Laura Samouk

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
379
Procento vítězství
65.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 4 - 3.5 1.3 0.0 0 0.0 1/1.3 80.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 7 - 2.9 1.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BŠP U11(mix) 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) BŠP U11(mix) 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 14 - 2.9 1.4 0.0 0 0.0 0.2/1.4 15.8 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 9.1 4.3 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 20 - 11.5 5.2 0.0 0 0.0 1.1/3 35.6 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 4 - 10.8 4.3 0.0 0 0.0 2.3/5 45.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 4 - 10.8 4 0.0 0 0.0 2.8/5.8 47.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 6 - 7.5 3.3 0.0 0 0.0 0.8/2.7 31.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 7 - 8.6 4.1 0.0 0 0.0 0.3/2 14.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 7 - 6.4 3.1 0.0 0 0.0 0.1/1.7 8.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 8.3 3.9 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 13.6 6.4 0.0 0 0.0 0.7/2.1 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 10.8 5.1 0.0 0 0.0 0.6/2.6 22.6 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B2 Basketbalová škola - Tygři Praha 6 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 4 - 6.0 2.5 0.0 0 0.0 1/2.3 44.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BŠ Tygři Praha 11 - 13.6 5.5 0.0 0.2 0.0 2/3.3 61.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 6 - 10.8 5.3 0.0 0 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 9.0 4 0.0 0.1 0.0 0.8/1.6 53.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BŠ Tygři Praha 8 - 13.6 5.5 0.0 0.6 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 8 - 10.8 4.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basketbalová škola - Tygři Praha 3 - 14.0 4.7 0.0 1 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 10.6 3.1 /3.1 100.0 1.1 100.0 1.1/1.7 62.5 0.9 9.1
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 12 - 12.4 4.2 0.0 0.9 0.0 1.3/2.2 61.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 13 - 8.5 2.6 /2.6 100.0 0.8 100.0 0.8/1.4 55.6 0.5 7.4
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 12 - 8.8 2.7 0.0 1 0.0 0.4/0.9 45.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 8.3 1.7 100.0 1 100.0 2/3 66.7 1.7 5.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 7.5 1 0.0 1.5 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 1 - 9.0 1 0.0 2 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 12 - 9.0 2.7 0.0 1 0.0 0.7/1.4 47.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 13 - 8.3 2.1 0.0 1.2 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 9 - 8.3 1.9 0.0 1.4 0.0 0.2/0.9 25.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část USK Praha 1 7.0 2.0 0 /1 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - 1.0
2021/22 juniorky U19 - skupina A USK Praha B 2 - 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část USK Praha 22 9.6 2.0 0.8 /1.5 50.0 0.1 14.3 0.1/0.3 50.0 1.0 1.3
2021/22 juniorky U19 - skupina B USK Praha B 5 - 7.8 3 0.0 0.6 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část USK Praha 22 26.6 6.5 1.9 /5 37.8 0.7 42.1 0.5/1.3 37.9 2.1 6.0
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina USK Praha B 3 - 7.7 3.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR USK Praha 3 3.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.3
2021/22 kadetky U17 - MČR USK Praha 3 29.0 8.3 3.3 /7.7 43.5 0.3 20.0 0.7/1.3 50.0 1.0 7.7
2022/23 ženy - základní část VSP 4 10.3 1.5 0.3 /0.5 50.0 0 0.0 1/1.5 66.7 1.3 1.8
2022/23 juniorky U19 - skupina A USK Praha 4 32.3 5.5 2.3 /6.5 34.6 0.3 12.5 0.3/0.8 33.3 1.8 8.0
Průměr za kariéru 36.3 3.0 8.0 3.1 51.6 0.4 38.9 0.7/1.5 176.8 0.8 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Pod 12. 11. 2022
2B body 4 HB Basket 17. 11. 2022
3B body 1 Basket Slovanka 5. 11. 2022
Obranné doskoky 9 HB Basket 17. 11. 2022
Útočné doskoky 4 HB Basket 17. 11. 2022
Doskoky celkem 13 HB Basket 17. 11. 2022
Body 11 Basket Slovanka 5. 11. 2022
Užitečnost 20 HB Basket 17. 11. 2022
Asistence 4 BK Strakonice 20. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BSK Jičín 2. 12. 2017 2017/18
2B body 12 Basketbal Sokol H. Počernice 4. 11. 2017 2017/18
3B body 5 BK Strakonice 3. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 9 HB Basket 17. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 ŠBK P-H Sadská 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 13 HB Basket 17. 11. 2022 2022/23
Body 28 Sokol Horní Počernice 6. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 20 HB Basket 17. 11. 2022 2022/23
Asistence 4 BK Strakonice 20. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BA Sparta 16:16 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
9. 10. 2022 základní část OLM 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 28:10 11 4 44.4 1 33.3 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 38:37 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část Pod 16:49 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 11. 2022 základní část DSK Brandýs 8:07 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2022 skupina A HB Basket 29:48 8 4 66.7 0 0.0 0/1 0.0
20. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 31:52 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 8 169:39 28 10 35.7 1 10.0 5/9 55.6
Průměr 8 21:12 3.5 1.3 35.7 0.1 10.0 0.6/1.1 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Slovanka 7 0:00 11.7 5.6 0.0 0.0 0.0 0.6/2.1 26.7 0.4
DBaK 7 0:00 11.3 3.6 147.1 1.0 175.0 1.1/2.6 44.4 0.9
BA K. Vary 8 0:00 8.3 2.5 250.0 0.8 120.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BA Sparta 7 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.6 28.0 1.3
BA Sparta 8 0:00 7.1 3.3 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 31.3 0.6
HB Basket Praha 7 0:00 7.6 3.4 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 23.8 2.0
USK Praha 8 0:00 6.6 2.9 0.0 0.0 0.0 0.9/2.0 43.8 0.8
BA Sparta 6 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.8 26.1 1.7
HB Basket 8 0:00 5.5 2.4 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 54.5 0.6
BK Strakonice 4 0:00 10.5 1.8 140.0 1.8 233.3 1.8/2.3 77.8 0.8
Basket Slovanka 4 0:00 10.5 3.5 155.6 1.0 200.0 0.5/1.0 50.0 0.3
HB Basket 4 0:00 10.3 3.5 233.3 0.8 300.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Basket Slovanka 4 0:00 9.8 3.8 0.0 0.3 0.0 1.5/1.8 85.7 -
USK Praha 6 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BSK Jičín 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.0 0.0 4.0/4.5 88.9 1.0
Bor 6 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.7
HB Basket Praha 3 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 8.0 2.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.8 60.0 2.3
BA Sparta 4 0:00 7.8 2.5 0.0 0.8 150.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 10.3 1.3 0.0 2.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.0 3.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Strakonice 2 24:53 14.5 2.5 50.0 3.0 75.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 3 26:53 9.7 3.3 52.6 0.7 25.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Kralupy junior 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 3 0:00 9.0 3.0 112.5 1.0 150.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BS Č. Brod 2 0:00 13.5 2.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BANymU12 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.3 0.0 1.0/1.7 60.0 0.3
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 7.0 2.0 300.0 1.0 150.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 7.0 1.7 0.0 0.3 0.0 2.7/5.3 50.0 1.7
Basket Slovanka 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Nusle 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket 2 31:47 8.0 4.0 61.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
Sokol H. Králové 4 17:29 3.8 0.8 18.8 0.5 100.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Loko Trutnov 2 29:12 7.0 2.0 36.4 1.0 66.7 0.0/1.0 0.0 2.0
HB Basket 3 23:00 4.7 2.0 60.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
USK Praha 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice 3 17:24 4.3 2.0 50.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
ŠBK P-H Sadská 2 30:38 6.0 2.5 29.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 25:44 6.0 2.5 38.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Slovanka 3 10:42 3.7 1.3 40.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Kol U12G 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DBaK 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 26:46 5.0 1.0 28.6 0.5 20.0 1.5/2.5 60.0 2.5
SKla U12G 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 28:41 4.5 1.5 50.0 0.5 25.0 0.0/1.0 0.0 3.5
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 33:21 8.0 2.0 25.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BC Ben (mix-kv) 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Horní Počernice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 2 24:56 3.5 1.0 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 7:18 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Levhartice Chomutov 3 11:56 2.0 1.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
B. Jablonec n. N. 2 17:40 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 3 12:52 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
HB Basket B 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 26:28 5.0 1.0 16.7 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
KP Brno 2 10:13 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
KP Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
KP Brno 1 25:04 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 8:13 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 16:16 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Pod 1 16:49 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
DSK Brandýs 1 8:07 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Havířov 2 6:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 7:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 2 7:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 2 3:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -