Barbora Svobodová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
280
Procento vítězství
48.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - sever BK Studánka Pardubic 4 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní BK Studánka Pardubice 3 - 0.0 0 0 0/0.7 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BK Studánka Pardubice 6 - 0.7 0.3 0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 5 - 0.8 0.2 0 0.4/0.8 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 9-12 BK Studánka Pardubic 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina B - 5x5 BK Studánka Pardubic 4 - 0.3 0 0 0.3/1 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 BK Studánka Pardubic 7 - 3.9 1.9 0 0.1/1.3 11.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Studánka Pardubic 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 1.0 0.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 4.2 2 0 0.2/0.7 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BK Studánka Pardubic 4 - 7.8 3.8 0 0.3/0.8 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BK Studánka Pardubic 2 - 4.5 2 0 0.5/2 25.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice B 15 - 3.7 1.5 0 0.7/1.5 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BK Studánka Pardubice 7 - 9.6 4.6 0 0.4/1.1 37.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BK Studánka Pardubic 7 - 4.3 2 0 0.3/1.4 20.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 3 - 1.7 0.7 0 0.3/2 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 5.8 2.8 0 0.2/0.7 25.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BK Studánka Pardubice 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubice 8 - 12.6 5.4 0 1.9/4 46.9 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 16 - 2.4 1.1 0 0.1/0.7 18.2 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BK Stud.Pard.U13G 17 - 4.4 1.9 0.1 0.1/0.2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" BK Stud.Pard.U12G 7 - 11.4 4.9 0 1.7/3.1 54.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 6.3 2.3 0 1.8/4.3 41.2 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 BK Stud.Pard.U12G 7 - 12.6 5.7 0 1.1/1.7 66.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BK Stud.Pard.U12G 2 - 9.5 4.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BK Stud.Pard.U12G 2 - 14.5 7 0 0.5/2 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BK Studánka Pardubice 2 - 11.0 4.5 0 2/2 100.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BK Studánka Pardubic 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 4 - 0.8 0.3 0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E Studánka Pardubice 12 - 5.7 2.3 0.3 0.3/0.7 37.5 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I BK Studánka Pardubic 12 - 8.1 3.6 0.3 0.2/1.6 10.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 9.3 4.5 0 0.3/1.5 22.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" BK Stud.Pard.U13G 4 - 12.5 6 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 BK Stud.Pard.U13G 4 - 16.8 8.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Studánka Pardubice 8 - 3.8 1.5 0.3 0/0.3 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B Studánka Pardubice 2 - 6.5 2.5 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - 5 - 8 BK Studánka Pardubic 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - o 7. misto BK Studánka Pardubic 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C Studánka Pardubice 6 - 4.3 1.7 /1.7 0.3 0/0 0.0 1.7 2.7
2018/19 kadetky U17 - základní část Studánka Pardubice 2 10.5 1.0 0.5 /3 0 0/0 0.0 1.5 -2.0
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Studánka Pardubice 7 - 3.9 0.9 0.4 0.9/2.3 37.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B Studánka Pardubice 11 - 5.7 2.3 /2.3 0.3 0.4/1.3 28.6 2.6 2.2
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Studánka Pardubice 6 - 7.5 3 0.3 0.5/2.2 23.1 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Studánka Pardubice 2 19.5 5.5 2 /4.5 0.5 0/0 0.0 3.0 -2.5
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Studánka Pardubice 3 - 10.3 4 0.3 1.3/2.3 57.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 12 - 4.9 2.1 0.3 0/0.3 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Studánka Pardubice 10 - 15.2 5.8 0.6 1.8/4.9 36.7 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Studánka Pardubice 4 - 6.3 2.3 0.5 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 3 - 10.3 3.3 0.7 1.7/4.7 35.7 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 22.0 11.0 4 /11.5 0.5 1.5/5 30.0 0.5 3.5
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 - 18.0 8 0 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 31.1 0.4 6.2 2.6 0.1 0.5/1.4 166.5 2.0 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 DBaK 19. 6. 2021
2B body 8 BSK TJ Jičín 25. 9. 2021
3B body 1 DBaK 19. 6. 2021
Obranné doskoky 6 DBaK 19. 6. 2021
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 19. 6. 2021
Doskoky celkem 6 DBaK 19. 6. 2021
Body 18 Sokol H. Králové B 26. 9. 2021
Užitečnost 10 DBaK 19. 6. 2021
Asistence 1 Tygři Praha 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Bra U12G 5. 11. 2016 2016/17
2B body 13 Pastelka U12G 14. 1. 2017 2016/17
3B body 4 BŠ Tygři Praha "B" 7. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 SBŠ Ostrava 6. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 6 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Body 31 Pastelka MB(ms) 11. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 12 Žabiny Brno 15. 9. 2018 2018/19
Asistence 1 Tygři Praha 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B DBaK 25:16 15 5 45.5 1 20.0 2/4 50.0
19. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 19:10 7 3 25.0 0 0.0 1/6 16.7
25. 9. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/4 50.0
26. 9. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/4 50.0
2. 10. 2021 základní část BK Strakonice 2:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 5 46:39 58 24 104.3 1 16.7 7/18 38.9
Průměr 5 9:19 11.6 4.8 104.3 0.2 16.7 1.4/3.6 38.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pastelka MB(ms) 4 0:00 17.0 7.3 0.0 0.3 0.0 1.8/5.8 30.4 3.8
Bra U12G 4 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
BASlov U13 2 0:00 20.5 10.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
AŠ MB U12 4 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Žabiny Brno B 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.5 0.0 0.5/2.8 18.2 3.0
BSK TJ Jičín 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
HBU13G(ms) 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové B 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
Loko Trutnov 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
SKla U12G 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BCSlaU12G 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.5
KlS U13G 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Biž. Jablonec n. N. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 5.8 2.8 183.3 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
Basket Ostrava 3 0:00 7.7 2.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Říč U13G 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.7
BSK TJ Jičín - kval 5 0:00 4.2 1.4 0.0 0.0 0.0 1.4/2.0 70.0 1.4
Žabiny Brno B 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
Basket Ostrava 3 0:00 6.0 2.7 114.3 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
Sokol Hradec 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
FM 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sad U12G 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 2.8
DBaK 1 25:16 15.0 5.0 45.5 1.0 20.0 2.0/4.0 50.0 1.0
TJ Svitavy 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 14.0 4.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 2.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 1.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Havířov 2 19:20 5.5 2.0 44.4 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
OSK Olomouc 3 0:00 3.0 1.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Vysočina 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Tygři Praha 1 19:10 7.0 3.0 25.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 -
TJ Jiskra Heřmanův Městec 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
MČR 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 2.0 0.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BSK TJ Jičín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pce 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 11:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec Králové 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Strakonice 1 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -