Charlotte Lulu Semgady

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
Sokol Nusle
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
438
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižákyně U13 - Základní fáze NOBILES Nusle 12 - 3.7 1.8 0 0.2/0.8 20.0 - -
2011/12 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Sokol Nusle 20 - 5.8 2.6 0 0.7/1.9 36.8 - -
2011/12 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze Sokol Nusle 18 - 12.4 5.8 0 0.8/1.6 53.6 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina C Sokol Nusle 7 - 1.1 0.6 0 0/0.1 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - Základní fáze NOBILES Nusle 24 - 6.5 2.7 0 1.1/2.8 39.4 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Sokol Nusle 18 - 9.5 4.3 0 0.8/2.8 30.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - liga B Sokol Nusle 6 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina B Sokol Nusle 7 - 0.9 0.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina B BK Prosek 8 - 7.8 3.5 0 0.8/3.4 22.2 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Základní fáze NOBILES Nusle 14 - 9.1 4.3 0 0.6/1.7 33.3 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 a mladších žákyň U14 Nobiles 13 - 7.7 3.4 0 0.9/3.4 27.3 - -
2013/14 starší žákyně U15 - liga sk. A Sokol Nusle 4 - 3.5 1.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. A BK Prosek 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Skupina o 4-6 místo Nobiles 3 - 10.7 5 0 0.7/3.3 20.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A TJ Sokol Nusle 12 - 14.7 6.4 0 1.8/6.8 27.2 - -
2014/15 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17 Sokol Nusle U17 "B" 3 - 5.0 2.3 0 0.3/3.3 10.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A HB Basket Praha 6 - 8.7 4.2 0 0.3/2 16.7 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off HB Basket Praha 2 - 7.0 2.5 0 2/3 66.7 - -
2014/15 kadetky U17 - play-off Sokol Nusle 4 - 1.8 0.5 0 0.8/1 75.0 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 20 - 12.8 5.4 0 2.1/4.1 51.2 - -
2015/16 starší žákyně U15 - skupina A Sokol Nusle 4 - 23.5 10.8 0 2/4 50.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off Sokol Nusle 3 - 20.7 9 0 2.7/5.7 47.1 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina B Sokol Nusle 12 - 15.8 6.4 0.1 2.7/3.9 68.1 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část HB Basket Praha 14 25.2 12.4 5.3 /9.7 0 1.9/2.6 70.3 1.8 18.4
2016/17 kadetky U17 - skupina B Sokol Nusle 4 - 17.0 7.3 0 2.5/6 41.7 - -
2016/17 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 14 - 12.8 4.6 0.5 2.1/3.6 58.8 - -
2016/17 ženy - základní část Sokol Nusle 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - 4.0
2016/17 juniorky U19 - finálová skupina Sokol Nusle 9 - 16.7 6.3 0.1 3.7/5.7 64.7 - -
2016/17 ženy - play-off Sokol Nusle 1 16.0 4.0 2 /6 0 0/0 0.0 1.0 5.0
2016/17 kadetky U17 - play-out HB Basket Praha 6 30.3 14.8 6.2 /13.5 0.2 2/3.2 63.2 1.7 21.7
2017/18 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 18 24.4 10.7 4.1 /8.6 0.3 1.7/2.4 70.5 1.3 15.3
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 20 29.3 15.3 5.9 /10.8 0.3 2.6/4.6 56.0 1.7 26.1
2017/18 kadetky U17 - skupina B Sokol Nusle 3 - 23.3 11.3 0 0.7/1.7 40.0 - -
2017/18 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 5 - 15.8 5 0.8 3.4/4.4 77.3 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Sokol Nusle 1 - 14.0 5 0 4/4 100.0 - -
2017/18 ženy - play-off Sokol Nusle 1 10.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2017/18 juniorky U19 - play-out Sokol Nusle 6 28.5 18.5 6.8 /12.5 0.7 2.8/3.7 77.3 1.5 30.3
2017/18 kadetky U17 - play-off HB Basket 1 28.0 15.0 5 /10 1 2/2 100.0 1.0 27.0
2018/19 ženy - základní část Sokol Nusle 15 20.5 10.4 3.5 /7.4 0.4 2.1/3.1 69.6 1.5 14.1
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 18 30.3 15.6 5.3 /12.1 0.6 3.1/4.3 72.7 1.3 21.7
2018/19 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 13 - 15.6 5.5 0.9 1.9/3.2 61.0 - -
2018/19 ženy - play-out Sokol Nusle 3 21.0 10.0 3.7 /8.7 0.3 1.7/2 83.3 2.0 13.7
2018/19 juniorky U19 - play-out Sokol Nusle 6 31.2 23.0 8.8 /16.7 0.3 4.3/7.2 60.5 1.5 32.5
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Sokol Nusle 2 - 19.0 6.5 1 3/4.5 66.7 - -
2020/21 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 1 - 15.0 5 1 2/3 66.7 - -
2021/22 ženy - základní část Sokol Nusle 12 21.8 11.8 5.2 /10.8 0 1.4/2.8 51.5 1.3 11.6
2021/22 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 3 - 16.3 7.7 0 1/1.3 75.0 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Sokol Nusle 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - play-off Sokol Nusle 5 25.6 14.2 4.8 /12 0.6 2.8/4.8 58.3 1.2 13.2
2021/22 ženy - final4 Sokol Nusle 2 17.5 8.0 3.5 /8 0 1/1 100.0 - 6.5
2022/23 ženy - základní část Sokol Nusle 6 21.3 14.5 6 /12 0.3 1.5/2.5 60.0 1.3 16.2
Průměr za kariéru 34.3 8.4 11.2 4.6 0.2 1.6/3.1 210.3 1.5 6.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 OLM 3. 12. 2022
2B body 14 VSP 25. 9. 2022
3B body 2 BSK KP Brno 23. 10. 2022
Obranné doskoky 10 BSK KP Brno 23. 10. 2022
Útočné doskoky 6 Žabiny Brno B 22. 10. 2022
Doskoky celkem 13 BSK KP Brno 23. 10. 2022
Body 30 VSP 25. 9. 2022
Užitečnost 36 VSP 25. 9. 2022
Asistence 3 Havířov 4. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 DBaK 24. 2. 2017 2016/17
2B body 16 Loko Karlovy Vary 27. 9. 2015 2015/16
3B body 3 KP Brno 27. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 23 Sokol Nilfisk H. Králové 18. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 11 Sokol ZVUS H. Králové 23. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 28 Sokol Nilfisk H. Králové 18. 11. 2017 2017/18
Body 38 Loko Karlovy Vary 27. 9. 2015 2015/16
Užitečnost 59 BK Strakonice 8. 4. 2018 2017/18
Asistence 11 BK Strakonice 8. 4. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část HB Aritma 18:58 10 5 83.3 0 0.0 0/1 0.0
25. 9. 2022 základní část VSP 25:55 30 14 77.8 0 0.0 2/4 50.0
22. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 25:01 17 8 47.1 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 20:45 14 3 30.0 2 66.7 2/2 100.0
3. 12. 2022 základní část OLM 17:10 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
4. 12. 2022 základní část Havířov 20:07 14 6 40.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 6 127:56 87 36 50.0 2 28.6 9/15 60.0
Průměr 6 21:19 14.5 6.0 50.0 0.3 28.6 1.5/2.5 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Strakonice 8 34:43 24.1 8.5 56.7 0.9 26.9 4.5/6.3 72.0 2.3
KP Brno 6 25:03 21.0 7.7 62.2 0.8 55.6 3.2/5.5 57.6 1.0
Loko Trutnov 6 27:44 18.5 8.2 57.0 0.0 0.0 2.2/3.5 61.9 0.7
SBŠ Ostrava 5 30:12 18.4 5.4 47.4 0.8 30.8 5.2/7.8 66.7 1.4
BA Sparta 9 0:00 9.8 4.6 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.4
Loko Trutnov 5 31:03 17.6 8.2 58.6 0.0 0.0 1.2/2.2 54.5 2.4
BA Sparta 7 21:35 11.6 4.0 40.6 0.4 60.0 2.3/4.3 53.3 1.3
BSK KP Brno 7 21:15 11.0 3.7 37.1 0.4 42.9 2.3/3.0 76.2 1.7
TJ ČZU Praha 5 0:00 15.4 5.0 0.0 1.0 0.0 2.4/4.8 50.0 2.0
VSP 5 21:45 14.2 6.0 60.0 0.0 0.0 2.2/4.0 55.0 0.8
Havířov 6 20:56 11.8 4.5 47.4 0.0 0.0 2.8/4.5 63.0 1.3
BLC Sparta 4 0:00 17.5 5.8 0.0 1.0 0.0 3.0/4.3 70.6 0.8
Stavební fakulta 4 0:00 17.5 6.5 0.0 0.8 0.0 2.3/2.8 81.8 2.0
BK Litomyšl 3 0:00 20.7 9.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 0.7
Aritma Praha B 4 0:00 15.3 5.5 0.0 0.5 0.0 2.8/4.3 64.7 2.0
BA Sparta 5 0:00 11.8 5.8 0.0 0.0 0.0 0.2/1.8 11.1 1.2
Žabiny Brno B 5 20:36 11.6 5.2 48.1 0.0 0.0 1.2/1.8 66.7 1.0
SBŠ Ostrava 4 34:45 13.8 5.8 43.4 0.0 0.0 2.3/3.3 69.2 1.8
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.3 75.0 1.7
BC Libo 4 0:00 13.3 5.0 0.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 1.5
B. Jablonec n. N. 4 25:05 13.0 5.5 55.0 0.3 25.0 1.3/1.5 83.3 1.0
Basket Slovanka 4 30:21 13.0 5.3 46.7 0.3 20.0 1.8/3.0 58.3 0.8
BK Havířov 4 29:11 13.0 5.5 42.3 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.3
Basket Slovanka B 3 0:00 17.0 7.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
BK Prosek A 4 0:00 12.8 5.0 0.0 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 1.5
BK Havířov 4 12:25 11.5 4.8 105.6 0.3 33.3 1.3/1.8 71.4 1.5
DBaK 2 0:00 22.5 8.0 0.0 0.0 0.0 6.5/10.0 65.0 2.0
Žabiny Brno 4 23:31 11.0 3.5 37.8 0.3 33.3 3.3/4.0 81.3 1.8
KP Brno 4 26:02 10.3 2.8 23.9 0.8 37.5 2.5/3.8 66.7 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 3 29:02 13.0 4.0 40.0 1.0 60.0 2.0/2.3 85.7 1.7
Sokol Kladno 2 0:00 19.5 9.5 0.0 0.0 0.0 0.5/9.5 5.3 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 23:45 9.8 3.8 45.5 0.5 25.0 0.8/1.5 50.0 0.5
BK Strakonice 2 21:30 19.5 6.5 72.2 0.5 50.0 5.0/6.5 76.9 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 32:30 12.7 5.3 45.7 0.0 0.0 2.0/5.7 35.3 1.7
Loko Karlovy Vary 1 0:00 38.0 16.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 1.0
Basket Ostrava 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
HB Basket Praha 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.0 0.0 3.0/6.7 45.0 2.3
USK Praha 7 0:00 5.1 2.0 0.0 0.0 0.0 1.1/3.4 33.3 2.1
Studánka Pardubice 3 30:03 12.0 5.7 68.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
SŠMH Handicap Brno 4 19:49 8.8 3.5 43.8 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 1.5
Slovan Litoměřice 3 0:00 11.3 4.3 0.0 0.0 0.0 2.7/5.0 53.3 2.0
BA Sparta Praha 3 23:41 11.3 4.3 59.1 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.0
Basket Slovanka 3 29:10 11.3 4.7 48.3 0.3 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 8 0:00 4.3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.1
BA Sparta 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
USK Praha 3 0:00 10.7 5.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sokol Kladno 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
BA Sparta 3 29:53 10.3 4.3 54.2 0.3 20.0 0.7/1.0 66.7 1.0
Sokol Pečky 3 19:31 10.3 4.3 50.0 0.3 100.0 0.7/1.0 66.7 1.7
HB Basket Praha 5 0:00 6.2 2.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.2 27.3 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Studánka Pardubice 3 26:32 10.0 4.7 45.2 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.0
BK Pirelli A 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
Loko Karlovy Vary 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.0 0.0 1.7/5.0 33.3 2.3
DBaK 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Levhartice Chomutov 1 0:00 27.0 9.0 0.0 1.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
USK Praha 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 3.5
USK Praha 3 23:49 9.0 3.0 52.9 0.0 0.0 3.0/3.7 81.8 2.0
BK Strakonice 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
BK Strakonice 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 1.7
Basket Slovanka 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
BCM Sokolov 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
DBaK 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 3.7
OLM 2 21:20 11.0 3.0 31.6 1.0 100.0 2.0/3.5 57.1 2.5
HB Basket Praha 5 0:00 4.2 1.6 0.0 0.0 0.0 1.0/3.8 26.3 2.4
DBaK 5 0:00 4.2 1.6 0.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
Ško-Energo MB 2 22:03 10.0 2.5 35.7 1.0 66.7 2.0/2.0 100.0 1.0
DSK Basketball B 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 3 15:19 6.0 2.3 58.3 0.3 20.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
USK Praha B 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Benešov 1 22:28 16.0 8.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 13:18 8.0 3.5 53.8 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Legendy Litoměřice B 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SŠMH Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Loko Trutnov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 3.0
Basket Říčany 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Babynec 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
HB Aritma 1 18:58 10.0 5.0 83.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BSK Jičín 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
SŠMH Brno 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
HB Basket Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Frýdek-Místek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slovan Litoměřice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Loko Krnov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Česká Lípa 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Valosun KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -