Tereza Jenková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
248
Procento vítězství
64.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Levhartice Chomutov 1 - 6.0 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina A Levhartky Chomutov 3 - 5.0 1.7 0.0 0 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 2.5 0.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 12 - 15.3 6.5 0.0 0 0.0 2.3/3.8 60.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 12 - 9.5 4.2 0.0 0 0.0 1.2/2.6 45.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA Sparta 3 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 16.1 4.9 0.0 1.4 0.0 2/3.6 54.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 11 - 19.0 7.9 0.0 0.6 0.0 1.3/2.7 46.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 15.6 6.1 0.0 0.8 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 16 - 11.3 3.1 0.0 1.3 0.0 1.3/2.6 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 16.7 6.3 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 18.0 6.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A BA Sparta 3 - 17.7 5.7 0.0 1.3 0.0 2.3/2.3 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Sparta 2 - 8.0 2 0.0 1 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 19.3 4.9 /4.9 100.0 2.8 100.0 1.2/2.1 58.6 1.8 16.6
2018/19 kadetky U17 - základní část BA Sparta 22 22.6 7.3 1.9 /5.4 35.6 1 22.8 0.6/1.3 48.3 1.2 4.7
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 15 - 18.4 4.4 /4.4 100.0 2.5 100.0 2.2/2.5 89.2 1.9 16.3
2018/19 kadetky U17 - play-off BA Sparta 3 20.0 7.3 0.3 /3 11.1 1.7 31.3 1.7/2.3 71.4 3.0 2.3
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BA Sparta 3 25.7 13.7 2.3 /8 29.2 2.7 36.4 1/1.7 60.0 1.7 4.7
2019/20 juniorky U19 - základní část USK Praha 2 1.0 1.5 0 /0 0.0 0.5 100.0 0/0 0.0 - 1.5
2019/20 kadetky U17 - základní část USK Praha 13 18.2 6.7 1.3 /4.1 32.1 1.3 37.0 0.2/0.4 40.0 1.8 2.8
2019/20 juniorky U19 - skupina A Tygřice Louny 2 - 28.0 7.5 0.0 3 0.0 4/5.5 72.7 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Tygřice Louny 5 - 27.4 5.2 0.0 4 0.0 5/6.2 80.6 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část USK Praha 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2020/21 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 1 - 24.0 4 0.0 2 0.0 10/18 55.6 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část USK Praha 3 18.7 8.7 3 /9.3 32.1 0.3 9.1 1.7/2.7 62.5 2.0 4.7
2021/22 juniorky U19 - skupina A USK Praha B 2 - 7.5 3 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část VSP 12 9.2 2.9 0.3 /1.1 30.8 0.8 34.6 0/0 0.0 1.4 0.2
2021/22 juniorky U19 - základní část USK Praha 25 11.8 2.8 0.4 /1.9 20.8 0.5 19.7 0.5/0.8 57.1 1.8 -0.1
2021/22 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 2 - 19.5 6.5 0.0 1.5 0.0 2/2 100.0 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina USK Praha B 2 - 13.5 3.5 0.0 2 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 ženy - play-off VSP 3 8.3 3.0 0.3 /1.3 25.0 0.3 16.7 1.3/1.3 100.0 1.0 3.3
2021/22 ženy - final4 VSP 2 8.0 3.5 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5 4.5
2021/22 juniorky U19 - MČR USK Praha 3 19.0 4.0 2 /3.3 60.0 0 0.0 0/0 0.0 3.3 1.7
2022/23 ženy - základní část VSP 2 16.5 4.5 0 /1.5 0.0 1.5 27.3 0/0 0.0 2.5 -2.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A USK Praha 2 30.5 5.5 1 /6.5 15.4 1 18.2 0.5/1 50.0 2.5 -3.0
Průměr za kariéru 29.6 6.4 11.3 3.4 74.0 1.1 69.1 1.2/2.0 246.8 1.8 2.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Strakonice 1. 10. 2022
2B body 1 HB Basket 28. 9. 2022
3B body 3 BA Sparta 24. 9. 2022
Obranné doskoky 3 HB Basket 28. 9. 2022
Útočné doskoky 3 BK Strakonice 1. 10. 2022
Doskoky celkem 6 BK Strakonice 1. 10. 2022
Body 9 BA Sparta 24. 9. 2022
Užitečnost 3 BK Strakonice 1. 10. 2022
Asistence 4 BA Sparta 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sluneta Ústí n.L. 27. 9. 2020 2020/21
2B body 13 SLUNETA Ústí nad Labem 22. 10. 2017 2017/18
3B body 6 BK Chomutov 24. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 8 BK Havířov 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 Sokol Nilfisk H. Králové 4. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 11 BK Havířov 3. 10. 2020 2020/21
Body 38 BKj. Kralupy n.V. 20. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 25 BK Chomutov 24. 11. 2018 2018/19
Asistence 5 BK Havířov 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BA Sparta 28:36 9 0 0.0 3 30.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Sokol Nusle 4:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A HB Basket 31:58 5 1 16.7 1 16.7 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 29:09 6 1 14.3 1 20.0 1/2 50.0
Celkem 4 94:11 20 2 12.5 5 22.7 1/2 50.0
Průměr 4 23:32 5.0 0.5 12.5 1.3 22.7 0.3/0.5 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
HB Basket 5 0:00 20.8 6.8 212.5 2.0 250.0 1.2/2.6 46.2 2.4
BKHAV 5 0:00 20.0 6.8 261.5 1.6 160.0 1.6/1.6 100.0 2.2
DBaK 4 0:00 21.8 6.5 325.0 2.8 157.1 0.5/2.8 18.2 2.3
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 21.3 8.3 0.0 1.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.8
Slovan Litoměřice 4 0:00 20.3 7.8 0.0 0.8 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Sokol Kladno 3 0:00 26.3 4.3 0.0 4.0 0.0 5.7/7.0 81.0 3.3
Sluneta Ústí n.L. 5 4:14 15.8 4.6 121.1 1.6 100.0 1.8/3.2 56.3 1.6
Žabiny Brno 5 5:51 15.0 2.6 76.5 2.4 75.0 2.6/3.0 86.7 2.0
BK Strakonice 4 0:00 18.0 5.3 190.9 1.8 116.7 2.3/3.8 60.0 3.5
KP Brno 5 0:00 13.8 4.4 157.1 1.2 200.0 1.4/1.8 77.8 2.8
USK Praha 4 0:00 16.8 4.8 172.7 2.0 266.7 1.3/3.0 41.7 1.5
BSK Jičín 4 0:00 16.3 6.8 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 61.5 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 5 5:16 11.8 2.8 200.0 1.0 71.4 3.2/4.2 76.2 2.2
USK Praha 5 0:00 10.0 3.8 0.0 0.2 0.0 1.8/3.0 60.0 0.6
HB Basket Praha 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.5 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BK Strakonice 3 0:00 16.3 6.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.7 60.0 0.7
SBŠ Ostrava 4 21:38 12.0 3.8 65.2 1.0 22.2 1.5/2.0 75.0 1.3
BA K. Vary 4 0:00 11.8 3.5 200.0 1.0 400.0 1.8/3.0 58.3 1.0
BK Chomutov 2 0:00 23.5 3.0 100.0 4.5 100.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 15.0 2.7 266.7 2.7 100.0 1.7/2.0 83.3 0.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 20.5 3.0 100.0 4.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Basket Slovanka 5 20:03 8.0 1.0 20.8 1.6 36.4 1.2/2.0 60.0 1.8
BK Brandýs n.L. 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
USK Praha 6 24:26 6.0 0.8 18.5 1.0 23.1 1.3/2.2 61.5 2.3
Basket Slovanka 4 0:00 8.8 3.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
BK Havířov 4 21:19 8.0 2.5 32.3 0.8 17.6 0.8/1.5 50.0 1.3
Žabiny Brno 4 16:16 7.3 2.0 29.6 1.0 40.0 0.3/0.5 50.0 1.3
BA Sparta Praha 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol H. Králové 4 19:44 6.5 1.5 28.6 1.0 21.1 0.5/1.0 50.0 1.0
KP Brno 4 19:26 6.0 1.0 28.6 1.3 29.4 0.3/1.5 16.7 1.8
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 24.0 4.0 0.0 2.0 0.0 10.0/18.0 55.6 -
BK Strakonice 3 23:53 8.0 0.7 14.3 2.0 40.0 0.7/0.7 100.0 2.7
OSK Olomouc 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 24.0 8.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
DBaK 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
BC Slaný 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
KP Brno 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Studánka Pardubice 2 23:13 11.0 3.5 53.8 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Strakonice 3 17:19 6.0 1.3 36.4 0.7 15.4 1.3/3.0 44.4 2.3
Levhartice Chomutov 3 16:23 5.7 1.7 55.6 0.7 18.2 0.3/1.3 25.0 1.7
BK Brandýs n.L. 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 5.3 0.3 0.0 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Havířov 4 12:25 3.8 1.0 57.1 0.5 25.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sokol Kladno 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Loko Trutnov 3 19:29 5.0 1.0 23.1 1.0 27.3 0.0/0.0 0.0 0.7
Loko Trutnov 3 10:29 4.7 0.3 33.3 1.0 37.5 1.0/1.3 75.0 1.0
HB Basket 3 23:45 4.7 1.3 25.0 0.7 16.7 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
KP Brno 3 8:07 4.3 0.7 40.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Brandýs n.L. 3 8:44 4.0 1.0 100.0 0.7 66.7 0.0/0.3 0.0 0.7
Tygři Praha 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Lokomotiva Trutnov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
HB Aritma 1 12:45 10.0 2.0 66.7 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 3 8:25 3.0 0.3 25.0 0.3 16.7 1.3/1.3 100.0 1.0
BA Sparta 2 16:07 4.5 0.0 0.0 1.5 30.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Levhartice Chomutov 3 15:42 2.7 0.7 25.0 0.3 14.3 0.3/0.7 50.0 4.3
Studánka Pardubice 2 7:37 4.0 0.5 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
B. Jablonec n. N. 2 13:15 3.5 0.0 0.0 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
HB Basket 3 17:39 2.3 0.7 14.3 0.3 12.5 0.0/0.0 0.0 3.3
Sokol Nusle 3 6:01 2.0 0.3 100.0 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 0.7
SBŠ Ostrava 1 10:25 6.0 1.0 33.3 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 -
BSK KP Brno 2 11:08 3.0 0.0 0.0 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 22:18 2.5 0.5 20.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol H. Králové 5 7:51 1.0 0.2 50.0 0.2 12.5 0.0/0.0 0.0 0.8
BC Benešov 1 12:09 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 1 11:43 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 10:00 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Žabiny Brno 3 9:45 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BA Sparta Praha 2 9:53 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Havířov 1 3:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -