Anna Merhautová

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
USK Praha B
Výška
175 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
387
Procento vítězství
67.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A BK Baník Most 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina A BK Baník Most 11 - 1.1 0.5 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina A BK Baník Most 7 - 1.1 0.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Baník Most 1 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off BK Baník Most 3 - 1.0 0.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - skupina A BK Baník Most 3 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina A BK Baník Most 8 - 5.3 2.5 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina A BK Baník Most 11 - 7.8 3.1 0.0 0 0.0 1.6/3.9 41.9 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BK Baník Most 12 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/1.6 42.1 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. A BK Baník Most 8 - 9.6 4.4 0.0 0.1 0.0 0.5/1.6 30.8 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor finále 1. - 3. Levhartky Chomutov 2 - 22.5 11 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - kvalifikace o NF U13 Levhartky Chomutov 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo D Levhartky Chomutov 3 - 8.0 2.7 0.0 0 0.0 2.7/6 44.4 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. B Levhartky Chomutov 3 - 8.7 4 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 20.0 9 0.0 0 0.0 2/5 40.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina A BK Baník Most 14 - 14.2 5.1 0.0 0 0.0 3.9/6.6 59.8 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A Levhartice Chomutov 10 - 14.6 6.1 0.0 0 0.0 2.4/4.9 49.0 - -
2014/15 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17 BK Most U17 2 - 24.5 11.5 0.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2014/15 starší žákyně U15 - liga sk. A BK Baník Most 14 - 22.5 8.9 0.0 0.1 0.0 4.2/7.3 57.8 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A Levhartice Chomutov 8 - 15.9 6.3 0.0 0 0.0 3.4/7.5 45.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Levhartice Chomutov 3 - 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.7 50.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina A Levhartice Chomutov 3 - 23.3 10 0.0 0 0.0 3.3/8.7 38.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 1.- 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 24.0 9.5 0.0 0 0.0 5/12.5 40.0 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina A Baník Most 14 - 11.6 4.7 0.0 0 0.0 2.1/3.8 56.6 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A Levhartice Chomutov 4 - 11.8 4.5 0.0 0 0.0 2.8/5.3 52.4 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga Levhartice Chomutov 10 - 10.6 4 0.0 0 0.0 2.6/6.2 41.9 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off A Baník Most 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část USK Praha 14 9.0 1.9 0.7 /2.1 34.5 0 0.0 0.4/1 42.9 1.4 0.3
2016/17 juniorky U19 - skupina A Baník Most 7 - 20.0 6.9 0.0 0.1 0.0 5.9/9.6 61.2 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část USK Praha 22 11.4 4.9 1.8 /4.6 38.6 0.2 33.3 0.8/1.6 51.4 1.4 3.3
2016/17 juniorky U19 - play-off USK Praha 4 10.0 3.0 0.5 /1.3 40.0 0 0.0 2/2.5 80.0 2.3 3.3
2016/17 kadetky U17 - play-off USK Praha 3 28.3 10.0 3 /8 37.5 1 33.3 1/2.3 42.9 4.3 4.3
2016/17 juniorky U19 - Mistrovství ČR USK Praha 2 24.5 8.0 2 /6.5 30.8 0 0.0 4/4 100.0 3.5 4.0
2017/18 ženy - základní část VSP 3 12.7 1.3 0.7 /4.3 15.4 0 0.0 0/0 0.0 1.3 -1.0
2017/18 juniorky U19 - základní část USK Praha 20 18.1 8.1 3 /6.5 45.7 0.4 40.0 1/1.6 59.4 1.9 6.8
2017/18 kadetky U17 - základní část USK Praha 20 26.9 14.5 5.3 /11.4 46.3 0.5 19.6 2.5/3.5 70.0 2.8 13.1
2017/18 juniorky U19 - play-off USK Praha 1 12.0 2.0 1 /4 25.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 1.0
2017/18 kadetky U17 - play-off USK Praha 3 32.7 14.0 4 /13 30.8 0.3 10.0 5/6 83.3 3.3 13.0
2017/18 juniorky U19 - Mistrovství ČR USK Praha 2 10.0 2.5 0.5 /1.5 33.3 0.5 50.0 0/0 0.0 1.0 2.0
2017/18 kadetky U17 - Mistrovství ČR USK Praha 2 38.5 19.0 7 /11.5 60.9 1.5 37.5 0.5/0.5 100.0 3.0 19.0
2018/19 ženy - základní část VSP 4 16.8 4.5 1.5 /3 50.0 0.5 40.0 0/0 0.0 1.8 2.0
2018/19 juniorky U19 - základní část USK Praha 2 18.0 2.0 1 /2.5 40.0 0 0.0 0/0 0.0 2.5 1.5
2018/19 ženy - play-off VSP 8 12.9 3.1 1.1 /2.3 50.0 0.3 11.1 0.1/0.8 16.7 1.0 -1.1
2018/19 juniorky U19 - play-off USK Praha 5 17.2 4.6 1.6 /3.4 47.1 0.2 12.5 0.8/1.2 66.7 2.0 3.0
2019/20 ženy - základní část VSP 21 19.8 9.1 3 /6 50.4 0.8 26.7 0.9/1 81.8 1.8 9.1
2019/20 juniorky U19 - základní část USK Praha 22 27.8 12.2 3.7 /8.8 42.5 1 27.2 1.7/2.3 74.5 2.7 10.1
2019/20 ženy - Základní část USK 2 5.0 1.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2020/21 ženy - základní část VSP 2 18.0 1.5 0.5 /2 25.0 0 0.0 0.5/1 50.0 2.5 3.5
2020/21 ženy - základní část CHO 17 16.2 3.0 1.1 /3.2 35.2 0.1 11.1 0.4/0.5 87.5 1.8 0.4
2020/21 ženy - Český pohár žen CHO 3 7.3 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -1.3
2020/21 ženy - Play off CHO 3 8.3 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -0.3
2021/22 ženy - základní část USK 2 4.0 0.5 0 /1.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - 0.5
2021/22 ženy - play-off USK 2 11.5 2.5 0.5 /1.5 33.3 0.5 50.0 0/0 0.0 2.0 1.5
2021/22 ženy - základní část VSP 20 26.7 12.5 3.8 /7.9 47.5 1.2 29.5 1.6/2.5 63.3 2.3 13.5
2021/22 ženy - play-off VSP 3 25.7 12.7 4.3 /8 54.2 1 23.1 1/1.3 75.0 2.7 14.7
2021/22 ženy - final4 VSP 2 21.0 11.5 3.5 /6 58.3 1.5 37.5 0/1 0.0 2.5 9.5
2022/23 ženy - základní část VSP 2 36.0 12.0 1 /6 16.7 3 33.3 1/2 50.0 3.5 8.5
Průměr za kariéru 35.1 10.7 9.2 3.4 95.2 0.3 47.8 1.5/2.8 223.2 2.5 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BA Sparta 24. 9. 2022
2B body 1 Sokol Nusle 25. 9. 2022
3B body 5 BA Sparta 24. 9. 2022
Obranné doskoky 8 BA Sparta 24. 9. 2022
Útočné doskoky 3 Sokol Nusle 25. 9. 2022
Doskoky celkem 9 BA Sparta 24. 9. 2022
Body 19 BA Sparta 24. 9. 2022
Užitečnost 20 BA Sparta 24. 9. 2022
Asistence 3 Sokol Nusle 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Slovan Ústí n.L. 25. 10. 2014 2014/15
2B body 17 BK Děčín 21. 2. 2015 2014/15
3B body 5 BA Sparta 24. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 11 BSK KP Brno 7. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 7 Loko Trutnov 17. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 14 Basket Slovanka 25. 3. 2017 2016/17
Body 37 Loko Karlovy Vary 1. 3. 2015 2014/15
Užitečnost 30 Levhartice Chomutov 10. 3. 2018 2017/18
Asistence 7 Loko Trutnov 8. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BA Sparta 37:34 19 1 14.3 5 55.6 2/4 50.0
25. 9. 2022 základní část Sokol Nusle 34:03 5 1 20.0 1 11.1 0/0 0
Celkem 2 71:37 24 2 16.7 6 33.3 2/4 50.0
Průměr 2 35:48 12.0 1.0 16.7 3.0 33.3 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 8 0:00 20.6 9.3 0.0 0.0 0.0 2.1/3.6 58.6 2.3
Studánka Pardubice 9 20:15 8.7 3.0 51.9 0.6 31.3 1.0/1.4 69.2 2.2
BA Sparta 5 30:20 15.2 3.4 39.5 2.2 45.8 1.8/3.0 60.0 2.6
Sokol Pečky 8 23:02 8.6 2.9 44.2 0.6 17.2 1.0/1.3 80.0 2.1
Loko Trutnov 5 22:29 13.8 5.0 64.1 0.6 30.0 2.0/3.0 66.7 1.8
Loko Trutnov 5 0:00 13.4 5.6 0.0 0.2 0.0 1.6/3.8 42.1 2.8
B. Jablonec n. N. 8 18:50 8.3 2.1 45.9 1.3 40.0 0.3/0.8 33.3 1.8
BSK KP Brno 4 28:00 15.5 4.5 54.5 1.5 25.0 2.0/3.5 57.1 3.3
BA Sparta Praha 5 0:00 12.4 5.2 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.6
BA Sparta Praha 7 22:27 8.1 2.0 35.0 1.0 50.0 1.1/1.9 61.5 2.7
KP Brno 5 20:56 11.2 3.0 51.7 0.8 44.4 2.8/4.4 63.6 2.6
BA Sparta 7 23:52 8.0 2.7 31.7 0.1 7.7 2.1/2.6 83.3 2.6
BK Strakonice 6 0:00 9.3 3.3 0.0 0.0 0.0 2.7/5.3 50.0 3.2
KP Brno 4 22:06 13.8 4.5 54.5 0.8 27.3 2.5/3.8 66.7 1.8
Basket Slovanka 7 19:03 7.7 2.4 34.7 0.6 36.4 1.1/2.4 47.1 2.6
BK Strakonice 5 0:00 10.8 4.2 0.0 0.2 0.0 1.8/3.8 47.4 3.2
SŠMH Handicap Brno 5 26:16 10.8 3.6 45.0 0.6 30.0 1.8/2.4 75.0 2.4
Loko Trutnov 9 15:55 5.9 2.1 46.3 0.2 15.4 1.0/1.3 75.0 2.2
BK Strakonice 6 18:10 8.7 3.0 48.6 0.5 27.3 1.2/1.2 100.0 1.8
Sokol Nusle 6 21:59 8.5 3.0 51.4 0.7 16.7 0.5/0.8 60.0 3.5
Havířov 5 22:37 9.4 3.2 51.6 0.6 20.0 1.2/1.4 85.7 1.8
Loko Karlovy Vary 5 0:00 9.2 4.0 0.0 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 2.2
BSK TJ Jičín 2 0:00 22.5 8.5 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 5.0
HB Basket Praha 4 3:02 11.0 4.8 86.4 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BK Havířov 4 23:30 11.0 3.8 34.1 0.5 25.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Basket Slovanka 7 18:50 5.9 2.1 39.5 0.3 11.1 0.7/1.0 71.4 2.9
Žabiny Brno B 6 16:56 6.8 2.2 50.0 0.5 23.1 1.0/1.3 75.0 0.7
Studánka Pardubice 5 21:52 8.0 2.6 44.8 0.8 28.6 0.4/1.8 22.2 1.8
DBaK 5 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.6
DBaK 2 0:00 19.5 6.5 0.0 0.0 0.0 6.5/10.0 65.0 5.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
HB Basket Praha 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.0 0.0 2.7/7.3 36.4 3.7
Basket Říčany 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
Valosun KP Brno 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.7 50.0 4.3
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 4.0
SŠMH Brno 1 0:00 36.0 14.0 0.0 0.0 0.0 8.0/19.0 42.1 3.0
BK Strakonice 4 20:30 8.8 3.5 41.2 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.8
HB Basket 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.7 71.4 2.7
USK Praha 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/5.7 58.8 4.3
DBaK 5 0:00 6.6 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 1.8
BA Sparta 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.0 0.0 3.3/6.0 55.6 5.0
Studánka Pardubice 4 16:07 7.8 2.0 30.8 0.5 50.0 2.3/3.5 64.3 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 5 14:36 6.2 2.8 46.7 0.2 14.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 17:54 7.8 2.8 44.0 0.3 11.1 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Brandýs n.L. 4 19:20 7.5 3.3 72.2 0.3 20.0 0.3/1.0 25.0 2.3
Studánka Pardubice 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 3.8
TJ Sokol Nusle 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Basket Slovanka 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.0 0.0 2.7/5.0 53.3 2.7
SŠMH Handicap Brno 6 16:49 4.7 1.2 22.6 0.3 18.2 1.3/2.0 66.7 2.2
SBŠ Ostrava 5 17:53 5.6 1.4 35.0 0.4 33.3 1.6/2.2 72.7 2.6
Sokol Nusle 2 27:56 13.5 5.0 52.6 0.5 14.3 2.0/3.0 66.7 2.5
Sokol Kladno 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Sokol Kladno 1 0:00 26.0 10.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
Ško-Energo MB 5 13:24 5.2 1.0 38.5 0.8 33.3 0.8/0.8 100.0 1.4
BK Havířov 2 29:30 12.5 4.0 53.3 0.5 14.3 3.0/3.0 100.0 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 5.0
SŠMH Brno 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BC Benešov 2 27:50 10.0 4.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
HB Aritma 3 16:39 6.7 2.0 35.3 0.3 11.1 1.7/1.7 100.0 0.7
BK Klatovy 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 4.5 1.3 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.5
Basket Slovanka 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
HKR 6 11:01 2.5 1.0 46.2 0.2 50.0 0.0/0.0 0.0 1.8
SBŠ Ostrava 2 11:34 7.5 3.0 85.7 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 5.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 3.0
KPB 4 16:09 3.3 1.0 28.6 0.3 20.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SLO 3 11:11 4.0 1.7 45.5 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
B. Jablonec n. N. 4 16:22 3.0 1.0 23.5 0.3 20.0 0.3/0.5 50.0 0.8
USK Praha B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
STR 3 12:27 2.7 1.0 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
DBaK 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
MČR 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
OLM 2 15:55 3.0 1.5 30.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TRU 2 13:40 2.5 0.5 25.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
DDM Česká Lípa 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
OVA 4 8:42 0.8 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
ZAB 3 8:39 0.7 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SLA 2 14:53 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CHO 1 3:33 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 2 19:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -