Markéta Oubrechtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Nusle
Výška
159 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
342
Procento vítězství
59.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sokol Nusle 3 - 12.0 3.7 0.0 0.7 0.0 2.7/5.3 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Basket Říčany 11 - 5.2 2.2 0.0 0.1 0.0 0.5/2.5 21.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Basket Říčany 10 - 8.6 3.6 0.0 0 0.0 1.4/3.4 41.2 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Říč U12G 24 - 7.6 3.6 0.0 0 0.0 0.5/1.1 40.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" Říč U12G 3 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 Říč U12G 1 - 17.0 6 0.0 0 0.0 5/6 83.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 Říč U12G 4 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) Říč U12G 4 - 14.3 6.5 0.0 0 0.0 1.3/5 25.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B SK Říčany U12G (kv) 4 - 8.3 3.5 0.0 0 0.0 1.3/3.8 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Říčany 14 - 10.9 4.5 0.0 0.2 0.0 1.2/2.7 44.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Říčany 13 - 10.4 4.2 0.0 0.2 0.0 1.2/2.8 44.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B Basket Říčany 5 - 24.4 10 0.0 0.6 0.0 2.6/4.8 54.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 Basket Říčany 5 - 13.2 5.4 0.0 0.4 0.0 1.2/3 40.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BA Říč U13G 31 - 4.8 2.1 0.0 0 0.0 0.5/1.8 30.4 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 10 - 8.7 3.3 0.0 0.1 0.0 1.8/3.6 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Basket Říčany 8 - 8.3 2.8 0.0 0.1 0.0 2.4/3.6 65.5 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 2 - 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - 2. kolo Basket Říčany 2 - 14.5 6 0.0 0 0.0 2.5/4.5 55.6 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 14 - 15.9 5.4 0.0 0.5 0.0 3.5/6.4 55.1 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B Basket Říčany 3 - 14.7 5.3 0.0 0.7 0.0 2/2.7 75.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Basketbal Sokol H. Počernice 7 - 10.4 3.6 0.0 0.6 0.0 1.6/4 39.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basketbal Sokol H. Počernice 12 - 7.6 2.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.3 54.9 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Basketbal Sokol H. Počernice 2 - 4.0 2 100.0 0 0.0 0/1 0.0 2.5 0.5
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo Basketbal Sokol H. Počernice 2 - 6.5 2.5 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze S.H.Počernice 5 - 11.6 4.2 0.0 0 0.0 3.2/4.4 72.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basketbal Sokol H. Počernice 11 - 10.9 4.5 0.0 0.3 0.0 1/2.4 42.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Basketbal Sokol H. Počernice 8 - 9.1 3.1 0.0 0.1 0.0 2.5/4.5 55.6 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sokol Nusle 7 - 12.6 4.1 0.0 1 0.0 1.3/3.7 34.6 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 5 - 14.8 5.4 0.0 0.6 0.0 2.2/3.6 61.1 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Sokol Nusle 10 - 10.0 3.4 0.0 0.4 0.0 2/4.2 47.6 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A Sokol Nusle 3 - 9.7 4.3 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B Sokol Nusle 10 - 13.6 4.3 0.0 0.8 0.0 2.6/4 65.0 - -
2022/23 ženy - základní část Sokol Nusle 13 10.4 2.2 0.8 /2.4 32.3 0.1 11.1 0.4/0.5 71.4 0.5 1.8
2022/23 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 15 - 12.6 4.9 0.0 0.4 0.0 1.5/2.3 67.6 - -
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina Sokol Nusle 8 - 14.3 4.8 0.0 0.6 0.0 2.9/5.3 54.8 - -
2022/23 ženy - play-off Sokol Nusle 1 5.0 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2022/23 ženy - final4 Sokol Nusle 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 ženy - základní část Sokol Nusle 19 12.4 2.1 0.7 /2.5 29.8 0 0.0 0.6/0.9 64.7 0.8 1.8
2023/24 juniorky U19 - Skupina A Sokol Nusle 7 - 16.7 6.1 0.0 0.6 0.0 2.7/3.6 76.0 - -
2023/24 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 18 - 9.2 3.6 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 69.7 - -
2023/24 juniorky U19 - finálová skupina Sokol Nusle 6 - 14.0 4.5 0.0 0.3 0.0 4/5.8 68.6 - -
Průměr za kariéru 21.4 1.1 9.5 3.6 12.2 0.2 0.7 1.5/2.9 125.4 0.7 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Žabiny Brno B 18. 2. 2024
2B body 11 HB Basket B 14. 1. 2024
3B body 4 BA Tygřice Louny 23. 9. 2023
Obranné doskoky 3 Havířov 21. 1. 2024
Útočné doskoky 4 VSP 17. 3. 2024
Doskoky celkem 7 VSP 17. 3. 2024
Body 26 HB Basket B 14. 1. 2024
Užitečnost 9 VSP 17. 3. 2024
Asistence 7 Havířov 30. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BA Sparta 20. 1. 2018 2017/18
2B body 16 HB Basket B 24. 11. 2018 2018/19
3B body 4 BA Tygřice Louny 23. 9. 2023 2023/24
Obranné doskoky 3 HB Aritma 6. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 4 VSP 17. 3. 2024 2023/24
Doskoky celkem 7 VSP 17. 3. 2024 2023/24
Body 35 Bra U12G 19. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 9 VSP 17. 3. 2024 2023/24
Asistence 7 Havířov 30. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 Skupina A BA Tygřice Louny 0:00 21 3 0.0 4 0.0 3/6 50.0
24. 9. 2023 Skupina A BK Karlovy Vary 0:00 25 10 0.0 0 0.0 5/5 100.0
30. 9. 2023 základní část Havířov 12:22 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2023 základní část OLM 13:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 10. 2023 Základní fáze BLC Sparta 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
12. 10. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/4 100.0
1. 11. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
4. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 14:42 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 základní část BA Sparta 14:40 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
8. 11. 2023 Základní fáze Babynec 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina A BŠ Tygři Praha B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina A BŠ Tygři Praha B 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0
18. 11. 2023 základní část VSP 21:16 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 základní část STR 7:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2023 Základní fáze Aritma Praha B 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/5 40.0
29. 11. 2023 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
9. 12. 2023 základní část Žabiny Brno B 9:57 2 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0
10. 12. 2023 základní část BSK KP Brno 1:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 12. 2023 Základní fáze BC Libo 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 12. 2023 Základní fáze HB Basket A 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina A BK Klatovy 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
6. 1. 2024 základní část HB Aritma 18:34 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 základní část HB Aritma 15:46 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
11. 1. 2024 Základní fáze BLC Sparta 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
13. 1. 2024 Skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/6 66.7
14. 1. 2024 Skupina A HB Basket B 0:00 26 11 0.0 0 0.0 4/5 80.0
17. 1. 2024 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 základní část OLM 11:47 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2024 základní část Havířov 19:43 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 1. 2024 Základní fáze BK Prosek A 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 finálová skupina BSK TJ Jičín 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
28. 1. 2024 finálová skupina Basket Slovanka 0:00 19 5 0.0 1 0.0 6/8 75.0
31. 1. 2024 Základní fáze BK Pirelli A 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/3 66.7
10. 2. 2024 základní část Studánka Pardubice 10:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 finálová skupina Basket Ostrava 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 2. 2024 finálová skupina Žabiny Brno B 0:00 20 6 0.0 0 0.0 8/13 61.5
20. 2. 2024 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0
24. 2. 2024 základní část BA Sparta 10:41 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 2. 2024 základní část Levhartice Chomutov B 8:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 finálová skupina BK Klatovy 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/3 33.3
6. 3. 2024 Základní fáze Babynec 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 3. 2024 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
13. 3. 2024 Základní fáze Aritma Praha B 0:00 19 9 0.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 3. 2024 základní část STR 13:10 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 3. 2024 základní část VSP 21:01 4 1 16.7 0 0.0 2/2 100.0
23. 3. 2024 finálová skupina Basket Slovanka 0:00 20 6 0.0 1 0.0 5/5 100.0
27. 3. 2024 Základní fáze BC Libo 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
3. 4. 2024 Základní fáze HB Basket A 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 4. 2024 základní část BSK KP Brno 7:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 základní část Žabiny Brno B 2:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 50 235:03 406 148 314.9 11 110.0 77/110 70.0
Průměr 50 4:42 8.1 3.0 314.9 0.2 110.0 1.5/2.2 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Bra U12G 7 0:00 14.0 6.4 0.0 0.0 0.0 1.1/3.7 30.8 0.6
USK Praha B 6 0:00 12.3 4.0 0.0 0.2 0.0 3.8/6.3 60.5 0.3
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 10.5 2.7 0.0 1.0 0.0 2.2/3.0 72.2 0.3
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 15.5 6.3 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 45.0 0.8
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 15.5 4.8 0.0 0.8 0.0 3.8/5.5 68.2 1.3
BK Brandýs n.L. 5 0:00 12.0 4.6 0.0 0.4 0.0 1.6/3.2 50.0 -
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 16.3 5.7 0.0 0.7 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 9.6 3.8 0.0 0.2 0.0 1.4/2.4 58.3 -
Basket Ostrava 4 0:00 12.0 4.5 0.0 0.3 0.0 2.3/5.3 42.9 1.0
KlS U13G 4 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BK Brandýs n. L. 3 0:00 14.3 6.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 1.7
BK Pirelli A 3 0:00 14.3 5.0 0.0 0.3 0.0 3.3/4.0 83.3 1.3
TJ ČZU Praha 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 55.6 0.3
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 10.5 2.8 0.0 0.3 0.0 4.3/7.0 60.7 -
BLC Sparta 3 0:00 13.7 5.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 13.0 5.0 0.0 0.3 0.0 2.0/2.0 100.0 -
DSK Basketball B 3 0:00 13.0 4.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
Basket Slovanka 2 0:00 19.5 5.5 0.0 1.0 0.0 5.5/6.5 84.6 2.0
BC Benešov 2 0:00 19.0 7.5 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 17.5 6.0 0.0 0.5 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
Aritma Praha B 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 0.3
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 0.7
SKla U12G 5 0:00 6.6 3.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 0.8
Legendy Litoměřice B 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 -
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/4.0 41.7 -
Žabiny Brno B 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.7 60.0 0.3
Babynec 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
USK Praha 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.5 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
AŠ MB U12 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Studánka Pardubice 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 0.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 6.5 1.8 0.0 0.8 0.0 0.8/3.0 25.0 1.0
HB Basket B 1 0:00 26.0 11.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
DBaK 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
BK Karlovy Vary 1 0:00 25.0 10.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 25.0 8.0 0.0 1.0 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 -
BA Tygřice Louny 1 0:00 21.0 3.0 0.0 4.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
B. Jablonec n. N. 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Studánka Pardubice 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
DBaK 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
BŠ Tygři Praha B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Basket Poděbrady 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket A 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
VSP 4 17:56 3.3 1.3 31.3 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
DBaK 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
Pas U13G 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 -
HB Aritma 4 9:23 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
KP Brno 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
Žabiny Brno B 3 11:32 3.0 0.7 22.2 0.3 25.0 0.7/1.0 66.7 0.3
Tygři Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
BC Libo 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
OLM 4 10:39 2.0 0.8 25.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
BC Slaný 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DBaK 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
KP Brno 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BA Sparta 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
BK Prosek A 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 10:42 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 4 7:36 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Havířov 3 10:41 1.7 0.3 12.5 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
STR 2 10:12 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sojky Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Pod 2 9:18 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Levhartice Chomutov B 2 11:26 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BSK KP Brno 3 10:36 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BRA 1 6:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pečky 1 3:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -