Barbora Leopoldová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
188 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
299
Procento vítězství
54.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 18 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.1/0.4 28.6 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF BA POD U11G 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Pod U11 (mix) 7 - 3.3 1.6 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Pod U11 (mix) 6 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.8 40.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Pod U12G 6 - 4.3 2.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Pod U12G 8 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo Pod U11 (mix) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 Pod U11 (mix) 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 21 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.8 43.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Pod U12G 7 - 5.7 2.3 0.0 0 0.0 1.1/1.9 61.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Pod U12G 8 - 4.8 2.1 0.0 0 0.0 0.5/1.3 40.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 Pod U12G 4 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1.8 28.6 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 (B) Pod U12G 3 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 10 - 3.1 1.4 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Pod U13G(ms) 8 - 5.1 2.1 0.0 0 0.0 0.9/1.4 63.6 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Pod U13G(ms) 4 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0.8 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 8 - 4.0 1.8 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 5-6 Pod U13G(ms) 4 - 3.5 1 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina D Basket Poděbrady 3 - 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina D Basket Poděbrady 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BA Pod 10 - 5.5 2.4 0.0 0 0.0 0.7/1.5 46.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 14 - 5.8 2.4 0.0 0.1 0.0 0.5/1.3 38.9 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 10 - 11.3 5.2 0.0 0.1 0.0 0.6/1.5 40.0 - -
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina Basket Poděbrady 1 - 12.0 6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Basket Poděbrady 1 - 14.0 5 0.0 1 0.0 1/5 20.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - Finále Basket Poděbrady 1 - 20.0 7 0.0 0 0.0 6/9 66.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 14.5 6 0.0 0 0.0 2.5/3.5 71.4 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Poděbrady 13 - 13.1 5.5 0.0 0.2 0.0 1.3/2.9 44.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Poděbrady 14 - 12.4 4.7 0.0 0.7 0.0 0.8/1.4 55.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 1 - 13.0 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B Basket Poděbrady 4 - 12.3 5 0.0 0.3 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 4 - 10.5 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 2 18.5 6.0 2.5 /7.5 33.3 0 0.0 1/1 100.0 2.0 10.0
2021/22 ženy - základní část HKR 3 5.0 0.7 0.3 /1.7 20.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 0.7
2021/22 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 21 21.9 6.3 2.5 /7.2 35.1 0.1 12.5 1/1.4 70.0 2.1 8.8
2021/22 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 21 23.2 9.3 3.7 /8.1 45.9 0.2 16.7 1.3/2.3 57.1 2.4 13.0
2021/22 ženy - RENOMIA Final 4 HKR 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Sokol H. Králové 3 21.7 7.7 3 /6.3 47.4 0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3 9.3
2021/22 kadetky U17 - MČR Sokol H. Králové 3 23.3 7.3 3 /7.3 40.9 0 0.0 1.3/2 66.7 2.3 13.3
2022/23 ženy - základní část HKR 9 9.7 1.9 0.7 /1.9 35.3 0.1 50.0 0.2/0.2 100.0 1.1 0.7
2022/23 ženy - základní část Pod 5 16.4 5.2 1.4 /4.2 33.3 0.4 25.0 1.2/2 60.0 1.4 5.2
2022/23 juniorky U19 - skupina B Sokol H. Králové 9 23.1 7.8 3.4 /6.3 54.4 0.1 16.7 0.6/1.1 50.0 2.9 7.6
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Pod 1 - 11.0 3 /3 100.0 1 100.0 2/2 100.0 2.0 9.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Sokol H. Králové 2 23.0 9.0 4.5 /8.5 52.9 0 0.0 0/0 0.0 2.0 12.0
Průměr za kariéru 32.4 5.3 6.1 2.5 55.4 0.1 24.5 0.7/1.3 208.7 1.6 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Žabiny Brno 15. 1. 2023
2B body 7 K2 Prostějov 6. 11. 2022
3B body 1 Žabiny Brno B 25. 9. 2022
Obranné doskoky 10 Žabiny Brno 5. 11. 2022
Útočné doskoky 5 Žabiny Brno 15. 1. 2023
Doskoky celkem 13 Žabiny Brno 5. 11. 2022
Body 14 K2 Prostějov 6. 11. 2022
Užitečnost 19 K2 Prostějov 6. 11. 2022
Asistence 2 BSK KP Brno 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Hradec 14. 4. 2019 2018/19
2B body 13 Sluneta Ústí n.L. 10. 11. 2019 2019/20
3B body 3 Basket Říčany 14. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 12 USK Praha 27. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 8 SBŠ Ostrava 19. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 17 USK Praha 27. 2. 2022 2021/22
Body 34 Sluneta Ústí n.L. 10. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 30 HB Basket 24. 4. 2022 2021/22
Asistence 3 BA Sparta 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BSK KP Brno 14:42 3 1 25.0 0 0.0 1/4 25.0
25. 9. 2022 základní část Žabiny Brno B 10:19 5 0 0.0 1 100.0 2/2 100.0
12. 10. 2022 základní část ZAB 14:10 9 2 100.0 1 100.0 2/2 100.0
14. 10. 2022 základní část STR 5:01 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 27:45 10 5 62.5 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 základní část CHO 3:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část USK 21:52 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část OLM 14:12 5 1 20.0 1 100.0 0/0 0
29. 10. 2022 základní část SLA 3:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2022 základní část TRU 9:08 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 25:08 9 3 33.3 1 33.3 0/2 0.0
6. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 22:19 14 7 77.8 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část VSP 19:16 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 21:22 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník TRU 0:00 11 3 100.0 1 100.0 2/2 100.0
19. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 22:46 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina B BK Havířov 20:58 7 3 50.0 0 0.0 1/1 100.0
11. 12. 2022 skupina B BA Sparta Praha 23:51 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2022 základní část SLO 9:58 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 základní část STR 6:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 skupina B K2 Prostějov 18:49 11 5 55.6 0 0.0 1/2 50.0
15. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 24:33 5 1 20.0 0 0.0 3/5 60.0
21. 1. 2023 základní část USK 12:51 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A HB Basket 20:25 10 5 50.0 0 0.0 0/0 0
29. 1. 2023 nadstavba A Levhartice Chomutov 25:25 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
4. 2. 2023 základní část Sokol Nusle 23:18 8 3 50.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 26 421:46 142 56 48.7 5 29.4 15/24 62.5
Průměr 26 16:13 5.5 2.2 48.7 0.2 29.4 0.6/0.9 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 4 0:00 13.3 5.8 0.0 0.3 0.0 1.0/2.8 36.4 2.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 26.0 11.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 24.0 10.0 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 3.5
USK Praha B 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.3 38.5 3.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 3 23:53 11.3 5.7 54.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BA Sparta Praha 5 24:53 6.8 3.0 40.5 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 3.4
Tygři Praha 3 30:57 10.3 4.3 41.9 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.3
SBŠ Ostrava 2 31:25 15.5 6.5 50.0 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Pastelka U12G 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.7
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
K2 Prostějov 2 20:34 12.5 6.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BK Brandýs n. L. 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
USK Praha 3 25:13 7.7 3.7 40.7 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 3.3
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 -
HB Basket 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Basket Slovanka 3 19:44 7.3 2.7 44.4 0.3 33.3 1.0/2.7 37.5 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Levhartice Chomutov 3 26:43 7.3 3.0 37.5 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
TJ Sokol Nusle 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 15:05 10.5 5.0 62.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
USK Praha 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BK Strakonice 2 24:05 10.0 5.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Ostrava 2 23:53 10.0 3.5 36.8 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
Loko Trutnov 3 19:00 6.7 2.3 29.2 0.3 100.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Levhartice Chomutov 3 28:43 6.7 2.7 33.3 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
Žabiny Brno 3 22:22 6.7 2.0 35.3 0.3 25.0 1.7/3.0 55.6 2.0
BenU13G 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 -
Bra U12G 6 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 45.5 2.2
BSK Jičín 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 0.7
Basket Slovanka 2 26:25 8.0 3.0 33.3 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
USK Praha 3 22:47 4.7 1.3 23.5 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
KlS U13G 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 21:54 7.0 3.0 54.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
Sokol Kladno 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
ŠSK Příb U12G 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
TRU 3 6:04 4.3 1.3 40.0 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Nobiles 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Bra U13G 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
Žabiny Brno B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 23:30 12.0 4.0 50.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Žabiny Brno 1 22:23 12.0 5.0 45.5 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
KP Brno 2 20:32 5.5 2.5 38.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Loko Trutnov 1 22:06 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Stud.Pard.U12G 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
HB Basket 2 23:42 5.0 1.5 21.4 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
ZAB 2 8:36 4.5 1.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 -
KP Brno 2 6:57 4.5 1.0 66.7 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 4.5
KP Brno B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sad U12G 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol Nusle 1 23:18 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sla U13G 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Havířov 1 20:58 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCSlaU12G 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
ČBrU13G 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Strakonice 1 17:33 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Studánka Pardubice 2 11:05 2.5 0.5 16.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
VSP 1 19:16 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Žabiny Brno B 1 10:19 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
DBaK 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
OLM 1 14:12 5.0 1.0 20.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Ben (mix-kv) 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 16:48 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 17:21 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
OSK Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK KP Brno 1 14:42 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
STR 2 5:49 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLO 2 4:59 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Ben U11 G (kv) 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLA 1 3:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK Sad U11G (kv) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
CHO 3 2:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3