Hana Kačírková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
163 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
345
Procento vítězství
60.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 13 - 4.8 2.2 0.0 0 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 14 - 5.3 2.3 0.0 0 0.0 0.7/1.4 52.6 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 18 - 10.2 4.8 0.0 0 0.0 0.6/0.9 68.8 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 13 - 5.2 2.5 0.0 0 0.0 0.2/0.7 22.2 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 20 - 9.1 4.4 0.0 0 0.0 0.4/1.1 36.4 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 14 - 14.1 6.7 0.0 0 0.0 0.7/2.2 32.3 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B USK Praha 5 - 3.6 1.2 0.0 0 0.0 1.2/1.4 85.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 14 - 8.9 4.2 0.0 0 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 15 - 13.4 6.1 0.0 0 0.0 1.1/1.5 77.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR A USK Praha 3 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B USK Praha 2 - 6.0 2.5 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B USK Praha B 3 - 10.0 4.7 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 5 - 2.4 1.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A USK Praha 7 - 4.6 2.1 0.0 0 0.0 0.3/0.4 66.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A2 USK Praha B 3 - 3.3 1.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B USK Praha 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B USK Praha 8 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 12 - 7.1 3 0.0 0.2 0.0 0.6/1 58.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 6.4 2.6 0.0 0.2 0.0 0.4/0.7 60.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga USK Praha 8 - 2.3 1.1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 8.3 3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B USK Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo USK Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B USK Praha 14 - 8.9 2.5 /2.5 100.0 1 100.0 0.9/1.6 59.1 1.3 7.0
2018/19 kadetky U17 - skupina B USK Praha B 11 - 6.4 1.7 0.0 0.8 0.0 0.5/0.9 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga USK Praha 16 - 7.0 2.1 /2.1 100.0 0.8 100.0 0.3/0.6 55.6 1.8 4.9
2018/19 kadetky U17 - play-out B USK Praha B 9 - 4.4 1.4 0.0 0.4 0.0 0.2/0.8 28.6 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část USK Praha 3 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2019/20 kadetky U17 - základní část USK Praha 20 10.6 2.3 0.8 /1.8 45.7 0.2 21.1 0.1/0.2 66.7 0.8 1.7
2019/20 juniorky U19 - skupina A Aritma Praha 11 - 12.0 4 0.0 1.1 0.0 0.7/0.9 80.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Aritma Praha 5 - 14.2 3 0.0 2.4 0.0 1/2.2 45.5 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část USK Praha 3 22.7 3.7 1.7 /4.7 35.7 0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0 1.0
2021/22 juniorky U19 - skupina A USK Praha B 2 - 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část VSP 11 4.9 0.4 0.2 /0.8 22.2 0 0.0 0/0 0.0 0.2 -
2021/22 juniorky U19 - základní část USK Praha 16 1.8 0.1 0.1 /0.4 14.3 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.1
2021/22 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 3 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina USK Praha B 5 - 9.0 1.6 0.0 1.8 0.0 0.4/0.6 66.7 - -
2021/22 ženy - play-off VSP 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR USK Praha 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - základní část VSP 5 3.2 0.4 0.2 /0.6 33.3 0 0.0 0/0 0.0 - -0.4
2022/23 juniorky U19 - skupina A USK Praha 3 4.3 2.7 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 2.3
Průměr za kariéru 31.3 1.2 6.3 2.6 41.0 0.2 20.1 0.4/0.8 126.3 0.8 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Obranné doskoky 1 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Útočné doskoky 2 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Doskoky celkem 3 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Body 8 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Užitečnost 7 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 HB Basket Praha 24. 1. 2016 2015/16
2B body 13 BK Prosek 19. 10. 2014 2014/15
3B body 5 Sokol Kladno 9. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 Loko Trutnov 20. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 SBŠ Ostrava 4. 10. 2020 2020/21
Body 27 Sokol Kladno 24. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 16 Lokomotiva Trutnov 30. 9. 2018 2018/19
Asistence 4 BK Havířov 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 základní část BA Sparta 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Sokol Nusle 7:19 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A HB Basket 2:37 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Havířov 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část OLM 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 10:33 8 4 100.0 0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 8:28 2 1 50.0 0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A HB Basket 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 9 28:57 10 5 71.4 / 0.0
Průměr 9 3:13 1.1 0.6 71.4 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 6 0:00 13.2 6.2 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 41.7 0.7
HB Basket Praha 8 0:00 7.4 3.5 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 37.5 0.8
Sokol Kladno 3 0:00 18.3 3.7 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.7
HB Basket Praha 7 0:00 6.9 2.4 0.0 0.0 0.0 2.0/2.6 77.8 1.3
BA Sparta 7 0:00 6.9 3.1 0.0 0.0 0.0 0.6/0.9 66.7 1.3
Basket Slovanka 5 0:00 8.8 4.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 0.5
BSK Jičín 5 0:00 6.6 2.4 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 1.2
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 15.0 3.0 100.0 2.5 100.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Levhartice Chomutov 5 0:00 5.4 1.2 0.0 0.8 0.0 0.6/0.8 75.0 0.4
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Tygři Praha 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BA Sparta 6 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.7 30.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 10.0 3.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 4 0:00 4.8 1.5 120.0 0.5 100.0 0.3/0.5 50.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 6.3 2.7 160.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KP Brno 4 0:00 4.8 2.0 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BSK TJ Jičín 4 0:00 4.8 1.8 175.0 0.3 100.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK Strakonice 2 0:00 9.5 2.5 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
HB Basket Praha 6 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.5
BK Kralupy junior 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
BK Chomutov 2 0:00 9.0 2.0 100.0 1.5 100.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 9.0 1.5 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
HB Basket B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BKHAV 4 0:00 3.5 1.0 133.3 0.3 100.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 5:16 6.5 2.5 125.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slovan Litoměřice 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Loko Trutnov 2 18:18 5.5 2.0 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.0
Basket Říčany 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket 2 14:25 5.0 1.0 33.3 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 3 12:48 3.3 1.7 71.4 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
HB Basket 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 2.3 0.5 100.0 0.3 100.0 0.5/0.5 100.0 0.3
Žabiny Brno 1 22:43 9.0 3.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Strakonice 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BA Tygřice Louny 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 17:45 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 3 0:00 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SBŠ Ostrava 3 8:41 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 3 11:58 1.0 0.3 20.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
Basket Slovanka 2 10:30 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 7:59 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 4:26 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 2 4:14 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 2 9:03 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Aritma 1 8:58 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 12:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 2:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 9:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Havířov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 6:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 3 2:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
B. Jablonec n. N. 1 6:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 2 4:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 2 2:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 3:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Havířov 3 0:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK KP Brno 2 4:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -