Martina Šťovíčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
409
Procento vítězství
47.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Prosek 14 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 7 - 1.7 0.9 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Kralupy junior 16 - 3.7 1.8 0.0 0 0.0 0.1/0.8 8.3 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G Kra 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze BK Prosek 21 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.2/0.6 33.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 18 - 7.1 3.2 0.0 0 0.0 0.8/3.4 23.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Prosek 14 - 10.1 4.9 0.0 0 0.0 0.4/2.1 20.7 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 BK Pros U13 28 - 2.9 1.3 0.0 0 0.0 0.2/0.8 27.3 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BK Prosek 18 - 1.4 0.6 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze BK Prosek 17 - 3.9 1.8 0.0 0 0.0 0.3/1.2 25.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 11 - 7.4 3.6 0.0 0 0.0 0.1/0.9 10.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina B 9. - 11. místo BK Prosek 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B BK Prosek 12 - 4.1 1.8 0.0 0 0.0 0.4/1.8 22.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BK Pros U13 4 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BK Prosek 4 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - S - 5.- 9. místo BK Prosek 3 - 10.3 5 0.0 0 0.0 0.3/1.7 20.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BK Prosek 7 - 7.0 3.4 0.0 0 0.0 0.1/1.3 11.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 12 - 10.3 3.7 0.0 0.9 0.0 0.2/0.6 28.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C BK Prosek 10 - 8.3 2.3 0.0 1 0.0 0.7/2 35.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 14 - 6.9 2 0.0 0.4 0.0 1.6/2.9 56.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 BK Prosek 8 - 17.4 6.6 0.0 0.9 0.0 1.5/3.3 46.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 14 - 10.6 2.6 /2.6 100.0 1.4 100.0 1.1/1.6 68.2 2.4 7.8
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 6 7.3 0.8 0.3 /1 33.3 0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5 -
2018/19 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 14 - 11.9 3 0.0 1.6 0.0 1.2/2.1 58.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 12.0 3.3 /3.3 100.0 1.3 100.0 1.4/2.3 63.9 2.9 8.3
2018/19 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 9 - 11.8 3.1 0.0 1.3 0.0 1.6/2.6 60.9 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 3 28.0 8.7 2.3 /5.7 41.2 0.7 40.0 2/3.3 60.0 2.0 9.3
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 1 4.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 - 5.0
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 19 20.3 5.2 1.4 /4.4 31.3 0.4 26.7 1.2/1.7 66.7 1.7 3.3
2019/20 juniorky U19 - skupina C HB Basket 13 - 9.3 3.2 0.0 0.7 0.0 0.8/1.5 52.6 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 6 - 7.3 2.2 0.0 0.5 0.0 1.5/2.2 69.2 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 22.5 8.5 3 /6 50.0 0 0.0 2.5/3.5 71.4 - 8.5
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 14.3 9.8 3.5 /5.5 63.6 0.8 42.9 0.5/1.3 40.0 2.3 6.5
2021/22 ženy - skupina B HB Basket 15 - 12.2 4.7 0.0 0.2 0.0 2.3/3.6 63.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 25 21.1 7.0 2.6 /5.9 44.2 0.2 20.0 1/2.1 50.0 1.1 6.9
2021/22 ženy - play-off B HB Basket 3 - 4.7 1.7 0.0 0 0.0 1.3/4 33.3 - -
2022/23 ženy - základní část HB Aritma 8 24.9 6.8 2.1 /4.1 51.5 0.5 50.0 1/1.4 72.7 0.8 6.1
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 7 21.7 8.1 1.9 /5 37.1 0.9 66.7 1.9/3 61.9 2.0 11.0
Průměr za kariéru 37.2 3.7 6.6 2.4 54.7 0.4 40.6 0.7/1.7 126.6 1.1 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Levhartice Chomutov 15. 10. 2022
2B body 5 BA Sparta 25. 9. 2022
3B body 2 Sokol Pečky 22. 10. 2022
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2022
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Doskoky celkem 8 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Body 14 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Užitečnost 25 Basket Slovanka 6. 11. 2022
Asistence 5 Basket Slovanka 6. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 PORG Basket 22. 3. 2015 2014/15
2B body 15 Sokol Horní Počernice 10. 1. 2015 2014/15
3B body 4 DBaK 17. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 KP Brno 19. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 10 KP Brno 17. 10. 2021 2021/22
Body 33 Sokol Horní Počernice 10. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 25 Basket Slovanka 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 5 Basket Slovanka 6. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Sokol Nusle 10:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část BA Sparta 32:28 12 5 83.3 0 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina A USK Praha 32:01 12 3 33.3 1 100.0 3/4 75.0
2. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 0:00 9 1 100.0 2 100.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 základní část Havířov 30:58 9 3 75.0 0 0.0 3/4 75.0
8. 10. 2022 základní část OLM 17:40 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 21:43 11 3 42.9 0 0.0 5/6 83.3
16. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 25:07 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 22:30 11 2 50.0 2 100.0 1/1 100.0
23. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 25:22 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 35:42 14 2 28.6 2 50.0 4/7 57.1
12. 11. 2022 základní část DSK Brandýs 24:09 5 1 33.3 1 100.0 0/2 0.0
13. 11. 2022 základní část Pod 35:07 9 2 33.3 1 50.0 2/2 100.0
17. 11. 2022 skupina A USK Praha 25:33 5 1 33.3 1 100.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 11:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 350:25 111 30 44.1 10 58.8 21/32 65.6
Průměr 15 23:21 7.4 2.0 44.1 0.7 58.8 1.4/2.1 65.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 4 0:00 15.5 3.0 0.0 2.8 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
Lokomotiva Liberec 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.8 0.0 1.3/2.0 62.5 0.8
Sokol Nusle 4 0:00 12.0 3.5 0.0 1.3 0.0 1.3/2.3 55.6 1.0
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 10.8 3.5 0.0 1.0 0.0 0.8/2.5 30.0 0.8
Pod 5 7:01 8.4 2.2 183.3 0.4 100.0 2.8/4.2 66.7 1.4
Loko Karlovy Vary 3 0:00 13.7 3.7 0.0 1.3 0.0 2.3/4.0 58.3 2.3
Basket Slovanka B 4 0:00 10.0 2.5 0.0 1.3 0.0 1.3/2.0 62.5 1.8
Sluneta Ústí n.L. 3 10:27 13.0 3.7 73.3 1.7 71.4 0.7/0.7 100.0 3.3
BK Strakonice 5 16:06 7.4 2.2 42.3 0.6 75.0 1.2/2.4 50.0 1.8
Basket Slovanka 4 21:23 8.8 2.3 40.9 0.5 33.3 2.8/4.0 68.8 1.0
BK Litomyšl 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Basket Slovanka 8 0:00 4.3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0 -
DBaK 2 0:00 16.5 6.0 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 6 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 9 0:00 3.7 1.8 0.0 0.0 0.0 0.1/0.9 12.5 0.9
BA K. Vary 2 0:00 16.5 5.0 100.0 1.5 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Strakonice 5 13:50 6.4 2.4 92.3 0.2 16.7 1.0/1.8 55.6 1.6
B. Jablonec n. N. 3 7:31 10.7 3.3 83.3 0.7 200.0 2.0/3.0 66.7 1.3
BA Sparta 5 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.2
BK Chomutov 3 9:29 9.7 1.7 83.3 1.3 100.0 2.3/4.0 58.3 3.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 14.5 3.0 100.0 2.0 100.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BA Sparta 6 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.2
BKHAV 2 0:00 14.0 4.5 100.0 1.0 100.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Levhartice Chomutov 4 20:03 7.0 2.3 60.0 0.3 33.3 1.8/2.8 63.6 2.5
TJ Sokol Nusle 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.5 16.7 0.3
Loko Trutnov 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 0.8
Žabiny Brno 4 13:03 6.8 2.5 52.6 0.5 50.0 0.3/1.0 25.0 1.5
Žabiny Brno 3 8:11 9.0 3.3 66.7 0.7 66.7 0.3/1.0 33.3 2.7
USK Praha 3 16:24 8.7 1.7 50.0 1.0 60.0 2.3/2.7 87.5 -
BK Strakonice 2 0:00 13.0 3.0 100.0 1.5 100.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BK Kralupy junior 1 0:00 26.0 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 9 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.1/0.9 12.5 0.7
KP Brno 2 0:00 12.5 3.5 100.0 1.5 100.0 1.0/1.0 100.0 4.0
USK Praha 2 0:00 12.0 3.0 100.0 1.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 12.0 2.0 100.0 1.5 100.0 3.5/6.5 53.8 1.0
USK Praha 5 0:00 4.6 2.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.4
Loko Karlovy Vary 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 6 0:00 3.8 0.8 0.0 0.3 0.0 1.2/2.3 50.0 1.3
Basket Ostrava 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
KP Brno B 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Žabiny Brno 2 25:28 11.0 3.5 53.8 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.5
Vlčice Žďár 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
DBaK 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
USK Praha 3 27:52 7.0 2.0 31.6 0.7 100.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Studánka Pardubice 2 10:12 10.5 4.0 80.0 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
BSK Jičín 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
KP Brno 2 31:20 10.5 4.0 36.4 0.5 25.0 1.0/3.5 28.6 0.5
SBŠ Ostrava 4 12:18 5.3 1.5 66.7 0.3 100.0 1.5/2.8 54.5 1.8
BK Klatovy 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
KP Brno 4 13:07 4.8 2.0 50.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Basket Ostrava 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Žabiny Brno B 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Slovan Litoměřice 5 0:00 3.6 1.4 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 0.6
Basket Slovanka 5 0:00 3.2 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.2
BK Klatovy 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 5 15:27 3.0 0.4 11.1 0.2 12.5 1.6/2.0 80.0 2.4
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/4.3 17.6 1.3
USK Praha 7 0:00 1.9 0.9 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.7
Sokol H. Králové 2 16:13 6.0 2.0 44.4 0.5 50.0 0.5/0.5 100.0 -
BA Sparta 1 32:28 12.0 5.0 83.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BASlov U13 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Pečky 1 22:30 11.0 2.0 50.0 2.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 5.5 0.0 0.0 1.5 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Strakonice 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečnice Děčín 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basket Slovanka 2 21:02 4.5 1.0 33.3 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
HB Basket Praha 6 0:00 1.5 0.7 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5
Havířov 1 30:58 9.0 3.0 75.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Havířov 2 9:37 4.0 1.0 50.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 0.5
HBU13G 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.3
Loko Trutnov 2 14:18 3.5 1.0 40.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Havířov 2 21:08 3.5 1.0 14.3 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sla U13G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 16:15 3.0 0.5 20.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
HB Basket Praha 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Sluneta Ústí n.L. 1 25:07 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 20:36 3.0 1.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 22:45 3.0 1.5 25.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
OLM 2 8:50 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 1 25:22 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DSK Brandýs 1 24:09 5.0 1.0 33.3 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Pod U13G(ms) 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Studánka Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK Sad U11G (kv) 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 26:45 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BaŘíč U11G 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 21:50 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 10:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Band. n/L U11G (k 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
KlS U13G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5