Aneta Kytlicová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
K2 Prostějov
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
198
Procento vítězství
57.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F OP Prostějov 10 - 5.2 2.3 0 0.6/1.3 46.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina E OP Prostějov 5 - 5.8 2.8 0 0.2/1.2 16.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B OP Prostějov 14 - 3.6 1.3 0.1 0.8/2.5 31.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 9 - 3.4 1.4 0 0.6/1.9 29.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C OP Prostějov 11 - 5.6 2.4 /2.4 0 0.9/2 45.5 2.5 2.0
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E OP Prostějov 12 - 9.3 3.8 0 1.8/4.4 41.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 13 - 10.4 4.8 /4.8 0.1 0.6/2.8 21.6 2.5 5.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. D OP Prostějov 9 - 14.4 6.7 0 1.1/3.7 30.3 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out C OP Prostějov 8 - 7.0 3 0 1/3.9 25.8 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 13 - 14.2 5.9 0.2 1.6/3.8 42.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 12 - 15.1 6.4 0.2 1.8/3.4 51.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga K2 Prostějov 10 - 11.8 4 0.8 1.4/3.6 38.9 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 4 - 7.3 2.3 0.5 1.3/2.3 55.6 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C OSK Olomouc 3 - 10.7 4 0.7 0.7/2.3 28.6 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 3 - 14.7 4 0.7 4.7/7 66.7 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A K2 Prostějov 2 - 12.5 5.5 /5.5 0 1.5/2 75.0 3.5 8.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C K2 Prostějov 12 - 20.3 6.9 1.3 2.5/4.8 52.6 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 15 30.5 15.0 5.3 /10.4 0.7 2.5/3.9 63.8 1.9 18.6
2021/22 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 7 - 16.1 6.6 0.6 1.3/2.7 47.4 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina K2 Prostějov 4 - 20.5 7.8 1.3 1.3/2 62.5 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 3 - 10.7 4 0.7 0.7/0.7 100.0 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Žabiny Brno 3 30.7 12.3 4 /12.7 0 4.3/6.7 65.0 2.0 17.3
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy K2 Prostějov 1 - 18.0 5 /5 1 5/6 83.3 2.0 15.0
2022/23 ženy - základní část OLM 7 20.1 14.9 5.3 /8.1 0.6 2.6/4.1 62.1 1.3 17.3
2022/23 juniorky U19 - skupina B K2 Prostějov 8 26.1 20.8 7.3 /14.6 0.9 3.6/6.1 59.2 1.8 19.0
Průměr za kariéru 33.0 4.5 11.6 4.5 0.4 1.6/3.3 207.1 2.1 3.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BA Sparta Praha 2. 10. 2022
2B body 14 Pod 23. 10. 2022
3B body 2 Žabiny Brno 28. 9. 2022
Obranné doskoky 10 Žabiny Brno 28. 9. 2022
Útočné doskoky 3 VSP 9. 10. 2022
Doskoky celkem 12 Žabiny Brno 28. 9. 2022
Body 33 Pod 23. 10. 2022
Užitečnost 42 Pod 23. 10. 2022
Asistence 4 Žabiny Brno 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Basket Slovanka 13. 5. 2022 2021/22
2B body 14 Pod 23. 10. 2022 2022/23
3B body 3 Basketbal Sokol H. Počernice 7. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 10 Žabiny Brno 28. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 8 KP Brno 13. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 15 KP Brno 13. 3. 2022 2021/22
Body 33 KP Brno 13. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 54 KP Brno 13. 3. 2022 2021/22
Asistence 7 HB Basket 28. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 0:00 18 5 100.0 1 100.0 5/6 83.3
24. 9. 2022 základní část Sokol Pečky 28:04 9 4 57.1 0 0.0 1/1 100.0
25. 9. 2022 základní část Studánka Pardubice 15:42 8 3 42.9 0 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2022 skupina B Žabiny Brno 33:54 23 7 50.0 2 40.0 3/5 60.0
2. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 26:21 13 3 25.0 0 0.0 7/10 70.0
8. 10. 2022 základní část HB Aritma 13:38 13 5 83.3 1 33.3 0/2 0.0
9. 10. 2022 základní část VSP 17:06 8 3 42.9 0 0.0 2/4 50.0
15. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 0:00 20 10 100.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina B BK Havířov 30:40 17 4 40.0 1 33.3 6/10 60.0
22. 10. 2022 základní část DSK Brandýs 20:41 15 4 66.7 1 33.3 4/8 50.0
23. 10. 2022 základní část Pod 29:13 33 14 70.0 0 0.0 5/6 83.3
5. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 34:27 30 12 52.2 1 25.0 3/6 50.0
6. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 28:24 26 8 42.1 2 40.0 4/8 50.0
13. 11. 2022 základní část BSK KP Brno 16:21 18 4 100.0 2 66.7 4/4 100.0
17. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 34:00 23 9 60.0 1 25.0 2/4 50.0
19. 11. 2022 skupina B BA Sparta Praha 21:12 14 5 35.7 0 0.0 4/6 66.7
Celkem 16 349:43 288 100 55.9 12 24.5 52/84 61.9
Průměr 16 21:51 18.0 6.3 55.9 0.8 24.5 3.3/5.3 61.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 22.3 7.8 0.0 1.0 0.0 3.8/6.3 60.0 2.5
Žabiny Brno B 6 0:00 12.5 4.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.7 50.0 2.3
Basket Ostrava 4 0:00 14.5 6.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.8
BC Vysočina 4 0:00 14.3 6.8 207.7 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.8
Basket Ostrava 6 0:00 9.3 4.3 144.4 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
KP Brno B 3 0:00 18.7 6.3 0.0 1.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Basket Ostrava 3 13:09 17.0 8.0 480.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Basket Ostrava 2 0:00 23.5 10.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Sokol H. Králové B 4 0:00 11.8 4.0 0.0 0.3 0.0 3.0/4.0 75.0 2.8
Žabiny Brno 2 33:57 23.0 8.0 55.2 1.5 33.3 2.5/4.5 55.6 1.0
KP Brno 2 34:19 22.0 8.0 64.0 1.0 20.0 3.0/5.0 60.0 2.0
KP Brno 4 0:00 10.3 4.3 425.0 0.3 0.0 1.0/2.5 40.0 1.8
Žabiny Brno B 2 0:00 20.5 6.0 0.0 2.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 4 0:00 9.0 3.5 280.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.3
HB Basket 2 30:07 17.5 7.0 51.9 0.5 25.0 2.0/5.5 36.4 1.0
Žabiny Brno 4 0:00 8.8 3.5 350.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 2.5
BA Sparta 3 28:15 11.0 4.0 41.4 0.3 14.3 2.0/2.7 75.0 1.3
Pod 1 29:13 33.0 14.0 70.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 3 0:00 10.7 4.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 2 33:39 15.0 3.5 25.0 1.0 50.0 5.0/6.5 76.9 2.0
Loko Trutnov 1 34:27 30.0 12.0 52.2 1.0 25.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 1.0
Sojky Pelhřimov 1 0:00 28.0 10.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
BK Klatovy 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
OSK Olomouc 4 0:00 6.8 3.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BA Sparta Praha 2 23:46 13.5 4.0 30.8 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BKHAV 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Sokol H. Králové 1 28:24 26.0 8.0 42.1 2.0 40.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Loko Krnov 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Studánka Pardubice 3 0:00 8.3 3.7 100.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 1.7
Tygři Praha 2 18:26 12.0 4.5 64.3 1.0 66.7 0.0/1.0 0.0 2.5
KP Brno 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 3.0
Loko Trutnov 1 28:41 22.0 6.0 54.5 2.0 40.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 3 12:32 7.3 3.0 50.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
BC Benešov 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Žabiny Brno 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.3
SBŠ Ostrava 1 0:00 20.0 10.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 3.0
SK Bruntál 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Levhartice Chomutov 1 27:37 19.0 8.0 88.9 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Strakonice 1 30:11 18.0 6.0 50.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 18.0 5.0 100.0 1.0 100.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BSK KP Brno 1 16:21 18.0 4.0 100.0 2.0 66.7 4.0/4.0 100.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
DBaK 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Havířov 1 30:40 17.0 4.0 40.0 1.0 33.3 6.0/10.0 60.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 4.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
DSK Brandýs 1 20:41 15.0 4.0 66.7 1.0 33.3 4.0/8.0 50.0 2.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Aritma 1 13:38 13.0 5.0 83.3 1.0 33.3 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Havířov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 1 37:38 12.0 2.0 20.0 1.0 33.3 5.0/8.0 62.5 -
Tygři Praha 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 5.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 3.0
STRABAG Zlín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Panter Javorník 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 4.0
Sokol Pečky 1 28:04 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK Praha 1 29:44 8.0 3.0 30.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
VSP 1 17:06 8.0 3.0 42.9 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Studánka Pardubice 1 15:42 8.0 3.0 42.9 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.5
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Příbor 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -