Ema Ospalá

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
166
Procento vítězství
56.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 12 - 3.9 1.5 0 0.9/1.3 68.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 12 - 3.2 1.3 0 0.7/2.3 29.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B KP Brno 3 - 2.0 0.7 0 0.7/0.7 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo KP Brno 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 8 - 3.4 1.4 /1.4 0 0.6/1 62.5 0.5 2.5
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E KP Brno 10 - 15.7 7.3 0 1.1/1.5 73.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 10 - 3.4 1.5 /1.5 0 0.4/0.6 66.7 0.9 2.3
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 12 - 9.8 4.1 0 1.6/3.8 42.2 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A KP Brno 3 - 6.0 2.3 0 1.3/2 66.7 0.7 4.7
2018/19 starší žákyně U15 - MČR KP Brno 3 12.3 5.0 2.3 /6 0 0.3/1 33.3 1.0 3.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 10.0 4.5 0 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 13 - 8.6 3.6 0 1.4/2.1 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část KP Brno 5 2.6 0.8 0.2 /0.4 0 0.4/0.4 100.0 0.4 0.6
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 7 - 3.6 1.3 0 1/1 100.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 4 - 2.8 1 0.3 0/0.5 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část KP Brno 4 5.5 3.3 1.3 /3 0.3 0/0.5 0.0 1.0 1.0
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 8 17.3 5.4 1.8 /3.8 0.5 0.4/0.4 100.0 0.9 2.0
2021/22 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 7 - 9.4 2.6 0.9 1.7/2.9 60.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část KP Brno 23 23.0 10.1 2.8 /6.4 1.1 1.2/2.1 56.3 2.1 6.3
2021/22 juniorky U19 - play-out B KP Brno B 6 - 8.5 3.3 0.3 0.8/1.7 50.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy KP Brno 2 14.0 9.0 2 /2 1.5 0.5/2 25.0 2.0 5.5
2022/23 juniorky U19 - Skupina C KP Brno 8 - 14.9 5.6 0.6 1.8/2.9 60.9 - -
Průměr za kariéru 27.3 4.7 7.2 2.7 0.3 1.0/1.7 202.0 1.5 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Basket Ostrava 6. 11. 2022
2B body 11 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1. 10. 2022
3B body 2 Sluneta Ústí n.L. 28. 5. 2022
Body 24 KP Brno B 17. 11. 2022
Užitečnost 8 Sluneta Ústí n.L. 28. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Levhartice Chomutov 26. 2. 2022 2021/22
2B body 13 Žabiny Brno B 6. 10. 2018 2018/19
3B body 4 Basket Slovanka 27. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 3 Basket Slovanka 23. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Chomutov 4. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 6 BK Chomutov 4. 5. 2019 2018/19
Body 28 Žabiny Brno B 6. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 19 Basket Ostrava 6. 2. 2022 2021/22
Asistence 4 BK Strakonice 10. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 18:02 13 3 100.0 2 100.0 1/4 25.0
29. 5. 2022 o postup do extraligy K2 Prostějov 9:54 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 23 11 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 10. 2022 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 21 6 0.0 1 0.0 6/8 75.0
17. 11. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 24 11 0.0 0 0.0 2/3 66.7
20. 11. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 21 7 0.0 2 0.0 1/2 50.0
Celkem 10 27:56 137 49 1.225.0 8 266.7 15/27 55.6
Průměr 10 2:47 13.7 4.9 1.225.0 0.8 266.7 1.5/2.7 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno 9 0:00 5.1 2.0 0.0 0.0 0.0 1.1/2.2 50.0 1.6
TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 2 31:13 19.0 5.0 47.6 3.0 46.2 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Ostrava 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
HB Basket 3 13:01 10.7 3.0 52.9 1.0 60.0 1.7/3.7 45.5 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 3:00 7.5 3.3 185.7 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.5
KP Brno B 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Basket Ostrava 2 24:04 14.5 4.0 53.3 1.5 50.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Žabiny Brno 3 0:00 9.0 4.0 600.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Levhartice Chomutov 4 12:36 6.5 1.5 30.0 0.5 25.0 2.0/2.5 80.0 1.0
USK Praha 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
BK Strakonice 2 25:26 12.5 4.5 56.3 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Havířov 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.3
Žabiny Brno B 5 0:00 4.4 1.4 0.0 0.0 0.0 1.6/3.4 47.1 0.6
BKHAV 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 7.0 3.0 128.6 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Studánka Pardubice 4 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tygři Praha 2 25:23 9.0 2.0 22.2 1.0 15.4 2.0/2.5 80.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 4 14:06 4.3 1.0 44.4 0.8 37.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Nusle 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 25:18 16.0 3.0 75.0 3.0 60.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
USK Praha 3 0:00 5.3 2.0 300.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Sokol H. Králové 4 8:18 4.0 1.0 44.4 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Studánka Pardubice 2 9:58 7.5 3.0 100.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
BK Havířov 2 20:38 7.5 2.5 62.5 0.5 12.5 1.0/1.0 100.0 1.5
SBŠ Ostrava 3 17:02 4.7 1.0 42.9 0.7 40.0 0.7/0.7 100.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 22:19 7.0 2.5 50.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
BSK Jičín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 18:02 13.0 3.0 100.0 2.0 100.0 1.0/4.0 25.0 2.0
USK Praha 2 27:17 5.5 2.0 36.4 0.5 25.0 0.0/3.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 3 4:05 3.7 1.7 55.6 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
K2 Prostějov 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 -
Basket Ostrava 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 3.5 1.5 150.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 16:52 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Loko Trutnov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
K2 Prostějov 1 9:54 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Havířov 1 4:04 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 1 19:46 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 2 6:20 1.5 0.5 16.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
B. Jablonec n. N. 1 4:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 19:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 1 8:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko K. Vary 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -