Alžběta Seifrtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
173 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
488
Procento vítězství
49%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Lokomotiva Trutnov 14 - 11.9 4 /4 100.0 0.4 100.0 2.6/5.9 45.1 2.4 6.4
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B Lokomotiva Trutnov 13 - 14.8 5.4 /5.4 100.0 0.1 100.0 3.8/7.6 49.5 2.4 8.5
2018/19 kadetky U17 - skupina C Basket Poděbrady 14 - 15.6 5.1 0.0 0.3 0.0 4.6/7.8 59.6 - -
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina Basket Poděbrady 10 - 15.7 5.6 0.0 0.7 0.0 2.4/5.8 41.4 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina D Basket Poděbrady 2 - 8.5 2 0.0 0.5 0.0 3/4 75.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Poděbrady 1 - 17.0 6 0.0 0 0.0 5/7 71.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 1 - 15.0 5 0.0 0 0.0 5/13 38.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 10 - 13.3 5.2 0.0 0 0.0 2.9/6.3 46.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Basket Poděbrady 7 - 15.0 6 0.0 0.4 0.0 1.7/4.1 41.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina D Basket Poděbrady 3 - 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 5 - 16.0 5.2 0.0 0.4 0.0 4.4/7.8 56.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Basket Poděbrady 1 - 14.0 5 0.0 0 0.0 4/8 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - Finále Basket Poděbrady 1 - 15.0 3 0.0 1 0.0 6/14 42.9 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 7 - 10.7 3.3 0.0 0.6 0.0 2.4/4.3 56.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 1 - 11.0 2 0.0 1 0.0 4/4 100.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Skupina B Pod U13G(ms) 13 - 1.5 0.7 0.0 0 0.0 0.1/0.5 16.7 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - O 5. - 8. místo Pod U13G(ms) 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Pod U13G(ms) 16 - 0.6 0.1 0.0 0 0.0 0.4/0.6 60.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 32 - 7.6 3.3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 16 - 9.3 4.2 0.0 0.1 0.0 0.7/1.6 42.3 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Pod U11 (mix) 18 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 4 - 5.5 2.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace BAPod U11(mix) 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž Pod U12G 22 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 27.8 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pod U12G 24 - 11.0 4.9 0.0 0 0.0 1.1/3.3 34.2 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Pod U12G 8 - 10.6 5 0.0 0 0.0 0.6/1.5 41.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Pod U12G 7 - 9.7 4.1 0.0 0 0.0 1.4/2.3 62.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - Krajský přebor mladších žákyň U14 BA Pod 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 4 - 8.0 3.3 0.0 0 0.0 1.5/3.8 40.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 9 - 8.0 3.4 0.0 0.3 0.0 0.1/1.1 10.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 12 - 12.3 4.7 0.0 0.1 0.0 2.8/7.3 37.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 5 - 13.0 4.8 0.0 0.4 0.0 2.2/6 36.7 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF BA POD U11G 4 - 17.0 7.3 0.0 0 0.0 2.5/3.8 66.7 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 3 19.7 5.7 0.3 /3.7 9.1 1 25.0 2/4 50.0 3.0 1.7
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 12 25.2 12.0 3.2 /10.3 30.6 0.9 21.6 2.9/4.5 64.8 2.5 6.4
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Loko Trutnov 10 - 12.2 4.8 0.0 0.2 0.0 2/5.8 34.5 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 26 28.7 12.2 3.2 /9.1 35.2 0.9 20.7 3.1/4.5 69.0 2.3 11.2
2021/22 ženy - základní část TRU 13 11.0 2.5 0.6 /2.2 27.6 0.3 30.8 0.3/0.6 50.0 0.8 -0.2
2021/22 ženy - skupina B Pod 12 - 11.4 2.7 0.0 0.7 0.0 4.1/5.9 69.0 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TRU 1 4.0 3.0 0 /1 0.0 1 50.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TRU 1 4.0 3.0 0 /1 0.0 1 50.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 ženy - play-off B Pod 3 - 13.7 2.7 0.0 2 0.0 2.3/4 58.3 - -
2021/22 ženy - play-off 3. kolo Pod 3 - 12.3 2.7 0.0 1.3 0.0 3/4.7 64.3 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Loko Trutnov 3 16.7 11.0 2 /6.7 30.0 1.3 36.4 3/4.7 64.3 3.0 3.7
2022/23 ženy - základní část TRU 12 9.8 2.4 0.4 /1.2 35.7 0.4 22.7 0.3/1 33.3 1.0 0.4
2022/23 ženy - základní část Pod 21 25.2 9.9 2.3 /7 33.6 0.9 27.5 2.5/3.7 68.8 2.6 8.2
2022/23 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov 12 29.8 14.8 3.8 /10.3 36.6 0.6 14.3 5.6/8.2 68.4 2.4 15.8
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Pod 1 - 4.0 1 /1 100.0 0 0.0 2/3 66.7 4.0 -1.0
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník TRU 1 11.0 2.0 0 /1 0.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 3.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Loko Trutnov 8 24.4 11.4 3.4 /10.1 33.3 0.4 12.5 3.5/5.1 68.3 2.6 10.5
2022/23 ženy - o 9. místo TRU 3 6.3 1.0 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - 3.0
2022/23 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 2 28.0 14.0 4 /9 44.4 1 25.0 3/5 60.0 3.5 11.0
2023/24 ženy - skupina B Pod 15 - 10.5 2.9 0.0 0.8 0.0 2.4/5 48.0 - -
2023/24 ženy - Český pohár žen Pod 3 - 10.7 4 /4 100.0 0.3 100.0 1.7/2.3 71.4 2.0 8.0
2023/24 ženy - základní část SLA 7 7.1 1.4 0.4 /1.7 25.0 0.1 14.3 0.1/0.4 33.3 0.6 -0.6
Průměr za kariéru 17.5 5.6 8.9 3.1 31.2 0.3 24.1 1.9/3.6 97.1 1.8 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Ško-Energo MB 5. 11. 2023
2B body 6 Vlčice Žďár 14. 10. 2023
3B body 2 BCKol 18. 11. 2023
Obranné doskoky 1 USK 26. 1. 2024
Útočné doskoky 2 BRA 25. 11. 2023
Doskoky celkem 2 BRA 25. 11. 2023
Body 17 BCKol 18. 11. 2023
Užitečnost 10 BCKol 28. 9. 2023
Asistence 1 USK 26. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Žabiny Brno B 6. 10. 2018 2018/19
2B body 15 BŠ Pha U12 (mix) 21. 9. 2014 2014/15
3B body 4 Basketball Nymburk 12. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 16 SBŠ Ostrava 20. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 8 BK Havířov 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 18 SBŠ Ostrava 20. 11. 2022 2022/23
Body 31 BŠ Pha U12 (mix) 21. 9. 2014 2014/15
Užitečnost 32 Žabiny Brno 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 5 KP Brno 5. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basket Ostrava 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/7 28.6
17. 9. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 17 3 0.0 2 0.0 5/9 55.6
27. 9. 2023 základní část KPB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 Český pohár žen BCKol 0:00 11 3 100.0 1 100.0 2/2 100.0
7. 10. 2023 základní část TRU 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2023 základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B Vlčice Žďár 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/4 25.0
15. 10. 2023 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2023 Český pohár žen Sokol Kladno 0:00 10 4 100.0 0 0.0 2/3 66.7
28. 10. 2023 základní část USK 9:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Loko Trutnov B 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
5. 11. 2023 skupina B Ško-Energo MB 0:00 14 4 0.0 0 0.0 6/9 66.7
18. 11. 2023 skupina B BCKol 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/2 50.0
22. 11. 2023 Český pohár žen TRU 0:00 11 5 100.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 11. 2023 základní část BRA 4:43 3 1 50.0 0 0.0 1/3 33.3
2. 12. 2023 základní část CHO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/12 41.7
16. 12. 2023 základní část OVA 1:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 základní část TRU 4:05 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/10 40.0
7. 1. 2024 skupina B Basket Ostrava 0:00 14 3 0.0 1 0.0 5/7 71.4
19. 1. 2024 základní část SLO 3:39 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
23. 1. 2024 základní část HKR 1:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 1. 2024 základní část USK 25:07 5 1 25.0 1 20.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/3 0.0
11. 2. 2024 skupina B Vlčice Žďár 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
14. 2. 2024 základní část ZAB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 2. 2024 základní část BRA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část CHO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 skupina B Ško-Energo MB 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
25. 2. 2024 skupina B Loko Trutnov B 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 34 50:10 200 58 241.7 14 175.0 42/85 49.4
Průměr 34 1:28 5.9 1.7 241.7 0.4 175.0 1.2/2.5 49.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
HB Basket 6 18:51 12.8 4.7 52.8 0.3 11.1 2.5/5.2 48.4 2.8
Bra U12G 12 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 1.9
Žabiny Brno 5 27:02 14.0 3.2 34.0 0.2 5.6 7.0/8.6 81.4 2.2
BA Sparta Praha 5 29:11 13.6 3.6 32.1 0.8 26.7 4.0/6.0 66.7 1.8
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 16.8 6.8 0.0 0.5 0.0 1.8/4.8 36.8 2.5
OSK Olomouc 4 0:00 16.3 5.5 0.0 0.3 0.0 4.5/8.3 54.5 3.0
SBŠ Ostrava 5 26:02 12.2 2.0 29.4 1.0 26.3 5.2/8.4 61.9 3.2
BK Strakonice 4 30:14 15.3 4.0 48.5 1.3 27.8 3.5/5.0 70.0 2.0
USK Praha 5 26:40 11.6 3.2 37.2 0.6 18.8 3.4/5.2 65.4 2.2
Sokol H. Králové 4 28:50 14.0 3.5 35.9 1.0 20.0 4.0/5.0 80.0 2.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 17.3 7.0 100.0 0.3 100.0 2.3/5.3 43.8 2.0
Studánka Pardubice 3 0:00 16.7 6.7 0.0 0.3 0.0 2.3/6.7 35.0 2.0
Slovan Varnsdorf 4 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/5.0 45.0 1.8
Pas U13G 10 0:00 4.7 1.8 0.0 0.0 0.0 1.1/2.8 39.3 1.9
Žabiny Brno B 2 0:00 23.5 7.0 0.0 0.5 0.0 8.0/13.0 61.5 2.5
OLM 4 12:29 11.3 2.5 76.9 0.5 16.7 4.8/6.3 76.0 1.5
Vlčice Žďár 3 0:00 14.3 3.3 0.0 1.7 0.0 2.7/5.0 53.3 0.3
BC Ben U1 G 2 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
SKla U12G 6 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 2.3
BA Říč U13G 4 0:00 10.0 3.8 0.0 0.0 0.0 2.5/4.8 52.6 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.5 40.0 2.5
Basket Slovanka 3 27:27 13.0 2.7 28.6 1.3 28.6 3.7/6.3 57.9 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 18.5 7.0 100.0 0.0 0.0 4.5/9.0 50.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.0 6.0 100.0 0.0 0.0 6.0/11.5 52.2 2.5
Basket Ostrava 3 0:00 11.3 3.0 0.0 0.3 0.0 4.3/6.7 65.0 3.3
SBŠ Ostrava B 3 0:00 11.3 2.0 0.0 1.0 0.0 4.3/8.3 52.0 1.0
BK Strakonice 3 6:46 11.0 4.0 133.3 0.7 40.0 1.0/3.3 30.0 3.0
OSK Olomouc 3 0:00 11.0 3.7 183.3 0.0 0.0 3.7/7.3 50.0 2.0
KP Brno 3 20:03 10.7 1.3 19.0 2.0 37.5 2.0/4.0 50.0 2.7
USK Praha 2 0:00 15.5 4.0 100.0 1.0 100.0 4.5/6.0 75.0 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/8.5 47.1 3.5
BC Vysočina 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BSK TJ Jičín 3 0:00 9.7 2.3 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.7
HB Aritma 2 22:53 14.0 4.0 47.1 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
BCKol 2 0:00 14.0 4.0 266.7 1.5 300.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 14.0 5.5 100.0 0.5 100.0 1.5/6.0 25.0 4.0
BA Sparta 2 29:05 14.0 2.0 57.1 1.5 60.0 5.5/6.0 91.7 4.5
Sokol Nusle 2 0:00 13.5 5.0 100.0 0.0 0.0 3.5/10.5 33.3 1.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
ŠBK Sad U11G (kv) 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Levhartice Chomutov 4 25:18 6.3 1.8 21.2 0.8 17.6 0.5/0.5 100.0 2.3
VSP 2 22:56 12.0 2.0 26.7 1.5 75.0 3.5/4.5 77.8 2.5
BA Sparta 1 31:49 24.0 8.0 38.1 1.0 33.3 5.0/6.0 83.3 2.0
Sad U12G 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
B. Jablonec n. N. 2 27:07 11.5 5.0 52.6 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Ško-Energo MB 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 -
USK Praha 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/7.5 20.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 7.0 2.3 233.3 0.3 100.0 1.3/2.3 57.1 1.7
Havířov 2 26:16 10.0 2.5 29.4 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 3.0
K2 Prostějov 2 28:32 9.5 3.0 40.0 0.5 10.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Tygři Praha 2 19:45 9.5 2.0 44.4 0.5 12.5 4.0/6.0 66.7 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 9.5 2.5 100.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.0
KlS U13G 6 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.2
Studánka Pardubice 2 21:51 9.0 3.0 46.2 0.5 12.5 1.5/2.0 75.0 3.0
USK Praha 1 25:25 18.0 3.0 25.0 2.0 22.2 6.0/8.0 75.0 1.0
BK Brandýs n.L. 3 1:27 6.0 1.0 300.0 0.7 100.0 2.0/4.7 42.9 2.3
Žabiny Brno B 2 28:38 8.5 4.0 36.4 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Pečky 2 25:41 8.5 2.0 40.0 1.0 25.0 1.5/3.0 50.0 4.0
STR 8 5:17 2.1 0.5 50.0 0.3 40.0 0.4/0.5 75.0 0.4
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
BK Havířov 1 22:19 16.0 5.0 45.5 1.0 20.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/4.0 37.5 2.0
HB Basket 1 34:04 16.0 5.0 33.3 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/6.0 25.0 3.5
USK 5 15:55 3.2 1.0 29.4 0.4 25.0 0.0/0.4 0.0 1.0
SK Renocar Podolí 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Studánka Pardubice 2 25:52 7.5 1.5 25.0 1.0 20.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Slovanka Roudnice 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
KP Brno 1 32:11 15.0 5.0 55.6 1.0 12.5 2.0/5.0 40.0 3.0
BRA 3 12:31 5.0 0.7 18.2 0.3 16.7 2.7/5.7 47.1 0.3
Loko Trutnov B 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Levhartice Chomutov 1 19:43 14.0 3.0 75.0 2.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Uherský Brod 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
SBŠ Ostrava 1 26:33 13.0 1.0 10.0 3.0 37.5 2.0/6.0 33.3 4.0
Sokol H. Králové 2 21:47 6.5 1.5 21.4 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Basket Ostrava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Sla U13G 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 2.8
BSK KP Brno 2 23:30 6.0 1.0 20.0 0.5 16.7 2.5/4.0 62.5 1.5
SLA 4 10:38 3.0 0.0 0.0 0.8 33.3 0.8/1.0 75.0 0.3
TRU 3 1:21 3.7 1.7 83.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Havířov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Sokol Nusle 2 22:04 5.0 1.0 15.4 1.0 66.7 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sojky Pelhřimov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
CHO 4 3:22 1.8 0.8 50.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
ZAB 4 12:53 1.8 0.5 33.3 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 22:04 7.0 2.0 16.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
KPB 4 7:55 1.5 0.0 0.0 0.5 22.2 0.0/0.5 0.0 1.0
SLO 7 4:16 0.9 0.3 50.0 0.0 0.0 0.3/0.6 50.0 0.4
KP Brno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
HKR 6 4:33 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.5
Žabiny Brno 1 24:22 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
OVA 6 2:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5