Kristýna Vighová

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 23 let
Aktuální klub
Sokol Nusle
Výška
184 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
421
Procento vítězství
43.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A Loko Karlovy Vary 13 - 1.1 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina A Loko Karlovy Vary 14 - 7.9 3.4 0 1.1/2.8 38.5 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga Loko Karlovy Vary 14 - 0.7 0.2 0 0.3/0.4 66.7 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - liga A Loko Karlovy Vary 8 - 7.4 3.3 0 0.9/2 43.8 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off Loko Karlovy Vary 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část Loko Karlovy Vary 22 - 4.0 1.5 0 0.7/1.5 48.5 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina A Loko Karlovy Vary 14 - 8.9 3.3 0.1 2.1/3.7 57.7 - -
2013/14 starší žákyně U15 - liga sk. A Loko Karlovy Vary 10 - 16.3 6.4 0.3 2.6/3.8 68.4 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off Loko Karlovy Vary 3 9.7 0.3 0 /0.7 0 0.3/1.3 25.0 1.0 0.3
2013/14 kadetky U17 - play-out Loko Karlovy Vary 6 - 5.2 1.7 0 1.8/3.7 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část Loko Karlovy Vary 18 17.7 2.8 0.9 /3.2 0.1 0.7/1.4 50.0 1.7 1.1
2014/15 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 22 - 8.0 3.4 0.1 0.9/1.5 57.6 - -
2014/15 juniorky U19 - play-out Loko Karlovy Vary 6 9.2 1.0 0.5 /1.8 0 0/0 0.0 0.7 -1.0
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off A Loko Karlovy Vary 3 - 5.3 1.7 0.3 1/2.7 37.5 - -
2015/16 ženy - základní část BA Sparta 2 8.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 0.5 -2.0
2015/16 kadetky U17 - základní část BA Sparta 14 - 3.9 0.9 /0.9 0.5 0.5/1 50.0 1.6 1.8
2015/16 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 18 - 13.3 2.9 1.9 1.8/3.8 47.1 - -
2015/16 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 19 12.7 2.2 0.6 /1.1 0.3 0.2/0.5 40.0 1.5 1.1
2015/16 juniorky U19 - play-off BA Sparta Praha 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 1.0
2015/16 kadetky U17 - play-off BA Sparta 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out A Loko Karlovy Vary 4 - 12.0 3 1.3 2.3/2.5 90.0 - -
2015/16 kadetky U17 - Mistrovství ČR BA Sparta 2 4.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2016/17 ženy - základní část BA Sparta 4 9.8 1.5 0 /0.8 0.3 0.8/1 75.0 0.3 1.0
2016/17 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 19 14.6 2.5 0.6 /2.4 0.2 0.7/0.9 72.2 1.3 1.2
2016/17 juniorky U19 - skupina A BA Sparta B 2 - 7.5 1.5 0.5 3/3 100.0 - -
2016/17 ženy - Základní část KVA 7 3.7 0.9 0.4 /0.6 0 0/0 0.0 0.4 0.4
2016/17 ženy - Oblastní přebor žen BK Loko K. Vary 2 - 11.5 2.5 2 0.5/1 50.0 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out A BA Sparta B 9 - 9.3 2.7 0.8 1.7/2.7 62.5 - -
2016/17 ženy - play-off BA Sparta 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2016/17 ženy - Play off KVA 2 6.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.5
2016/17 juniorky U19 - play-off BA Sparta Praha 5 1.6 0.0 0 /0.6 0 0/0 0.0 - -0.2
2016/17 juniorky U19 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.5
2017/18 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 16 12.1 1.0 0.3 /1.8 0 0.4/0.5 75.0 1.4 0.4
2017/18 ženy - Základní část KVA 9 4.7 0.4 0.1 /0.4 0 0.2/0.2 100.0 0.6 -0.2
2017/18 ženy - základní část KVA 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2017/18 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 2 11.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.5 -1.0
2018/19 ženy - základní část Sokol Nusle 15 3.3 0.5 0.1 /0.4 0.1 0/0 0.0 0.5 -0.4
2018/19 ženy - play-out Sokol Nusle 4 4.8 0.5 0 /0.8 0 0.5/0.5 100.0 0.8 0.3
2019/20 ženy - skupina B Pod 2 - 8.0 2.5 0.5 1.5/2 75.0 - -
2019/20 ženy - základní část Sokol Nusle 15 5.5 0.6 0 /0.5 0.2 0/0 0.0 0.3 0.5
2019/20 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 17 - 5.8 1.4 0.6 1/1.4 73.9 - -
2019/20 ženy - finálová skupina Pod 4 - 1.8 0.5 0 0.8/1.3 60.0 - -
2020/21 ženy - základní část Sokol Nusle 2 4.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.5
2020/21 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část Sokol Nusle 11 11.6 2.5 0.7 /2.4 0.4 0/0 0.0 1.2 0.5
2021/22 ženy - skupina B Pod 4 - 5.0 0.8 1 0.5/1 50.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 10 - 5.7 1.3 0.9 0.4/0.6 66.7 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Sokol Nusle 2 5.5 3.0 1.5 /2 0 0/0 0.0 0.5 3.5
2021/22 ženy - play-out BC Benešov 6 24.8 3.2 0.7 /2.3 0.5 0.3/0.3 100.0 2.8 0.7
2022/23 ženy - základní část Sokol Nusle 2 3.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 0.5 1.5
2022/23 ženy - skupina B BC Benešov 6 - 5.5 1.7 0.7 0.2/0.7 25.0 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 36.3 4.4 4.4 1.4 0.3 0.7/1.2 168.7 1.6 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 B. Jablonec n. N. 12. 11. 2022
2B body 4 Basket Ostrava 28. 10. 2022
3B body 1 Basket Ostrava 28. 10. 2022
Obranné doskoky 1 BSK KP Brno 23. 10. 2022
Útočné doskoky 2 BSK KP Brno 23. 10. 2022
Doskoky celkem 3 BSK KP Brno 23. 10. 2022
Body 11 Basket Ostrava 28. 10. 2022
Užitečnost 3 BSK KP Brno 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Nusle 11. 1. 2014 2013/14
2B body 10 Slovan Litoměřice 26. 1. 2014 2013/14
3B body 4 BK Klatovy 14. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 6 VALOSUN Brno 27. 9. 2015 2015/16
Útočné doskoky 6 BSK KP Brno 13. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 11 BSK KP Brno 13. 2. 2022 2021/22
Body 28 Slovan Litoměřice 26. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 13 SŠMH Handicap Brno 4. 2. 2017 2016/17
Asistence 3 Sokol Pečky 16. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
4. 10. 2022 skupina B Ško-Energo MB 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
19. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 9 3 0.0 1 0/0 0
22. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 5:28 2 1 50.0 0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B BCKol 0:00 5 1 0.0 1 0/2 0.0
28. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 0:00 11 4 0.0 1 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 8 2 0.0 1 1/2 50.0
13. 11. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 0:00 5 1 0.0 1 0/0 0
5. 2. 2023 skupina B BCKol 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 9 5:28 44 14 700.0 5 1/4 25.0
Průměr 9 0:36 4.9 1.6 700.0 0.6 0.1/0.4 25.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 6 0:00 11.7 4.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0
DBaK 4 0:00 11.8 3.8 0.0 0.5 0.0 2.8/4.8 57.9 4.0
BK Klatovy 2 0:00 20.0 2.5 0.0 4.0 0.0 3.0/6.5 46.2 4.5
BK Lvice Litoměřice 7 0:00 5.0 1.6 550.0 0.3 200.0 1.0/2.4 41.2 2.6
DBaK 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 2.3
USK Praha B 4 0:00 7.5 1.5 0.0 1.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.8
B. Jablonec n. N. 9 14:16 3.3 0.8 38.9 0.6 38.5 0.1/0.2 50.0 1.2
Slovan Litoměřice 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
SBŠ Ostrava 6 0:00 4.8 1.2 700.0 0.3 100.0 1.5/2.7 56.3 2.3
BLC Sparta 3 0:00 9.3 2.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
HB Basket 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 3.5
Legendy Litoměřice B 3 0:00 9.3 2.7 0.0 1.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
SŠMH Brno 9 17:07 3.0 0.4 25.0 0.4 44.4 0.8/0.9 87.5 2.3
Baník Most 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Prosek A 4 0:00 6.5 1.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol H. Králové 18 8:43 1.4 0.6 31.3 0.1 12.5 0.2/0.6 30.0 0.7
KARA Trutnov 5 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 2.8
BSK KP Brno 9 12:04 2.7 1.0 34.6 0.2 15.4 0.0/0.0 0.0 1.2
Basket Slovanka 5 0:00 4.8 1.6 133.3 0.4 100.0 0.4/0.8 50.0 1.8
HB Basket Praha 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.7
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 7.3 2.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Strakonice 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.7
VSP 6 10:52 3.5 1.0 40.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.2
Basket Říčany 3 0:00 7.0 0.7 0.0 1.3 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
USK Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 4.0
BK Strakonice 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
USK Praha 10 15:17 1.7 0.4 18.2 0.1 33.3 0.6/0.8 75.0 1.6
SŠMH Handicap Brno 8 14:53 2.1 0.5 23.5 0.3 15.4 0.4/0.9 42.9 1.3
VALOSUN Brno 7 14:02 2.4 1.0 38.9 0.1 11.1 0.0/0.6 0.0 2.1
Studánka Pardubice 7 12:52 2.3 0.3 14.3 0.6 50.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Basket Slovanka 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.0
BK Strakonice 7 12:07 2.1 0.1 7.7 0.3 40.0 1.0/1.4 70.0 1.4
B. Jablonec n. N. 6 12:01 2.3 1.2 36.8 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 6.5 0.5 0.0 0.0 0.0 5.5/9.0 61.1 2.5
Slovan Litoměřice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VALOSUN Brno 3 0:00 4.0 2.0 600.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Aritma Praha B 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 6 9:40 1.8 0.7 44.4 0.2 14.3 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
DSK Basketball B 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
Basket Ostrava 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Aritma 8 10:11 1.4 0.4 42.9 0.1 20.0 0.3/0.3 100.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
DBaK 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
KARA Trutnov 9 12:38 1.1 0.3 27.3 0.1 20.0 0.1/0.1 100.0 1.4
BC Benešov 3 3:22 3.3 1.7 125.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SŠMH Brno 4 2:08 2.5 0.8 150.0 0.3 100.0 0.3/1.3 20.0 2.5
Havířov 5 10:16 1.8 0.4 20.0 0.2 25.0 0.4/0.4 100.0 1.0
BK Havířov 3 0:11 2.7 0.0 0.0 0.7 100.0 0.7/0.7 100.0 0.3
USK Praha 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pečky 7 9:10 1.0 0.3 25.0 0.1 100.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Nusle 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Babynec 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Lokomotiva Liberec 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 1.0
Sokol H. Králové 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BCKol 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 4 21:07 1.3 0.5 22.2 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
BK Pirelli A 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 3 19:24 1.3 0.7 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Ško-Energo MB 4 5:41 1.0 0.5 200.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Valosun KP Brno 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
OVA 3 2:48 1.3 0.3 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
SBŠ Ostrava 6 7:27 0.7 0.2 20.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8
TJ Slavoj Tachov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice B 1 9:42 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
USK 5 6:43 0.4 0.2 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
HKR 3 1:58 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 2 9:37 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 18:04 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
OLM 2 1:41 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLO 1 5:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TRU 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KPB 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 16:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HAN 4 1:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SŠMH Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Libo 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLA 2 2:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5