Markéta Šmahelová

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 22 let
Výška
180 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
405
Procento vítězství
42%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina A BK KARA Trutnov 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 BK KARA Trutnov 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 4.-6.místo BK KARA Trutnov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - základní BK KARA Trutnov 8 - 11.1 5.4 0 0.4/1.1 33.3 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - skupina B BK KARA Trutnov 10 - 1.7 0.7 0 0.3/1.2 25.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - turnaje BK KARA Trutnov 6 - 13.2 6.3 0 0.5/2.2 23.1 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - kvalifikace o MČR KMČR 6 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - kvalifikace o MČR KMČR 4 - 0.0 0 0 0/1.5 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - o 5. - 8. místo BK KARA Trutnov 4 - 2.5 1.3 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo B KMČR 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever KT 17 - 7.4 2.7 0 2/4.5 44.7 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina B Loko Trutnov 14 - 2.9 1.1 0 0.6/1.6 40.9 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga Loko Trutnov 2 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. A Loko Trutnov 6 - 4.0 1.5 0 1/2.3 42.9 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - základní KMČR 8 - 4.6 2.1 0 0.4/0.9 42.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - o 11.místo KT 2 - 8.5 2.5 0 3.5/6.5 53.8 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo B KMČR 3 - 1.0 0.3 0 0.3/2 16.7 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina B Loko Trutnov 9 - 3.7 1.3 0 1/2.4 40.9 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina B Loko Trutnov 6 - 9.8 4.2 0 1.5/4.7 32.1 - -
2014/15 starší žákyně U15 - liga sk. B Loko Trutnov 14 - 6.7 2 0 2.7/3.6 74.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A Loko Trutnov 8 - 5.8 2.3 0 1.3/2.8 45.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Loko Trutnov 3 - 8.3 3 0 2.3/5.3 43.8 - -
2015/16 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 17 - 2.1 0.9 /0.9 0 0.3/0.9 33.3 0.4 1.1
2015/16 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 20 - 8.0 3 0 2/3.7 54.1 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B Loko Trutnov 14 - 15.8 5.6 0.1 4.3/7.1 60.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. B Loko Trutnov 14 - 23.6 9.4 0.1 4.7/8.1 58.4 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off KARA Trutnov 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - 1.0
2015/16 kadetky U17 - play-off BSK TJ Jičín 3 - 10.3 4.3 0 1.7/3.3 50.0 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 12 7.8 1.3 0.4 /1.2 0 0.4/0.7 62.5 0.6 1.7
2016/17 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 20 28.3 10.4 4 /8.1 0.1 2.4/3.4 69.1 1.6 12.4
2016/17 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 4 2.5 0.5 0.3 /0.8 0 0/0.5 0.0 0.8 -0.8
2016/17 kadetky U17 - play-out Loko Trutnov 6 25.3 7.8 2.7 /5.7 0.2 2/3 66.7 2.5 10.0
2017/18 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 18 14.8 4.4 1.8 /3.4 0 0.8/1.2 63.6 0.8 5.3
2017/18 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 22 30.9 11.1 4.5 /8.7 0 2/3 67.7 1.6 15.5
2017/18 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 3 17.7 2.7 1 /1.7 0 0.7/1 66.7 2.7 1.3
2017/18 kadetky U17 - play-off Loko Trutnov 5 33.8 10.2 3.8 /8.4 0 2.6/3.6 72.2 2.0 14.6
2017/18 ženy - Play out TRU 1 10.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - 4.0
2017/18 kadetky U17 - Mistrovství ČR Loko Trutnov 2 32.0 8.0 2.5 /4 0 3/3.5 85.7 1.0 11.5
2019/20 ženy - základní část Ško-Energo MB 4 12.8 7.3 3 /5 0 1.3/2 62.5 2.0 6.0
2019/20 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 16 26.3 9.6 3.6 /6.6 0 2.3/2.9 80.4 1.5 13.3
2019/20 ženy - Základní část TRU 13 10.8 2.1 0.7 /1.8 0 0.7/1.2 60.0 0.5 1.8
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník TRU 1 26.0 7.0 3 /5 0 1/2 50.0 1.0 15.0
2020/21 ženy - základní část TRU 16 12.9 2.3 0.7 /2.4 0.1 0.7/1.1 61.1 0.8 1.8
2020/21 ženy - Český pohár žen TRU 2 5.0 0.5 0 /0.5 0 0.5/1 50.0 - 2.0
2020/21 ženy - Play off TRU 1 17.0 4.0 2 /7 0 0/2 0.0 1.0 -4.0
2020/21 ženy - O 5.-8. MÍSTO TRU 2 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část TRU 13 22.3 4.8 1.5 /4.3 0.1 1.5/2.2 67.9 1.5 4.9
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TRU 1 20.0 6.0 3 /4 0 0/0 0.0 2.0 4.0
2021/22 ženy - o 9. místo TRU 4 12.3 1.5 0.5 /1.8 0 0.5/1 50.0 2.0 0.3
2022/23 ženy - základní část TRU 15 12.9 2.9 1.1 /2.5 0.1 0.4/0.8 50.0 1.3 2.1
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 4 27.5 9.0 3.3 /8 0 2.5/4.3 58.8 2.3 9.3
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník TRU 2 9.5 6.0 3 /4.5 0 0/1 0.0 1.5 4.5
2022/23 ženy - o 9. místo TRU 1 2.0 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 - 1.0
2023/24 ženy - skupina B Loko Trutnov B 1 - 7.0 2 1 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 33.3 9.1 6.6 2.5 0.0 1.4/2.5 184.2 1.3 3.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 BCKol 16. 9. 2023
3B body 1 BCKol 16. 9. 2023
Body 7 BCKol 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Litomyšl 11. 10. 2015 2015/16
2B body 16 Mohelnice 6. 12. 2015 2015/16
3B body 1 STR 30. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 11 Basket Slovanka 21. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 7 SBŠ Ostrava 14. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 17 SBŠ Ostrava 14. 3. 2017 2016/17
Body 38 FM 17. 1. 2016 2015/16
Užitečnost 33 Basket Slovanka 21. 10. 2017 2017/18
Asistence 5 BK Strakonice 28. 9. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina B BCKol 7 2 1 0/1 0.0
Celkem 1 7 2 1 /1 0.0
Průměr 1 7.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol ZVUS H. Králové 10 27:08 9.2 3.4 54.8 0.0 0.0 2.4/3.3 72.7 1.7
VALOSUN Brno 8 20:12 9.6 3.8 57.7 0.0 0.0 2.1/3.3 65.4 1.3
BK Litomyšl 7 0:00 10.6 3.4 0.0 0.1 0.0 3.3/4.7 69.7 1.1
BK Strakonice 6 17:15 10.2 4.0 64.9 0.2 50.0 1.7/2.7 62.5 1.0
Basket Slovanka 7 21:44 8.6 3.6 53.2 0.0 0.0 1.4/2.0 71.4 1.4
SBŠ Ostrava 5 25:34 10.0 3.8 57.6 0.0 0.0 2.4/4.0 60.0 1.4
HB Basket Praha 6 29:06 8.2 2.8 40.5 0.2 100.0 2.0/2.8 70.6 2.3
Studánka Pardubice 5 24:58 9.6 3.6 37.5 0.0 0.0 2.4/3.0 80.0 1.6
Studánka Pardubice 4 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.8 52.2 1.5
BK Strakonice 5 19:27 9.4 3.6 50.0 0.0 0.0 2.2/3.2 68.8 1.2
Valosun KP Brno 4 0:00 11.8 3.8 0.0 0.0 0.0 4.3/6.8 63.0 2.8
BA Sparta 6 18:32 7.7 3.0 48.6 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.5
BK Havířov 6 18:11 6.5 2.5 60.0 0.0 0.0 1.5/2.3 64.3 1.2
BSK TJ Jičín 2 0:00 19.5 6.0 0.0 0.0 0.0 7.5/8.5 88.2 4.0
OSK Olomouc 2 0:00 18.5 6.5 0.0 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 3.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.3 0.0 1.0/3.3 30.8 2.3
SLO 9 11:37 3.8 1.3 46.2 0.1 100.0 0.8/1.4 53.8 1.0
STR 15 9:20 2.1 0.6 34.6 0.1 100.0 0.7/1.1 62.5 0.9
DBaK 3 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
KP Brno 5 20:40 6.0 2.6 61.9 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 0.6
Žabiny Brno 4 24:59 7.3 2.8 39.3 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 0.8
USK Praha 8 16:37 3.5 1.4 61.1 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.6
BA Sparta Praha 6 21:41 4.7 2.0 52.2 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 2.2
SLA 8 11:21 3.4 1.3 50.0 0.0 0.0 0.9/1.4 63.6 0.9
Slovan Litoměřice 4 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.8
Sokol Nusle 3 21:26 8.7 4.0 63.2 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
Studánka Pardubice 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/5.3 43.8 2.7
BK Frýdek-Místek 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
OVA 5 11:27 4.0 1.2 46.2 0.2 100.0 1.0/1.6 62.5 1.4
VSP 2 14:22 10.0 3.5 50.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 4 16:40 4.8 2.0 53.3 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
ZAB 7 18:44 2.7 1.0 25.9 0.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.1
BK Studánka Pardubic 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
USK 8 14:01 2.1 0.9 35.0 0.0 0.0 0.4/1.3 30.0 0.6
Basket Slovanka 4 14:27 4.0 1.3 62.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
HKR 7 15:16 2.3 1.0 31.8 0.0 0.0 0.3/0.9 33.3 0.9
Studánka Pardubice 3 14:20 5.3 2.0 66.7 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
B. Jablonec n. N. 2 13:36 8.0 3.0 46.2 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
OSK Olomouc 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
CHO 9 11:03 1.7 0.4 28.6 0.0 0.0 0.8/1.1 70.0 0.9
B. Jablonec n. N. 4 17:38 3.8 1.5 40.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
USK Praha 7 8:17 2.0 0.7 33.3 0.0 0.0 0.6/0.9 66.7 1.0
BK Strakonice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Kladno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Basket Říčany 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
KPB 8 15:17 1.8 0.6 35.7 0.0 0.0 0.5/0.6 80.0 1.1
Vlčice BK Žďár n. S. 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
Sokol Hradec 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
Basket Slovanka 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 1.3
HB Aritma 2 21:33 6.0 2.5 83.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BA Sparta 1 29:54 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SŠMH Handicap Brno 5 8:25 1.8 0.6 37.5 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 0.4
BK Žďár n. S. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCKol 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Nusle 1 31:09 6.0 2.0 18.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Pod 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 20:13 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 3 9:54 2.0 0.7 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
BC Kolín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
MČR 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.8
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
KlS U13G 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Studánka Pardubic 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -