Veronika Špeldová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
175 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
352
Procento vítězství
70.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B Sokol Hradec 6 - 11.8 4 0.0 0 0.0 3.8/6.5 59.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina C Basket Poděbrady 14 - 12.4 4.8 0.0 0.3 0.0 2.2/3.3 67.4 - -
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina Basket Poděbrady 10 - 12.0 5.2 0.0 0.2 0.0 1/2.2 45.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Poděbrady 1 - 4.0 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 10 - 7.2 2.7 0.0 0.3 0.0 0.9/1.6 56.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Basket Poděbrady 6 - 6.2 2.7 0.0 0 0.0 0.8/1.8 45.5 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 7 - 5.9 1.6 0.0 0.3 0.0 1.9/3.1 59.1 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C Basket Poděbrady 3 - 9.0 3.3 0.0 0 0.0 2.3/5 46.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 4 - 10.3 4 0.0 0.3 0.0 1.5/2.3 66.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 25 - 4.8 2.1 0.0 0 0.0 0.4/1.8 21.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 13 - 7.4 3.3 0.0 0.1 0.0 0.5/1 53.8 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/3 16.7 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pod U12G 20 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/1 20.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Pod U12G 7 - 7.0 2.7 0.0 0 0.0 1.6/3.3 47.8 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Pod U12G 6 - 6.8 2.8 0.0 0 0.0 1.2/2 58.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 9 - 4.8 1.8 0.0 0.1 0.0 0.9/2.4 36.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 10 - 6.5 2.8 0.0 0.1 0.0 0.6/1.1 54.5 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF BA POD U11G 4 - 10.8 5 0.0 0 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 4 20.8 3.0 0.8 /5 15.0 0 0.0 1.5/3 50.0 2.3 -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C Sokol Nilfisk H. Králové 12 - 10.5 4.8 0.0 0.2 0.0 0.3/1.4 23.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Sokol Nilfisk H. Králové 11 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1.1/2.8 38.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Sokol Nilfisk H. Králové 3 - 7.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.7/3.3 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Nilfisk H. Králové 2 - 3.5 1 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Sokol Nilfisk H. Králové 13 - 6.7 2.9 /2.9 100.0 0 0.0 0.8/2 42.3 1.8 3.7
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol Nilfisk H. Králové 14 - 6.0 2.6 /2.6 100.0 0.1 100.0 0.4/1.1 40.0 1.9 3.4
2018/19 starší žákyně U15 - MČR Sokol Nilfisk H. Králové 3 17.7 5.7 2.7 /5.7 47.1 0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0 5.3
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 1 18.0 2.0 1 /4 25.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2019/20 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 7 12.6 2.7 0.6 /3.1 18.2 0.4 75.0 0.3/0.3 100.0 1.9 0.9
2020/21 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 4 7.3 1.8 0.8 /2.5 30.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3 -
2021/22 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 21 15.6 2.1 0.5 /1.7 30.6 0.2 18.5 0.3/0.8 41.2 2.5 1.3
2021/22 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 8 - 9.6 2.9 0.0 0.8 0.0 1.6/2.4 68.4 - -
2021/22 ženy - skupina B Pod 14 - 7.4 1.8 0.0 0.9 0.0 1.3/2.1 62.1 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Poděbrady 3 - 12.0 2.7 0.0 1.7 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2021/22 ženy - play-off B Pod 4 - 8.0 2 0.0 1 0.0 1/1.5 66.7 - -
2021/22 ženy - play-off 3. kolo Pod 3 - 3.7 1 0.0 0.3 0.0 0.7/1 66.7 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Sokol H. Králové 3 9.0 0.3 0 /0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7 0.7
2022/23 ženy - základní část Pod 17 19.4 5.1 1 /4.3 23.3 0.8 29.8 0.6/1.1 57.9 2.3 1.1
2022/23 juniorky U19 - skupina B Sokol H. Králové 11 14.3 2.8 0.9 /2.7 33.3 0.3 23.1 0.2/0.6 28.6 2.7 1.5
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Pod 2 - 7.0 1.5 /1.5 100.0 1 100.0 1/1 100.0 3.5 3.5
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Sokol H. Králové 7 14.6 2.0 0.6 /2 28.6 0.1 14.3 0.4/0.6 75.0 2.6 2.6
2023/24 ženy - skupina B Pod 9 - 4.6 0.7 0.0 0.7 0.0 1.2/2.1 57.9 - -
2023/24 ženy - základní část SLA 2 3.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 ženy - skupina A1 SLA 3 7.7 1.7 0.3 /1.7 20.0 0.3 100.0 0/0 0.0 0.3 -1.3
2023/24 ženy - play-off SLA 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 ženy - play-off B Pod 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 17.1 3.7 6.1 2.3 28.6 0.2 23.0 0.9/1.8 105.0 2.1 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Loko Trutnov B 25. 2. 2024
2B body 2 Ško-Energo MB 24. 2. 2024
3B body 4 Vlčice Žďár 11. 2. 2024
Útočné doskoky 1 ZAB 13. 3. 2024
Doskoky celkem 1 ZAB 13. 3. 2024
Body 15 Vlčice Žďár 11. 2. 2024
Užitečnost 5 ZAB 13. 3. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Panter Javorník 21. 1. 2018 2017/18
2B body 12 Studánka Pardubice 14. 4. 2018 2017/18
3B body 4 Vlčice Žďár 11. 2. 2024 2023/24
Obranné doskoky 9 B. Jablonec n. N. 2. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Strakonice 4. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 11 B. Jablonec n. N. 2. 4. 2022 2021/22
Body 25 Studánka Pardubice 14. 4. 2018 2017/18
Užitečnost 18 BK Havířov 1. 10. 2022 2022/23
Asistence 4 BK Havířov 1. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
7. 10. 2023 základní část TRU 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B BCKol 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 základní část TRU 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/7 42.9
7. 1. 2024 skupina B Basket Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
19. 1. 2024 základní část SLO 1:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 1. 2024 základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 1. 2024 základní část USK 6:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 2. 2024 skupina B Vlčice Žďár 0:00 15 1 0.0 4 0.0 1/2 50.0
16. 2. 2024 základní část BRA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část CHO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 skupina B Ško-Energo MB 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 skupina B Loko Trutnov B 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/4 100.0
2. 3. 2024 skupina A1 USK 11:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2024 skupina A1 KPB 1:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 3. 2024 skupina A1 ZAB 10:16 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
16. 3. 2024 skupina A1 HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 3. 2024 skupina B BCKol 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
21. 3. 2024 play-off HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 play-off HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 3. 2024 play-off HKR 2:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 3. 2024 play-off HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
31. 3. 2024 play-off HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 play-off B BCKol 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 4. 2024 play-off B BCKol 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 28 32:28 49 8 160.0 7 700.0 12/21 57.1
Průměr 28 1:09 1.8 0.3 160.0 0.3 700.0 0.4/0.8 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 5 0:00 10.8 3.2 0.0 0.4 0.0 3.2/6.2 51.6 2.4
OSK Olomouc 4 0:00 12.8 4.8 0.0 0.5 0.0 1.8/2.8 63.6 2.3
Loko Trutnov 4 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 9.8 4.3 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Bra U12G 6 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.2 61.5 2.5
Studánka Pardubice 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
Basket Ostrava 3 0:00 11.0 3.0 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
SBŠ Ostrava B 3 0:00 10.0 1.7 0.0 1.0 0.0 3.7/5.3 68.8 2.0
BC Ben U1 G 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 9.0 3.3 250.0 0.3 100.0 1.3/1.3 100.0 2.3
Lokomotiva Trutnov 6 0:00 4.3 2.0 150.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
KP Brno 3 8:12 7.7 3.3 62.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Vlčice Žďár 2 0:00 11.0 1.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Slovanka Roudnice 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
KP Brno 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 1.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Strakonice 3 6:37 6.7 3.0 90.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Basket Ostrava 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.7 40.0 1.7
OLM 3 7:58 6.3 1.3 57.1 1.0 60.0 0.7/0.7 100.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 9.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Pas U13G 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
BA Říč U13G 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BKHAV 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Slovan Varnsdorf 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.7
SBŠ Ostrava 6 9:33 2.5 0.8 55.6 0.0 0.0 0.8/1.7 50.0 1.7
ŠBK Sad U11G (kv) 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Žabiny Brno 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
USK Praha 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Strakonice 4 5:33 3.5 1.0 57.1 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
K2 Prostějov 3 11:19 4.3 1.7 71.4 0.3 20.0 0.0/0.3 0.0 3.3
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Havířov 2 15:05 6.0 0.5 14.3 1.5 50.0 0.5/1.5 33.3 2.0
KlS U13G 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.7 0.0 0.3
Žabiny Brno 4 9:52 3.0 1.0 80.0 0.3 25.0 0.3/0.5 50.0 2.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
B. Jablonec n. N. 2 25:05 5.0 1.5 30.0 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 3.0
VSP 2 18:46 5.0 1.5 27.3 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKla U12G 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
HB Basket 2 14:40 4.5 1.5 30.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
HB Aritma 2 18:30 4.5 0.5 25.0 1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BCKol 4 0:00 2.3 0.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
BRA 3 9:50 3.0 1.0 37.5 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 2 22:50 4.5 1.0 22.2 0.5 16.7 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta 2 4:14 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
KP Brno 2 18:22 4.0 0.5 20.0 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Studánka Pardubice 2 21:39 4.0 1.0 33.3 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 3.0
HB Basket 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 1 21:36 8.0 1.0 50.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sad U12G 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BA Sparta 2 26:04 3.5 0.5 9.1 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Sokol Pečky 1 17:16 7.0 2.0 28.6 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 9:33 3.5 1.0 33.3 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 5 9:47 1.4 0.6 75.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.6
HB Basket 3 7:21 2.3 1.0 33.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
TRU 3 0:00 2.3 0.3 100.0 0.3 100.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Sojky Pelhřimov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/6.0 0.0 3.0
Loko Trutnov B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BK Strakonice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BSK KP Brno 1 20:22 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ZAB 1 10:16 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 10:08 2.5 0.5 25.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Žabiny Brno B 1 13:36 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Levhartice Chomutov 3 12:18 1.3 0.3 33.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 3.3
BK Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Ško-Energo MB 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 17:18 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 19:18 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 19:42 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 4 13:29 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Havířov 1 19:17 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Renocar Podolí 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 2 17:52 1.0 0.5 9.1 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
KP Brno 2 8:43 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Loko Trutnov 4 14:17 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
HKR 7 0:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 8:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLO 2 0:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CHO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 14:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
KPB 1 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 22:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0