Lucie Klementová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
177
Procento vítězství
35.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BraB 5 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BraB 4 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 BraB 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) BraB 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Bra U11 (D) 28 - 1.0 0.5 0.0 0 0/0.2 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G BraU11G 9 - 4.6 2.2 0.0 0 0.1/0.4 25.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B BraU11G 7 - 1.9 0.9 0.0 0 0.1/0.3 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Bra U12G 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Bra U12G 4 - 1.8 0.8 0.0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo BraU11G 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" BraU11G 1 - 6.0 3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Bra U13G 1 - 2.0 1 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Bra U12G 7 - 3.1 1.6 0.0 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Bra U12G 7 - 4.9 2.3 0.0 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 Bra U12G 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) Bra U12G 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" Bra U13G 11 - 3.1 1.4 0.0 0 0.4/0.8 44.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 Bra U13G 11 - 3.1 1.5 0.0 0 0.2/0.5 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Bra U13G 1 - 4.0 2 0.0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BK Brandýs n.L. 11 - 1.3 0.6 0.0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BK Brandýs n.L. 8 - 1.8 0.9 0.0 0 0/0.1 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Brandýs n. L. "B" 9 - 0.7 0.3 0.0 0 0/0.1 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n/L B 6 - 4.5 2.2 0.0 0 0.2/1 16.7 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 BK Brandýs n/L B 4 - 4.5 2.3 0.0 0 0/1.3 0.0 - -
2022/23 ženy - základní část DSK Brandýs 10 6.7 0.6 0.3 /0.7 42.9 0 0/0 0.0 1.6 -0.9
2022/23 juniorky U19 - Skupina B BK Brandýs n.L. 10 - 1.2 0.6 0.0 0 0/0.4 0.0 - -
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 1 15.0 0.0 0 /1 0.0 0 0/0 0.0 3.0 -
2022/23 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 1 - 2.0 1 0.0 0 0/2 0.0 - -
Průměr za kariéru 19.7 0.5 2.0 0.9 4.8 0.0 0.1/0.3 37.3 1.2 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 B. Jablonec n. N. 16. 10. 2022
Obranné doskoky 2 Studánka Pardubice 4. 12. 2022
Útočné doskoky 1 SLA 30. 11. 2022
Doskoky celkem 3 Studánka Pardubice 4. 12. 2022
Body 4 B. Jablonec n. N. 16. 10. 2022
Asistence 1 Žabiny Brno B 22. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 2 BA Říč U13G 14. 10. 2017 2017/18
2B body 7 Pastelka U12G 3. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 2 Studánka Pardubice 4. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 SLA 30. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 3 Studánka Pardubice 4. 12. 2022 2022/23
Body 14 Pastelka U12G 3. 12. 2016 2016/17
Asistence 1 Žabiny Brno B 22. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
2. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 14:13 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část BA Sparta 5:22 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 4 2 0.0 0 0/2 0.0
19. 11. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 11. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 2 1 0.0 0 0/2 0.0
25. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
30. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník SLA 14:48 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2022 základní část Sokol Pečky 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
4. 12. 2022 základní část Studánka Pardubice 12:49 2 1 100.0 0 0/0 0
7. 1. 2023 základní část Pod 4:52 2 1 50.0 0 0/0 0
8. 1. 2023 základní část Pod 3:04 0 0 0.0 0 0/0 0
14. 1. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 1. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
21. 1. 2023 základní část BSK KP Brno 17:25 2 1 100.0 0 0/0 0
22. 1. 2023 základní část Žabiny Brno B 7:18 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 1. 2023 play-out B TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 2 1 0.0 0 0/2 0.0
4. 2. 2023 základní část BA Sparta 2:18 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 2. 2023 základní část Sokol Nusle 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 22 82:09 20 10 125.0 /6 0.0
Průměr 22 3:44 0.9 0.5 125.0 0.0 0.0/0.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Pastelka U12G 4 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečnice Děčín 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.3/2.3 11.1 1.8
BenU11G 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sla U13G 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
KlS U13G 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sad U12G 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Stud.Pard.U12G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASlov U13 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
HBU13G(ms) 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
B. Jablonec n. N. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BCSlaU12G 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 1 12:49 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Pod 2 3:58 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK KP Brno 1 17:25 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Nusle 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Liberec 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
HB Basket 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 2 7:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 3:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Ben (mix-kv) 7 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SLA 1 14:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pečky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 7:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0