Vendula Rohlenová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
166 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
294
Procento vítězství
37.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Ústí nad Orlicí 21 - 2.0 1 0 0.1/0.3 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 13. - 14. místo BK Ústí nad Orlicí 2 - 10.0 4 0 2/4.5 44.4 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih BK Ústí nad Orlicí 12 - 7.7 3.4 0 0.8/2.3 35.7 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní BK Ústí nad Orlicí 6 - 23.8 11.7 0 0.5/2.8 17.6 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BK Ústí nad Orlicí 6 - 13.3 6.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - základní BK Ústí nad Orlicí 6 - 3.7 1.5 0 0.7/1.5 44.4 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní BK Ústí nad Orlicí 5 - 6.6 2.6 0 1.4/4 35.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 9-12 BK Ústí nad Orlicí 2 - 8.0 3.5 0 1/2 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 5x5 BK Ústí nad Orlicí 10 - 10.8 4.7 0 1.4/3.5 40.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 3x3 BK Ústí nad Orlicí 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BK Ústí nad Orlicí 6 - 9.7 3.7 0 2.3/4.8 48.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo BK Ústí nad Orlicí 4 - 8.5 3.3 0 2/3 66.7 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo BK Ústí nad Orlicí 4 - 13.3 5.5 0 2.3/4.8 47.4 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 7.-9.místo BK Ústí nad Orlicí 2 - 10.0 4 0 2/6 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Ústí nad Orlicí 16 - 12.3 5.9 0 0.4/1.8 25.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Ústí nad Orlicí - kval 4 - 4.8 2 0 0.8/2 37.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - final-four BK Ústí nad Orlicí 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - o 3. místo BK Ústí nad Orlicí 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina E BK Ústí nad Orlicí 10 - 9.3 4.1 0.1 0.8/2.3 34.8 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BK Ústí nad Orlicí 10 - 13.0 5.3 0.1 2.1/4.1 51.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina E BK Ústí nad Orlicí 3 - 8.0 4 0 0/1.3 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo BK Ústí nad Orlicí 2 - 20.5 8.5 0 3.5/7 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C BK Ústí nad Orlicí 14 - 10.4 3.9 0.4 1.4/2.4 55.9 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B ADFORS Basket Litomyšl 14 - 7.4 2.6 0.5 0.6/1.7 37.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B BK Ústí nad Orlicí 14 - 19.1 6 1.5 2.6/5.9 43.4 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B ADFORS Basket Litomyšl 10 - 10.4 3.3 0.7 1.7/3.2 53.1 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B ADFORS Basket Litomy 7 - 7.9 2 1 0.9/1.9 46.2 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B BK Ústí n. O. 20 - 12.2 4.1 0.8 1.7/3.2 53.1 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out B ADFORS Basket Litomy 6 - 6.8 1.5 1.2 0.3/0.8 40.0 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy Studánka Pardubice 3 - 13.0 3.3 1 3.3/6.7 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 11 9.6 1.0 0.4 /1.4 0 0.3/0.9 30.0 0.5 -0.5
2019/20 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 14 - 8.9 3 0.6 0.9/2.3 40.6 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Studánka Pardubice 5 - 8.6 2.6 0.6 1.6/3.6 44.4 - -
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 13 14.6 3.0 1 /3.5 0.1 0.8/1.3 58.8 1.3 1.3
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 20 22.5 4.7 1.7 /4.8 0.3 0.6/1.3 44.0 1.2 4.6
2021/22 ženy - play-out Studánka Pardubice 3 19.7 9.0 3 /4.7 0 3/6 50.0 1.7 10.0
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 6 15.8 2.2 0.8 /2.2 0.2 0/0.3 0.0 0.8 2.8
Průměr za kariéru 29.4 3.1 8.8 3.4 0.3 1.1/2.5 144.2 1.6 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 Sokol Nusle 13. 11. 2022
3B body 1 Havířov 24. 9. 2022
Obranné doskoky 6 HB Aritma 23. 10. 2022
Útočné doskoky 2 OLM 25. 9. 2022
Doskoky celkem 7 HB Aritma 23. 10. 2022
Body 5 Havířov 24. 9. 2022
Užitečnost 6 HB Aritma 23. 10. 2022
Asistence 1 Havířov 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Aritma Praha 15. 12. 2018 2018/19
2B body 19 BK Studánka Pardubice 2. 11. 2013 2013/14
3B body 4 Sokol Hradec 3. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 HB Basket 3. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 19. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 10 SBŠ Ostrava 19. 3. 2022 2021/22
Body 39 BK Studánka Pardubice 2. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 21 SBŠ Ostrava 19. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 HB Basket 3. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Havířov 19:21 5 1 33.3 1 100.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část OLM 19:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část VSP 12:03 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část HB Aritma 21:10 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část BA Sparta 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část Sokol Nusle 23:00 4 2 100.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 6 95:19 13 5 38.5 1 33.3 /2 0.0
Průměr 6 15:53 2.2 0.8 38.5 0.2 33.3 0.0/0.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Panter Javorník 4 0:00 17.5 5.8 0.0 1.3 0.0 2.3/4.0 56.3 1.0
SBŠ Ostrava 4 0:00 16.0 4.0 0.0 1.3 0.0 4.3/7.3 58.6 2.5
BC Kolín 4 0:00 12.0 4.3 0.0 0.8 0.0 1.3/2.5 50.0 2.3
BK Studánka Pardubic 4 0:00 11.3 4.8 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 20.5 8.5 0.0 1.0 0.0 0.5/4.0 12.5 2.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 3.0
Sojky Pelhřimov 4 0:00 10.0 3.3 0.0 0.8 0.0 1.3/2.3 55.6 2.8
Basket Slovanka B 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.8 66.7 1.3
Basket Ostrava 3 0:00 11.3 5.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BSK TJ Jičín 3 0:00 11.0 2.3 0.0 1.3 0.0 2.3/4.7 50.0 2.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Sokol Nusle 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.3 0.0 1.8/4.0 43.8 1.3
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.5
BC Kolín 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
SŠB Pardubice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
HB Basket 3 11:57 6.3 2.0 60.0 0.7 200.0 0.3/2.0 16.7 0.7
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 19.0 4.0 0.0 2.0 0.0 5.0/10.0 50.0 4.0
K2 Prostějov 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
OSK Olomouc 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
Sokol H. Králové B 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 4 6:43 4.3 1.3 62.5 0.5 66.7 0.3/0.8 33.3 1.3
Žabiny Brno B 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
SBŠ Ostrava 2 23:16 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BKHAV 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
Havířov 3 25:09 5.0 1.7 45.5 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 2.0
BC Benešov 2 15:36 7.0 2.5 83.3 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
OSK Olomouc 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
KP Brno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
HB Aritma 3 12:56 3.7 1.0 27.3 0.3 33.3 0.7/1.0 66.7 1.3
BA Sparta Praha 3 21:00 3.7 1.0 60.0 0.3 25.0 0.7/2.0 33.3 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
USK Praha 2 25:38 5.5 2.5 62.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.0
BSK KP Brno 2 12:52 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
KMČR 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Strakonice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
B. Jablonec n. N. 1 26:18 9.0 3.0 60.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Sokol H. Králové 3 24:42 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Sokol Hradec 4 0:00 2.0 0.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.8
BK Havířov 4 11:08 2.0 0.5 15.4 0.3 25.0 0.3/1.0 25.0 0.5
Levhartice Chomutov 2 23:09 4.0 0.5 25.0 1.0 33.3 0.0/1.0 0.0 -
VSP 2 16:18 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
KP Brno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Basket Slovanka 1 17:31 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Loko Trutnov 3 15:07 2.0 0.7 18.2 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Žabiny Brno B 1 26:15 6.0 2.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Žabiny Brno 2 14:27 2.5 0.5 12.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol Nusle 2 11:30 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Hradec 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
KP Brno 2 9:47 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 8:59 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pečky 2 12:03 1.0 0.5 11.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Strakonice 2 17:32 1.0 0.5 12.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 3:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 19:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0