Kateřina Hlušičková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA Sparta
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
220
Procento vítězství
60.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Aritma Praha 7 - 0.1 0 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze Aritma Praha 12 - 0.2 0.1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 3 - 3.3 1.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" BASpU12G 7 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1" BASpU12G 8 - 7.5 3.8 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 16 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0.2/0.5 37.5 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 19 - 4.4 2.1 0.0 0 0.0 0.2/0.3 80.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 BASpU12G 3 - 10.3 5 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) BASpU12G 3 - 12.0 6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BA Sparta Praha 12 - 2.8 1.1 0.0 0 0.0 0.6/0.8 70.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 4 - 4.5 2.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 19 - 5.4 2.4 0.0 0 0.0 0.6/2.9 20.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 12 - 2.3 1.2 0.0 0 0.0 0/0.6 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BA Sparta Praha 3 - 1.3 0.7 100.0 0 0.0 0/1 0.0 1.7 -1.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 1 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 3.4 1.4 0.0 0 0.0 0.6/1.4 45.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Sparta Praha 12 - 8.3 3.9 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 9 - 3.3 1.6 0.0 0 0.0 0.2/1.4 15.4 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BA Sparta Praha 6 - 5.3 2.2 0.0 0.2 0.0 0.5/2.7 18.8 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 4 - 7.3 2.8 0.0 0 0.0 1.8/3.5 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 4 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.3/1.8 14.3 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 1 18.0 1.0 0 /1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 6.0
2021/22 kadetky U17 - základní část BA Sparta 26 14.7 1.8 0.8 /1.7 45.5 0 0.0 0.2/0.8 28.6 3.1 1.0
2021/22 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 6 - 5.7 2.7 0.0 0 0.0 0.3/1.8 18.2 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR BA Sparta 3 21.7 0.0 0 /1.3 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 2.7 -0.3
Průměr za kariéru 31.3 2.1 3.7 1.7 20.8 0.0 0.0 0.3/1.1 98.5 1.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Slovan Litoměřice 24. 4. 2022
2B body 4 HB Basket B 3. 4. 2022
Obranné doskoky 7 Basket Ostrava 26. 3. 2022
Útočné doskoky 3 Tygři Praha 13. 5. 2022
Doskoky celkem 7 Basket Ostrava 26. 3. 2022
Body 9 HB Basket B 3. 4. 2022
Užitečnost 8 Levhartice Chomutov 11. 12. 2021
Asistence 3 KP Brno 22. 4. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Levhartice Chomutov 26. 9. 2020 2020/21
2B body 11 Kol U12G 13. 3. 2018 2017/18
3B body 1 Basket Ostrava 18. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 Basket Ostrava 26. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 SBŠ Ostrava 27. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Loko Trutnov 14. 11. 2021 2021/22
Body 22 Kol U12G 13. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 8 Levhartice Chomutov 11. 12. 2021 2021/22
Asistence 3 KP Brno 22. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
25. 9. 2021 základní část Tygři Praha 13:58 4 2 100.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 základní část HB Basket 15:28 3 1 50.0 0 1/4 25.0
9. 10. 2021 základní část USK Praha 4:19 0 0 0.0 0 0/0 0
10. 10. 2021 základní část BK Strakonice 11:25 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 základní část ŠBK P-H Sadská 15:21 2 1 16.7 0 0/0 0
13. 11. 2021 základní část Sokol H. Králové 10:46 0 0 0.0 0 0/2 0.0
14. 11. 2021 základní část Loko Trutnov 21:26 4 2 40.0 0 0/2 0.0
27. 11. 2021 základní část SBŠ Ostrava 19:00 5 2 50.0 0 1/2 50.0
28. 11. 2021 základní část Basket Ostrava 18:30 0 0 0.0 0 0/0 0
11. 12. 2021 základní část Levhartice Chomutov 14:45 5 2 100.0 0 1/2 50.0
8. 1. 2022 základní část Žabiny Brno 12:51 0 0 0.0 0 0/2 0.0
9. 1. 2022 základní část KP Brno 8:04 0 0 0.0 0 0/0 0
30. 1. 2022 základní část Žabiny Brno 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 2. 2022 základní část BK Strakonice 11:24 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 2. 2022 základní část USK Praha 3:48 2 1 100.0 0 0/0 0
15. 2. 2022 základní část Basket Slovanka 27:46 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 2. 2022 play-out A Aritma Praha 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
27. 2. 2022 základní část ŠBK P-H Sadská 23:52 5 2 66.7 0 1/2 50.0
2. 3. 2022 základní část HB Basket 0:00 2 1 100.0 0 0/0 0
12. 3. 2022 základní část Loko Trutnov 19:09 2 1 100.0 0 0/0 0
13. 3. 2022 základní část Sokol H. Králové 0:00 3 1 100.0 0 1/2 50.0
20. 3. 2022 play-out A DBaK 0:00 4 2 0.0 0 0/4 0.0
26. 3. 2022 základní část Basket Ostrava 27:12 2 1 50.0 0 0/0 0
27. 3. 2022 základní část SBŠ Ostrava 27:49 2 1 100.0 0 0/1 0.0
2. 4. 2022 play-out A Basket Pastelka MB 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
3. 4. 2022 play-out A HB Basket B 0:00 9 4 0.0 0 1/2 50.0
9. 4. 2022 základní část Basket Slovanka 14:28 3 1 100.0 0 1/2 50.0
10. 4. 2022 základní část Levhartice Chomutov 9:42 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 4. 2022 základní část KP Brno 18:13 1 0 0.0 0 1/2 50.0
23. 4. 2022 play-out A Aritma Praha 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
24. 4. 2022 play-out A Slovan Litoměřice 0:00 7 3 0.0 0 1/5 20.0
27. 4. 2022 základní část Tygři Praha 13:46 2 1 100.0 0 0/0 0
30. 4. 2022 základní část KP Brno 5:28 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 5. 2022 základní část Žabiny Brno 30:16 0 0 0.0 0 0/0 0
13. 5. 2022 MČR Tygři Praha 12:13 0 0 0.0 0 0/0 0
14. 5. 2022 MČR Žabiny Brno 28:30 0 0 0.0 0 0/2 0.0
15. 5. 2022 MČR Levhartice Chomutov 24:09 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 37 463:38 81 36 73.5 9/36 25.0
Průměr 37 12:31 2.2 1.0 73.5 0.0 0.2/1.0 25.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Tygři Praha 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 0:00 5.2 2.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.4 28.6 0.8
HB Basket 8 0:00 3.3 1.4 0.0 0.0 0.0 0.5/2.1 23.5 0.8
Basket Slovanka 9 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.1/0.9 12.5 0.4
USK Praha 9 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.1 0.0 1.6
BK Loko K. Vary 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
Studánka Pardubice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 7 0:00 2.9 1.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0 0.4
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Tygři Praha 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Bra U12G 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Strakonice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Slovan Litoměřice 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
BCBenU12G 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Aritma Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BSK Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Nusle 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
ŠBK P-H Sadská 2 19:36 3.5 1.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
SBŠ Ostrava 2 23:24 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 -
Tygři Praha 3 13:19 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
DBaK 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
TJ Sokol Kladno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 3.3
DBaK 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Loko Trutnov 2 20:17 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Levhartice Chomutov 3 16:12 1.7 0.7 66.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
HB Basket 2 7:44 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BC Slaný 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Pastelka MB 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Klatovy U15 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 2 21:07 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
Sokol H. Králové 2 5:23 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
K2 Prostějov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 4:03 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Ostrava 2 22:51 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
KP Brno 1 18:13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 3 23:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 2.3
BK Strakonice 2 11:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
KP Brno 2 6:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5