Kateřina Richterová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
316
Procento vítězství
35.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BraB 7 - 0.3 0.1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BraB 6 - 0.3 0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 BraB 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) BraB 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Bra U11 (D) 26 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.2/1 19.2 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G BraU11G 7 - 3.9 1.9 0.0 0 0.0 0.1/0.9 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B BraU11G 6 - 2.5 1.2 0.0 0 0.0 0.2/1 16.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Bra U12G 7 - 1.3 0.6 0.0 0 0.0 0.1/0.9 16.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Bra U12G 7 - 1.1 0.6 0.0 0 0.0 0/0.6 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo BraU11G 4 - 2.5 0.5 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" BraU11G 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Bra U13G 22 - 2.0 0.9 0.0 0 0.0 0.3/2.3 13.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Bra U12G 9 - 5.1 1.9 0.0 0 0.0 1.3/4.6 29.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Bra U12G 10 - 4.4 2 0.0 0 0.0 0.4/1.6 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 Bra U12G 4 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/1.3 40.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) Bra U12G 4 - 3.8 1.3 0.0 0 0.0 1.3/2.5 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C BK Brandýs n.L. 12 - 2.3 1.1 0.0 0 0.0 0.2/0.9 18.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" Bra U13G 12 - 6.3 2.8 0.0 0 0.0 0.8/2.7 31.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 Bra U13G 12 - 5.5 2.4 0.0 0 0.0 0.7/2.1 32.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BK Brandýs n.L. 10 - 2.2 0.9 0.0 0.1 0.0 0.1/0.3 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Bra U13G 2 - 7.5 2.5 0.0 0 0.0 2.5/8.5 29.4 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BK Brandýs n.L. 11 - 6.0 1.9 0.0 0.4 0.0 1.1/2.5 44.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C BK Brandýs n. L. 18 - 3.9 1.5 0.0 0.1 0.0 0.6/2.1 27.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BK Brandýs n.L. 10 - 5.4 1.7 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 BK Brandýs n. L. 1 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - o 3.místo BK Brandýs n. L. 1 - 4.0 0 0.0 1 0.0 1/4 25.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 5.5 2.3 0.0 0 0.0 1/1.8 57.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 4.1 1.6 0.0 0.1 0.0 0.7/2.1 34.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Poděbrady 3 - 3.7 1 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Brandýs n. L. "B" 6 - 6.2 2.3 0.0 0.2 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 7 - 4.0 1.7 0.0 0 0.0 0.6/1.3 44.4 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C BK Brandýs n.L. 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 22 10.0 1.5 0.6 /1.5 43.8 0 0.0 0.2/0.5 50.0 1.5 0.8
2021/22 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 2 - 5.5 2 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n/L B 10 - 9.1 3.6 0.0 0.1 0.0 1.6/2.2 72.7 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B BK Brandýs n.L. 2 - 8.5 2 0.0 0.5 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 BK Brandýs n/L B 4 - 6.5 1.5 0.0 0.3 0.0 2.8/3.3 84.6 - -
2022/23 ženy - základní část DSK Brandýs 11 7.2 1.6 0.5 /0.7 62.5 0.1 25.0 0.5/0.7 62.5 1.3 0.7
2022/23 juniorky U19 - Skupina B BK Brandýs n.L. 8 - 8.9 3 0.0 0.3 0.0 2.1/3.1 68.0 - -
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 2 8.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2022/23 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 2 - 11.5 2.5 0.0 2 0.0 0.5/2.5 20.0 - -
Průměr za kariéru 31.6 1.0 3.6 1.4 10.6 0.1 2.5 0.6/1.7 143.3 1.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 ŠBK P-H Sadská 15. 1. 2023
2B body 5 TJ Rožnov pod Radhoštěm 28. 1. 2023
3B body 4 TJ Rožnov pod Radhoštěm 28. 1. 2023
Obranné doskoky 3 Studánka Pardubice 4. 12. 2022
Útočné doskoky 1 SLA 30. 11. 2022
Doskoky celkem 3 Studánka Pardubice 4. 12. 2022
Body 23 TJ Rožnov pod Radhoštěm 28. 1. 2023
Užitečnost 10 Studánka Pardubice 4. 12. 2022
Asistence 1 Studánka Pardubice 4. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 TJ Sokol Stěžery 19. 12. 2021 2021/22
2B body 7 Slavoj Český Brod 16. 2. 2019 2018/19
3B body 4 TJ Rožnov pod Radhoštěm 28. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 5 Loko Trutnov 13. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 Tygři Praha 22. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 6 Loko Trutnov 13. 3. 2022 2021/22
Body 23 TJ Rožnov pod Radhoštěm 28. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 10 Studánka Pardubice 4. 12. 2022 2022/23
Asistence 3 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Žabiny Brno B 11:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část BSK KP Brno 5:34 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/3 66.7
1. 10. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
8. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 10:21 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
9. 10. 2022 základní část BA Sparta 3:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část HB Aritma 1:54 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 11. 2022 základní část VSP 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník STR 1:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
23. 11. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
25. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0
30. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník SLA 13:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 základní část Sokol Pečky 16:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 základní část Studánka Pardubice 19:49 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 základní část Pod 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/1 100.0
15. 1. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/8 50.0
21. 1. 2023 základní část BSK KP Brno 5:45 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
22. 1. 2023 základní část Žabiny Brno B 4:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 play-out B TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 23 5 0.0 4 0.0 1/5 20.0
29. 1. 2023 play-out B BK Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 23 94:59 112 34 425.0 7 175.0 23/38 60.5
Průměr 23 4:07 4.9 1.5 425.0 0.3 175.0 1.0/1.7 60.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sla U13G 8 0:00 3.9 1.9 0.0 0.0 0.0 0.1/1.0 12.5 1.4
BASlov U13 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/4.3 29.4 -
HBU13G(ms) 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.3
Pastelka U12G 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.5 21.4 2.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0:00 23.0 5.0 0.0 4.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.3 23.5 1.8
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Loko Trutnov 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 4.3
Studánka Pardubice 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
KlS U13G 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Loko Liberec 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 4.5
Válečnice Děčín 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 4.5
Basket Slovanka B 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BenU11G 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Sokol Nusle 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Praha B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Basket Slovanka 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Nobiles 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
ČBrU13G 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.5
Sokol Kladno 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Studánka Pardubice 1 19:49 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Tygři Praha 2 15:07 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
HB Basket 2 13:36 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCSlaU12G 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
Sokol H. Králové 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BenU13G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
USK Praha B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
HB Basket 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
BSK KP Brno 2 5:39 2.5 0.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 2 12:34 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.8
Basket Slovanka 2 8:28 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
HB Basket 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sad U12G 5 0:00 0.6 0.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.6
Levhartice Chomutov 2 5:24 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BA Sparta 2 7:03 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Nusle 1 10:21 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
HB Aritma 1 1:54 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Ben (mix-kv) 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Pod U13G(ms) 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Basket Ostrava 1 9:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pod 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 16:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLA 1 13:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VSP 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
STR 1 1:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 7:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 3:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 13:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 5:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno 2 10:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 20:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 8:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0