Adéla Šedová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
318
Procento vítězství
66%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 12 - 2.5 1.1 0 0.3/1.3 25.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 14 - 4.1 1.4 0.4 0.2/0.7 30.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 16 - 8.8 4.1 0 0.7/1.7 40.7 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BA Sparta Praha 3 - 1.0 0.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 18 - 4.4 1.9 0 0.7/1.8 36.4 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 15 - 16.3 7.8 0 0.7/2.5 29.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 4 - 3.0 1.3 0 0.5/2.5 20.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 11 - 6.3 2.8 0 0.6/3 21.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Základní fáze PORG Basket 10 - 10.7 5 0 0.7/3.4 20.6 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 4 - 18.5 9.3 0 0/2.8 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 6 - 10.3 5.2 0 0/1.7 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 3 - 6.0 2.7 0 0.7/3.7 18.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA Sparta 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 5 - 1.6 0.8 0 0/1.6 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 6 - 11.2 5.2 0 0.8/3.2 26.3 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 11 - 7.0 2.7 0 1.5/3.9 39.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 14 - 5.4 2 0 1.4/3.7 38.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 7.0 2.7 0 1.7/4 41.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 3.0 1 0 1/5.5 18.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A BA Sparta 3 - 6.0 2.3 0 1.3/3.7 36.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Sparta 2 - 5.0 1.5 0 2/4 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 6.7 2.8 /2.8 0.1 0.9/1.9 50.0 2.2 3.6
2018/19 kadetky U17 - základní část BA Sparta 22 14.7 4.1 1.4 /3.2 0 1.4/2.8 50.8 1.8 6.1
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 13 - 10.8 4.2 /4.2 0.1 2.3/5.6 41.1 1.8 5.7
2018/19 kadetky U17 - play-off BA Sparta 3 17.0 2.7 0.7 /2.7 0 1.3/2.7 50.0 2.0 3.7
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BA Sparta 3 24.0 8.3 2.7 /6.3 0 3/5 60.0 2.7 18.0
2019/20 ženy - základní část BA Sparta 8 7.1 1.4 0.5 /1.8 0 0.4/1.4 27.3 0.9 0.8
2019/20 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 17 10.6 4.1 1.2 /2.7 0 1.6/3.2 50.0 1.1 5.2
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 20 25.7 11.0 4.1 /8 0 2.9/5.3 55.2 2.1 18.9
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník BA Sparta 1 - 6.0 2 /2 0 2/4 50.0 - 4.0
2020/21 kadetky U17 - základní část BA Sparta 2 7.0 12.0 3.5 /5.5 0 5/7 71.4 1.0 9.5
2021/22 ženy - základní část BA Sparta 19 18.4 6.5 2.6 /6.3 0.1 0.9/1.6 60.0 1.3 5.8
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 20 21.5 6.4 2.3 /6 0.2 1.3/2.4 54.2 1.7 7.3
2021/22 ženy - play-off BA Sparta 5 20.2 5.0 1.8 /5 0.2 0.8/1 80.0 3.0 3.4
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 26.3 8.3 3.7 /8.7 0 1/1.3 75.0 4.3 10.3
2022/23 ženy - základní část BA Sparta 2 19.0 3.5 1.5 /3.5 0 0.5/2 25.0 1.0 0.5
Průměr za kariéru 31.7 7.0 6.9 2.8 0.0 1.1/2.7 136.7 1.5 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Žabiny Brno 1. 10. 2022
2B body 2 VSP 24. 9. 2022
Obranné doskoky 5 Žabiny Brno 1. 10. 2022
Útočné doskoky 1 VSP 24. 9. 2022
Doskoky celkem 6 Žabiny Brno 1. 10. 2022
Body 4 VSP 24. 9. 2022
Užitečnost 3 VSP 24. 9. 2022
Asistence 1 Žabiny Brno 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 SBŠ Ostrava 19. 9. 2020 2020/21
2B body 17 BLK Slavia Praha 12. 12. 2015 2015/16
3B body 5 Sokol Nusle 22. 3. 2015 2014/15
Obranné doskoky 15 Loko Trutnov 29. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 7 USK Praha 16. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 19 USK Praha 16. 2. 2020 2019/20
Body 34 BLK Slavia Praha 12. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 34 KP Brno 1. 2. 2020 2019/20
Asistence 4 Basket Slovanka 5. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 základní část VSP 15:42 4 2 66.7 0 0/2 0.0
25. 9. 2022 základní část HB Aritma 22:10 3 1 25.0 0 1/2 50.0
1. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 31:30 4 1 11.1 0 2/2 100.0
Celkem 3 69:22 11 4 25.0 3/6 50.0
Průměr 3 23:07 3.7 1.3 25.0 0.0 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KP Brno 5 0:00 9.0 3.4 130.8 0.0 0.0 2.2/4.6 47.8 1.4
Basket Slovanka 4 0:00 10.5 5.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Basket Slovanka 4 26:22 9.8 3.0 35.3 0.0 0.0 3.8/5.5 68.2 1.5
BK Kralupy junior 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 4 0:00 9.0 3.8 125.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 4 22:43 9.0 3.5 58.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.3
Basket Slovanka 4 0:00 8.8 3.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.0
KP Brno 4 20:49 8.8 3.0 54.5 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 2.3
BK Strakonice 4 18:53 8.3 2.3 40.9 0.3 100.0 3.0/4.0 75.0 2.3
Sokol Nusle 8 15:48 4.1 1.5 33.3 0.1 16.7 0.8/0.9 85.7 2.0
HB Basket Praha 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 2 9:47 15.5 5.0 76.9 0.5 100.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 4 24:58 7.8 2.5 41.7 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 2.8
USK Praha 7 20:25 4.4 1.6 34.4 0.0 0.0 1.3/2.9 45.0 1.7
BKHAV 4 0:00 7.8 3.0 150.0 0.0 0.0 1.8/5.0 35.0 2.0
BK Havířov 4 16:06 7.5 3.3 54.2 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
USK Praha 5 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.2/1.2 16.7 2.6
Sokol Nilfisk H. Králové 5 5:14 5.6 2.4 100.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 2.2
Sokol H. Králové 3 25:44 9.0 2.3 35.0 1.0 75.0 1.3/2.7 50.0 3.0
HB Basket Praha 5 0:00 5.4 2.4 0.0 0.0 0.0 0.6/2.8 21.4 1.0
SBŠ Ostrava 4 15:58 6.8 1.5 46.2 0.0 0.0 3.8/8.0 46.9 1.0
Žabiny Brno 5 5:20 5.4 1.6 100.0 0.0 0.0 2.2/5.4 40.7 2.2
HB Basket 4 0:00 6.3 3.0 150.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.3
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 0.5
USK Praha 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 1.8
BSK KP Brno 3 18:47 8.3 3.0 47.4 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 0.3
HB Basket Praha 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 1.3
USK Praha 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
Žabiny Brno 5 13:19 4.8 1.4 31.8 0.0 0.0 2.0/3.4 58.8 1.6
DBaK 4 0:00 5.8 2.3 128.6 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 0.3
Levhartice Chomutov 2 26:20 11.5 3.5 63.6 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
BK Havířov 3 13:17 7.3 3.0 52.9 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
KP Brno 3 17:36 7.3 2.7 42.1 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 2.0
Loko Trutnov 4 16:19 5.5 2.0 40.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.8
BK Strakonice 2 23:16 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 0.5
HB Basket 4 8:33 5.0 2.3 90.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Levhartice Chomutov 2 25:29 10.0 4.0 57.1 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK Praha 3 19:51 6.0 1.3 22.2 0.0 0.0 3.3/6.3 52.6 1.3
Sokol Kladno 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
BC Benešov 2 18:10 9.0 4.0 61.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Havířov 2 12:48 8.5 3.5 53.8 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
USK Praha 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.5
Studánka Pardubice 2 17:01 8.0 3.0 54.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 7.5 2.0 100.0 0.0 0.0 3.5/9.5 36.8 2.5
Basket Slovanka 3 16:18 5.0 2.3 70.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
BA K. Vary 3 0:00 5.0 2.0 100.0 0.3 100.0 0.0/1.7 0.0 1.3
BK Brandýs n.L. 2 21:48 7.5 3.0 42.9 0.5 50.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 3 15:54 4.7 2.0 42.9 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BSK Jičín 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
B. Jablonec n. N. 2 22:47 6.5 3.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
BC Slaný 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Loko Trutnov 3 19:28 3.7 1.3 33.3 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 19:50 5.5 2.5 45.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Studánka Pardubice 4 16:27 2.8 1.0 26.7 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.8
HB Basket 2 24:35 5.0 2.5 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
Slovan Litoměřice 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 0.7
BK Strakonice 3 0:00 3.0 0.7 100.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.0
Sokol Pečky 4 10:10 2.3 0.8 37.5 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
HB Aritma 2 17:34 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 -
BK Chomutov 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Žabiny Brno B 3 19:46 2.7 0.7 11.8 0.3 50.0 0.3/1.3 25.0 2.7
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.5
HB Basket 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
VSP 3 9:27 2.0 1.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
SLO 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
BC Slaný 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 17:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0