3 0 0.0 0 3/6 50.0
4. 12. 2021 skupina C BC Vysočina 0:00 3 0 0.0 1 0/0 0
12. 12. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
3. 1. 2022 skupina B Basket Slovanka B 0:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
5. 1. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 5 2 0.0 0 1/2 50.0
8. 1. 2022 skupina B Tygři Praha B 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 6 1 0.0 1 1/2 50.0
29. 1. 2022 finálová skupina K2 Prostějov 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
15. 2. 2022 finálová skupina USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 2. 2022 finálová skupina Sluneta Ústí n.L. 0:00 2 0 0.0 0 2/2 100.0
26. 2. 2022 play-out B BK Brandýs n.L. 0:00 16 1 0.0 3 5/6 83.3
27. 2. 2022 play-out B Sokol H. Počernice 0:00 0 0 0.0 0 0/1 0.0
6. 3. 2022 finálová skupina BK Brandýs n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 3. 2022 play-out B Tygři Praha B 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
26. 3. 2022 play-out B Tygři Praha B 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
27. 3. 2022 play-out B Basket Slovanka B 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
30. 3. 2022 play-out B BC Kolín 0:00 12 1 0.0 2 4/4 100.0
1. 4. 2022 play-out B BC Kolín 0:00 11 4 0.0 1 0/0 0
6. 4. 2022 play-out B Basket Slovanka B 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
9. 4. 2022 play-out B Sokol H. Počernice 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
10. 4. 2022 play-out B BK Brandýs n.L. 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
Celkem 28 18:10 122 36 900.0 9 23/31 74.2
Průměr 28 0:38 4.4 1.3 900.0 0.3 0.8/1.1 74.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 4 0:00 6.8 1.5 0.0 0.8 1.5/2.0 75.0 0.8
BC Kolín 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 2.0/2.0 100.0 3.0
Biž. Jablonec n. N. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 1.0/1.0 100.0 -
Pastelka MB(ms) 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
Basket Slovanka B 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Sokol H. Počernice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.3/1.0 33.3 1.0
BASlov U13 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové B 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sla U13G 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha B 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 1.7
BSK TJ Jičín 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 0.5
BC Vysočina 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
TJ Svitavy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BA Říč U13G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
HBU13G(ms) 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
KlS U13G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Bra U13G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sad U12G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCSlaU12G 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.8
BK Havířov 1 12:19 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bra U12G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
K2 Prostějov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
AŠ MB U12 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKHAV 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FM 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Trutnov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Hradec Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U12G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 18:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín - kval 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKla U12G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Žabiny Brno B 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
MČR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -