Kateřina Vejvodová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 21 let
Aktuální klub
HB Aritma
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
459
Procento vítězství
73.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 19 33.2 11.0 3.4 /9.1 0.7 1.9/2.7 72.5 2.2 11.5
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Sokol Nusle 3 - 8.7 3 0.3 1.7/1.7 100.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B HB Basket Praha 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR-skupina B HB Basket Praha 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 11 - 4.2 2.1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B HB Basket Praha 3 - 16.0 7.3 0.3 0.3/1.7 20.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 11.7 4.3 0.7 1/3 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 14.0 6.3 0.1 1/1.6 62.1 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 4.1 1.8 0 0.4/1 38.9 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 16 - 12.8 6.3 0 0.3/0.9 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 17 - 1.4 0.7 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 8.7 3.8 0 1.1/1.6 65.5 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 2 - 6.0 3 0 0/1 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 19 - 6.6 3 0.1 0.3/0.7 42.9 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 8 - 15.4 7.4 0 0.6/1.1 55.6 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A HB Basket Praha 18 - 6.1 2.7 0.1 0.4/1.3 34.8 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR A HB Basket Praha 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 2.3 0.7 0.3 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C HB Basket Praha 12 - 16.5 7.1 0.2 1.8/3.7 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket Praha 12 - 14.8 6.2 0.6 0.8/1.4 52.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A HB Basket Praha 3 - 9.7 3.7 0.7 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 10.0 4.5 0 1/2.5 40.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž HBB U12G(MS) 8 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 3 14.0 2.0 0.7 /2.3 0 0.7/0.7 100.0 1.0 2.3
2018/19 juniorky U19 - skupina B HB Basket 7 - 17.6 5.4 1.3 2.9/4.7 60.6 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 10 - 14.4 3.9 1.7 1.5/2.3 65.2 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 22 20.2 6.1 1.8 /5.3 0.5 0.8/1.6 51.4 2.4 2.6
2017/18 kadetky U17 - play-off HB Basket 2 28.0 8.0 2 /7.5 0.5 2.5/3 83.3 2.0 5.0
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 22 25.2 12.9 3.8 /9 1.2 1.7/2.5 66.1 3.1 11.0
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 27.3 10.7 3.7 /9.3 0.7 1.3/2.3 57.1 2.7 9.7
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 2 29.5 8.5 2.5 /7.5 1 0.5/0.5 100.0 2.0 11.5
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 18 26.3 9.7 3.1 /8.4 0.6 1.6/2.7 60.4 3.2 11.8
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 13 - 10.8 4.6 0.2 1.1/2.2 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 9.9 3.9 0.4 0.9/1.9 48.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina B HB Basket 3 - 9.0 2 0.7 3/4.7 64.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo HB Basket 2 - 5.5 1 0.5 2/2 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 14 - 17.2 5.9 1 2.4/4.6 51.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 15 - 13.9 4.9 0.7 2/3.3 60.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A HB Basket 3 - 12.3 4.3 0 3.7/5 73.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket 2 - 20.5 6.5 2 1.5/2.5 60.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B HB Basket B 2 - 18.5 6 1.5 2/2.5 80.0 - -
2020/21 ženy - skupina A HB Basket 4 - 13.0 3.3 1.8 1.3/1.8 71.4 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 25.5 16.0 2.5 /7 2.5 3.5/4 87.5 1.0 15.5
2021/22 ženy - skupina B HB Basket 9 - 10.4 2.9 1.1 1.3/1.6 85.7 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 22 28.0 11.0 3.5 /7 1 1.1/1.6 69.4 2.2 13.7
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 22 28.0 11.0 3.5 /7 1 1.1/1.6 69.4 2.2 13.7
2021/22 ženy - play-off B HB Basket 3 - 12.0 3.3 1.3 1.3/3 44.4 - -
2022/23 ženy - základní část HB Aritma 22 21.0 8.3 1.7 /4.2 1.1 1.5/2 77.3 1.5 5.4
2023/24 ženy - základní část HB Aritma 3 15.3 1.7 0 /1.7 0.3 0.7/1.3 50.0 1.0 -2.0
2023/24 ženy - Základní fáze HB Basket A 7 - 15.7 3.9 2.1 1.6/2.1 73.3 - -
Průměr za kariéru 21.9 8.6 9.9 3.6 0.6 1.1/1.8 121.0 1.8 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Nusle B 12. 12. 2023
2B body 5 TJ ČZU Praha 14. 11. 2023
3B body 4 TJ ČZU Praha 14. 11. 2023
Obranné doskoky 2 Studánka Pardubice 14. 10. 2023
Doskoky celkem 2 Studánka Pardubice 14. 10. 2023
Body 24 TJ ČZU Praha 14. 11. 2023
Užitečnost 1 Havířov 1. 10. 2023
Asistence 2 Studánka Pardubice 14. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BRA 12. 3. 2023 2022/23
2B body 15 NOBILES Nusle 7. 11. 2015 2015/16
3B body 6 Studánka Pardubice 21. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 22 Studánka Pardubice 9. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 5 KP Brno 1. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 22 Studánka Pardubice 9. 11. 2019 2019/20
Body 32 Studánka Pardubice 21. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 37 Studánka Pardubice 9. 11. 2019 2019/20
Asistence 8 Basket Slovanka 6. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 základní část OLM 18:51 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
1. 10. 2023 základní část Havířov 13:21 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 10. 2023 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
14. 10. 2023 základní část Studánka Pardubice 14:06 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 10. 2023 Základní fáze BLC Sparta 0:00 19 4 0.0 3 0.0 2/2 100.0
26. 10. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
7. 11. 2023 Základní fáze BK Pirelli A 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
14. 11. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 24 5 0.0 4 0.0 2/2 100.0
1. 12. 2023 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0:00 19 4 0.0 3 0.0 2/2 100.0
12. 12. 2023 Základní fáze Sokol Nusle B 0:00 15 3 0.0 2 0.0 3/7 42.9
Celkem 10 46:18 115 27 540.0 16 320.0 13/19 68.4
Průměr 10 4:37 11.5 2.7 540.0 1.6 320.0 1.3/1.9 68.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KP Brno 9 28:17 11.9 3.8 36.2 1.0 24.3 1.3/2.1 63.2 2.7
USK Praha 6 0:00 14.7 4.8 0.0 0.7 0.0 3.0/5.2 58.1 3.3
B. Jablonec n. N. 4 7:50 20.5 5.5 137.5 2.0 100.0 3.5/4.5 77.8 0.8
Sokol ZVUS H. Králové 6 0:00 13.7 5.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.8 35.3 2.7
BA Sparta 5 30:24 13.8 3.2 40.0 1.8 29.0 2.0/3.8 52.6 3.0
BSK TJ Jičín 5 0:00 13.6 5.8 0.0 0.4 0.0 0.8/1.0 80.0 2.0
BK Strakonice 5 29:16 13.4 3.2 41.0 1.4 33.3 2.8/3.6 77.8 0.6
BK Brandýs n.L. 4 0:00 16.3 5.5 0.0 1.5 0.0 0.8/1.0 75.0 0.5
BSK TJ Jičín 5 0:00 12.6 4.2 0.0 0.6 0.0 2.4/2.6 92.3 3.0
Loko Trutnov 6 24:53 9.8 3.7 43.1 0.7 25.0 0.5/1.2 42.9 3.2
BA Sparta 6 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.5
Studánka Pardubice 4 20:04 14.3 3.0 54.5 2.3 52.9 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 7 24:00 8.0 3.3 43.4 0.1 5.6 1.0/1.6 63.6 3.0
BKHAV 5 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 3.0
Basket Slovanka 8 22:57 6.6 2.3 32.1 0.3 10.5 1.4/1.9 73.3 2.6
DBaK 2 0:00 26.5 7.5 0.0 3.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
BK Strakonice 4 0:00 13.0 4.3 0.0 0.8 0.0 2.3/4.3 52.9 3.0
BA Sparta 4 0:00 13.0 4.8 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
USK Praha 7 23:24 7.3 1.6 20.8 1.1 34.8 0.7/1.4 50.0 2.4
USK Praha 4 32:20 12.0 5.0 52.6 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 2.3
Basket Slovanka 4 0:00 11.8 3.0 0.0 1.3 0.0 2.0/2.8 72.7 4.0
BK Havířov 5 23:22 9.4 2.4 34.3 1.4 33.3 0.4/0.8 50.0 2.2
BA Říč U13G 4 0:00 11.8 5.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 2.0
Loko Trutnov 4 34:35 11.5 3.3 39.4 1.3 20.0 1.3/1.5 83.3 2.5
BK Strakonice 4 25:31 10.8 4.0 51.6 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 3.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 21.5 7.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Studánka Pardubice 4 24:43 10.5 3.8 41.7 0.5 15.4 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Strakonice 5 0:00 8.2 3.2 0.0 0.6 0.0 0.0/1.6 0.0 1.8
Basket Slovanka 5 0:00 8.2 2.8 0.0 0.6 0.0 0.8/1.2 66.7 1.2
USK Praha 5 0:00 8.2 3.6 0.0 0.2 0.0 0.4/0.8 50.0 1.4
Pod 5 8:19 8.2 1.8 112.5 1.0 83.3 1.6/2.4 66.7 2.4
Sokol H. Králové 4 34:45 9.8 2.3 33.3 1.3 33.3 1.5/1.5 100.0 2.8
SŠMH Handicap Brno 4 0:00 9.8 3.0 0.0 0.8 0.0 1.5/2.3 66.7 2.0
Sla U13G 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 6 19:49 6.2 1.8 34.4 0.3 14.3 1.5/2.3 64.3 3.0
BA Sparta 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
USK Praha 5 0:00 7.0 3.4 0.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 1.2
Vlčice Žďár 2 0:00 17.5 6.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Žabiny Brno 3 32:36 11.0 3.7 44.0 0.3 7.7 2.7/3.0 88.9 2.3
KlS U13G 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.5 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
BRA 2 18:45 16.5 2.0 57.1 2.0 33.3 6.5/8.0 81.3 2.0
DBaK 2 0:00 16.0 5.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Pod U13G(ms) 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
SBŠ Ostrava 4 16:56 7.5 2.3 100.0 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BCM Sokolov 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 0.5
DBaK 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BA Sparta Praha 4 31:54 7.3 3.0 36.4 0.3 7.7 0.5/1.3 40.0 2.8
USK Praha 7 0:00 4.0 1.9 0.0 0.0 0.0 0.3/0.9 33.3 1.9
OSK Olomouc 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Levhartice Chomutov 3 26:08 9.0 2.7 53.3 1.0 21.4 0.7/2.7 25.0 2.7
BC Slaný 1 0:00 26.0 11.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Válečnice Děčín 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 1.5
Studánka Pardubice 3 19:09 8.3 1.7 50.0 1.0 25.0 2.0/2.7 75.0 1.7
Basket Říčany 1 0:00 25.0 11.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Klatovy U15 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/11.0 36.4 -
TJ ČZU Praha 1 0:00 24.0 5.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
OLM 3 22:54 7.7 1.0 18.8 1.3 25.0 1.7/2.0 83.3 1.7
Žabiny Brno B 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 2 14:31 11.5 3.0 50.0 1.0 66.7 2.5/3.0 83.3 2.0
Havířov 3 19:37 7.3 2.3 41.2 0.7 22.2 0.7/0.7 100.0 1.0
Sojky Pelhřimov 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 2 27:05 10.0 2.5 83.3 1.0 25.0 2.0/3.0 66.7 1.5
SBŠ Ostrava 2 9:33 10.0 2.5 71.4 0.5 25.0 3.5/4.5 77.8 3.0
Legendy Litoměřice B 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BLC Sparta 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Pečky 2 20:26 9.0 1.5 37.5 2.0 36.4 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 2 30:42 9.0 1.5 21.4 1.0 28.6 3.0/3.0 100.0 1.5
SBŠ Ostrava B 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Levhartice Chomutov 2 30:44 8.5 2.5 35.7 0.5 11.1 2.0/2.5 80.0 3.0
Slovanka Roudnice 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7
Basket Ostrava 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
KP Brno 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BA Sparta 2 26:39 7.5 1.0 40.0 1.5 42.9 1.0/2.5 40.0 3.0
Sokol Nusle B 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
BASlov U13 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Ško-Energo MB 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DSK Basketball B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Lokomotiva Liberec 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BC Slaný 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pirelli A 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 2 18:11 4.0 1.0 50.0 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK KP Brno 2 16:50 3.0 1.0 22.2 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Žabiny Brno B 2 12:44 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kralupy junior 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Pas U13G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra U12G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8