Kateřina Chodorová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta
Výška
133 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
292
Procento vítězství
66.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G BC Sla U11G (kv) 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina A BC Sl 6 - 2.2 0.8 0.0 0 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A BC Slaný 18 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0.1/0.7 16.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BCSlaU12G 9 - 7.0 3.2 0.0 0 0.0 0.6/1.8 31.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BCSlaU12G 9 - 10.7 5 0.0 0 0.0 0.7/2.1 31.6 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sla U13G 19 - 7.7 3.6 0.0 0 0.0 0.6/1.6 35.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" BCSlaU12G 9 - 17.8 7.9 0.0 0 0.0 2/3.4 58.1 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 5 - 4.6 2.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 BCSlaU12G 9 - 19.0 8.8 0.0 0 0.0 1.4/3.3 43.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 7 - 1.9 0.9 0.0 0 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B BC SlaU12G(kv) 4 - 10.8 4.5 0.0 0 0.0 1.8/4.5 38.9 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 4 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 14 - 7.6 3.6 0.0 0 0.0 0.4/1.2 35.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" Sla U13G 11 - 12.0 5.2 0.0 0 0.0 1.6/3.4 48.6 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 4 - 8.8 3.8 0.0 0 0.0 1.3/3.5 35.7 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 Sla U13G 10 - 12.1 5.4 0.0 0 0.0 1.3/2.8 46.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 3.7 1.6 0.0 0 0.0 0.4/0.9 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 3-4 Sla U13G 1 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 5 - 2.4 1.2 /1.2 100.0 0 0.0 0/0.4 0.0 0.2 1.8
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BA Sparta Praha 11 - 11.1 4.5 0.0 0.5 0.0 0.6/1.9 33.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 11 - 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.1/0.8 11.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BA Sparta Praha 3 - 5.3 1.3 100.0 0 0.0 2.7/6.3 42.1 1.0 0.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 5.5 1 0.0 1 0.0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 8.5 3.2 0.0 0.1 0.0 1.6/3.6 46.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 4 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 4 - 15.3 3.8 0.0 1.3 0.0 4/5.5 72.7 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 22 13.4 3.2 1.2 /2.7 43.3 0.1 15.8 0.5/0.8 58.8 1.0 3.5
2021/22 kadetky U17 - základní část BA Sparta 26 31.7 14.1 4.5 /10.2 44.5 1 26.0 2.2/4.5 47.9 1.6 15.6
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 3.3 2.3 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 1/1.3 75.0 0.7 2.0
2021/22 kadetky U17 - MČR BA Sparta 3 39.7 15.7 4.3 /10.7 40.6 0.7 15.4 5/7.3 68.2 1.7 16.7
2022/23 ženy - základní část BA Sparta 10 20.0 4.2 1.3 /3.9 33.3 0.2 12.5 1/2.5 40.0 1.1 2.7
2022/23 juniorky U19 - skupina B BA Sparta Praha 8 28.5 10.3 2.8 /7 39.3 1 33.3 1.8/3 58.3 2.4 10.1
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník BA Sparta 3 15.3 6.0 2.3 /5.7 41.2 0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.7 7.0
Průměr za kariéru 29.1 5.9 7.8 3.1 54.2 0.2 10.3 1.0/2.2 158.7 1.4 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sokol H. Králové 15. 10. 2022
2B body 5 BK Havířov 5. 11. 2022
3B body 2 Loko Trutnov 16. 10. 2022
Obranné doskoky 8 BK Havířov 5. 11. 2022
Útočné doskoky 4 OVA 30. 11. 2022
Doskoky celkem 11 BK Havířov 5. 11. 2022
Body 16 Loko Trutnov 16. 10. 2022
Užitečnost 20 BK Havířov 5. 11. 2022
Asistence 5 OVA 30. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Žabiny Brno 14. 5. 2022 2021/22
2B body 20 HBB U12G(MS) 5. 11. 2016 2016/17
3B body 4 BKj. Kralupy n.V. 4. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 11 BK Strakonice 10. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Strakonice 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 16 BK Strakonice 10. 10. 2021 2021/22
Body 42 HBB U12G(MS) 5. 11. 2016 2016/17
Užitečnost 30 ŠBK P-H Sadská 27. 2. 2022 2021/22
Asistence 6 KP Brno 9. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část VSP 20:39 6 2 50.0 0 0.0 2/5 40.0
25. 9. 2022 základní část HB Aritma 14:56 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 38:07 15 5 35.7 1 33.3 2/3 66.7
2. 10. 2022 skupina B K2 Prostějov 25:48 4 0 0.0 0 0.0 4/6 66.7
8. 10. 2022 základní část Pod 28:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část DSK Brandýs 25:52 9 1 12.5 2 50.0 1/4 25.0
15. 10. 2022 skupina B Sokol H. Králové 35:57 12 2 33.3 1 33.3 5/7 71.4
16. 10. 2022 skupina B Loko Trutnov 34:04 16 4 33.3 2 66.7 2/4 50.0
22. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 21:04 4 2 50.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 21:25 6 3 42.9 0 0.0 0/2 0.0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník BCKol 0:00 10 4 100.0 0 0.0 2/2 100.0
5. 11. 2022 skupina B BK Havířov 24:34 16 5 62.5 2 33.3 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 18:45 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
12. 11. 2022 základní část Studánka Pardubice 16:28 3 1 20.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 11. 2022 základní část Sokol Pečky 17:43 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník Havířov 22:27 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 30:06 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 21:01 8 2 50.0 1 50.0 1/2 50.0
30. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník OVA 23:55 4 1 14.3 0 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2022 základní část Havířov 18:00 5 2 66.7 0 0.0 1/4 25.0
4. 12. 2022 základní část OLM 15:19 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 21 474:41 142 42 37.5 10 22.7 28/53 52.8
Průměr 21 22:36 6.8 2.0 37.5 0.5 22.7 1.3/2.5 52.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Bra U13G 6 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
SKla U12G 4 0:00 16.8 7.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.3
HBU13G(ms) 4 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Levhartice Chomutov 3 36:29 19.0 5.7 45.9 1.3 57.1 3.7/6.0 61.1 1.0
Žabiny Brno 3 26:38 16.3 5.0 45.5 1.0 23.1 3.3/4.7 71.4 2.3
BASlov U13 4 0:00 12.3 5.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
SLUNETA Ústí nad Labem 6 0:00 7.5 3.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 37.5 1.7
BKj. Kralupy n.V. 6 0:00 6.8 2.8 0.0 0.3 0.0 0.2/1.0 16.7 1.5
Sad U12G 4 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.5
Sokol Kladno 6 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 18.2 1.7
KlS U13G 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 1.3
Loko Trutnov 2 34:29 17.0 5.5 61.1 1.5 37.5 1.5/2.5 60.0 1.0
Tygři Praha 3 35:19 11.3 3.3 52.6 1.0 20.0 1.7/3.0 55.6 1.7
SBŠ Ostrava 2 36:25 16.5 5.5 36.7 0.5 10.0 4.0/7.0 57.1 3.5
ŠBK P-H Sadská 2 33:37 16.0 6.5 48.1 0.5 12.5 1.5/2.0 75.0 1.0
Basket Ostrava 2 39:12 15.5 5.0 37.0 0.5 11.1 4.0/9.0 44.4 2.5
Pod U13G(ms) 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.3
Basket Slovanka 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Havířov 3 23:37 9.0 3.3 55.6 0.7 20.0 0.3/0.7 50.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 27.0 5.0 0.0 4.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BK Strakonice 2 34:58 13.0 2.0 26.7 2.0 36.4 3.0/6.0 50.0 0.5
ŠSK Příb U12G 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
USK Praha 2 35:37 12.5 6.0 38.7 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
HB Basket 2 21:17 12.5 5.0 71.4 0.0 0.0 2.5/8.5 29.4 2.5
DBaK 3 0:00 8.0 2.3 350.0 0.3 0.0 2.3/4.3 53.8 2.3
Sokol H. Králové 2 17:33 12.0 3.5 63.6 1.0 50.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Loko Trutnov 3 18:58 8.0 2.0 37.5 1.0 42.9 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 2 32:15 12.0 3.5 50.0 1.0 25.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Žabiny Brno 4 17:53 5.5 1.8 36.8 0.5 40.0 0.5/0.8 66.7 1.0
HB Basket 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 0.5
BK Strakonice 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
KP Brno 2 38:19 10.0 2.0 19.0 1.5 27.3 1.5/2.5 60.0 0.5
BenU13G 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
BSK Jičín 3 0:00 6.3 1.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 1.7
DBaK 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.0 70.0 4.0
ČBrU13G 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BA K. Vary 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
BC Slaný 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
DBaK 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Chomutov 4 0:00 3.5 1.5 200.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Bra U12G 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
HB Basket 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
KP Brno 2 11:13 6.5 2.0 66.7 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Strakonice 2 9:30 6.5 1.5 75.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 1.0
SBŠ Ostrava 3 18:42 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Sokol H. Králové 3 13:30 4.0 0.7 33.3 0.3 33.3 1.7/2.3 71.4 1.0
K2 Prostějov 2 23:24 6.0 1.0 20.0 0.5 25.0 2.5/4.0 62.5 4.0
USK Praha 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 -
BCKol 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
DSK Brandýs 1 25:52 9.0 1.0 12.5 2.0 50.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Havířov 2 20:13 4.5 2.0 44.4 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Tygři Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 2 9:05 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
KP Brno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
HB Basket Praha 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 2 20:23 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
VSP 1 20:39 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Žabiny Brno B 1 21:25 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Strakonice 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Basket Slovanka 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
OLM 1 15:19 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 6:56 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK Sad U11G (kv) 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
OVA 1 23:55 4.0 1.0 14.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 17:43 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Studánka Pardubice 2 16:23 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
BSK KP Brno 1 21:04 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Studánka Pardubice 1 16:28 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 2 16:37 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 2 4:43 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
HB Aritma 1 14:56 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Pod 1 28:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BaŘíč U11G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Band. n/L U11G (k 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5