Barbora Soukupová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
209
Procento vítězství
68.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 starší žákyně U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 5 - 6.0 2.6 0.0 0 0.0 0.8/2.8 28.6 - -
2015/16 starší žákyně U15 - B + Sokolov Tigers Č. Budějovice 7 - 6.0 2.4 0.0 0 0.0 1.1/3.7 30.8 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A BK Strakonice 6 - 8.2 3.8 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 12 - 11.1 4.5 0.0 0.1 0.0 1.8/4.2 44.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BK Strakonice 11 - 8.0 3.4 0.0 0 0.0 1.3/2.6 48.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B2 Tigers Č. Budějovice 8 - 16.6 7.6 0.0 0 0.0 1.4/3.4 40.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BK Strakonice 7 - 7.6 2.4 0.0 0.3 0.0 1.9/4 46.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A BK Strakonice 7 - 14.0 5.9 0.0 0 0.0 2.3/4.4 51.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 8 - 23.6 9 0.0 0.4 0.0 4.5/8.6 52.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BK Strakonice 11 - 12.5 4.3 0.0 0 0.0 4/5.2 77.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B2 Tigers Č. Budějovice 8 - 19.5 8.1 0.0 0 0.0 3.3/4.8 68.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BK Strakonice 2 - 14.5 7 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Strakonice 2 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 18.0 5.3 0.0 0.7 0.0 5.3/8.7 61.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 14 - 17.3 6.4 /6.4 100.0 0.2 100.0 3.9/5.9 67.1 2.5 12.9
2018/19 kadetky U17 - skupina B ŠBK Borotín 14 - 12.2 4.3 0.0 0.5 0.0 2.1/2.9 73.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 8 - 19.1 7.4 /7.4 100.0 0.1 100.0 4/4.5 88.9 1.9 16.8
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 18 21.8 8.4 2.3 /4.9 46.6 0.6 32.3 2.2/2.8 78.0 1.6 7.3
2019/20 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 13 - 13.1 4.6 0.0 0.4 0.0 2.7/3.7 72.9 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Tigers Č. Budějovice 7 - 17.9 5.7 0.0 1 0.0 3.4/4.3 80.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 15.7 6 0.0 0.7 0.0 1.7/2 83.3 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část BA Sparta 4 20.8 10.0 3 /6.5 46.2 0.5 40.0 2.5/3 83.3 2.3 8.3
2021/22 ženy - základní část BA Sparta 2 26.0 8.0 1 /6 16.7 0.5 20.0 4.5/4.5 100.0 1.0 6.5
2021/22 ženy - skupina A TB Č. Budějovice 9 - 14.9 4.3 0.0 1 0.0 3.2/4.3 74.4 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 8 25.6 8.0 2.4 /5 47.5 0.5 20.0 1.8/1.9 93.3 1.4 7.1
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TB Č. Budějovice 3 - 12.3 3.3 /3.3 100.0 1.3 100.0 1.7/1.7 100.0 1.0 11.3
Průměr za kariéru 28.6 3.7 12.8 4.7 65.3 0.3 58.9 2.5/3.9 253.9 1.5 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 SKB Strakonice 24. 10. 2021
2B body 8 Sluneta Ústí n. L. 14. 11. 2021
3B body 3 BK Klatovy 28. 9. 2021
Obranné doskoky 4 Basket Slovanka 18. 9. 2021
Útočné doskoky 2 VSP 27. 11. 2021
Doskoky celkem 5 Basket Slovanka 18. 9. 2021
Body 23 Sluneta Ústí n. L. 14. 11. 2021
Užitečnost 20 Levhartice Chomutov 20. 11. 2021
Asistence 4 Levhartice Chomutov 20. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basketbalová škola - Tygři Praha 16. 9. 2017 2017/18
2B body 12 Basketbalová škola - Tygři Praha 5. 3. 2017 2016/17
3B body 3 BK Klatovy 28. 9. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 Levhartice Chomutov 4. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 Žabiny Brno 2. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 7 Levhartice Chomutov 4. 10. 2020 2020/21
Body 33 Basketbalová škola - Tygři Praha 16. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 22 HB Basket 14. 12. 2019 2019/20
Asistence 4 Levhartice Chomutov 20. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 základní část Basket Slovanka 19:45 6 1 16.7 0 0.0 4/4 100.0
19. 9. 2021 základní část Studánka Pardubice 25:34 10 5 83.3 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/8 50.0
26. 9. 2021 skupina A Sla 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník BK Klatovy 0:00 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
2. 10. 2021 základní část Žabiny Brno 23:13 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 základní část KP Brno 36:52 11 5 55.6 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina A Lokomotiva Liberec 0:00 15 4 0.0 1 0.0 4/4 100.0
10. 10. 2021 skupina A Ško-Energo MB 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 21:13 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 19:10 10 2 50.0 1 33.3 3/3 100.0
23. 10. 2021 základní část KP Brno junior 25:10 12 2 50.0 1 25.0 5/5 100.0
24. 10. 2021 skupina A SKB Strakonice 0:00 22 6 0.0 1 0.0 7/7 100.0
23. 10. 2021 skupina A BK Strakonice B 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/2 100.0
28. 10. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník DBaK 0:00 15 6 100.0 0 0.0 3/3 100.0
13. 11. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/3 66.7
14. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 23 8 0.0 1 0.0 4/6 66.7
17. 11. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník BA Sparta 0:00 13 4 100.0 1 100.0 2/2 100.0
20. 11. 2021 základní část Levhartice Chomutov 28:57 17 3 50.0 3 60.0 2/2 100.0
21. 11. 2021 základní část USK Praha 30:31 6 1 20.0 0 0.0 4/4 100.0
27. 11. 2021 základní část VSP 26:37 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
28. 11. 2021 skupina A DBaK 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/5 80.0
Celkem 22 257:02 251 70 112.9 18 62.1 57/68 83.8
Průměr 22 11:41 11.4 3.2 112.9 0.8 62.1 2.6/3.1 83.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pří U15 12 0:00 13.3 5.3 0.0 0.3 0.0 2.1/3.8 54.3 2.3
BA K. Vary 5 0:00 16.0 6.0 130.4 0.2 100.0 3.4/4.2 81.0 1.2
DBaK 4 0:00 18.0 7.5 107.1 0.3 100.0 2.3/4.3 52.9 1.8
Levhartice Chomutov 4 7:14 15.3 4.3 283.3 1.3 100.0 3.0/3.5 85.7 1.8
Tygřice Louny 4 0:00 14.3 5.0 0.0 0.5 0.0 2.8/3.5 78.6 1.5
Sokol Kladno 4 0:00 13.8 5.0 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 1.3
BK Ústí n. O. 4 0:00 12.8 4.8 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
HB Basket 3 0:00 15.7 5.3 123.1 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.3
Aritma Praha 4 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
USK Praha 3 0:00 14.7 5.0 0.0 0.0 0.0 4.7/5.3 87.5 -
BK Chomutov 2 0:00 21.5 8.0 100.0 1.0 100.0 2.5/7.0 35.7 3.5
DBaK 2 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
DBaK 5 0:00 8.4 3.2 0.0 0.0 0.0 2.0/3.2 62.5 0.8
Sojky Pelhřimov 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 0.8
HB Basket Praha 4 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.8
Loko Karlovy Vary 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 0.3
HB Basket 3 23:51 11.7 3.3 52.6 0.3 100.0 4.0/4.7 85.7 2.7
Sluneta Ústí n.L. 3 4:33 10.7 3.0 81.8 0.7 100.0 2.7/5.0 53.3 1.0
BK Havířov 2 22:01 16.0 4.0 57.1 1.0 40.0 5.0/5.0 100.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 15.0 5.0 100.0 0.0 0.0 5.0/5.5 90.9 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 -
BSK Jičín 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
DBaK 2 0:00 13.5 5.0 166.7 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
Sokol H. Králové 2 28:48 13.0 5.0 66.7 0.5 50.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BK Strakonice 2 0:00 13.0 5.0 100.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 23.0 8.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 -
KP Brno 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SKB Strakonice 1 0:00 22.0 6.0 0.0 1.0 0.0 7.0/7.0 100.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 21.0 8.0 100.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 19.0 7.0 100.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Sla 1 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 22:49 9.0 3.0 40.0 0.5 20.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Strakonice B 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Levhartice Chomutov 3 20:31 5.0 1.7 38.5 0.3 20.0 0.7/1.3 50.0 2.3
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 8:26 7.0 1.0 66.7 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 2 23:55 7.0 2.0 50.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
BA Sparta 1 0:00 13.0 4.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
HB Basket B 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
B. Jablonec n. N. 2 20:11 6.0 1.5 50.0 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 1.5
KP Brno junior 1 25:10 12.0 2.0 50.0 1.0 25.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
KP Brno 1 36:52 11.0 5.0 55.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BKHAV 1 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 20:02 5.5 1.0 33.3 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 2 21:03 5.0 1.5 23.1 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 1 25:34 10.0 5.0 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
BK Strakonice 1 27:42 8.0 1.0 20.0 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 -
USK Praha 1 20:29 8.0 2.0 66.7 1.0 100.0 1.0/3.0 33.3 4.0
USK Praha 1 0:00 8.0 2.0 100.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
KP Brno 1 0:00 7.0 1.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
USK Praha 1 30:31 6.0 1.0 20.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 19:45 6.0 1.0 16.7 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Ško-Energo MB 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 13:43 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSP 1 26:37 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Žabiny Brno 1 23:13 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 9:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0