Emma Franková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
408
Procento vítězství
73.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ŠBKsad (D) 8 - 3.3 1.6 0.0 0 0.0 0/0.9 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ŠBKsad (D) 2 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G ŠBK Sad U11G (kv) 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ŠBKsad (D) 4 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ŠBKsad (D) 4 - 7.3 3.5 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ŠBKsad (D) 32 - 10.6 4.7 0.0 0 0.0 1.3/2.3 53.3 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF ŠBK Sad U11G (kv) 6 - 11.7 5.3 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G ŠBKSad U11G 9 - 17.3 8.3 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B ŠBKSad U11G 9 - 10.7 4.9 0.0 0 0.0 0.9/1.2 72.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Sad U12G 10 - 10.6 4.8 0.0 0 0.0 1/1.4 71.4 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Sad U12G 10 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/1.2 58.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo ŠBKSad U11G 3 - 17.0 8 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" ŠBKSad U11G 4 - 16.0 7.5 0.0 0 0.0 1/1.3 80.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sad U13G 28 - 11.4 5 0.0 0 0.0 1.4/2.9 49.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 10 - 16.8 7.6 0.0 0 0.0 1.6/2.6 61.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Sad U12G 10 - 18.4 8.2 0.0 0 0.0 2/3.1 64.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 finále ŠBK SadU12G (kv) 4 - 18.8 8.3 0.0 0 0.0 2.3/3.3 69.2 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 4 - 22.5 10.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 4 - 15.0 6.8 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 11.7 4.9 0.0 0.2 0.0 1.3/2.6 51.6 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Sad U13G 10 - 16.6 7 0.0 0 0.0 2.6/3.6 72.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Sad U13G 10 - 15.3 7.1 0.0 0 0.0 1.1/1.8 61.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 - 6.7 3.1 0.0 0 0.0 0.4/0.9 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Sad U13G 2 - 12.0 4 0.0 0.5 0.0 2.5/4 62.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 14 - 8.0 2.7 /2.7 100.0 0.4 100.0 1.3/2 64.3 2.4 4.9
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 10 - 14.5 4.9 0.0 0.6 0.0 2.9/4.2 69.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A ŠBK P-H Sadská 14 - 15.7 6.5 /6.5 100.0 0.4 100.0 1.4/2.3 62.5 2.9 11.9
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 - 16.3 5.9 0.0 1 0.0 1.4/2.8 51.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 13.7 5.3 100.0 0.3 100.0 2/2.7 75.0 2.0 11.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 12.0 2.5 0.0 0.5 0.0 5.5/7.5 73.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C ŠBK P-H Sadská 2 - 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 14 - 18.4 6.5 0.0 1.3 0.0 1.6/2.4 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 20 24.1 7.6 2.2 /6.5 33.3 0.8 25.4 1/1.5 66.7 1.9 6.2
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 11.3 3.9 0.0 0.8 0.0 1.2/1.7 73.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část USK Praha 1 7.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 4.0
2020/21 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 1 - 17.0 5 0.0 1 0.0 4/4 100.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část USK Praha 3 19.0 10.3 2 /6.3 31.6 1.7 55.6 1.3/2.3 57.1 2.0 9.7
2021/22 juniorky U19 - skupina A USK Praha B 2 - 12.5 2.5 0.0 1.5 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část USK Praha 25 13.5 5.5 1.5 /3.2 46.9 0.6 30.6 0.7/1 68.0 1.5 4.3
2021/22 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část USK Praha 26 26.5 12.7 3.5 /9.5 37.2 1.2 24.1 1.9/3.2 60.2 2.8 8.0
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina USK Praha B 2 - 8.0 2.5 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR USK Praha 3 11.0 2.3 0.7 /2 33.3 0 0.0 1/1.3 75.0 1.3 -1.0
2021/22 kadetky U17 - MČR USK Praha 3 20.7 7.0 2 /6.3 31.6 0.7 20.0 1/3.7 27.3 3.0 1.7
2022/23 ženy - základní část VSP 11 6.5 2.0 0.5 /1.7 31.6 0.3 30.0 0.1/0.5 20.0 1.4 0.8
2022/23 juniorky U19 - skupina A USK Praha 12 18.4 8.2 2.3 /4.6 49.1 0.8 30.3 1.2/2.6 45.2 2.6 5.4
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A USK Praha 2 16.5 2.5 0.5 /5 10.0 0.5 25.0 0/0 0.0 3.0 -
Průměr za kariéru 40.8 4.9 11.1 4.4 70.5 0.4 54.1 1.2/2.1 252.3 1.8 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Levhartice Chomutov 10. 12. 2022
2B body 8 Basket Slovanka 5. 11. 2022
3B body 3 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Obranné doskoky 9 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Útočné doskoky 3 HB Basket 28. 9. 2022
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Body 22 Basket Slovanka 5. 11. 2022
Užitečnost 21 Sluneta Ústí n.L. 15. 10. 2022
Asistence 2 Žabiny Brno 29. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BŠ Tygři Praha 27. 4. 2019 2018/19
2B body 22 Pod U12G 3. 12. 2016 2016/17
3B body 4 Basket Poděbrady 26. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 BK Strakonice 2. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 5 KP Brno 19. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 12 BK Strakonice 2. 2. 2020 2019/20
Body 51 Pod U12G 3. 12. 2016 2016/17
Užitečnost 31 Tigers Č. Budějovice 2. 3. 2019 2018/19
Asistence 6 KP Brno 12. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 9. 2022 skupina A HB Basket 15:52 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 13:57 8 2 100.0 1 50.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 základní část Havířov 2:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část OLM 1:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 24:31 21 5 45.5 3 42.9 2/2 100.0
16. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 19:35 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 2:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 29:48 22 8 61.5 1 33.3 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 16:34 2 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7
12. 11. 2022 základní část Pod 7:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část DSK Brandýs 11:21 7 2 40.0 1 50.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A HB Basket 16:25 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 9:44 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2022 základní část BSK KP Brno 7:28 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
4. 12. 2022 základní část Žabiny Brno B 7:10 6 1 100.0 1 50.0 1/2 50.0
10. 12. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 27:19 18 3 100.0 3 50.0 3/7 42.9
11. 12. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 23:27 13 3 60.0 2 50.0 1/4 25.0
7. 1. 2023 základní část HB Aritma 8:28 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 základní část HB Aritma 5:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 skupina A Tygři Praha 9:13 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
15. 1. 2023 skupina A Basket Slovanka 14:13 6 3 50.0 0 0.0 0/1 0.0
21. 1. 2023 základní část Sokol Nusle 11:33 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
22. 1. 2023 základní část BA Sparta 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
28. 1. 2023 nadstavba A BA Sparta Praha 12:12 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
29. 1. 2023 nadstavba A Žabiny Brno 20:55 2 1 14.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 25 324:56 125 34 40.5 14 29.8 15/36 41.7
Průměr 25 12:59 5.0 1.4 40.5 0.6 29.8 0.6/1.4 41.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCSlaU12G 8 0:00 18.1 8.4 0.0 0.0 0.0 1.4/2.4 57.9 0.9
BraU11G 8 0:00 15.9 7.4 0.0 0.0 0.0 1.1/2.1 52.9 1.6
Pod U13G(ms) 8 0:00 13.8 5.4 0.0 0.0 0.0 3.0/4.6 64.9 1.1
Bra U12G 8 0:00 11.3 4.9 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.8
Bra U13G 6 0:00 14.0 6.0 0.0 0.2 0.0 1.5/3.5 42.9 2.2
BSK Jičín 7 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 70.0 2.7
BenU13G 4 0:00 16.8 8.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.0
KP Brno 4 28:09 16.5 4.3 41.5 2.3 45.0 1.3/2.3 55.6 3.5
Pastelka U12G 4 0:00 16.3 7.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 -
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 15.8 6.3 208.3 0.8 300.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SKla U12G 4 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.0
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 15.0 5.5 1.100.0 1.0 200.0 1.0/1.8 57.1 2.8
BC Ben U11 G (kv) 3 0:00 19.3 9.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 -
BK Strakonice 4 26:53 14.3 4.0 41.0 1.5 37.5 1.8/4.0 43.8 3.8
HB Basket 5 26:45 11.4 3.4 37.0 1.0 25.0 1.6/3.6 44.4 2.6
BSK TJ Jičín 4 0:00 14.0 5.3 300.0 0.3 0.0 2.8/4.5 61.1 2.5
BenU11G 4 0:00 14.0 6.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Žabiny Brno 4 27:51 13.5 3.5 42.4 1.0 26.7 3.5/4.3 82.4 1.3
Sluneta Ústí n.L. 3 15:59 17.0 4.3 81.3 2.0 54.5 2.3/3.3 70.0 2.0
Sokol H. Králové 6 24:26 8.5 2.0 26.1 0.8 26.3 2.0/3.8 52.2 2.3
BA Sparta Praha 5 0:00 9.8 4.2 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 3.0
Basket Slovanka 4 0:00 11.8 4.3 100.0 1.0 100.0 0.3/0.5 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 11.8 3.8 750.0 0.8 0.0 2.0/2.8 72.7 2.3
DBaK 3 0:00 15.3 6.7 111.1 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
USK Praha 6 0:00 7.7 2.8 0.0 0.2 0.0 1.5/2.3 64.3 3.0
BC Ben (mix-kv) 4 0:00 11.5 5.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BA Sparta 4 25:06 10.8 2.8 40.7 1.0 23.5 2.3/2.5 90.0 2.3
SokKla U12G(kv) 2 0:00 21.5 9.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.0
DBaK 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BA K. Vary 3 0:00 13.0 5.3 123.1 0.3 100.0 1.3/2.0 66.7 1.3
Sla U13G 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 2.0
ČBrU13G 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Loko Trutnov 2 0:00 18.0 5.0 0.0 1.5 0.0 3.5/7.5 46.7 2.5
SBŠ Ostrava 5 22:13 7.0 2.0 30.3 0.8 21.1 0.6/1.2 50.0 2.4
Basket Slovanka 4 22:40 8.5 3.0 41.4 0.8 15.8 0.3/0.8 33.3 2.5
Basket Slovanka 4 17:11 8.3 3.0 54.5 0.5 18.2 0.8/1.3 60.0 1.3
Basket Ostrava 2 20:07 15.5 4.5 69.2 1.5 25.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 10.3 3.0 180.0 1.0 300.0 1.3/2.7 50.0 2.3
TJ Sokol Nusle 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
K2 Prostějov 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
USK Praha 4 0:00 7.3 2.8 366.7 0.5 0.0 0.3/1.0 25.0 3.3
BK Strakonice 4 11:15 7.0 1.0 57.1 1.3 50.0 1.3/2.0 62.5 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Levhartice Chomutov 3 26:33 9.0 3.0 39.1 0.7 33.3 1.0/3.0 33.3 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.0
HB Basket 4 18:28 6.8 3.0 46.2 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.5
Loko Trutnov 2 21:19 11.0 3.5 36.8 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 4 6:26 5.3 0.3 0.0 1.0 133.3 1.8/3.3 53.8 2.3
B. Jablonec n. N. 2 15:05 9.5 2.5 50.0 1.0 40.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Levhartice Chomutov 4 15:43 4.5 0.8 37.5 0.8 37.5 0.8/1.8 42.9 1.8
BK Havířov 3 19:27 5.7 1.0 20.0 1.0 25.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 32:06 8.0 2.5 19.2 0.5 9.1 1.5/2.0 75.0 2.5
BA Sparta Praha 3 16:52 4.7 0.3 10.0 1.0 42.9 1.0/1.3 75.0 2.7
BK Havířov 3 13:04 4.7 1.3 50.0 0.7 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol H. Králové 4 11:32 3.5 0.8 37.5 0.3 16.7 1.3/1.5 83.3 1.8
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
KP Brno 2 11:02 6.0 3.0 54.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 3 14:15 4.0 1.0 30.0 0.7 33.3 0.0/0.3 0.0 1.3
Tygři Praha 2 23:44 6.0 0.5 8.3 1.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Strakonice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 17:58 5.5 2.0 50.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
USK Praha 2 21:38 5.5 2.0 33.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
DSK Brandýs 1 11:21 7.0 2.0 40.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 7:10 6.0 1.0 100.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 2 13:03 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Loko Trutnov 2 7:16 2.5 0.5 50.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 11:33 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BSK KP Brno 1 7:28 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BaŘíč U11G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Band. n/L U11G (k 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Aritma 2 6:44 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Havířov 1 2:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 1:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 2:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod 1 7:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 6:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0