Timotea Najbrtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
224
Procento vítězství
67.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 starší žákyně U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 5 - 2.4 0.8 0.0 0 0.0 0.8/2.4 33.3 - -
2015/16 starší žákyně U15 - B + Sokolov Tigers Č. Budějovice 5 - 4.0 1.6 0.0 0 0.0 0.8/2 40.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 12 - 8.0 3.3 0.0 0 0.0 1.3/3.4 39.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B2 Tigers Č. Budějovice 5 - 10.6 4.6 0.0 0 0.0 1.4/2.6 53.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A BK Strakonice 7 - 9.1 3.9 0.0 0 0.0 1.4/2.4 58.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 8 - 19.5 8.8 0.0 0 0.0 2/5.3 38.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BK Strakonice 14 - 8.2 3.4 0.0 0 0.0 1.5/3.4 44.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B2 Tigers Č. Budějovice 8 - 21.0 9.4 0.0 0 0.0 2.3/4.9 46.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BK Strakonice 3 - 5.7 2.7 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Strakonice 2 - 10.0 4.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 13.7 5.3 0.0 0 0.0 3/10.7 28.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 14 - 16.6 6.3 /6.3 100.0 0.1 100.0 3.8/8.3 45.7 2.6 9.4
2018/19 kadetky U17 - skupina B ŠBK Borotín 12 - 13.8 5.7 0.0 0.2 0.0 2/4.1 49.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 8 - 21.5 8.5 /8.5 100.0 0.1 100.0 4.1/7.1 57.9 1.8 16.8
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 20 16.5 6.0 1.6 /3.7 43.8 0.2 33.3 2.2/4 54.4 1.8 8.6
2019/20 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 14 - 14.6 4.5 0.0 0.9 0.0 3/4.6 64.6 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Tigers Č. Budějovice 7 - 17.1 5.7 0.0 0.7 0.0 3.6/5.9 61.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 18.0 7 0.0 0 0.0 4/9.3 42.9 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část BA Sparta 4 21.5 14.0 4.3 /7 60.7 0.3 100.0 4.8/7.5 63.3 2.8 19.0
2021/22 ženy - základní část BA Sparta 15 17.3 9.0 3.4 /5.6 60.7 0.1 8.3 2/3.6 55.6 1.6 10.9
2021/22 ženy - skupina A TB Č. Budějovice 17 - 15.9 4.9 0.0 0.6 0.0 4.1/6.4 63.9 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 24 21.5 12.3 4 /6.8 58.9 0.1 20.0 3.9/5.7 68.4 2.2 16.8
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TB Č. Budějovice 3 - 19.7 7 /7 100.0 0 0.0 5.7/8.7 65.4 1.3 15.3
2021/22 ženy - play-off A TB Č. Budějovice 2 - 13.5 4.5 0.0 0.5 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 ženy - play-off BA Sparta 3 17.3 5.7 1.3 /3 44.4 0 0.0 3/4 75.0 2.7 5.7
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 24.7 14.7 4.7 /10.7 43.8 0.3 33.3 4.3/7.3 59.1 3.3 23.7
Průměr za kariéru 31.6 6.0 12.4 4.5 87.5 0.2 56.4 2.7/4.9 211.9 2.0 5.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Basket Slovanka 18. 9. 2021
2B body 11 Ško-Energo MB 10. 10. 2021
3B body 2 BK Klatovy 13. 3. 2022
Obranné doskoky 9 Levhartice Chomutov 7. 5. 2022
Útočné doskoky 5 Sokol H. Králové 8. 5. 2022
Doskoky celkem 14 Levhartice Chomutov 7. 5. 2022
Body 31 BK Klatovy 13. 3. 2022
Užitečnost 38 USK Praha 19. 3. 2022
Asistence 4 BC Benešov 9. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Basket Slovanka 18. 9. 2021 2021/22
2B body 14 Bor 10. 12. 2017 2017/18
3B body 3 Aritma Praha 27. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 Levhartice Chomutov 7. 5. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 HB Basket 15. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 14 Levhartice Chomutov 7. 5. 2022 2021/22
Body 31 BK Klatovy 13. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 38 USK Praha 19. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 BC Benešov 9. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 základní část Basket Slovanka 17:07 20 4 100.0 0 0.0 12/14 85.7
19. 9. 2021 základní část Studánka Pardubice 23:04 9 4 57.1 0 0.0 1/3 33.3
25. 9. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 0:00 20 5 0.0 0 0.0 10/15 66.7
26. 9. 2021 skupina A Sla 0:00 23 6 0.0 1 0.0 8/12 66.7
28. 9. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník BK Klatovy 0:00 28 10 100.0 0 0.0 8/12 66.7
2. 10. 2021 základní část Žabiny Brno 21:55 9 2 40.0 0 0.0 5/6 83.3
3. 10. 2021 základní část KP Brno 22:13 12 5 62.5 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina A Lokomotiva Liberec 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Ško-Energo MB 0:00 27 11 0.0 1 0.0 2/6 33.3
15. 10. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 22:01 16 6 60.0 0 0.0 4/6 66.7
16. 10. 2021 základní část B. Jablonec n. N. 20:15 9 4 57.1 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 základní část KP Brno junior 10:34 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina A SKB Strakonice 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina A BK Strakonice B 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/6 33.3
28. 10. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník DBaK 0:00 17 5 100.0 0 0.0 7/7 100.0
13. 11. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 18 3 0.0 0 0.0 12/19 63.2
17. 11. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník BA Sparta 0:00 14 6 100.0 0 0.0 2/7 28.6
20. 11. 2021 základní část Levhartice Chomutov 30:18 14 6 60.0 0 0.0 2/3 66.7
21. 11. 2021 základní část USK Praha 32:01 25 9 75.0 0 0.0 7/10 70.0
28. 11. 2021 skupina A DBaK 0:00 23 7 0.0 1 0.0 6/8 75.0
1. 12. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník STR 20:30 10 4 66.7 0 0.0 2/2 100.0
4. 12. 2021 základní část Sokol H. Králové 36:13 11 2 18.2 0 0.0 7/8 87.5
5. 12. 2021 základní část Loko Trutnov 31:30 9 4 36.4 0 0.0 1/2 50.0
11. 12. 2021 základní část Aritma Praha 18:15 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 základní část Aritma Praha 21:18 10 2 33.3 1 25.0 3/4 75.0
15. 12. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník SLA 15:33 6 0 0.0 0 0.0 6/6 100.0
18. 12. 2021 základní část SBŠ Ostrava 0:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 základní část BK Havířov 35:30 17 5 71.4 0 0.0 7/10 70.0
8. 1. 2022 základní část Sokol Nusle 22:28 14 3 42.9 0 0.0 8/11 72.7
8. 1. 2022 skupina A Levhartice Chomutov B 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/5 60.0
9. 1. 2022 základní část BC Benešov 20:04 8 4 80.0 0 0.0 0/2 0.0
9. 1. 2022 skupina A Sla 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 1. 2022 základní část Studánka Pardubice 21:31 13 3 42.9 0 0.0 7/16 43.8
16. 1. 2022 základní část Basket Slovanka 20:06 9 2 33.3 0 0.0 5/8 62.5
22. 1. 2022 základní část Havířov 28:25 13 6 75.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 1. 2022 základní část Žabiny Brno 0:00 19 7 100.0 0 0.0 5/6 83.3
5. 2. 2022 základní část Žabiny Brno B 16:37 16 5 83.3 0 0.0 6/11 54.5
6. 2. 2022 základní část KP Brno junior 25:55 5 2 20.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 2. 2022 skupina A SKB Strakonice 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/5 60.0
24. 2. 2022 základní část Sokol Pečky 25:27 12 5 50.0 0 0.0 2/4 50.0
25. 2. 2022 základní část BK Brandýs n.L. 20:06 6 3 75.0 0 0.0 0/1 0.0
26. 2. 2022 základní část B. Jablonec n. N. 15:46 10 4 66.7 0 0.0 2/7 28.6
26. 2. 2022 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 16 4 0.0 1 0.0 5/8 62.5
9. 3. 2022 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 19 6 0.0 1 0.0 4/6 66.7
11. 3. 2022 základní část Studánka Pardubice 8:10 7 2 66.7 0 0.0 3/4 75.0
10. 3. 2022 skupina A BK Strakonice B 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/4 25.0
13. 3. 2022 základní část VSP 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 3. 2022 skupina A BK Klatovy 0:00 31 10 0.0 2 0.0 5/6 83.3
12. 3. 2022 základní část Sokol Pečky 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 3. 2022 základní část BC Benešov 27:16 21 9 81.8 0 0.0 3/4 75.0
15. 3. 2022 skupina A Ško-Energo MB 0:00 17 6 0.0 1 0.0 2/2 100.0
19. 3. 2022 základní část USK Praha 36:07 29 10 83.3 0 0.0 9/13 69.2
20. 3. 2022 základní část Levhartice Chomutov 22:18 5 2 33.3 0 0.0 1/2 50.0
25. 3. 2022 play-off A Ško-Energo MB 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
26. 3. 2022 play-off Sokol Nusle 21:28 5 0 0.0 0 0.0 5/6 83.3
27. 3. 2022 play-off Sokol Nusle 15:18 10 3 75.0 0 0.0 4/6 66.7
29. 3. 2022 play-off A Ško-Energo MB 0:00 13 4 0.0 0 0.0 5/6 83.3
1. 4. 2022 základní část HB Basket 6:15 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 4. 2022 základní část BK Strakonice 21:19 6 1 33.3 1 100.0 1/2 50.0
13. 4. 2022 základní část HB Basket 24:13 13 4 50.0 0 0.0 5/6 83.3
13. 4. 2022 play-off Sokol Nusle 14:57 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 4. 2022 základní část BK Strakonice 21:31 11 4 80.0 0 0.0 3/7 42.9
22. 4. 2022 základní část KP Brno 14:04 11 3 75.0 1 33.3 2/2 100.0
23. 4. 2022 základní část BK Havířov 18:04 17 5 83.3 1 100.0 4/5 80.0
24. 4. 2022 základní část SBŠ Ostrava 18:52 8 3 50.0 0 0.0 2/3 66.7
6. 5. 2022 MČR Loko Trutnov 23:22 7 2 22.2 0 0.0 3/8 37.5
7. 5. 2022 MČR Levhartice Chomutov 23:13 15 6 60.0 0 0.0 3/5 60.0
8. 5. 2022 MČR Sokol H. Králové 26:54 22 6 46.2 1 100.0 7/9 77.8
Celkem 69 938:27 862 283 89.0 17 51.5 245/374 65.5
Průměr 69 13:36 12.5 4.1 89.0 0.2 51.5 3.6/5.4 65.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pří U15 11 0:00 13.1 5.6 0.0 0.0 0.0 1.8/4.6 39.2 2.9
Levhartice Chomutov 6 12:38 13.7 5.2 119.2 0.0 0.0 3.3/6.3 52.6 2.8
Ško-Energo MB 4 0:00 17.8 6.5 0.0 0.8 0.0 2.5/4.0 62.5 1.8
Tygřice Louny 4 0:00 16.3 5.8 0.0 0.3 0.0 4.0/6.5 61.5 3.0
Sokol Kladno 4 0:00 15.3 4.0 0.0 1.0 0.0 4.3/6.8 63.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 29.5 10.0 200.0 1.0 0.0 6.5/9.0 72.2 1.0
BK Ústí n. O. 4 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 -
Aritma Praha 4 0:00 14.0 4.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.8 54.5 2.8
USK Praha 2 34:04 27.0 9.5 79.2 0.0 0.0 8.0/11.5 69.6 4.0
DBaK 3 0:00 17.3 6.3 100.0 0.0 0.0 4.7/11.3 41.2 2.3
BA K. Vary 4 0:00 11.5 4.3 113.3 0.3 100.0 2.3/6.5 34.6 1.8
DBaK 2 0:00 21.5 6.5 0.0 1.0 0.0 5.5/6.5 84.6 2.5
DBaK 2 0:00 20.0 6.0 240.0 0.5 0.0 6.5/7.5 86.7 0.5
BA Sparta 2 0:00 19.5 7.0 100.0 0.0 0.0 5.5/10.0 55.0 2.5
BK Chomutov 2 0:00 19.5 6.5 100.0 0.0 0.0 6.5/11.5 56.5 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 18.5 4.5 0.0 0.5 0.0 8.0/12.5 64.0 2.5
BK Havířov 2 26:47 17.0 5.0 76.9 0.5 100.0 5.5/7.5 73.3 2.0
Levhartice Chomutov 3 25:29 11.3 3.3 55.6 0.7 66.7 2.7/7.3 36.4 0.3
Sokol H. Králové 2 31:33 16.5 4.0 33.3 0.5 100.0 7.0/8.5 82.4 4.0
Levhartice Chomutov B 2 0:00 16.0 4.0 0.0 0.5 0.0 6.5/10.0 65.0 4.5
Sokol Nusle 4 18:32 7.8 1.8 43.8 0.0 0.0 4.3/5.8 73.9 2.3
Basket Slovanka 1 0:00 30.0 13.0 100.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Basket Slovanka 2 18:36 14.5 3.0 60.0 0.0 0.0 8.5/11.0 77.3 2.5
BC Benešov 2 23:40 14.5 6.5 81.3 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
HB Basket 3 23:02 9.7 2.3 35.0 0.0 0.0 5.0/7.3 68.2 3.3
Slovan Litoměřice 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
BK Havířov 2 20:40 14.0 4.5 60.0 0.5 50.0 3.5/7.0 50.0 3.0
Žabiny Brno 2 10:57 14.0 4.5 75.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 -
Sla 2 0:00 13.5 3.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.0 71.4 2.5
Sojky Pelhřimov 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
HB Basket 2 0:00 12.5 5.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
B. Jablonec n. N. 2 21:08 12.5 5.0 58.8 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
KP Brno 2 18:08 11.5 4.0 66.7 0.5 33.3 2.0/2.0 100.0 2.5
USK Praha 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 22.0 8.0 100.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 3.0
BK Strakonice B 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
Studánka Pardubice 2 22:17 11.0 3.5 50.0 0.0 0.0 4.0/9.5 42.1 3.0
BSK Jičín 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BK Strakonice 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 -
BK Strakonice 2 21:25 8.5 2.5 62.5 0.5 25.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Žabiny Brno 2 17:43 8.0 1.5 37.5 0.5 50.0 3.5/5.0 70.0 1.0
Loko Trutnov 2 27:26 8.0 3.0 30.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.5
Aritma Praha 2 19:46 8.0 2.5 45.5 0.5 16.7 1.5/2.0 75.0 2.0
Žabiny Brno B 1 16:37 16.0 5.0 83.3 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 -
Sokol Pečky 2 12:43 8.0 3.5 58.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
HB Basket 2 15:14 7.5 2.5 55.6 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Strakonice 2 19:08 7.5 2.5 71.4 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 -
BA Sparta 1 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
SKB Strakonice 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 4.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 6:08 6.5 2.0 80.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Loko Trutnov 2 14:44 6.5 3.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Havířov 1 28:25 13.0 6.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
HB Basket B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
USK Praha 2 16:16 5.5 0.0 0.0 0.5 50.0 4.0/6.0 66.7 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 15:46 10.0 4.0 66.7 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
STR 1 20:30 10.0 4.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
DBaK 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
HB Basket 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
KP Brno junior 2 18:14 4.0 1.5 27.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 9:38 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
KP Brno 2 17:15 4.0 1.5 37.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Studánka Pardubice 1 8:10 7.0 2.0 66.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BK Brandýs n.L. 1 20:06 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SLA 1 15:33 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 -
Basket Slovanka 2 9:50 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol H. Králové 2 12:50 2.0 0.5 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BKHAV 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VSP 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -