Pavlína Budská

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
215
Procento vítězství
46.5%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižákyně U13 - Skupina ZÁPAD KP Brno 4 - 10.3 4.8 0 0.8/1.5 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 7 - 1.9 0.7 0 0.4/0.9 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 6 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A KP Brno 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 8 - 1.9 0.8 0 0.4/0.6 60.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 10 - 8.1 3.4 0 1.3/2.7 48.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 11 - 8.4 3.6 0 1.1/2.8 38.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 9 - 1.3 0.6 0 0.2/0.3 66.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B KP Brno 3 - 5.3 2 0 1.3/2.3 57.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo KP Brno 2 - 6.5 2 0.5 1/2.5 40.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B KP Brno 3 - 1.7 0.3 0 1/1.3 75.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 14 - 8.9 3.8 /3.8 0.1 1.1/2.4 47.1 3.3 4.4
2018/19 kadetky U17 - základní část KP Brno 1 14.0 4.0 2 /2 0 0/2 0.0 2.0 8.0
2018/19 kadetky U17 - skupina C KP Brno B 14 - 5.1 1.9 0 1.4/2.5 57.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 16 - 7.3 3 /3 0 1.3/2.1 58.8 2.7 3.7
2018/19 kadetky U17 - play-out C KP Brno B 8 - 8.6 3.4 0.3 1.1/1.9 60.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off KP Brno 3 14.0 2.3 1 /1.7 0 0.3/1.3 25.0 2.7 1.0
2018/19 starší žákyně U15 - MČR KP Brno 3 22.0 6.7 2 /5 0 2.7/3.7 72.7 1.7 6.7
2019/20 kadetky U17 - základní část KP Brno 14 15.4 1.6 0.7 /2.3 0 0.2/0.6 37.5 2.5 0.2
2019/20 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 12 - 6.7 2.8 0 1.2/3 38.9 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C KP Brno B 4 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 4 - 5.3 1.5 0.5 0.8/1 75.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část KP Brno 4 7.0 2.0 1 /1.8 0 0/0 0.0 2.3 -0.3
2021/22 ženy - základní část BSK KP Brno 10 10.8 4.0 0.5 /1.8 0.8 0.6/1 60.0 1.5 0.8
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 25 18.0 3.9 0.7 /2.1 0.7 0.4/0.7 52.9 2.6 0.1
2021/22 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 3 - 5.7 2.3 0 1/2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B KP Brno B 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - play-off BSK KP Brno 2 11.5 2.5 0.5 /1 0.5 0/0 0.0 2.5 -2.5
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy KP Brno 2 14.0 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 3.0 2.0
2022/23 ženy - základní část BSK KP Brno 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina C KP Brno 2 - 16.0 6.5 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.6 4.6 5.0 1.9 0.2 0.8/1.5 174.4 2.1 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 7 KP Brno B 28. 9. 2022
3B body 2 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1. 10. 2022
Body 18 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1. 10. 2022
Užitečnost 2 K2 Prostějov 29. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Chomutov 4. 5. 2019 2018/19
2B body 9 BSK TJ Jičín 28. 4. 2019 2018/19
3B body 4 BK Havířov 3. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 Levhartice Chomutov 2. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Loko Trutnov 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 6 Sokol Nilfisk H. Králové 3. 5. 2019 2018/19
Body 20 Jiskra Kyjov 17. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 14 BK Havířov 3. 4. 2022 2021/22
Asistence 5 BA Sparta 23. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 19:10 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
29. 5. 2022 o postup do extraligy K2 Prostějov 8:33 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
24. 9. 2022 základní část Pod 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 18 6 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 5 27:43 42 15 750.0 4 200.0 / 0.0
Průměr 5 5:32 8.4 3.0 750.0 0.8 200.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BSK TJ Jičín 4 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Žabiny Brno B 6 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 1.2
Studánka Pardubice 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 3.7
SKB Tišnov 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
OSK Olomouc 3 0:00 9.0 4.0 109.1 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
SŠMH Handicap Brno 10 0:00 2.7 1.2 0.0 0.0 0.0 0.3/1.1 27.3 1.0
Basket Ostrava 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.7
SBŠ Ostrava 3 0:00 8.3 2.7 133.3 0.3 100.0 2.0/3.7 54.5 3.7
SBŠ Ostrava 4 9:05 6.0 1.8 63.6 0.5 18.2 1.0/2.0 50.0 1.8
Studánka Pardubice 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Havířov 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
BK Chomutov 3 7:35 7.0 2.3 58.3 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
HB Basket 3 0:00 6.7 2.3 100.0 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Sokol Nilfisk H. Králové 4 5:27 5.0 2.5 83.3 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.8
USK Praha 5 0:00 3.8 1.4 100.0 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 1.6
Loko Trutnov 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 2 20:36 9.0 1.0 100.0 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BKHAV 5 0:00 3.4 1.4 140.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 2.8
B. Jablonec n. N. 2 17:46 8.5 0.5 100.0 2.5 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 0.5
Žabiny Brno B 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
BK Strakonice 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 3 7:10 5.0 1.7 83.3 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 4.0
HB Basket 5 13:33 2.8 1.2 50.0 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 2.2
BA Sparta 2 12:18 7.0 0.5 50.0 2.0 80.0 0.0/1.0 0.0 0.5
KP Brno B 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Havířov 3 13:02 4.7 0.7 50.0 1.0 50.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Žabiny Brno 3 0:00 4.7 2.0 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Loko Trutnov 2 21:08 6.5 1.0 40.0 1.5 30.0 0.0/0.5 0.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.7
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Studánka Pardubice 2 25:43 5.0 0.5 14.3 1.0 28.6 1.0/1.0 100.0 2.5
Basket Slovanka 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Aritma 2 12:36 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Ústí nad Orlicí 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 17:28 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové 2 14:08 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Levhartice Chomutov 2 21:21 3.0 0.0 0.0 1.0 28.6 0.0/1.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 10:56 3.0 1.5 27.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
OSK Olomouc 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 1 19:10 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
K2 Prostějov 1 8:33 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 12:02 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol H. Králové 3 10:13 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
Levhartice Chomutov 2 23:39 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 13:06 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 24:09 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
USK Praha 2 24:21 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
SBŠ Ostrava 1 7:49 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Loko Trutnov 3 12:55 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
HB Basket Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 1 7:22 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Žabiny Brno 2 8:47 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
HB Basket 3 10:01 0.7 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Strakonice 1 13:43 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 14:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 17:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Panter Javorník 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 17:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 7:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -