Tereza Šandová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
SBŠ Ostrava
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
137
Procento vítězství
47.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 starší žákyně U15 - Základní část Zlín 3 - 2.7 0.7 0.0 0 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina E SKB Zlín 10 - 6.8 2.2 0.0 0 0.0 2.4/4.5 53.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. D SKB Zlín 12 - 18.4 5.6 0.0 0.7 0.0 5.3/9.2 57.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 8 - 9.4 2.4 0.0 0.8 0.0 2.4/4.3 55.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F SBŠ Ostrava 10 - 11.3 4 0.0 0.7 0.0 1.2/1.8 66.7 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina D STRABAG Zlín 2 - 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2/3 66.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava 10 - 12.9 5.5 0.0 0.2 0.0 1.3/2.7 48.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B SBŠ Ostrava 7 - 12.3 4.3 0.0 0.4 0.0 2.4/4.1 58.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Základní část SBŠ Ostrava B 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 4 13.8 3.0 0.5 /2 25.0 0.3 20.0 1.3/1.5 83.3 1.8 -2.3
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga SBŠ Ostrava 12 - 10.1 3.3 /3.3 100.0 0.8 100.0 1.3/2.6 51.6 2.9 5.9
2019/20 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 14 22.9 11.9 2.8 /7.8 35.8 1.4 31.7 2/2.4 82.4 1.4 6.5
2019/20 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava 8 - 10.6 3.9 0.0 0.9 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina SBŠ Ostrava 7 - 8.6 2 0.0 1 0.0 1.6/2 78.6 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 2 32.0 11.0 1 /8.5 11.8 2 25.0 3/3 100.0 2.0 5.5
2021/22 ženy - základní část OVA 1 7.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2021/22 ženy - základní část Havířov 10 13.2 4.6 1.3 /1.9 68.4 0.6 37.5 0.2/0.3 66.7 1.8 5.8
2021/22 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 2 - 11.0 2.5 0.0 1 0.0 3/3 100.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 11 30.0 11.7 2.4 /6.7 35.1 1.9 33.3 1.3/2.3 56.0 1.7 8.1
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Havířov 2 - 5.5 1.5 /1.5 100.0 0.5 100.0 1/1 100.0 - 5.5
Průměr za kariéru 19.4 6.7 10.3 3.1 53.7 0.8 49.6 1.8/3.0 186.5 1.9 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Strakonice 19. 9. 2021
2B body 6 BK Strakonice 19. 9. 2021
3B body 4 HB Basket 16. 1. 2022
Obranné doskoky 9 Sokol H. Králové 16. 10. 2021
Útočné doskoky 2 Žabiny Brno 4. 12. 2021
Doskoky celkem 10 Sokol H. Králové 16. 10. 2021
Body 24 BK Strakonice 19. 9. 2021
Užitečnost 26 BK Strakonice 19. 9. 2021
Asistence 6 Studánka Pardubice 12. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Frýdek-Místek 12. 3. 2017 2016/17
2B body 12 Havířov 4. 3. 2017 2016/17
3B body 4 HB Basket 16. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 11 Basket Slovanka 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 13 Basket Slovanka 3. 10. 2020 2020/21
Body 30 Havířov 4. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 26 BK Strakonice 19. 9. 2021 2021/22
Asistence 6 Studánka Pardubice 12. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 základní část HB Basket 20:55 5 1 100.0 1 100.0 0/2 0.0
19. 9. 2021 základní část BK Strakonice 32:24 24 6 50.0 2 33.3 6/8 75.0
25. 9. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 9:28 9 1 50.0 2 100.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní část BK Brandýs n.L. 8:55 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
2. 10. 2021 základní část Levhartice Chomutov 33:39 14 1 8.3 4 66.7 0/2 0.0
3. 10. 2021 základní část USK Praha 28:54 15 5 62.5 1 14.3 2/2 100.0
9. 10. 2021 základní část Aritma Praha 10:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 základní část BA Sparta 11:40 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
16. 10. 2021 základní část Sokol H. Králové 33:51 5 0 0.0 1 20.0 2/4 50.0
17. 10. 2021 základní část Loko Trutnov 33:46 9 3 42.9 1 11.1 0/0 0
2. 11. 2021 základní část BK Havířov 35:07 19 4 66.7 3 50.0 2/2 100.0
13. 11. 2021 základní část Sokol Pečky 16:38 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
14. 11. 2021 základní část VSP 21:30 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 základní část Basket Slovanka 34:52 12 3 50.0 2 28.6 0/0 0
21. 11. 2021 základní část Studánka Pardubice 22:18 7 0 0.0 2 33.3 1/2 50.0
17. 11. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník Vlčice Žďár 0:00 11 3 100.0 1 100.0 2/2 100.0
21. 11. 2021 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 základní část Žabiny Brno B 7:51 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 základní část Žabiny Brno 21:22 4 2 22.2 0 0.0 0/1 0.0
7. 12. 2021 skupina B Basket Ostrava 0:00 16 3 0.0 2 0.0 4/4 100.0
9. 12. 2021 skupina B Basket Ostrava 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 12. 2021 základní část Studánka Pardubice 18:24 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
12. 12. 2021 základní část Studánka Pardubice 21:57 9 3 100.0 1 100.0 0/0 0
12. 12. 2021 základní část USK 6:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník SLO 0:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2022 základní část BK Brandýs n.L. 4:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 základní část HB Basket 32:54 15 1 25.0 4 66.7 1/2 50.0
Celkem 27 468:54 208 47 49.0 30 37.0 24/36 66.7
Průměr 27 17:22 7.7 1.7 49.0 1.1 37.0 0.9/1.3 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Havířov 4 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 3.0
BK Příbor 2 0:00 22.5 8.0 0.0 0.5 0.0 5.0/11.5 43.5 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 22.5 10.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 21.0 5.5 0.0 0.5 0.0 8.5/11.0 77.3 3.0
HB Basket 4 13:27 9.8 2.0 160.0 1.5 85.7 1.3/2.3 55.6 2.5
OSK Olomouc 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.3
BK Chomutov 2 0:00 15.0 5.0 100.0 0.5 100.0 3.5/6.0 58.3 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 1.5
Basket Slovanka 3 23:13 8.7 1.7 23.8 1.3 30.8 1.3/1.3 100.0 1.7
HB Basket 1 35:33 26.0 7.0 43.8 3.0 60.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Basket Ostrava 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Strakonice 1 32:24 24.0 6.0 50.0 2.0 33.3 6.0/8.0 75.0 2.0
Žabiny Brno 2 21:07 11.0 1.0 15.4 2.0 26.7 3.0/3.0 100.0 1.5
USK Praha 3 23:58 7.3 1.0 25.0 1.0 23.1 2.3/2.7 87.5 2.3
Basket Ostrava 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
HB Basket 2 0:00 10.0 3.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BKHAV 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Havířov 2 17:35 9.5 2.5 31.3 1.5 60.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Havířov 1 35:07 19.0 4.0 66.7 3.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 19.0 5.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KP Brno 3 14:11 6.3 1.3 33.3 0.7 20.0 1.7/2.0 83.3 0.7
B. Jablonec n. N. 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Levhartice Chomutov 2 16:49 8.5 0.5 8.3 2.5 83.3 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 8.5 1.5 100.0 1.5 100.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Strakonice 1 33:28 17.0 6.0 35.3 1.0 14.3 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Studánka Pardubice 2 20:10 8.0 2.5 83.3 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 28:54 15.0 5.0 62.5 1.0 14.3 2.0/2.0 100.0 1.0
Loko Trutnov 1 35:06 15.0 2.0 18.2 3.0 33.3 2.0/4.0 50.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
BA Sparta 1 27:13 15.0 4.0 66.7 1.0 100.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Levhartice Chomutov 1 21:20 13.0 4.0 66.7 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Basket Slovanka 1 34:52 12.0 3.0 50.0 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 1.0
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
KP Brno 1 0:00 11.0 1.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 4.0
Vlčice Žďár 1 0:00 11.0 3.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
Loko Trutnov 1 33:46 9.0 3.0 42.9 1.0 11.1 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Vyškov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 9:28 9.0 1.0 50.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Studánka Pardubice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 11:40 7.0 2.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 22:18 7.0 0.0 0.0 2.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
DBaK 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
KP Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
OSK Olomouc 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 33:51 5.0 0.0 0.0 1.0 20.0 2.0/4.0 50.0 1.0
VSP 1 21:30 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno B 1 7:51 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 21:22 4.0 2.0 22.2 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 2 6:56 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Pečky 1 16:38 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Bruntál 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol H. Králové 1 11:37 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Aritma Praha 1 10:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLO 2 0:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 6:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -