Martina Flašíková

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 28 let
Aktuální klub
Sokol Pečky
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
14
Zápasy
437
Procento vítězství
70.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 16 13.8 4.8 1.8 /2.2 80.0 0.2 25.0 0.7/1.1 61.1 1.5 4.5
2011/12 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 3 10.0 2.7 0.7 /1.3 50.0 0.3 33.3 0.3/0.3 100.0 3.0 0.3
2011/12 juniorky U19 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 3 9.0 1.3 0.7 /1.3 50.0 0 0.0 0/0 0.0 2.3 1.3
2012/13 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 18 19.1 3.4 1.2 /2.6 44.7 0.1 9.1 0.9/1.7 53.3 2.7 2.5
2012/13 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 4 19.3 2.8 0.3 /2.3 11.1 0.3 100.0 1.5/2.5 60.0 3.8 2.0
2012/13 juniorky U19 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 3 23.3 3.0 1 /3.3 30.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 4.0
2013/14 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 18 16.9 3.4 0.8 /2.7 28.6 0.2 22.2 1.2/2.1 57.9 2.1 2.1
2014/15 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 5 24.2 4.0 1.4 /4.4 31.8 0.2 20.0 0.6/0.8 75.0 2.6 1.2
2010/11 mladší dorostenky - základní část Basket Slovanka 13 - 3.8 1.6 0.0 0 0.0 0.6/1.5 42.1 - -
2010/11 mladší dorostenky - play-off Basket Slovanka 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 21 - 6.4 2.8 0.0 0 0.0 0.8/1.6 51.5 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 3 - 6.7 2.7 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2011/12 kadetky U17 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 3 - 6.3 3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 19 - 6.5 2.5 0.0 0.2 0.0 1.1/1.9 55.6 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 3 - 7.7 1.3 0.0 1 0.0 2/2.3 85.7 - -
2012/13 kadetky U17 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 3 20.7 4.7 1 33.3 0.3 50.0 1.7/4 41.7 3.7 4.7
2010/11 mladší dorostenky - skupina A Basket Slovanka B 5 - 7.8 3.8 0.0 0 0.0 0.2/1 20.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - play-off Basket Slovanka B 2 - 6.5 2 0.0 0 0.0 2.5/3.5 71.4 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off A Basket Slovanka B 3 - 11.3 4.7 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2010/11 starší žákyně - skupina A Basket Slovanka 12 - 9.3 4.1 0.0 0 0.0 1.1/1.7 65.0 - -
2010/11 starší žákyně - play-off Basket Slovanka 2 - 2.0 0.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2010/11 starší žákyně - Mistrovství ČR Basket Slovanka 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 juniorky U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 - 3.8 1.3 0.0 0 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2012/13 ženy - skupina B ŠBK P-H Sadská 5 - 5.6 1.2 0.0 0.4 0.0 2/3.6 55.6 - -
2012/13 ženy - play-out B ŠBK P-H Sadská 4 - 5.8 2 0.0 0.3 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 ženy - Krajský přebor žen ŠBK P-H Sadská 23 - 16.0 5.4 0.0 0.9 0.0 2.5/4.3 57.0 - -
2016/17 ženy - Krajský přebor žen ŠBK P-H Sadská 10 - 9.6 2.7 0.0 0.7 0.0 2.1/4.3 48.8 - -
2017/18 ženy - Středočeská basketbalová liga žen ŠBK P-H Sadská 14 - 12.0 3.8 0.0 0.7 0.0 2.3/3.5 65.3 - -
2017/18 ženy - Skupina o 1-3 místo ŠBK P-H Sadská 4 - 14.8 4.8 0.0 1.5 0.0 0.8/0.8 100.0 - -
2012/13 ženy - Základní fáze Basket Slovanka 16 - 8.1 3.1 0.0 0.3 0.0 1.2/1.9 63.3 - -
2014/15 ženy - skupina B Basket Slovanka P-H 15 - 6.7 2 0.0 0.3 0.0 1.7/3.3 52.0 - -
2014/15 ženy - předkolo play-off B Basket Slovanka P-H 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 ženy - play-off B Basket Slovanka P-H 2 - 3.0 0 0.0 0.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2014/15 ženy - play-off Basket Slovanka P-H 2 - 7.5 2.5 0.0 0 0.0 2.5/3.5 71.4 - -
2015/16 ženy - základní část Sokol Pečky 20 19.2 3.7 1.1 /3.3 33.3 0.1 5.3 1.3/2.3 56.5 1.9 3.2
2015/16 ženy - play-off Sokol Pečky 8 18.3 3.0 1 /3.4 29.6 0.1 20.0 0.6/1 62.5 2.3 2.3
2016/17 ženy - základní část Sokol Pečky 17 17.1 3.0 0.9 /2.7 34.8 0.1 7.1 0.9/1.6 57.1 1.2 3.5
2016/17 ženy - play-off Sokol Pečky 3 19.3 6.3 2 /4 50.0 0.3 33.3 1.3/2 66.7 2.0 10.0
2017/18 ženy - základní část Sokol Pečky 21 23.5 5.1 1.5 /4 36.5 0.4 25.7 0.9/1.7 52.8 1.8 4.7
2017/18 ženy - play-off Sokol Pečky 8 18.9 3.0 0.6 /2.9 21.7 0.3 66.7 1/1.8 57.1 1.8 4.1
2018/19 ženy - základní část Sokol Pečky 18 27.9 5.7 2 /4.6 43.9 0.3 14.7 0.8/1.4 60.0 2.6 5.9
2018/19 ženy - play-off Sokol Pečky 3 29.7 4.3 1.7 /5 33.3 0 0.0 1/2.7 37.5 3.3 1.3
2019/20 ženy - základní část Sokol Pečky 8 23.9 5.4 1.4 /4.4 31.4 0.6 27.8 0.8/1.1 66.7 2.5 5.1
2020/21 ženy - základní část Sokol Pečky 3 25.3 6.3 1.7 /5 33.3 0.7 50.0 1/2.3 42.9 3.0 5.3
2021/22 ženy - základní část Sokol Pečky 18 26.9 5.5 1.2 /4.3 28.6 0.8 26.4 0.7/1.6 46.4 2.4 4.7
2021/22 ženy - play-off Sokol Pečky 2 23.0 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 2.5 -3.5
2022/23 ženy - základní část Sokol Pečky 20 29.7 4.9 1.2 /4.1 28.0 0.5 12.5 1.1/1.8 60.0 2.3 6.0
2022/23 ženy - play-off Sokol Pečky 3 33.3 3.0 1 /6.3 15.8 0.3 16.7 0/0 0.0 2.3 2.3
2023/24 ženy - základní část Sokol Pečky 18 28.1 6.7 1.6 /4.4 36.3 0.6 20.0 1.8/3.4 54.1 2.8 7.1
Průměr za kariéru 16.8 12.3 6.1 2.0 32.7 0.3 22.5 1.2/2.1 98.9 2.3 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Havířov 25. 2. 2024
2B body 4 Havířov 25. 2. 2024
3B body 2 STR 10. 12. 2023
Obranné doskoky 7 Sokol Nusle 14. 10. 2023
Útočné doskoky 7 OLM 5. 11. 2023
Doskoky celkem 9 Sokol Nusle 14. 10. 2023
Body 15 Havířov 25. 2. 2024
Užitečnost 25 Havířov 25. 2. 2024
Asistence 7 OLM 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BCKol 11. 11. 2017 2017/18
2B body 12 BraC 13. 2. 2016 2015/16
3B body 3 SPA 22. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 8 BA Sparta 23. 9. 2018 2018/19
Útočné doskoky 7 OLM 5. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 9 BA Sparta 23. 9. 2018 2018/19
Body 26 BCKol 28. 2. 2016 2015/16
Užitečnost 28 BA Sparta 23. 9. 2018 2018/19
Asistence 11 OLM 22. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 základní část Žabiny Brno B 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2023 základní část BSK KP Brno 31:42 10 3 100.0 1 14.3 1/1 100.0
14. 10. 2023 základní část Sokol Nusle 29:15 5 2 33.3 0 0.0 1/5 20.0
15. 10. 2023 základní část HB Aritma 27:40 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 11. 2023 základní část Havířov 35:10 11 4 57.1 1 25.0 0/0 0
5. 11. 2023 základní část OLM 32:43 10 3 50.0 1 20.0 1/5 20.0
18. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 23:55 4 1 20.0 0 0.0 2/4 50.0
19. 11. 2023 základní část BA Sparta 34:14 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 základní část VSP 28:30 3 0 0.0 1 12.5 0/2 0.0
10. 12. 2023 základní část STR 36:40 9 0 0.0 2 66.7 3/4 75.0
6. 1. 2024 základní část Studánka Pardubice 33:04 12 3 60.0 0 0.0 6/9 66.7
7. 1. 2024 základní část Studánka Pardubice 33:49 10 1 25.0 1 50.0 5/6 83.3
20. 1. 2024 základní část BSK KP Brno 34:25 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
21. 1. 2024 základní část Žabiny Brno B 30:22 6 1 33.3 1 33.3 1/2 50.0
10. 2. 2024 základní část HB Aritma 29:07 12 3 37.5 2 66.7 0/0 0
11. 2. 2024 základní část Sokol Nusle 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část OLM 29:49 5 2 28.6 0 0.0 1/6 16.7
25. 2. 2024 základní část Havířov 35:09 15 4 57.1 0 0.0 7/7 100.0
Celkem 18 505:34 121 29 36.3 10 20.0 33/61 54.1
Průměr 18 28:05 6.7 1.6 36.3 0.6 20.0 1.8/3.4 54.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 24 25:41 4.2 1.2 28.0 0.2 11.6 1.2/2.2 55.8 2.0
BraB 7 0:00 14.0 4.3 0.0 0.9 0.0 2.9/4.7 60.6 1.7
Havířov 14 29:52 5.9 1.7 28.6 0.5 18.9 0.9/1.1 86.7 2.8
Žabiny Brno B 18 20:40 4.5 1.3 31.5 0.3 24.0 0.9/1.9 48.6 2.2
BCKol 4 0:00 19.3 6.3 0.0 0.8 0.0 4.5/5.8 78.3 2.3
VALOSUN KP Brno B 13 29:20 5.8 1.5 29.9 0.5 18.4 1.1/1.9 56.0 2.8
OLM 11 24:36 6.5 2.5 46.6 0.4 16.7 0.5/1.6 27.8 2.2
PodB 6 0:00 10.7 3.0 0.0 1.0 0.0 1.7/2.8 58.8 3.0
HB Aritma 12 29:15 5.3 1.4 37.8 0.5 23.1 1.0/1.8 54.5 2.3
Sokol Nusle 15 21:40 4.1 1.3 40.8 0.1 7.7 1.0/2.1 48.4 1.7
BA Čel 5 0:00 11.6 3.0 0.0 1.0 0.0 2.6/4.8 54.2 2.2
B. Jablonec n. N. 10 12:16 5.2 1.6 66.7 0.4 44.4 0.8/1.6 50.0 2.5
Valosun Brno 8 0:00 6.1 1.9 0.0 0.4 0.0 1.3/2.0 62.5 2.8
SBŠ Ostrava 8 0:00 6.1 2.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.3 50.0 3.0
VSP 13 22:24 3.7 0.7 23.7 0.4 16.7 1.2/2.0 57.7 1.8
BA Sparta 9 25:04 5.1 1.2 39.3 0.6 33.3 1.0/1.6 64.3 2.4
KARA Trutnov 6 0:00 7.2 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 64.3 1.8
Valosun Brno 11 19:49 3.6 1.5 40.0 0.1 14.3 0.5/0.9 50.0 2.4
BK Strakonice 9 15:45 4.3 1.3 48.0 0.3 42.9 0.7/1.3 50.0 2.8
Pod 6 10:11 6.0 1.7 250.0 0.5 27.3 1.2/2.2 53.8 2.0
Sla 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.5 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BenB 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 8 19:39 4.3 0.9 30.4 0.3 28.6 1.8/3.0 58.3 3.1
BK Brandýs n.L. 7 9:17 4.9 1.3 112.5 0.4 60.0 1.0/1.7 58.3 2.7
BK Strakonice 6 0:00 5.3 2.0 0.0 0.2 0.0 0.8/1.7 50.0 2.7
Sokol H. Králové 8 0:00 3.9 1.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.5 41.7 3.0
Lokomotiva Liberec 5 21:22 6.0 1.6 61.5 0.4 50.0 1.6/2.8 57.1 1.4
SBŠ Ostrava B 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
SBŠ Ostrava 5 18:49 5.0 1.6 57.1 0.0 0.0 1.8/2.4 75.0 1.8
Loko Karlovy Vary 4 0:00 6.0 1.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
BK Strakonice 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Pečky 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
BK Pirelli A 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Aritma Praha B 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol H. Králové 4 17:01 4.0 1.5 54.5 0.3 20.0 0.3/0.5 50.0 -
Studánka Pardubice 2 23:53 7.5 2.5 100.0 0.5 50.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Loko Trutnov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Nobiles Nusle 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brno 5 19:09 2.4 0.2 10.0 0.2 16.7 1.4/2.4 58.3 1.6
BK Brno 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 3.7
Babynec 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
KARA Trutnov 4 11:38 2.5 0.5 28.6 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
DSK Basketball B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.0
STR 1 36:40 9.0 0.0 0.0 2.0 66.7 3.0/4.0 75.0 3.0
USK Praha 5 18:41 1.8 0.4 20.0 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 3.2
Ško-Energo MB 1 20:04 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Benešov 2 19:05 4.0 1.0 22.2 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Nusle B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 5.0
Sokol Nusle 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 28:01 3.5 1.0 20.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Nusle 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Frisco Sika Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sojky Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
BRA 2 33:03 2.0 1.0 18.2 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Levhartice Chomutov B 1 23:55 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BC Libo 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 19:17 1.0 0.5 12.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0