Viktorie Štaflová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
172 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
222
Procento vítězství
50.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze Sokol Horní Počernice 14 - 3.6 1.7 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze Sokol Horní Počernice 12 - 8.4 3.7 0.0 0 0.0 1.1/2.3 46.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Sokol Horní Počernice 3 - 7.3 3 0.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo Sokol Horní Počernice 8 - 4.9 1.9 0.0 0 0.0 1.1/2 56.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D Basketbal Sokol H. Počernice 6 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/2.2 46.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze S.H.Počernice 10 - 6.1 2.9 0.0 0 0.0 0.3/1.3 23.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Basketbal Sokol H. Počernice 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B USK Praha 10 - 4.8 2.1 /2.1 100.0 0 0.0 0.6/1.1 54.5 2.4 1.9
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Basketbal Sokol H. Počernice 12 - 11.2 5.1 0.0 0 0.0 1/2.8 35.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga USK Praha 9 - 4.2 1.9 /1.9 100.0 0 0.0 0.4/1.2 36.4 1.6 1.9
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basketbal Sokol H. Počernice 9 - 9.7 3.7 0.0 0.2 0.0 1.7/4.1 40.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Basketbal Sokol H. Počernice 3 - 8.7 3.7 100.0 0 0.0 1.3/2 66.7 2.7 5.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo Basketbal Sokol H. Počernice 2 - 18.0 8.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basketbal Sokol H. Počernice 14 - 17.8 7.5 0.0 0.1 0.0 2.4/3.6 64.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B USK Praha B 12 - 9.8 3.8 0.0 0 0.0 2.2/3.7 59.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Basketbal Sokol H. Počernice 10 - 10.2 3.2 0.0 0.4 0.0 2.6/4.9 53.1 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B USK Praha B 3 - 7.3 1.7 0.0 0.3 0.0 3/4 75.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 1 - 19.0 6 0.0 1 0.0 4/6 66.7 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část USK Praha 3 12.7 6.0 2 /5 40.0 0 0.0 2/2.3 85.7 2.0 8.7
2021/22 juniorky U19 - základní část USK Praha 18 3.3 1.1 0.2 /0.8 28.6 0 0.0 0.7/1 66.7 0.7 0.7
2021/22 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 7 - 10.6 3.9 0.0 0.7 0.0 0.7/1.7 41.7 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část USK Praha 26 27.6 7.5 2.2 /7.2 31.2 0.4 19.6 1.9/3.1 60.5 2.7 8.8
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina USK Praha B 6 - 12.8 3.5 0.0 0.8 0.0 3.3/4.3 76.9 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR USK Praha 3 6.3 2.0 0.3 /0.7 50.0 0 0.0 1.3/2 66.7 1.7 3.3
2021/22 kadetky U17 - MČR USK Praha 3 30.7 13.7 2.7 /8.3 32.0 0.3 14.3 7.3/12 61.1 2.7 18.0
2022/23 ženy - základní část USK 1 2.0 3.0 0 /0 0.0 0 0.0 3/4 75.0 - 5.0
2022/23 ženy - základní část VSP 7 15.6 2.7 0.6 /1.9 30.8 0.3 66.7 0.7/1 71.4 1.4 5.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A USK Praha 8 27.1 5.8 1.8 /5.5 31.8 0.4 37.5 1.1/2.3 50.0 2.5 7.8
Průměr za kariéru 24.7 5.6 7.6 2.9 60.5 0.2 15.3 1.4/2.5 175.5 1.9 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Basket Slovanka 5. 11. 2022
2B body 2 Levhartice Chomutov 16. 10. 2022
3B body 1 HB Basket 17. 11. 2022
Obranné doskoky 6 Havířov 8. 10. 2022
Útočné doskoky 4 BK Strakonice 1. 10. 2022
Doskoky celkem 7 BK Strakonice 1. 10. 2022
Body 8 HB Basket 17. 11. 2022
Užitečnost 13 BK Strakonice 1. 10. 2022
Asistence 7 BK Strakonice 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Severočesko 6. 10. 2019 2019/20
2B body 16 Sluneta Ústí n.L. 24. 11. 2019 2019/20
3B body 2 Jiskra Kyjov 25. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 9 Basket Slovanka 23. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 4. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 13 Basket Slovanka 23. 3. 2022 2021/22
Body 34 Sluneta Ústí n.L. 24. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 25 Basket Slovanka 23. 3. 2022 2021/22
Asistence 10 KP Brno 9. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BA Sparta 2:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Sokol Nusle 28:57 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2022 skupina A HB Basket 31:51 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 25:47 7 2 28.6 1 100.0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Havířov 20:19 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2022 základní část OLM 20:58 5 1 33.3 1 100.0 0/0 0
14. 10. 2022 základní část OVA 1:57 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
15. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 25:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 31:46 6 2 33.3 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 8:17 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 20:52 7 2 40.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 21:33 7 2 50.0 0 0.0 3/6 50.0
17. 11. 2022 skupina A HB Basket 28:15 8 2 25.0 1 33.3 1/4 25.0
20. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 31:54 7 2 50.0 1 100.0 0/2 0.0
3. 12. 2022 základní část BSK KP Brno 14:58 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
4. 12. 2022 základní část Žabiny Brno B 12:55 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
Celkem 16 327:45 68 18 31.6 5 45.5 17/29 58.6
Průměr 16 20:29 4.3 1.1 31.6 0.3 45.5 1.1/1.8 58.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 21.0 9.3 2.800.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 2.7
Lokomotiva Trutnov 3 0:00 17.3 7.7 383.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sluneta Ústí n.L. 3 8:25 14.0 3.3 250.0 1.0 300.0 4.3/5.3 81.3 0.7
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 14.0 5.7 566.7 0.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 10.3 4.8 475.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 0:00 13.3 5.0 0.0 0.0 0.0 3.3/6.0 55.6 2.3
SBŠ Ostrava 3 26:11 13.0 4.3 40.6 0.0 0.0 4.3/5.3 81.3 2.7
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 8.5 3.3 260.0 0.0 0.0 2.0/3.3 61.5 1.5
Basket Slovanka 3 31:08 10.7 2.3 38.9 0.7 25.0 4.0/6.7 60.0 1.7
KP Brno 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
HB Basket 3 24:03 10.3 2.3 43.8 0.3 20.0 4.7/7.0 66.7 3.3
K2 Prostějov 2 0:00 15.0 4.5 0.0 0.5 0.0 4.5/7.5 60.0 0.5
Studánka Pardubice 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 27:06 13.5 5.0 47.6 0.5 50.0 2.0/3.0 66.7 4.5
USK Praha 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Basket Slovanka 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 0.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 7.3 2.7 800.0 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
HB Basket 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
KP Brno 3 0:00 6.7 3.0 128.6 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
Sokol H. Králové 4 22:46 5.0 1.3 18.5 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BA Sparta 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Basket Slovanka 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
BK Strakonice 4 15:54 4.5 1.0 33.3 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 1.8
KP Brno 2 31:53 9.0 2.5 25.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Tygři Praha 2 30:29 8.5 3.0 46.2 0.5 20.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BA Sparta 3 0:00 5.7 2.3 175.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
BSK Jičín 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
HB Basket 4 16:13 3.5 1.3 33.3 0.3 25.0 0.3/1.0 25.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
BK Strakonice 2 28:50 6.5 1.5 37.5 0.5 16.7 2.0/2.0 100.0 3.0
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Žabiny Brno 2 32:22 6.5 2.0 23.5 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
BA Sparta 2 26:47 6.5 1.5 16.7 0.5 33.3 2.0/4.0 50.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Levhartice Chomutov 4 13:04 2.8 1.0 40.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
Loko Trutnov 2 26:07 5.5 2.0 25.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
DBaK 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Basket Ostrava 2 25:17 4.5 1.5 30.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Levhartice Chomutov 2 22:01 4.0 1.0 28.6 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 2 10:26 3.5 1.0 40.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
Tygři Praha 2 10:46 3.5 1.0 50.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové 2 4:53 3.0 0.5 50.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 0.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
DBaK 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
KP Brno 1 7:11 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
OLM 1 20:58 5.0 1.0 33.3 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Chomutov 1 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
HB Basket Praha 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Havířov 1 20:19 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
HB Basket B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
OVA 1 1:57 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BK Havířov 1 9:22 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BSK KP Brno 1 14:58 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Žabiny Brno B 1 12:55 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 10:33 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Nusle 1 28:57 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 8:17 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 1 4:15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 2:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 2:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 3:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5