Alžběta Seifrtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
Loko Trutnov
Výška
173 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
434
Procento vítězství
48.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Pod U11 (mix) 18 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Skupina B Pod U13G(ms) 13 - 1.5 0.7 0.0 0 0.0 0.1/0.5 16.7 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace BAPod U11(mix) 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - O 5. - 8. místo Pod U13G(ms) 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž Pod U12G 22 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 27.8 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Pod U13G(ms) 16 - 0.6 0.1 0.0 0 0.0 0.4/0.6 60.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 4 - 5.5 2.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - Krajský přebor mladších žákyň U14 BA Pod 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pod U12G 24 - 11.0 4.9 0.0 0 0.0 1.1/3.3 34.2 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF BA POD U11G 4 - 17.0 7.3 0.0 0 0.0 2.5/3.8 66.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Pod U12G 8 - 10.6 5 0.0 0 0.0 0.6/1.5 41.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Pod U12G 7 - 9.7 4.1 0.0 0 0.0 1.4/2.3 62.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 32 - 7.6 3.3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 4 - 8.0 3.3 0.0 0 0.0 1.5/3.8 40.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 16 - 9.3 4.2 0.0 0.1 0.0 0.7/1.6 42.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 9 - 8.0 3.4 0.0 0.3 0.0 0.1/1.1 10.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 1 - 15.0 5 0.0 0 0.0 5/13 38.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 12 - 12.3 4.7 0.0 0.1 0.0 2.8/7.3 37.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 10 - 13.3 5.2 0.0 0 0.0 2.9/6.3 46.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 5 - 13.0 4.8 0.0 0.4 0.0 2.2/6 36.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Basket Poděbrady 7 - 15.0 6 0.0 0.4 0.0 1.7/4.1 41.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina D Basket Poděbrady 3 - 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina D Basket Poděbrady 2 - 8.5 2 0.0 0.5 0.0 3/4 75.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Lokomotiva Trutnov 14 - 11.9 4 /4 100.0 0.4 100.0 2.6/5.9 45.1 2.4 6.4
2018/19 kadetky U17 - skupina C Basket Poděbrady 14 - 15.6 5.1 0.0 0.3 0.0 4.6/7.8 59.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 5 - 16.0 5.2 0.0 0.4 0.0 4.4/7.8 56.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B Lokomotiva Trutnov 13 - 14.8 5.4 /5.4 100.0 0.1 100.0 3.8/7.6 49.5 2.4 8.5
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina Basket Poděbrady 10 - 15.7 5.6 0.0 0.7 0.0 2.4/5.8 41.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Basket Poděbrady 1 - 14.0 5 0.0 0 0.0 4/8 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - Finále Basket Poděbrady 1 - 15.0 3 0.0 1 0.0 6/14 42.9 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 12 25.2 12.0 3.2 /10.3 30.6 0.9 21.6 2.9/4.5 64.8 2.5 6.4
2019/20 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 7 - 10.7 3.3 0.0 0.6 0.0 2.4/4.3 56.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Poděbrady 1 - 17.0 6 0.0 0 0.0 5/7 71.4 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 3 19.7 5.7 0.3 /3.7 9.1 1 25.0 2/4 50.0 3.0 1.7
2020/21 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 1 - 11.0 2 0.0 1 0.0 4/4 100.0 - -
2021/22 ženy - základní část TRU 13 11.0 2.5 0.6 /2.2 27.6 0.3 30.8 0.3/0.6 50.0 0.8 -0.2
2021/22 ženy - skupina B Pod 12 - 11.4 2.7 0.0 0.7 0.0 4.1/5.9 69.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 26 28.7 12.2 3.2 /9.1 35.2 0.9 20.7 3.1/4.5 69.0 2.3 11.2
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TRU 1 4.0 3.0 0 /1 0.0 1 50.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 ženy - play-off B Pod 3 - 13.7 2.7 0.0 2 0.0 2.3/4 58.3 - -
2021/22 ženy - play-off 3. kolo Pod 3 - 12.3 2.7 0.0 1.3 0.0 3/4.7 64.3 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Loko Trutnov 3 16.7 11.0 2 /6.7 30.0 1.3 36.4 3/4.7 64.3 3.0 3.7
2022/23 ženy - základní část TRU 10 10.5 2.8 0.5 /1.3 38.5 0.5 23.8 0.3/1 30.0 1.0 0.5
2022/23 ženy - základní část Pod 15 25.9 10.5 2.4 /7.3 33.0 1.1 34.8 2.5/3.9 65.5 2.4 9.4
2022/23 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov 12 29.8 14.8 3.8 /10.3 36.6 0.6 14.3 5.6/8.2 68.4 2.4 15.8
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Pod 1 - 4.0 1 /1 100.0 0 0.0 2/3 66.7 4.0 -1.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Loko Trutnov 2 29.5 12.5 4 /16 25.0 0 0.0 4.5/6 75.0 2.0 12.5
Průměr za kariéru 34.8 5.3 9.0 3.1 47.1 0.3 38.1 1.9/3.6 185.3 1.8 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Žabiny Brno 6. 11. 2022
2B body 7 BK Havířov 2. 10. 2022
3B body 3 HB Aritma 13. 11. 2022
Obranné doskoky 16 SBŠ Ostrava 20. 11. 2022
Útočné doskoky 8 BK Havířov 2. 10. 2022
Doskoky celkem 18 SBŠ Ostrava 20. 11. 2022
Body 26 Žabiny Brno 6. 11. 2022
Užitečnost 32 Žabiny Brno 6. 11. 2022
Asistence 4 SBŠ Ostrava 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Žabiny Brno B 6. 10. 2018 2018/19
2B body 15 BŠ Pha U12 (mix) 21. 9. 2014 2014/15
3B body 4 Basketball Nymburk 12. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 16 SBŠ Ostrava 20. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 8 BK Havířov 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 18 SBŠ Ostrava 20. 11. 2022 2022/23
Body 31 BŠ Pha U12 (mix) 21. 9. 2014 2014/15
Užitečnost 32 Žabiny Brno 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 5 KP Brno 5. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BSK KP Brno 28:52 7 1 16.7 1 33.3 2/4 50.0
25. 9. 2022 základní část Žabiny Brno B 21:43 11 5 50.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 skupina B Sokol H. Králové 30:42 18 5 33.3 1 25.0 5/6 83.3
30. 9. 2022 základní část USK 9:01 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
1. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 34:52 18 3 33.3 1 50.0 9/16 56.3
2. 10. 2022 skupina B BK Havířov 33:52 20 7 46.7 0 0.0 6/12 50.0
5. 10. 2022 základní část SLA 8:21 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
7. 10. 2022 základní část STR 6:42 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část BA Sparta 28:22 15 2 50.0 2 100.0 5/6 83.3
9. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 19:34 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
14. 10. 2022 základní část KPB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 23:52 23 6 54.5 1 100.0 8/10 80.0
21. 10. 2022 základní část OVA 2:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část Havířov 21:19 6 1 14.3 0 0.0 4/4 100.0
23. 10. 2022 základní část OLM 22:07 16 3 60.0 2 50.0 4/4 100.0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník SLUNETA Ústí n. L. 0:00 4 1 100.0 0 0.0 2/3 66.7
29. 10. 2022 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2022 základní část HKR 6:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 27:33 14 5 50.0 1 25.0 1/3 33.3
6. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 33:46 26 7 50.0 0 0.0 12/16 75.0
12. 11. 2022 základní část VSP 21:24 10 0 0.0 2 100.0 4/6 66.7
13. 11. 2022 základní část HB Aritma 32:12 23 7 43.8 3 37.5 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 29:24 14 2 25.0 2 50.0 4/5 80.0
19. 11. 2022 skupina B BK Havířov 31:22 12 4 44.4 0 0.0 4/5 80.0
20. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 36:55 12 1 9.1 1 20.0 7/12 58.3
30. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník SLO 10:55 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2022 základní část Studánka Pardubice 22:52 12 5 62.5 0 0.0 2/2 100.0
4. 12. 2022 základní část Sokol Pečky 28:29 12 3 50.0 2 40.0 0/0 0
9. 12. 2022 základní část SLA 7:12 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
10. 12. 2022 skupina B BA Sparta Praha 27:13 7 3 30.0 0 0.0 1/1 100.0
15. 12. 2022 základní část STR 12:08 9 2 50.0 1 50.0 2/2 100.0
7. 1. 2023 základní část KPB 21:45 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
8. 1. 2023 základní část DSK Brandýs 32:52 12 1 11.1 1 20.0 7/14 50.0
13. 1. 2023 základní část ZAB 22:05 7 2 100.0 1 25.0 0/0 0
14. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 18:21 9 1 16.7 0 0.0 7/8 87.5
15. 1. 2023 skupina B K2 Prostějov 29:31 5 1 20.0 0 0.0 3/4 75.0
21. 1. 2023 základní část Žabiny Brno B 35:33 6 3 25.0 0 0.0 0/2 0.0
22. 1. 2023 základní část BSK KP Brno 18:09 5 1 25.0 0 0.0 3/4 75.0
27. 1. 2023 základní část SLO 8:01 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
28. 1. 2023 nadstavba A Levhartice Chomutov 26:27 6 2 15.4 0 0.0 2/2 100.0
29. 1. 2023 nadstavba A HB Basket 32:54 19 6 31.6 0 0.0 7/10 70.0
4. 2. 2023 základní část Sokol Nusle 24:34 10 2 28.6 2 66.7 0/2 0.0
5. 2. 2023 základní část BA Sparta 29:48 13 2 66.7 1 33.3 6/6 100.0
Celkem 43 919:56 395 95 34.1 28 22.8 121/183 66.1
Průměr 43 21:23 9.2 2.2 34.1 0.7 22.8 2.8/4.3 66.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Havířov 5 24:21 14.4 4.0 42.6 0.6 18.8 4.6/7.0 65.7 2.4
Bra U12G 12 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 1.9
Žabiny Brno 5 27:02 14.0 3.2 34.0 0.2 5.6 7.0/8.6 81.4 2.2
BA Sparta Praha 5 29:11 13.6 3.6 32.1 0.8 26.7 4.0/6.0 66.7 1.8
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 16.8 6.8 0.0 0.5 0.0 1.8/4.8 36.8 2.5
HB Basket 5 17:52 13.0 4.6 54.8 0.4 13.3 2.6/5.4 48.1 2.8
OSK Olomouc 4 0:00 16.3 5.5 0.0 0.3 0.0 4.5/8.3 54.5 3.0
SBŠ Ostrava 5 26:02 12.2 2.0 29.4 1.0 26.3 5.2/8.4 61.9 3.2
ČBrU13G 8 0:00 7.3 3.4 0.0 0.1 0.0 0.1/0.5 25.0 1.5
Sokol H. Králové 4 28:50 14.0 3.5 35.9 1.0 20.0 4.0/5.0 80.0 2.5
Bra U13G 10 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.4 21.4 1.7
BSK TJ Jičín 3 0:00 17.3 7.0 100.0 0.3 100.0 2.3/5.3 43.8 2.0
BenU13G 6 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.2
Studánka Pardubice 3 0:00 16.7 6.7 0.0 0.3 0.0 2.3/6.7 35.0 2.0
Žabiny Brno B 2 0:00 23.5 7.0 0.0 0.5 0.0 8.0/13.0 61.5 2.5
Lokomotiva Liberec 3 0:00 15.7 6.0 0.0 0.3 0.0 2.7/7.0 38.1 2.0
BCSlaU12G 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 1.0
BC Vysočina 2 0:00 22.0 9.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.5
BC Ben U11 G (kv) 2 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
SKla U12G 6 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 2.3
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.5 40.0 2.5
Basket Slovanka 3 27:27 13.0 2.7 28.6 1.3 28.6 3.7/6.3 57.9 3.0
OLM 3 7:22 13.0 2.7 160.0 0.7 50.0 5.7/7.7 73.9 1.3
SKB Strakonice 3 0:00 12.3 2.7 0.0 1.3 0.0 3.0/4.7 64.3 1.7
Studánka Pardubice 2 0:00 18.5 7.0 100.0 0.0 0.0 4.5/9.0 50.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.0 6.0 100.0 0.0 0.0 6.0/11.5 52.2 2.5
BK Strakonice 2 32:21 16.5 4.0 53.3 1.5 30.0 4.0/5.0 80.0 0.5
OSK Olomouc 3 0:00 11.0 3.7 183.3 0.0 0.0 3.7/7.3 50.0 2.0
BK Strakonice 3 6:46 11.0 4.0 133.3 0.7 40.0 1.0/3.3 30.0 3.0
KP Brno 3 20:03 10.7 1.3 19.0 2.0 37.5 2.0/4.0 50.0 2.7
USK Praha 2 0:00 15.5 4.0 100.0 1.0 100.0 4.5/6.0 75.0 2.0
BSK TJ Jičín 3 0:00 9.7 2.3 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/8.5 47.1 3.5
BK Klatovy 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BA Sparta 2 29:05 14.0 2.0 57.1 1.5 60.0 5.5/6.0 91.7 4.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 14.0 5.5 100.0 0.5 100.0 1.5/6.0 25.0 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
ŠBK Sad U11G (kv) 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
HBU13G 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
USK Praha 3 27:52 8.3 2.3 31.8 0.3 8.3 2.7/4.3 61.5 2.3
BA Sparta 1 31:49 24.0 8.0 38.1 1.0 33.3 5.0/6.0 83.3 2.0
Sad U12G 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
B. Jablonec n. N. 2 27:07 11.5 5.0 52.6 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Levhartice Chomutov 3 26:08 7.7 2.0 24.0 1.0 23.1 0.7/0.7 100.0 1.7
HB Aritma 1 32:12 23.0 7.0 43.8 3.0 37.5 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
Vlčice Žďár 1 0:00 22.0 4.0 0.0 3.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.0
USK Praha 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/7.5 20.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 7.0 2.3 233.3 0.3 100.0 1.3/2.3 57.1 1.7
Basket Ostrava 2 0:00 9.5 2.5 100.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.0
BSK Jičín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 3.0
K2 Prostějov 2 28:32 9.5 3.0 40.0 0.5 10.0 2.0/3.5 57.1 3.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
USK Praha 1 25:25 18.0 3.0 25.0 2.0 22.2 6.0/8.0 75.0 1.0
KlS U13G 6 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.2
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Žabiny Brno B 2 28:38 8.5 4.0 36.4 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/6.0 25.0 3.5
HB Basket 1 34:04 16.0 5.0 33.3 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 4.0
BK Havířov 1 22:19 16.0 5.0 45.5 1.0 20.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/4.0 37.5 2.0
KP Brno 1 32:11 15.0 5.0 55.6 1.0 12.5 2.0/5.0 40.0 3.0
Studánka Pardubice 2 25:52 7.5 1.5 25.0 1.0 20.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Basket Říčany 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/13.0 38.5 4.0
STR 5 4:41 2.8 0.6 42.9 0.4 50.0 0.4/0.4 100.0 0.6
Levhartice Chomutov 1 19:43 14.0 3.0 75.0 2.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol H. Králové 2 21:47 6.5 1.5 21.4 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 26:33 13.0 1.0 10.0 3.0 37.5 2.0/6.0 33.3 4.0
DSK Brandýs 1 32:52 12.0 1.0 11.1 1.0 20.0 7.0/14.0 50.0 1.0
Sokol Pečky 1 28:29 12.0 3.0 50.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK KP Brno 2 23:30 6.0 1.0 20.0 0.5 16.7 2.5/4.0 62.5 1.5
Studánka Pardubice 1 22:52 12.0 5.0 62.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SLA 4 10:38 3.0 0.0 0.0 0.8 33.3 0.8/1.0 75.0 0.3
Sla U13G 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 2.8
Basket Ostrava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
USK 3 15:09 3.7 1.3 40.0 0.3 50.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Sokol Nusle 2 22:04 5.0 1.0 15.4 1.0 66.7 0.0/2.0 0.0 2.0
VSP 1 21:24 10.0 0.0 0.0 2.0 100.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 3.0
Kol U12G 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
BK Havířov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
KP Brno B 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 1 22:04 7.0 2.0 16.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
CHO 1 13:28 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ZAB 3 17:11 2.3 0.7 33.3 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KPB 3 10:34 2.0 0.0 0.0 0.7 22.2 0.0/0.7 0.0 1.3
Havířov 1 21:19 6.0 1.0 14.3 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
KP Brno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
SLO 5 5:15 0.8 0.2 50.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.4
BK Brandýs n.L. 1 4:21 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 24:22 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
HKR 3 6:14 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
OVA 3 1:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3