Eliška Zahradníková

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 22 let
Aktuální klub
HB Aritma
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
411
Procento vítězství
66.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 9 - 6.1 2.1 0.4 0.6/1.2 45.5 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina TJ Sokol Kladno 5 - 3.6 1 0.4 0.4/0.8 50.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo B HB Basket Praha 3 - 4.3 1.7 0 1/1.3 75.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. A HB Basket Praha 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 0.5 0 0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 10 - 3.2 1.6 0 0/0.2 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B HB Basket Praha 3 - 5.3 2.7 0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR-skupina B HB Basket Praha 3 - 3.7 1.7 0 0.3/3 11.1 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 12 - 4.2 2 0 0.2/0.5 33.3 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 16 - 3.7 1.8 0 0.1/0.3 25.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 10 - 8.9 4 0 0.9/2.2 40.9 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 16 - 5.8 2.6 0 0.7/1.1 61.1 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 12 - 6.9 3.3 0 0.3/0.8 33.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A HB Basket Praha 4 - 3.5 0.8 0.3 1.3/3 41.7 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A HB Basket Praha 7 - 2.3 0.9 0.1 0.1/1.1 12.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off HB Basket Praha 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A HB Basket Praha 20 - 9.7 3.5 0.6 0.9/2.1 43.9 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR A HB Basket Praha 1 - 3.0 0 0 3/4 75.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1 66.7 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 4.0 1.5 0 1/1 100.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž HBB U12G(MS) 10 - 5.0 2.4 0 0.2/1.5 13.3 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část HB Basket Praha 12 16.4 2.5 0.8 /1.8 0.1 0.6/1.3 43.8 1.3 1.0
2016/17 kadetky U17 - play-out HB Basket Praha 6 7.7 1.7 0.5 /0.7 0.2 0.2/0.7 25.0 0.8 1.0
2014/15 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 HBB Pha U15 9 - 7.8 3 0.2 1.1/2.7 41.7 - -
2019/20 ženy - skupina A HB Basket 9 - 11.0 4 0.7 1/2.4 40.9 - -
2019/20 ženy - A2 HB Basket 2 - 15.0 5 0.5 3.5/8 43.8 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A HB Basket 10 - 10.6 3.5 0.8 1.2/2 60.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out A HB Basket 7 - 11.6 4.1 0.9 0.7/2.7 26.3 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B HB Basket 9 - 5.4 2.6 0.1 0/0.2 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 9 - 7.8 2.4 0.7 0.9/1.3 66.7 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina C HB Basket 12 - 13.1 4.9 0.6 1.5/3.3 45.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 5 - 12.4 5 0.4 1.2/2 60.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 20 19.8 3.1 1 /3.6 0.1 0.9/1.6 54.8 2.1 2.0
2017/18 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 12.0 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 0.7 -0.7
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 19 17.3 4.6 1.8 /4.4 0.1 0.7/1.4 51.9 2.2 4.8
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 11.3 2.3 1 /2.7 0 0.3/0.7 50.0 2.7 2.0
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 2 11.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 0.5
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A HB Basket 10 - 1.9 0.7 0 0.5/1.6 31.3 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga HB Basket 12 - 3.3 0.8 0.2 1.1/2.1 52.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 10 - 4.9 1.9 0.3 0.2/0.2 100.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 4.5 1.6 0.1 1/1.4 69.6 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina B HB Basket 2 - 3.0 0.5 0.5 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo HB Basket 1 - 6.0 0 1 3/4 75.0 - -
2020/21 ženy - skupina A HB Basket 2 - 8.0 3.5 0 1/1.5 66.7 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 13.0 0.0 0 /6 0 0/1 0.0 2.5 -4.5
2021/22 ženy - skupina B HB Basket 14 - 12.1 4.6 0.4 1.8/3.4 52.1 - -
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 3 - 12.0 4.3 1 0.3/1 33.3 - -
2021/22 ženy - play-off B HB Basket 3 - 9.3 3.3 0 2.7/6.7 40.0 - -
2022/23 ženy - základní část HB Aritma 19 18.3 5.3 1.7 /4.4 0.4 0.8/1.6 50.0 1.4 2.7
2023/24 ženy - základní část HB Aritma 16 18.5 3.8 1.4 /3.1 0.3 0.3/0.6 55.6 1.3 5.1
2023/24 ženy - Základní fáze HB Basket A 8 - 11.1 4.3 0.6 0.8/1.8 42.9 - -
Průměr za kariéru 17.1 4.2 6.0 2.3 0.2 0.7/1.5 88.8 1.9 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Dolní Počernice A 26. 10. 2023
2B body 9 Sokol Nusle B 12. 12. 2023
3B body 3 BLC Sparta 25. 1. 2024
Obranné doskoky 4 Studánka Pardubice 11. 2. 2024
Útočné doskoky 5 Levhartice Chomutov B 24. 2. 2024
Doskoky celkem 8 OLM 21. 1. 2024
Body 18 Sokol Nusle B 12. 12. 2023
Užitečnost 17 Levhartice Chomutov B 24. 2. 2024
Asistence 6 STR 18. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 SBŠ Ostrava 23. 4. 2017 2016/17
2B body 10 DBaK 8. 2. 2020 2019/20
3B body 3 BraB 25. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 Loko Trutnov 24. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 8 Žabiny Brno 23. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 10 Žabiny Brno 23. 3. 2019 2018/19
Body 24 DBaK 16. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 17 Levhartice Chomutov 11. 3. 2018 2017/18
Asistence 7 Levhartice Chomutov 11. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 základní část OLM 22:55 8 4 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 základní část Havířov 12:21 6 0 0.0 2 100.0 0/2 0.0
10. 10. 2023 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/4 75.0
14. 10. 2023 základní část Studánka Pardubice 16:28 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 základní část Sokol Pečky 18:10 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
26. 10. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 17 4 0.0 2 0.0 3/4 75.0
4. 11. 2023 základní část BA Sparta 24:28 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 25:04 2 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0
14. 11. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 základní část STR 15:37 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 základní část VSP 18:48 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
22. 11. 2023 Základní fáze Babynec 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/2 0.0
1. 12. 2023 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2023 Základní fáze Aritma Praha B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2023 Základní fáze Sokol Nusle B 0:00 18 9 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 základní část Sokol Nusle 11:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 základní část Sokol Nusle 1:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 základní část Havířov 25:18 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 základní část OLM 27:07 8 4 44.4 0 0.0 0/0 0
25. 1. 2024 Základní fáze BLC Sparta 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/4 0.0
10. 2. 2024 základní část Sokol Pečky 21:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 základní část Studánka Pardubice 21:13 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část Levhartice Chomutov B 22:19 15 5 55.6 1 100.0 2/2 100.0
25. 2. 2024 základní část BA Sparta 10:43 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 24 296:03 150 56 112.0 9 81.8 11/23 47.8
Průměr 24 12:20 6.3 2.3 112.0 0.4 81.8 0.5/1.0 47.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 3 0:00 19.3 8.7 0.0 0.7 0.0 0.0/1.3 0.0 2.3
Žabiny Brno B 4 0:00 14.3 6.0 0.0 0.3 0.0 1.5/3.5 42.9 2.8
Pod 6 4:13 8.3 2.7 1.600.0 0.3 100.0 2.0/3.7 54.5 2.7
Levhartice Chomutov 4 11:50 12.5 5.0 166.7 0.3 50.0 1.8/2.8 63.6 2.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 13.0 4.3 0.0 0.7 0.0 2.3/5.7 41.2 2.3
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Pod U13G(ms) 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 5 0:00 7.2 1.4 0.0 0.6 0.0 2.6/2.8 92.9 1.6
BC Slaný 2 0:00 17.5 7.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
KP Brno 10 15:09 3.2 1.3 46.4 0.1 9.1 0.3/1.0 30.0 1.9
Vlčice Žďár 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/4.7 28.6 2.7
OLM 4 21:52 7.5 2.8 55.0 0.5 28.6 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Brandýs n.L. 6 0:00 5.0 2.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.7 25.0 1.2
Sokol Kladno 3 0:00 10.0 2.3 0.0 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Slovanka Roudnice 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BCM Sokolov 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
SKla U12G 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.3 15.4 2.3
Basket Slovanka 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
Basket Slovanka 8 15:43 3.1 1.3 50.0 0.0 0.0 0.6/1.0 62.5 1.0
Lokomotiva Liberec 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BA Sparta 5 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.2
Pas U13G 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.8
SŠMH Handicap Brno 5 21:07 4.8 2.0 35.7 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 3.4
Sokol Nusle 4 16:10 5.8 2.0 47.1 0.5 33.3 0.3/0.5 50.0 0.8
DBaK 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.5
Sla U13G 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
BK Strakonice 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
Sokol Kladno 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Havířov 5 17:02 4.0 1.6 47.1 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 2.2
USK Praha 5 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.8
USK Praha 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Havířov 4 19:46 5.0 1.3 35.7 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Studánka Pardubice 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.3
DBaK 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
BA Sparta 4 21:12 4.5 2.0 42.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
USK Praha 5 0:00 3.6 1.6 0.0 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 1.8
SBŠ Ostrava 5 6:28 3.6 1.4 77.8 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 1.4
Sokol Nusle B 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Strakonice 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
SBŠ Ostrava B 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
B. Jablonec n. N. 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BKHAV 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BA Čel 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BLC Sparta 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Babynec 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 6 13:25 2.3 0.5 42.9 0.3 66.7 0.3/1.3 25.0 1.7
BraB 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
USK Praha 5 20:15 2.6 0.6 17.6 0.2 20.0 0.8/1.6 50.0 1.8
SŠMH Brno 3 0:00 4.0 0.7 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 2.0
Studánka Pardubice 5 15:38 2.4 0.6 16.7 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 1.6
BK Strakonice 3 26:15 4.0 1.7 50.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
Basket Ostrava 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 4 15:16 3.0 0.5 15.4 0.3 100.0 1.3/1.5 83.3 1.8
DSK Basketball B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
USK Praha 5 0:00 2.0 0.4 0.0 0.2 0.0 0.6/1.4 42.9 2.6
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
VSP 3 17:09 3.0 0.7 20.0 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 0.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Žabiny Brno B 1 22:18 9.0 4.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCKol 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 6 13:35 1.3 0.5 20.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.8
BA Sparta B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Ben U15 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Klatovy U15 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pečky 4 18:21 1.8 0.8 42.9 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BA Sparta 4 17:19 1.8 0.3 10.0 0.3 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Vlčice BK Žďár n. S. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
SŠMH Brno 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BRA 2 15:26 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Aritma Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
DBaK 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ ČZU Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Legendy Litoměřice B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kralupy junior 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Bra U12G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DBaK 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KlS U13G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
STR 1 15:37 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
MČR 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Strakonice 1 9:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 16:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0